Pages:
Author

Topic: TRON (TRX) - page 22. (Read 6641 times)

full member
Activity: 364
Merit: 100
January 20, 2018, 09:59:14 AM
trx aldım biraz. fiyatı yavas yavas dusmeye basladı. yahu bi katım hesaptaki btc ler inanılmaz eriyor. neyseki sonra biraz toparladı da zararı cevirdim. kar beklentisi içine girmeden sattım ve çıktım. fiyatı çok oynak. bizim boyumuzu aşar. çok parası olanların işidir Tron.
newbie
Activity: 32
Merit: 0
January 20, 2018, 09:09:45 AM
üzerinden çok oyun dönüyor. uzun süreli uzun vadeli tutacak hodl cusuna bir şey demem ama kısa vade al sat düşünenler çok dikkatli davranmalı.
adamı zenginde edebilir tüm sermayesin dumanda edebilir.

Katılıyorum. Bu kadar balinanın içinde bence 200binden aşşağı tronu olmayan insan, işi bilmeyen insan hiç trade bile yapmamalı bence, kurt hepsi, pusuda bekliyorlar.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
January 20, 2018, 09:02:42 AM
üzerinden çok oyun dönüyor. uzun süreli uzun vadeli tutacak hodl cusuna bir şey demem ama kısa vade al sat düşünenler çok dikkatli davranmalı.
adamı zenginde edebilir tüm sermayesin dumanda edebilir.
full member
Activity: 314
Merit: 101
January 20, 2018, 08:51:20 AM
binance ın işlem hacminin çok büyük bölümünü trx oluşturuyor. binance tada ciddi balinalar var ve trx üzerinden sürekli işlem yapıyorlar. volume takibi yaparak al sat yapabilirsiniz.  çok hareketli fiyatı çünkü. balinaların elinde olduğu için çoğu bize sadece kısa süreli al sat yaparak kar etmeye çalışmak kalıyor. fiyat takibi iyi yapılmazsa yüksekten alınıp terste bırakabilir.
newbie
January 20, 2018, 08:18:46 AM
trx le ya zengin olursunuz ya da iflas edersiniz. bu nasıl herekettir arkadaş. bir anda fırlıyor. bir anda iniyor. buna kalp mi dayanır. hangi seviyeden girseniz. ne olacagını kestiremiyorsunuz. terste kalan fena tökezler. dikkatli olmak lazım

TRX Long Term Hold. Şu anda manipülasyon'a çok maruz kalıyor. Ama bu böyle devam edecek değil. Şu anda kendi mainnet'i olmadığı için whale'lar deli gibi manipüle ediyor. Kendi teknlojisini bu yarıda kullanmaya baslarsa eğer, işler tersine dönebilir. Evet, sürekli izlemek adamı terletiyor, ben şahsen maruz kaldım, ama github inceliyorum her gün bir commitment var. Çalışılıyor ürün üzerinde. Mart'ın sonu bu coin için çok önemli. Sadece TRX'iniz varsa satmamanızı öneririm, çünkü sadece elinizdei coini satarsanız para kaybedersiniz.
full member
Activity: 350
Merit: 102
January 20, 2018, 07:47:31 AM
trx le ya zengin olursunuz ya da iflas edersiniz. bu nasıl herekettir arkadaş. bir anda fırlıyor. bir anda iniyor. buna kalp mi dayanır. hangi seviyeden girseniz. ne olacagını kestiremiyorsunuz. terste kalan fena tökezler. dikkatli olmak lazım
newbie
January 20, 2018, 07:44:29 AM
CEO'nun hıyar olduğunu düşünmüyorum. Benim düşüncem mainnet yayınlayana kadar beklemek. Justin Sun çok akıllı birisi, belli ediyor, piyasadan ilgisini çekmiyor. Hedefi Asya marketini domine etmek. Biz de ileride kaymağını yiyebiliriz. Ama öncelikle martın sonuna kadar kendi mainnet'lerini yazmaları gerek söz verdikleri gibi. Eğer sözlerinde durmazsa ben de fikirimi değiştirebilirim. O zamana kadar hodl.
full member
Activity: 406
January 20, 2018, 05:08:56 AM
Bulaşmayın hocam, 1500 tane coin var allasen sanki bitek tron mu kazandırıyor bırakın şunun peşini. Ceolarının bile ne bok olduğu belli değil tam bi hıyar, onun peşine batıp gidicek millet, başka coinler de var zengin edebilcek merak etmeyin tek şey tron değil. Millet 20de birine aldığını burdaki insanlar gibi sonradan girenlere çaktı, tronun kaymağını yiyenler çoktannn yedi ve gitti. Zararsız şekilde çıkışınıza bakın artışlarda.
member
Activity: 140
Merit: 10
January 20, 2018, 03:57:12 AM
bulaşmayayım diyorum ama düşünce fiyatı az da olsa alıyorum. en azından çabuk yükselip kar bırakıyor Smiley
member
Activity: 271
Merit: 12
XMONETA ICO
January 20, 2018, 03:54:22 AM
TRX in toplam arzı 100 milyar, piyasada 66 milyar var. Arz miktarı fazla. Buna bir çözüm bulmalılar. Cari fiyat 0,08 dolar cıvarı. en yüksek 0,3 doları bulmuş. Emsalleriyle kıyaslandığında fiyatı çok ucuz. Hacim çok yüksek. Bana olumlu geliyor.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
January 20, 2018, 02:54:33 AM
benim bildiğimde trx zaten 25 ten fazla borsada listelenmiş vaziyette Smiley
Bittrexe falan girse iyi olur direk kendini 3 e katlar.
Upcoin adlı borsanın pek etkisi olacağını düşünmüyorum.
Kucoine girmeye çalışıyor şuan ama ebitcoin onu geçmiş durumda sanırım trx için biraz daha bekleyeceğiz.
full member
Activity: 266
Merit: 148
January 20, 2018, 02:35:20 AM
upcoin diye bir borsa açılacak ay sonunda şu katılanlara bedava 500 $ fee ücreti dağıtan borsa ondada trx in listeleneceği açıklandı, benim bildiğim binance sonra ikinci borsası olacak

Tabi etkisi çok olmaz gibi şimdilik zaten kayıtlı üye sayısı 500 binlerde ama trx için olumlu bir gelişme paylaşmak istedim
member
Activity: 365
January 20, 2018, 01:06:43 AM
Bu toronda bişey var. Gir çık yapa yapa bi hal oldum. Dayanamadım bu sabah bir kez daha girdim. Ama bu defa hodl olmak üzere. İstatistikleri güzel. Bol kazançlar
newbie
Activity: 47
January 19, 2018, 07:43:13 PM
Ahahaha desenize kola çekirdek yapıcak paramız çıktı yarına. Satsak mı napsak 1 dolar altü üstü yani ne olabilir ki bozdur gitsin yada varsa isteyen birisi vereyim bende Wink Cheesy
jr. member
Activity: 116
Merit: 4
Simple Liquidity – Fueled by NEO
January 19, 2018, 07:21:44 PM
Hacim olarak gayet yerinde fakat sahibine çok kazandırıyor mu orası muamma. Riski sevenler girip deneyebilir şansını.
member
Activity: 448
January 19, 2018, 07:11:01 PM
Bu piyasada iyi topladı kendini TRON, kendinin kaliteli bi coin olduğunu gösteriyor bakalım ilerleyen zamanlarda iyi yerlere gelicek mi
full member
Activity: 282
January 19, 2018, 07:07:26 PM
çok sonradan girdim ama hiçbir zaman tepeden girmedim.
ilk girişimde %20 ikincide %40 kar görünce çıktım, fazlada gözümüz yok  Cheesy
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
January 19, 2018, 07:03:05 PM
banada geldi .ilk geldiğinde 10 dolar yapıyordu çıkışta sattım 100 dolar etti ALLAH bereket versin airdrop
full member
Activity: 196
January 19, 2018, 05:48:53 PM
sanırım bunu herkes coinmarketcap' de ilk 20 içerisinde girdikte sonra farketti ve yatırım yapmaya başladı. ciddi yükselişler ve düşüşler şeklinde dalgalanma içerisinde olan bir coin yada token. nedir tam bilmiyorum ve araştırmadım ama sanki uzak durulması gereken bir şey gibi geldi bana.
newbie
Activity: 9
January 19, 2018, 05:14:53 PM
Tron dan yari yariya zarardan cıkmıs biri olarak spekulasyon koini . Tweetlerle ciktikca cikti.Justin canlı yayına pijamayla cikti . Artık tweet attıkça da çakıldı. Risk alınabilcek baska koinler var bence
Pages:
Jump to: