Pages:
Author

Topic: ŞUBAT 2019 - TOPARLANMA BAŞLIYOR.. KÖTÜ GÜNLER GERİDE KALIYOR! - page 5. (Read 17513 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Mart ayına girdik ama halen bir toparlanma belirtisi görünmüyor.Belkide bir süre daha Ayı Sezonunda olacağız.Umarım artık yakın bir zamanda Boğa Sezonuna gireriz.

LTC halving bekliyor millet, onun fiyata nasil etkisi olacagini görmek icin.
Kullanim olmazsa, TX yaratilmazsa ve yeni kazilan LTC/BTC alinmazsa bir anlami yok.
Sadece Borsa'da spekülatif yükselme ile trader olanlar birbirine satiyor suanda.
LTC'de olan hareket BTC'de yilsonu ve 2020 basinda olacaklari gösterecek.
Sonusta 2020 Mayis ayina bir yil var.
https://www.bitcoinblockhalf.com

arada birde BNB ve baska coinlerde ilerliyor, belkide BTC'ye ilgi azala bilir.
Sonusta birde su konuyu göz ardi etmemek gerekli.
Borsalar önde olmak üzere, Binance, Huobi, Kranken,.. kazandiklari Fee'ler ile kendiside oldukca yüklü BTC sahibi.
Sadece Binance'in yaklasik Total BNB'nin 40%, 114.000 BTC,ve 1.4Mn ETH deposu oldugunu okumustum.
Simdi biri kalkip lütfen decentralized bu isler faso fiso demesin...isin sonunda buy low- sell high, baska birsey degil.

Halving falan bunlar bana göre sadece şişirme yoksa şu ana kadar bir çok şey çıktı. Bitcoin yarılanması etherum yarılanması falan bunlar dada şu ana kadar bir şey olmadı o zaman bunlarda da bir şey olacağının garantisi yok bana göre.
2 yıldır neredeyse dalga geçer hafif bir pump ve daha sonrasında 2-3 katı dump yapıyorlar. Para babalarının keyfine kalmış gibi şu an ki durum bana göre.
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
Gelsin artık şu güzel günler. Hepimizin yüzü gülsün artık sabırsızlıkla o günleri bekliyoruz.

edit:

http://data.bitcoinity.org/markets/volume/5y?c=e&t=a

burada hype gelince belli oluyor zaten
2014-2017 tepecikler gibi

bunuda türkceye cevirip piyasayi daha iyi anlaya bilirsiniz.
https://medium.com/@apompliano/travis-kling-the-secrets-of-a-crypto-trader-ffbec7856090

jr. member
Activity: 196
Merit: 4
Mart ayına girdik ama halen bir toparlanma belirtisi görünmüyor.Belkide bir süre daha Ayı Sezonunda olacağız.Umarım artık yakın bir zamanda Boğa Sezonuna gireriz.

LTC halving bekliyor millet, onun fiyata nasil etkisi olacagini görmek icin.
Kullanim olmazsa, TX yaratilmazsa ve yeni kazilan LTC/BTC alinmazsa bir anlami yok.
Sadece Borsa'da spekülatif yükselme ile trader olanlar birbirine satiyor suanda.
LTC'de olan hareket BTC'de yilsonu ve 2020 basinda olacaklari gösterecek.
Sonusta 2020 Mayis ayina bir yil var.
https://www.bitcoinblockhalf.com

arada birde BNB ve baska coinlerde ilerliyor, belkide BTC'ye ilgi azala bilir.
Sonusta birde su konuyu göz ardi etmemek gerekli.
Borsalar önde olmak üzere, Binance, Huobi, Kranken,.. kazandiklari Fee'ler ile kendiside oldukca yüklü BTC sahibi.
Sadece Binance'in yaklasik Total BNB'nin 40%, 114.000 BTC,ve 1.4Mn ETH deposu oldugunu okumustum.
Simdi biri kalkip lütfen decentralized bu isler faso fiso demesin...isin sonunda buy low- sell high, baska birsey degil.
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
CAT.EX Exchange
full member
Activity: 602
Merit: 118
Ciddi ciddi bir toparlanma hissiyatı oluştu bende tıpkı 2017 deki gibi bir ıco döngüsü geliyor gibi. Borsalar üzerinden fonlanacaklar bu sefer

Umarım hocam dediğiniz gibi olur. Bende boğa hissiyatına kapıldım ama umarım terste bırakmazlar tekrar. Şöyle bir sabah kalktığımda %200-300 olsa ne iyi olur.
jr. member
Activity: 266
Yani artıyorda her ay böyle artıyor sonra geri düşüyor.Anlaşılmıyor piyasa.Bir türlü geri vites yapmadan artamadı gitti.Sabırlarda tükendi.
jr. member
Activity: 140
1 Subat 23.17 : BTC: 3,500 Market cap 114,000,000,000$

18 Şubat 07:03 : BTC 3,750 Market cap 126.......

23 Şubat 21:28 : BTC 4100 Market cap 139......!!!!

Roll Eyes Çok büyük bir düşüşün ardındanda olsa bence bu rakamlar her ay yavaş yavaş bir artış olduğunun kanıtı.Bakalım belki beklediğimiz boğa bu yıla artık gelir.
jr. member
Activity: 226
Merit: 5
Bitcoin için 1.200 dolar uyarısı haberleri gördüm.Sadece kısa bir toparlanma olabilir gaza gelmeyin.Gerçek toparlanmanın hızlı olacağını düşünüyorum öyle ki ne olduğunu bile anlamadan 6k gelecek.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
Ciddi ciddi bir toparlanma hissiyatı oluştu bende tıpkı 2017 deki gibi bir ıco döngüsü geliyor gibi. Borsalar üzerinden fonlanacaklar bu sefer
full member
BTC nin en azından buralarda tutunması iyi. Umarım tekrar tam umitlenmis iken geri basmaz. Basarsa umitlerimiz kalmaz
member
Activity: 560
Merit: 16
daha tam anlamı ile toparlanamadı. sadece btc 4000 leri yer edindi kendisine. alt coinler de şenlik gelmesi lazım artık epey zamandır bekliyoruz sabırla.

Bitcoin bir şekilde kendini 4400 üzerine atmalı, yoksa hala risk teşkil ediyor. Takip ettiğim grafiklerde bu şekilde gösteriyor, bu atılımın gelmesi şart gibi.
member
Activity: 532
Merit: 22
daha tam anlamı ile toparlanamadı. sadece btc 4000 leri yer edindi kendisine. alt coinler de şenlik gelmesi lazım artık epey zamandır bekliyoruz sabırla.
jr. member
Activity: 126
Bu toparlanma yanıltıcı bir yükselmede olabilir.Eğer Bitcoin 4.000 $ Seviyelerinde tutunamazsa tekrardan 3.400 $ kadar düşeceğini tahmin ediyorum.
full member
forumdan tanırsınız beni
selam yakışıklı Cool

En çok güldüğüm kısa ve öz bir cümle. Aklıma geldikçe hep gülümsüyorum. Araştırmayan adami anlatıyor  Cheesy
jr. member
Activity: 210
Merit: 2
Toparlanma geçen ay az biraz oldu ama bu piyasanın yükselmesi için yeterli değil.Piyasada sürekli aynı para dönüyor bu yüzden yeni yatırımcıların gelmesi lazım.
jr. member
Activity: 238
Bu toparlanma süreci tahmin edilendende daha uzun sürecek gibi görünüyor.Çünkü piyasa en ufak yükseliş işareti göstermiyor ve devamlı bir düşüş yaşanıyor.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
piyasa güzel ilerliyor en azından btc yüksek düşüşler yaşamıyor bu şekilde ilerlemeye devam ederse piyasa için son derece iyi olacaktır.
member
Activity: 434
Merit: 14
2017 sonundan bu yana tadı tuzu yok piyasanın. En az bir 6 ay daha devam eder.
jr. member
Activity: 364
Şubat ayı ile birlikte piyasada bir toparlanma mevcut fakat bu toparlanma fake bir hareket olup öncekiler gibi 1 verip 2 mi alacaklar yoksa piyasa gerçekten çıkışamı geçti göreceğiz.
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Mart Nisan ve Mayıs ayı altcoinlerin çıkış ayları olmuştur.Ben önümüzdeki üç aydan ümıtliyim.Btc'de yükselişe destek verirse mini bir boğa görebiliriz.Asıl artık 2019 yılının son üç ayında yaşarıź.Erken olursa daha güzel olur tabi.
Pages:
Jump to: