Pages:
Author

Topic: Türk Telekom ve Digitürk ( öyle bir şey yokmuş) - page 3. (Read 239 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Nasıl yani söz konusu maçlar internet yayını şeklinde mi? Yoksa çanak anten ile normal TV yayını şeklinde mi?
İnternet üzerindense çapraz pazarlama faaliyeti olabilir. Tek anlamadığım neden 3 Ocak?
full member
Activity: 854
Merit: 113
Hayırlı olsun hocam bu devirde güzel bir kampanya olarak gördüm ben bunu. Yalnız telefonla arayarak yapılan tekliflerde biraz çekimserim ben açıkçası. Siz yine iyi ki denk gelmemişsiniz de, bunların dolandırıcı versiyonları da arayıp Türk Telekom'dan arıyoruz diyerek kendilerini tanıtıp sizden bilgilerinizi isteyebiliyorlar. Yerinizde olsam numarayı teyit etmeden karar vermezdim. Ama eğer 444lü ya da 0850li numaralardan biri ise, herhalde ters köşe bir durum yaşanmaz.  Grin
member
Activity: 294
Merit: 49
Türk Telekom Digiturk satın mi aldı? Eger satin aldı ise olabilir tabi. Rekabet kızıştı. Internet servis sağlayıcılarında Turk Telekom yalniz degil. Gerçekten dişli rakipleri var. Teklifi yalnış  anlamadıysanız güzel teklif...
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Türk telekomdan o kadar çok rahatsız edildim ki, artık Türk Telekom diyen herkesin yüzüne telefonu kapatıyorum. Digitürk kalmadı tabi Bein Sports üyeliği edineceksiniz herhalde. Tek takımın maçını sezon sonuna kadar veriyorsa kaçırmayın.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Hocam belki gerçekten vardır böyle bir kampanya ama ben güvenemiyorum böyle kampanyalara aranıp şöyle şöyle kampanyamız var denmesine inşallah sorun yaşanmadan üyeliğiniz devam eder hocam bu haliyle süper bir kampanyaya denk gelmişsiniz
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Arkadaşlar geçen gün beni Türk Telekom müşteri hizmetleri aradı. 50 megabit hızlı sınırsız internet ve 3 Ocak'a kadar tüm kanallar açık olmak üzere Digitürk toplam ödeyeceğiniz fiyat 99TL dedi.
Ben de şaka herhalde dedim  yok gerçek dedi.  Ben de kabul ettim  3 ocaktan sonra 1 takımın maçları açık olacak dendi. Diğer Avrupa ülkeleri maçları açık olacak dendi. Zaten ben 100 TL ödüyordum ve kabul ettim. 2 yıl daha ttnet te kalacağım. 2. Yıla geçtiği zaman Digitürk zam yapar da fatura 200 TL olur mu diye sordum. Olmaz eğer aklınıza yatmayan bir durum olursa digiturkü iptal edersiniz sadece internet devam edersiniz dedi.
Burada paylaşım yaptım ki belki faydalanmak isteyenler olabilir.

Anlamadığım Türk Telekom arayıp nasıl Digitürk'e üye yapıyor. Digiturk olmasın o. Laf cambazlığıyla sana Telekom diye yutturmuş olabilirler 😂 Digitürk interneti yıllar önce ben de kullandım. Telekomla alakası sadece alt yapısını kullanması. Başka bir alakası yok. İnterneti de zor kapatmıştım. Bence iyice araştıraydın önce

Sordum hocam Türk Telekom dan arıyorum dediler. Digiturk ile böyle bir ortaklığa  kalkıştık dedi.
Bende şaşırdım doğrusu. İnternet aynen devam eve gelip Digitürk kutusu bağladı gitti eleman. Ben yeniden bir sorayım bakalım.. taklaya gelmeyelim.
full member
Activity: 182
Merit: 140
Arkadaşlar geçen gün beni Türk Telekom müşteri hizmetleri aradı. 50 megabit hızlı sınırsız internet ve 3 Ocak'a kadar tüm kanallar açık olmak üzere Digitürk toplam ödeyeceğiniz fiyat 99TL dedi.
Ben de şaka herhalde dedim  yok gerçek dedi.  Ben de kabul ettim  3 ocaktan sonra 1 takımın maçları açık olacak dendi. Diğer Avrupa ülkeleri maçları açık olacak dendi. Zaten ben 100 TL ödüyordum ve kabul ettim. 2 yıl daha ttnet te kalacağım. 2. Yıla geçtiği zaman Digitürk zam yapar da fatura 200 TL olur mu diye sordum. Olmaz eğer aklınıza yatmayan bir durum olursa digiturkü iptal edersiniz sadece internet devam edersiniz dedi.

Anlamadığım Türk Telekom arayıp nasıl Digitürk'e üye yapıyor. Digiturk olmasın o. Laf cambazlığıyla sana Telekom diye yutturmuş olabilirler 😂 Digitürk interneti yıllar önce ben de kullandım. Telekomla alakası sadece alt yapısını kullanması. Başka bir alakası yok. İnterneti de zor kapatmıştım. Bence iyice araştıraydın önce
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Arayıp Digitürk abonesi yapıyorlar ben oldum dikkatli olun 😄😄😄
Pages:
Jump to: