Pages:
Author

Topic: Tu się witamy - page 2. (Read 84546 times)

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
April 29, 2022, 05:43:16 AM
Cześć @cryptovigi, miło Cię znowu widzieć Wink

Zachęcam do nadrobienia zaległości jeżeli chodzi o Lightning Network. Coraz więcej giełd i serwisów zaczyna wspierać to rozwiązanie. Opłaty transakcyjne są niskie, więc to odpowiedni moment na otwarcie kanału, który prędzej czy później może Ci się przydać.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
April 27, 2022, 06:25:11 AM
618 dni minęło od mojego ostatniego postu na naszym lokalu więc powrót chyba trzeba zacząć od przywitania w odpowiednim wątku  Grin

Witam spowrotem ... 618 dni absencji ... ale ten czas leci.

Przejrzałem na szybko co się u Was dzieje Panowie (no chyba że pojawiła się jakaś Pani na pokładzie) i widzę że ekipa która stanowiła trzon tego miejsca dwa lata temu niestrudzenie walczy by Polski lokal pozostał miejscem do którego warto wrócić: @Tytanowy Janusz, @wwzsocki, @BitCryptex (widzę że się przechrzciłeś na @Rath_), @malevolent, @cygan miło Was znowu widzieć (czytać Wink)

Tak, głównie my jesteśmy na pokładzie ale pojawiają się dość często użytkonicy tacy jak: lokas0506, PawGo, Flangler1, którzy umilają nam pobyt.

Od razu przypominam, że twój wątek leży odłogiem: https://bitcointalksearch.org/topic/m.47832598 Smiley
legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
April 26, 2022, 05:58:05 AM
@cryptovigi
witamy z powrotem Smiley
jeśli będziesz lub pozostaniesz aktywny w polskim lokalu, to będziemy dalej utrzymywać polską flagę w świecie kryptowalut Grin
hero member
Activity: 714
Merit: 611
April 25, 2022, 06:29:44 PM
618 dni minęło od mojego ostatniego postu na naszym lokalu więc powrót chyba trzeba zacząć od przywitania w odpowiednim wątku  Grin

Przejrzałem na szybko co się u Was dzieje Panowie (no chyba że pojawiła się jakaś Pani na pokładzie) i widzę że ekipa która stanowiła trzon tego miejsca dwa lata temu niestrudzenie walczy by Polski lokal pozostał miejscem do którego warto wrócić: @Tytanowy Janusz, @wwzsocki, @BitCryptex (widzę że się przechrzciłeś na @Rath_), @malevolent, @cygan miło Was znowu widzieć (czytać Wink)

legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
January 31, 2022, 02:08:45 PM
...Chciałbym zgłębić wiedzę na temat krypto, poczynając od BC.. Patrząc na forum, będzie dużo lektury do przyswojenia! <3

Witamy i zapraszamy do bycia aktywnym.

Widać mamy czy mieliśmy kilka nowych osób i jak sami piszą jest co czytac, ale nadal ciężko żeby przybyło chociaż paru stałych bywalców naszego lokala, którzy by pisali regularnie.

Jestem pewien, ze nowe wątki maja dużą szansę na merity, więc jeżeli ktoś mysli, żeby zacząć, czy trochę podreperowac swoje konto to nasze zaniedbane ostatnio lokalne podwórko jest do tego super miejscem.
legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
November 01, 2021, 11:20:40 AM
Witam wszystkich

Witam wszystkich.

Prowadzę portal https://mobilnezarabianie.pl/

Dzień dobry,

Chciałbym zgłębić wiedzę na temat krypto, poczynając od BC.. Patrząc na forum, będzie dużo lektury do przyswojenia! <3



witam was wszystkich trzech i mam nadzieję, że dzięki rejestracji i wiedzy, która jest przekazywana tutaj na forum, będziecie mogli wiele przeczytać i nauczyć się o kryptowalutach, o Bitcoinie i całym temacie blockchain Smiley
newbie
Activity: 1
Merit: 0
October 31, 2021, 01:38:32 PM
Dzień dobry,

Chciałbym zgłębić wiedzę na temat krypto, poczynając od BC.. Patrząc na forum, będzie dużo lektury do przyswojenia! <3

newbie
Activity: 1
Merit: 0
September 02, 2021, 06:45:10 PM
Witam wszystkich.

Prowadzę portal https://mobilnezarabianie.pl/
newbie
Activity: 2
Merit: 0
September 01, 2021, 02:04:11 PM
Witam wszystkich
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
August 31, 2021, 05:30:43 PM
Witam wszystkich

Witam widzę dobre tłumaczenia, jak masz talent do pisania artykułów po angielsku napisz do mnie.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
August 25, 2021, 03:57:51 AM
Witam wszystkich
member
Activity: 963
Merit: 57
April 24, 2021, 01:29:54 AM
Siema witam wszystkich
\Siemka, ogólnie to tu jest najbardziej przyjaźnie środowisko osób intersujących się kryptowalutami, także pytaj jak najwięcej jeśli masz jakieś wątpliowości...
legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
April 23, 2021, 04:01:35 PM
Hej,

Jestem Michał Smiley
Na forum będę pojawiał się jako Dra4gone.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Siema witam wszystkich

witam i pozdrawiam was oboje i życzę wam, abyście znaleźli tu odpowiednie informacje i tematy, które pozwolą wam dokonać właściwej inwestycji Smiley
newbie
Activity: 2
Merit: 0
March 31, 2021, 07:17:35 AM
Hej,

Jestem Michał Smiley
Na forum będę pojawiał się jako Dra4gone.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 30, 2021, 07:50:22 PM
Witam, nazywam się Cezary

Witam na naszym lokalnym podwórku, bardzo chętnie pomożemy, jeżeli masz lub macie (wszyscy inni nowi członkowie) jakiekolwiek pytania o krypto lub Bitcoinie.

Cieszę się, że jest nas coraz więcej, pozdrawiam.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
March 29, 2021, 12:18:35 PM
Witam, nazywam się Cezary
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
February 02, 2021, 05:25:11 PM
Witam po paru latach nieaktywności spowodowanej zhackowanym kontem.
Oby ta hossa była lepsza od poprzedniej Smiley
Ale udało Ci sie to konto odzyskać? Mógłbyś coś więcej  o tym napisać w jaki sposób?
Ja bym raczej napisał: oby ta hossa nie była gorsza Wink
PS. Zapraszam do mojego konkursu! (Znajdziesz go kilka tematów niżej w dziale)
legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
February 02, 2021, 03:44:32 AM
Witam po paru latach nieaktywności spowodowanej zhackowanym kontem.
Oby ta hossa była lepsza od poprzedniej Smiley

witamy z powrotem termhubinator Grin
a teraz zawsze miej oko na swoje konto... bo nigdy nie osiągniesz następnego forumranku Tongue
newbie
Activity: 54
Merit: 0
February 01, 2021, 07:00:49 PM
Witam po paru latach nieaktywności spowodowanej zhackowanym kontem.
Oby ta hossa była lepsza od poprzedniej Smiley
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
January 27, 2021, 09:11:10 AM
Quote
Dużą wiedzę ma też garlonicon
Czy ja wiem czy dużą? No ale skoro już mnie wołają do tablicy, to też coś odpiszę.



Zapraszamy zatem do tematu o Lightning Network - ogólna dyskusja
i do Konkursu  Wytypuj cenę BTC Wink
No i ogólnie do większego udziału na naszym lokalu, może w końcu wyciągniemy dla siebie coś więcej niż same straty finansowe Wink
Pages:
Jump to: