Pages:
Author

Topic: Türkiyenin Yeni Kripto Parası Intexcoin - page 17. (Read 38276 times)

newbie
Activity: 9
Merit: 0
Intexcoinden biraz bahsetmek gerekirse;

-%100 yerli imkanlar ile üretilen INTEXCOIN'den gurur duymak boynumuzun borcu. Smiley

-Hepinizin bildiği üzere yeni bir kripto para için madencilik karlı bir yatırımdır.

-Intexcoin asıl amacı ” Güven’ e, topluluğun gücüne ve ekonomik özgürlüğe dayalı yeni bir EKOSİSTEM kurarak, kripto paramız olan INTEXCOIN’ in değerlenmesini ve tüm dünya’ da güvenilir bir para birimi olmasını sağlamak ”.

-Intexcoin diğer coinlerden farklı olarak sahibinden, gittigidiyor VS. gibi bir intexplace(pazar yeri) ile geliyor. Burada her kullanıcı max. 50 ürünü intexcoin üzerinden satabilecek ve yine bu platform üzerinden intexcoin ile alışveriş yapabilecek.

-Intexcoin kayıtları 4 martta başlattı ve henüz birinci ayını yeni doldurmasına rağmen 7 işyeri şuan resmi olarak Intexcoin kabul ediyor. İlerleyen süreçlerde bu işyerlerinden coinleriniz ile istediğiniz gibi alışveriş yapabileceksiniz. Bunlar arasında kuyumcudan eğitime sigortadan seyahate ve emlak sektörüne kadar birçok sektör var ve hızla yenileri ekleniyor. Yurt içinden ve yurt dışından çok yoğun ilgi gören Intexcoin hızla büyüyor.

-Intexcoin global pazara Türkiyeden açılan bir şirket ve şuan altyapı çalışmalarını tamamlamaya çalışıyor. Henüz intexcoin.com da 5 dil seçeneği mevcut.

-Kazanılan Intexcoinler takas platformunda € ile takas edilecek.

Teknik kısma geçmeden önce biraz açıklık getirmek istiyorum. Tecrübeli arkadaşlarımız bilir bir kripto para gerçek hayatta ne kadar çok karşılık bulabilirse o kadar çok değeri hızla artar. Ki Intexcoin bizler için ürün alıp satabileceğimiz intexplace ve coinlerimizi harcayabileceğimiz işyerleri sunuyor. Coin buralarda ticarete girmeye başladığında işte o zaman değer kazanacak izleyelim ve görelim! Ben bir coinle dışarıda kahvemi içebiliyorsam o coin değerlidir arkadaş!

Teknik olarak parametrelerden bahsedecek olursam;

=POW/Script Algoritması=
-Her 3 dk da bir blok keşfi.
-Blok başına düşen coin sayısı 700.
-Zorluk hedefleme süresi 24 saat.
-Blok ödül yarılanma zamanı 9 yıl.
-Totalde 2.5 Milyar INTEXCOIN.
-2085 yılına kadar madencilik devam edicek.

Minex(mining)/500€+KDV:
-Intexcoin madencilik aracıdır.
-Yıllık olarak kiralanır.
-Bir kişi max. 50 Minex cihazı satın alabiliyor.
-Bir Minex şuanlık günde 56 Intexcoin üretiyor. (güncelleme 11.04.16 günlük üretim 54.6)
-Üretilen Intexcoinler, kişinin sanal cüzdanında biriktirilecektir.
-Üretilen ve kazanılan tüm Intexcoin'ler üretim tarihlerinden başlayarak 75 gün blokede kalacaktır.
-Bloke süresi biten Intexcoin'ler sırayla serbest kalacaktır.
-Alınan minexler her ayın 1'i 10'u ve 20'sinde çalıştırılmaya başlanacak.

Intexplace(pazaryeri)/250€+KDV:
-Yıllık kiralanır.
-50 adet ürün konulabilir.
-Her bir ürün için en fazla 10 resim eklenir.
-Farklı dillerde açıklamalar koyulabilir.
-Güvenli alışveriş sistemi vardır.
-Satışlar Intexcoin ile yapılır.
-Alınan Intexcoinler sanal cüzdanınızda birikir ve takas platformumuzda € olarak takas edilir.
Pages:
Jump to: