Pages:
Author

Topic: Tu się witamy - page 5. (Read 84585 times)

legendary
Activity: 2464
Merit: 3158
November 02, 2019, 03:26:22 PM
Cześć,

Chodziłeś tam kiedyś do polskiej szkoły raz na tydzień lub raz na miesiąc do szkoły na rue Lamandé czy rodzice coś Cię pisać uczyli? Trochę błędów, ale da się zrozumieć.

Maison du Bitcoin dalej działa?

Siema Smiley

Niestety, nie znam tej szkoły.
Nie, pisać mnie nie uczyli. Oni nie znali francuskiego to tylko po polsku rozmawiali.
Z czasem to mniej i mniej po polsku w domu rozmawialiśmy. (żeśmy w domu rozmawiali ?)

Znam polski język tylko ze względu fonetycznym.
Czytać jest łatwo : staram się odnaleźć słowa którego znam i które brzmi jako tako.
Pisanie to coś innego. Tongue Nie umie zrozumieć te kropki, akcenty i ogonki. Ale szaleństwo.

Z drugiej strony bardzo dobrze się rozumiemy z pierogami i z barszczami. Grin
Pamiętam świat według kiepskich co leciał na Polsacie (Polsat), disco-polo, i kolędy.

Maison du Bitcoin dalej istnieje, zmienili imię na Coinhouse. Fajne miejsce. Smiley
Czy jest coś takiego w Polsce ?
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
November 02, 2019, 12:58:10 PM
Cześć,

Chodziłeś tam kiedyś do polskiej szkoły raz na tydzień lub raz na miesiąc do szkoły na rue Lamandé czy rodzice coś Cię pisać uczyli? Trochę błędów, ale da się zrozumieć.

Maison du Bitcoin dalej działa?
legendary
Activity: 2464
Merit: 3158
November 02, 2019, 12:27:13 PM
Cześć. Właśnie dziwiłem się co tu robisz i jak znalazłeś mój post sprzed 3 miesięcy, by na niego odpowiedzieć w tym wątku Smiley

Dziękuje za twoją odpowiedź Smiley

Czasami sprawdzam czy negatywne co zostawiłem są dalej aktualne.
Sprawdziłem jego ostatnie posty i spadłem na ten wątk.

Językiem się nie przejmuj. Są błędy, ale nie ma najmniejszego problemu w zrozumieniu twojej wypowiedzi. Błędy są głównie ortograficzne, ale nie ma się co dziwić, polski to bardzo trudny język. Pisz jak najwięcej i nie krępuj się. Dużo nas tu nie ma więc z radością cię witam i z chęcią powymieniam opinie w różnych bieżących kwestiach. Dodać na pewno możesz sporo jako doświadczony użytkownik, który od 6 lat siedzi w branży.

Super !
To będę próbował częściej tu partycypować. Smiley
Tak, zawsze mi było trudno prawidłowo pisać to Polsku, brak mi dużo slow których z sprawdzam na żywo jak pisze ale mam dobrą nadzieje ze trochę podniosę mój poziom.
(I zauważyłem że jeżyk to jest mały jeż Grin)

Absolutnie, Bitcoin jest naprawdę nowy i z komplikowane temat.
Ale tak pobudzający, wpadłem w to dawno temu i nigdy nie wyszedłem z tego stanu jak pełno innych osób mam wrażenie.
Tak samo, z wielką chęcią powymieniam z wami. Smiley

(Sytuacja we Francji się robi niepokojąca.)
Jak to wygląda z Twojej perspektywy?

Cieplej i cieplej ... i nie mowie o pogodzie czy o globalnym ociepleniem.
Każde ceny idę w górę , paczka fajek będzie kosztować 10€ na pierwszym styczniu 2020, ubezpieczenie na wypadek bezrobocia poszło w dól wczoraj, trudne wrażliwe polityczne tematy są dyskutowane ostatnio
("Noszenie zasłony: Senat głosuje nad zakazem znaków religijnych podczas wycieczek szkolnych").

To wszystko mi się nie podoba i nie wiem gdzie to idzie.
Klimat socjalny się bardzo z degradował. 

Jestem w Bitcoinie bo jak finanse w świecie działają dzisiaj mi się nie podoba.
Myślę ze każdy powinien móc używać tą technologie żeby odzyskać suwerenność nad własnych finansach.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 02, 2019, 10:48:58 AM
Cześć. Właśnie dziwiłem się co tu robisz i jak znalazłeś mój post sprzed 3 miesięcy, by na niego odpowiedzieć w tym wątku Smiley

Językiem się nie przejmuj. Są błędy, ale nie ma najmniejszego problemu w zrozumieniu twojej wypowiedzi. Błędy są głównie ortograficzne, ale nie ma się co dziwić, polski to bardzo trudny język. Pisz jak najwięcej i nie krępuj się. Dużo nas tu nie ma więc z radością cię witam i z chęcią powymieniam opinie w różnych bieżących kwestiach. Dodać na pewno możesz sporo jako doświadczony użytkownik, który od 6 lat siedzi w branży.


(Sytuacja we Francji się robi niepokojąca.)

Jak to wygląda z Twojej perspektywy?
legendary
Activity: 2464
Merit: 3158
November 02, 2019, 09:31:23 AM
Cieszc tutaj Smiley

Po pierwsze, przepraszam za mój Polski jeżyk.

Jestem Francuzem, w Paryżu się urodziłem, oba moje rodzice są z Polski.
Mój pierwsze język był Polski tylko dzisiaj, nie używam tego jeżyka i po trochu gubię go.

Umie rozmawiać, czytać ale nigdy nie miałem okazie się nauczyć dobrze pisać. (auto-korektor dużo pomógł Tongue .. mam francuski Azerty klawisz)
Rodzina mi mówi ze mam taki śmieszny francuski accent jak rozmawiam po Polsku. Grin

Jestem bardzo zadowolone ze jest kilka aktywnych osób w polskiej części bitcointalka.
Poza tym, jestem raczej implikowane w Bitcoin, i staram się rozwinąć tą technologie.

Nie wiem co mogę dodać do tej sekcji bo mi jest trudno wysłowić się ale będę próbować. Smiley
Raczej aktywne po angielsku i po Francusku, będę trochę częściej czytacz o czym tu rozmawiacie.
Mam taką nadzieje ze będę lepiej łapać Polski jeżyk czytając o mojej pasji, i czemu nie kiedyż wrócić do Polski. (Sytuacja we Francji się robi niepokojąca.)

newbie
Activity: 2
Merit: 0
November 01, 2019, 01:44:42 AM
Siemka,
na początek z przygodą chciałbym się z Wami przywitać. Mam nadzieję, że będziemy mogli wszyscy od siebie czegoś się nauczyć. Od siebie mogę powiedzieć, że w temacie kryptowalut siedzę od końca 2016 roku. Pracowałem wtedy na jednej z Polskich giełd kryptowalutowych, odszedłem, ale ta jedna rzecz mi została Smiley. Forum śledzę od około półtorej roku, ale bez konta - szkoda. Pozdrawiam!
newbie
Activity: 16
Merit: 3
October 27, 2019, 05:13:26 AM
Hello World!
jr. member
Activity: 187
Merit: 3
October 23, 2019, 08:41:06 AM
Witam wszystkich Smiley
newbie
Activity: 1
Merit: 0
October 15, 2019, 09:05:45 AM
Witam wszystkich serdecznie.. Życzę miłego dnia
newbie
Activity: 4
Merit: 0
September 24, 2019, 05:15:53 AM
Wiamy. Cheesy  Jesteśmy Fintech Software Housem i Agencja Marketingowa.  Wink
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
July 22, 2019, 05:42:20 PM
Co panowie mogą polecić w rozsądnej cenie i o rozsądnej jakości? Pozdrawiam

Trezor One za 69 euro albo Ledger Nano S za 59 euro oba będą przez wielu polecane jako tanie sprawdzone portfele sprzętowe. Z lepszych Trezor Model T za 149 euro.

newbie
Activity: 1
Merit: 0
July 22, 2019, 03:28:33 PM
Dzień dobry. Zaczynam swoją przygodę z bitcoinem i z tego powodu szukam dobrego portfela do trzymania swojej wirtualnej waluty. Co panowie mogą polecić w rozsądnej cenie i o rozsądnej jakości? Pozdrawiam
newbie
Activity: 2
Merit: 0
June 05, 2019, 02:14:16 PM
Siemanko wszystkim
newbie
Activity: 3
Merit: 0
June 05, 2019, 04:01:31 AM
Witam wszystkich

mieszkam na śląsku także górnictwo jest znane Wink

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
May 19, 2019, 03:19:25 AM
Więc kochani!!! Skoro już się przywitaliście dajcie dodatkowy przejaw swojej aktywności i wrzućcie chociaż jednego posta albo dwa w innych tematach a gwarantuję, że jeżeli będą sensowne mają spore szanse na uzyskanie meritów...

Cieszy mnie wasz entuzjazm, ale zwróćcie uwagę na to, że niektóre konta zostały zarejestrowane w niewielkim odstępie czasu oraz ich pierwszy bądź drugi post jest zgłoszeniem do tego samego bounty, co sugeruje, że należą do jednej osoby. O kontach śmieciowych mamy osobny temat.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
May 18, 2019, 08:20:18 PM
Witam niewitanych :-)
A czy może bylibyście w stanie i mieli ochotę nam tutaj napisać parę słów o sobie?
Zapraszamy też do aktywności na naszym subforum - śmiało, czujcie się jak u siebie w domu ;-)

Zauważ co się stało - tylko w tym miesiącu na tym wątku pojawiło się sześć osób a ostatnia przed nimi w lutym... O czym to świadczy? Ruch na bitcoinie wpływa na wzrost aktywności na forum nawet naszym lokalnym, gdzie złapać jedną osobę jest masakrycznie trudno...

Więc kochani!!! Skoro już się przywitaliście dajcie dodatkowy przejaw swojej aktywności i wrzućcie chociaż jednego posta albo dwa w innych tematach a gwarantuję, że jeżeli będą sensowne mają spore szanse na uzyskanie meritów...

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
May 18, 2019, 01:12:51 PM
Witam niewitanych :-)
A czy może bylibyście w stanie i mieli ochotę nam tutaj napisać parę słów o sobie?
Zapraszamy też do aktywności na naszym subforum - śmiało, czujcie się jak u siebie w domu ;-)
newbie
Activity: 1
Merit: 0
May 15, 2019, 01:23:54 PM
Cześć!
newbie
Activity: 1
Merit: 0
May 15, 2019, 10:01:26 AM
Witam wszystkich  Smiley
newbie
Activity: 3
Merit: 0
May 15, 2019, 07:24:30 AM
bry bry Smiley
Pages:
Jump to: