Pages:
Author

Topic: Tu się witamy - page 4. (Read 84585 times)

newbie
Activity: 2
Merit: 0
June 25, 2020, 01:37:12 AM
Siema jestem Polak w Ameryce.

Jebac PIS i Trump.

Peace.

newbie
Activity: 3
Merit: 0
June 18, 2020, 12:45:22 PM
hejo!

ja tak skromnie o sobie, dopiero zaczynam moją przygodę z krypto, ale mam nadzieję, że wiedza przybędzie bardzo szybko, tym bardziej tutaj, a nie na fejsbuku, który już zbiera wszystkie treści, i nie wiadomo które są prawdziwe, które nie Smiley zauważyłem, że forumowa społeczność jest ciekawsza Wink
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
June 18, 2020, 09:26:11 AM
newbie
Activity: 3
Merit: 0
June 18, 2020, 09:06:26 AM
to i ja sie przywitam Cheesy
newbie
Activity: 6
Merit: 0
June 18, 2020, 08:32:40 AM
Hej wszystkim Wink
newbie
Activity: 4
Merit: 0
May 15, 2020, 04:27:07 AM
Dzieńdobry też sie witam nowy jestem.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
April 28, 2020, 04:18:47 PM
Cześć bardzo się cieszę, że również dołączyłem do społeczności na forum.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
April 28, 2020, 06:05:03 AM
te scamy byly prawdobodobnie przes fb zlapane, racja?

Znajomi pewnie się przez fb lub inny portal społecznościowy nabrali, a potem kolegę zachęcili, bo to pewnie jakaś piramida finansowa była. Raz na jakiś czas dostaje telefony czy opłaca się wchodzić w kryptowaluty, w 2/3 przypadków muszę odciągać ludzi od inwestowania w różne piramidki, często reklamowane na fb.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
April 28, 2020, 05:53:30 AM
Cześć,

Jestem Mati i w krypto jestem od roku. Przez ten czas zdążyłem wpieprzyć się w dwa scamy za namową "znajomych". Nie straciłem dużo, więc można powiedzieć, że była to płatna nauka, która nie poszła w las. Długo tylko czytałem forum ale czas zaczać być aktywnym bo na facebooku jest przesiąknięcie gównem Smiley

witaj karcz230!  Grin

mozna sie dowiedziec jakie to te dwa scamy byly?
i ze teraz zaczynasz byc aktywnym tutaj w forum a nie dalej w fb to jest bardzo dobra decyzja  Smiley

te scamy byly prawdobodobnie przes fb zlapane, racja?
newbie
Activity: 1
Merit: 0
April 27, 2020, 06:36:25 PM
Cześć,

Jestem Mati i w krypto jestem od roku. Przez ten czas zdążyłem wpieprzyć się w dwa scamy za namową "znajomych". Nie straciłem dużo, więc można powiedzieć, że była to płatna nauka, która nie poszła w las. Długo tylko czytałem forum ale czas zaczać być aktywnym bo na facebooku jest przesiąknięcie gównem Smiley
newbie
Activity: 54
Merit: 0
April 19, 2020, 06:02:34 AM
Hej, ja nie jestem nowa na forum ale wcześniej nie pisałam w polskiej wersji forum...

Bardzo mi miło Cię przewitać Lisam023 w imieniu całej społeczności polskojęzycznych kryptoentuzjastów.

Jest nas tu bardzo mało na naszym lokalnym podwórku, więc każdy nowy kryptomaniak bardzo cieszy, a w szczególności kobieta.

Mam nadzieję, że niedługo razem będziemy dyskutowali zawiłości świata krypto i już się cieszę na tą myśl. Pozdrawiam.

PS
Z tego co widzę, ten blog, to dopiero początek przygody i może warto pomysleć o zmianie profilu na kryptowaluty, lub chociaż rozszerzenie go o zagadnienia związane z krypto?

Jak widzę strona "Design", jest jeszcze całkiem pusta, więc miejsce jest Wink Cheesy. Radzę zupełnią ją zamknąć, bo takie puste czy niedokończone strony, to zła reklama dla Twojego bloga.

Heej, dzięki za miłe powitanie. Mam zamiar przemycać wątki kryptowalutowe. A tak, blog powstał niedawno więc na dniach pojawią się artykuły, które zapełnią wszystkie podstrony! Myślę że podstrona z "technologie" będzie odpowiednia na wątki z krypto
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 18, 2020, 02:40:00 PM
Hej, ja nie jestem nowa na forum ale wcześniej nie pisałam w polskiej wersji forum...

Bardzo mi miło Cię przewitać Lisam023 w imieniu całej społeczności polskojęzycznych kryptoentuzjastów.

Jest nas tu bardzo mało na naszym lokalnym podwórku, więc każdy nowy kryptomaniak bardzo cieszy, a w szczególności kobieta.

Mam nadzieję, że niedługo razem będziemy dyskutowali zawiłości świata krypto i już się cieszę na tą myśl. Pozdrawiam.

PS
Z tego co widzę, ten blog, to dopiero początek przygody i może warto pomysleć o zmianie profilu na kryptowaluty, lub chociaż rozszerzenie go o zagadnienia związane z krypto?

Jak widzę strona "Design", jest jeszcze całkiem pusta, więc miejsce jest Wink Cheesy. Radzę zupełnią ją zamknąć, bo takie puste czy niedokończone strony, to zła reklama dla Twojego bloga.
newbie
Activity: 54
Merit: 0
April 18, 2020, 02:31:07 PM
Hej, ja nie jestem nowa na forum ale wcześniej nie pisałam w polskiej wersji forum bitcointalk.org. Od 3 lat związana z krypto, również zawodowo Smiley od niedawna zaangażowana w blog marketingowy http://newbrands.pl/
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
March 05, 2020, 03:28:51 AM
Witam wszystkich Smiley

Witam witam i o nastroje pytam  Grin Altsezon wydaje się rozpoczynać, oby dał zarobić jak w 2017.

witam was oboje tutaj na forum kryptoszalencow  Cool Grin
jr. member
Activity: 40
Merit: 2
March 04, 2020, 01:36:08 PM
Witam wszystkich Smiley
newbie
Activity: 2
Merit: 0
February 08, 2020, 05:18:42 PM
Witam witam i o nastroje pytam  Grin Altsezon wydaje się rozpoczynać, oby dał zarobić jak w 2017.
member
Activity: 180
Merit: 28
January 02, 2020, 07:25:07 PM
Witam serdecznie wszystkich starych wyjadaczy jak i nowicjuszy.

Witam. Mam nadzieję że co nieco wspólnie zarobimy  Grin

Z tym wspólnym zarabianiem to bym uważał, decyzje podejmuj sam i inwestuj tyle ile możesz stracić.
Świat krypto jest pełen zagrożeń, których omijania nauczy Cie doświadczenie własne jak również innych. Dlatego trzeba dużo czytać i nie słuchać naganiaczy.
Pozdrawiam
newbie
Activity: 2
Merit: 0
December 30, 2019, 02:07:38 PM
Witam. Mam nadzieję że co nieco wspólnie zarobimy  Grin
jr. member
Activity: 38
Merit: 11
November 05, 2019, 11:07:23 AM
Witam, nazywam się Mateusz, mam 27 lat I buduję KIRA, mój pierwszy projekt w krypto.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
November 02, 2019, 06:15:26 PM
Maison du Bitcoin dalej istnieje, zmienili imię na Coinhouse. Fajne miejsce. Smiley
Czy jest coś takiego w Polsce ?

Była kiedyś Ambasada Bitcoin w Warszawie, powstała niewiele wcześniej, ale długo nie podziałała - długa historia Wink Raz jak byłem to był też jakiś Polak mówiący trochę z akcentem z Maison du Bitcoin, niestety nie pomnę imienia. A jakbyś kiedyś był w Polsce i trafilł na lokale z napisami "Bitcoin Embassy" to są to miejsca do uprawiania hazardu za kryptowaluty, aby obejść restrykcje antyhazardowe. Tongue



Pages:
Jump to: