Pages:
Author

Topic: Türkiye Kupası 2022 - page 5. (Read 727 times)

sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
December 23, 2022, 06:40:41 AM
Dün oynanan maçta VAR sisteminin bu maçlarda da olması gerektiğini birçok izleyici gördü. Galatasaray son dakikalarda ofsayttan bir gol yiyebilirdi. Böyle bir sisteme sahipken neden kullanılmıyor anlamıyorum. Kendi federasyonumuzun bile bu kupaya gerekli özeni göstermemesi bence çok yanlış.

Son 16 turu kuraları bugün çekildi ve eşleşmeler şu şekilde;

Eşleşmelerde büyük takımları zorlayacak takım göremedim, dört büyükler ve Başakşehir mutlaka turu atlarlar, son takımların arasında ciddi eşleşmeler olabilir, derbi maçları görebiliriz, Galatasaray, Alanya deplasmanında oynayacak, biraz onların durumu zor olabilir
hero member
Activity: 756
Merit: 701
December 23, 2022, 05:12:24 AM
Dün oynanan maçta VAR sisteminin bu maçlarda da olması gerektiğini birçok izleyici gördü. Galatasaray son dakikalarda ofsayttan bir gol yiyebilirdi. Böyle bir sisteme sahipken neden kullanılmıyor anlamıyorum. Kendi federasyonumuzun bile bu kupaya gerekli özeni göstermemesi bence çok yanlış.

Son 16 turu kuraları bugün çekildi ve eşleşmeler şu şekilde;

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
December 23, 2022, 02:54:17 AM
3 büyük takımın sadece özetlerini izledim ve buna bakarak iyi durumda olan tek bir takım var, o da tabii ki fenerbahçe:))
dünya kupasından sonra bizim kupa maçlarını izlemek istemedim. kendimi trabzonspor karşılaşmasına saklıyorum.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
December 23, 2022, 02:18:40 AM
Galatasaray'ın böyle sağlam bir kadro ile çıkmasına rağmen sadece 1-0 ile yetinmesi gerçekten beklenmedikti. Fakat oynanan oyun sezonun geri kalanı için umut vericiydi bence de. Seferovic tercihi yorucu oldu tabi ki.  Grin  Bu maçta da sıkıntı çekti ve üstüne bir de penaltı kaçırdı. Seferovic gerçekten Galatasaray adına şu ana kadar yapılmış en kötü transferlerden biri.

Gomis'in golü takımı kurtarmış oldu. Gomis'in Icardi varken ilk 11'e girmesi çok zor ve bence girmesin de. Burada gol atması aldatıcı çünkü önceden inanılmaz fırsatları harcadığı maçlar da mevcut. Tabi bu yaşında yine fena oynamıyor orası ayrı.

Bende Galatasaray’dan fark bekliyordum ancak bu farkı atamadılar.1-0’lık skor da turu geçmelerine yarıyor elbette ancak böyle büyük bir takımın daha farklı sonuçlar alması gerekiyor.Maç boyunca iyi oynayabilir ancak futbol skor odaklı bir oyundur.Sürpriz bir gol ile turnuvaya veda edebilirlerdi.Neyse ki Gomis yine kara boğalık yapıp golünü attı 1-0 kazandılar.

Üst tur eşleşmeleri bugün saat 11.30’da gerçekleşecek.11.30’dan sonra büyük maçlar dahi görebiliriz.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 23, 2022, 02:03:52 AM
Galatasaray'ın böyle sağlam bir kadro ile çıkmasına rağmen sadece 1-0 ile yetinmesi gerçekten beklenmedikti. Fakat oynanan oyun sezonun geri kalanı için umut vericiydi bence de. Seferovic tercihi yorucu oldu tabi ki.  Grin  Bu maçta da sıkıntı çekti ve üstüne bir de penaltı kaçırdı. Seferovic gerçekten Galatasaray adına şu ana kadar yapılmış en kötü transferlerden biri.

Gomis'in golü takımı kurtarmış oldu. Gomis'in Icardi varken ilk 11'e girmesi çok zor ve bence girmesin de. Burada gol atması aldatıcı çünkü önceden inanılmaz fırsatları harcadığı maçlar da mevcut. Tabi bu yaşında yine fena oynamıyor orası ayrı.

Seferovic konusunda katılıyorum. Bu senenin balon 11’ine seçilebilecek kadar kötü performans gösteriyor şimdilik. Icardi varken Gomisten sonraya bile kalır bu oyunla. Yani şu an takımın üçüncü forveti olabilecek konumda olan bir futbolcu.

Galatasaray’ın turu geçmesi güzeldi. Sürprizlere izin vermeyen büyükleri gördük şimdilik. Yeni eşleşmeler belli olursa yorumlamaya devam ederiz
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
December 22, 2022, 04:44:43 PM
Galatasaray'ın böyle sağlam bir kadro ile çıkmasına rağmen sadece 1-0 ile yetinmesi gerçekten beklenmedikti. Fakat oynanan oyun sezonun geri kalanı için umut vericiydi bence de. Seferovic tercihi yorucu oldu tabi ki.  Grin  Bu maçta da sıkıntı çekti ve üstüne bir de penaltı kaçırdı. Seferovic gerçekten Galatasaray adına şu ana kadar yapılmış en kötü transferlerden biri.

hero member
Activity: 1162
Merit: 719
December 22, 2022, 04:18:12 PM
Galatasarayımız son dakkada maçı tehlikeye atıyordu. Ofsaytlı pozisyonu oynatan hakem Keçiörengücü'ne bi şans veriyordu nerdeyse. Kupada VAR sistemi yok. Ona rağmen oynattı hakem. Pozisyon golle bittikten sonra mı kaldırcaktı bayrağı anlamadım. Yanlış bi karar verdi bana göre o pozisyonda. Maçta Galatasaray da çok gol kaçırdı. Daha kolay geçebilecek bi maçtı bizim açımızdan. Ama erken gol atamayınca, farkı arttıran golü atamayınca maç sıkıştı bi anlamda. Üstüne Seferoviç'in, Mertens'in tutuk şanssız oyunu sürdü. En iyi hücum oyuncalarına sahip olsak da maçları çevirememe şanssızlığımız devam edecek bu sene anlaşılan. Çünkü golü Kerem Aktürkoğlu, Gomis iş birliği attı. Bi bakıma umut beslenen golcü hücum transferlerimiz yine sahneye çıkmadı. Dünya Kupasından önce durumu toparlamıştık. Fenerbahçe temposunu kaybetmişti. Lige iyi bi geri dönüş yapamama durumumuz var. Fenerbahçe arayı dinlenerek iyi geçirirse onların işine yarar bu ara en çok.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
December 22, 2022, 05:13:25 AM
Giresunspor büyük bir süpriz yaptı.TFF 2. Lig takımı Karacabey Birlikspora Giresun’da 5-0 yenilerek kupadan elendiler.Belki de karşı takımı hafife aldılar ancak bunun sonucu çok ağır oldu.Şimdilik kupada büyüklerden sürpriz yok.Beşiktaş 2-0 geriye düşünce acaba mı dedim ama çok iyi şekilde 4-2 çevirmeyi başardılar.Kupa yolunda bu konuyu bayağı dolduracağız.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
December 22, 2022, 05:07:29 AM
Türkiye Kupası 2022 başlığının olmadığını farkettim. Konuyu açıyorum.

Şu an kupada 5. tur maçları oynanıyor.

Salı günü Fenerbahçe, İstanbulspor’u 3-1 ile çarşamba günü Beşiktaş, 2-0 geriye düştüğü maçta Şanlıurfaspor’u 4-2’lik skorla geçmeyi başardı. Şanlıurfaspor ilk yarıyı 2-0 önde kapadı. Ayağa pas yapan ve akıllı oynayan bir takım izlenimini verdi. İkinci yarı ise fiziksel gücün ortaya çıktığı dakikalarda Beşiktaş kendinden bekleneni yapıp ard arda goller buldu ve büyük bir kaostan kurtulmuş oldu.

Bugün yani 22 Aralık tarihinde Galatasaray ile Keçiörengücü saat 21:00’de karşı karşıya gelecek.
Pages:
Jump to: