Pages:
Author

Topic: ŞUBAT 2019 - TOPARLANMA BAŞLIYOR.. KÖTÜ GÜNLER GERİDE KALIYOR! - page 10. (Read 17513 times)

jr. member
Activity: 462
Merit: 1
çıkan her dala uzandık ve elimizde kırıldı kabul ama artık gerçekten de toparlanma başlamış gibi görünüyor. şubat ayı hiç de fena geçmedi şimdiye kadar.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Ne zaman toparlanma deseniz hemen tam tersi oluyor. Bana göre şu an için bir şey yok bir yükseliş denmesi için bir para akışı girmiş olması lazım.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
toparlanma basliyor denilebilmesi icin piyasadaki para miktari her gün %10 civari artmali... yani bir haftada 125 milyardan 225 milyara kadar yükselmis olmali... simdi dönen 125 milyar dolar zaten dip seviyeler... ki bu piyasada %100 yükselik bir anda %100 kayiba bile dönüsebilir... böyle her minik yükselis icin yeni bir konu acmak forum kirliliginden baska bisey degil...
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
İnanırsak şirinleri bile görebilir miydik acaba?

Unuttuk iyi günleri. Kötü günlerin de geride falan kaldığı yok. 2 ileri 1 geri, ya da tam tersi gidip geliyoruz. Bakmayın bugün ki yemyeşilliğe, yarın bir bakmışız ki kan ağlıyor piyasa yine Smiley ETH malum sebepten artışta eğer ertelenmezse de devam eder bu artış 25'ine kadar...
jr. member
Activity: 126
Toparlanma umarım kısa sürede tamamlanır.Çoğu kişi artık pes etmiş durumda.Çünkü hiç kazanç elde edemiyoruz sürekli zarar üstüne zarar yaptık.
jr. member
Activity: 43
Merit: 4
6 şubat 2019 1 BTC=USD $3.402,29

8 Şubat : 3700$

Aferin herşeyi kanıtlamış oldun bravo ama eğer 3000 bandının altına düşerse Şubat ayında yine alıntıla öyle paylaş olur mu hep kazandırıyorum imajını geç buralarda biz ne boka yaradığı belli olmayan 24 saatlik hacmi 100 dolar olan tokenleri paylaştığın zamanları da biliyoruz  Grin

sığırlık yapmayı bırak yahu. inanmıyorsan saygın olsun
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
2020 ye kadar bi hareket beklemiyorum.Herkesde bi 2020 bekleyişi var.bence sizde o kadar hevesli olmayın.Belki sağlam projeler gelirse onlar btc den bağımsız artabilirler ama sağlam bir arkaları olması lazım.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Halen bir toparlanma süreci göremedim.Geçen aydan beri MarketCap halen aynı seviyelerde duruyor.Bence toparlanma 2020de anca başlar.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
müthiş bir şahlanma olmayacak ama ufak ufak artmalar şubat ayı itibarıyla başlamış görünüyor. bundan sonra dinlene dinlene artacaktır kanımca.
member
Activity: 159
Merit: 10
forumdan tanırsınız beni
selam yakışıklı Cool
Gospodin hocam bunun belalısı  Grin
member
Activity: 588
Merit: 22
Şubat ayında bazı alt coinlerden başlamak üzere Ltc,eth,eos gibi coinlerde kıpırdanmalar mevcut. Önceki boğa hareketinde de Ltc coşmuştu ve fitillemişti herşeyi.Umarım yine aynısını yaşıyoruzdur.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Daha iyi haberlere ihtiyacımız var. Bu haberler ile sadece ufak çaplı yükseliş ve düşüşler görebiliriz. Baktt'da önemli ama sürekli ertelenip duruyor, artık birilerinin ilk domino taşını itip düşürmesi lazım. Yoksa bu şekilde herkes birbirini bekliyor.
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
eft dalgasının ertelenmesi şartlanan piyasanın çökmesine neden oldu kurtarıcı olarak gösterilen eft düzenlemeleri tersine etki etti toparlanma başlaması adına yapılacak bir çok olgu hayata geçmeli günlük hacimlerin gerçek olmadığı aşikar.
jr. member
Activity: 226
Merit: 5
Bir aşağı bir yukarı kayık gibi gidiyoruz.Toparlanmaya dair bir işaret görünmüyor vadeli muhabbetleri yüzünden.
member
Activity: 1106
Merit: 25
hadi bakalım kedi olalı bir fare tutabilecek misin? o kadar boş beleş token coin paylaştın eğer bu dediğin çıkarsa araştıran adam olabilirsin artık. Cheesy
full member
Activity: 658
Merit: 153
Neye göre bu yorumlar ben anlamıyorum grafiklere göre iş olmuyor malesef markette bak adamlar kendileri birden yükselttiler ama kimsenin haberi yoktu bu marketi ön görmek cidden çok zor şu zamanda hele
jr. member
Activity: 546
Toparlanma işaretleri olduğu bariz ama sürekliliği olacak mı o asıl önemli olan. Şimdilik biraz durdu önümüzdeki hafta toparlanma kalıcı mı olacak göreceğiz.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Dün piyasa tekrar yeşillendi yine acaba boğa mı geliyor dendi ama bugün yine yavaş yavaş düşmeye başlamış gibi duruyor. Tekrar kırmızı gibi piyasa.
jr. member
Activity: 266
Pek toparlanacağa benzemiyor piyasa.Umarım yanılırımda erken toparlar piyasa.Bende her an bir çıkış bekliyorum Btc'den.Btc düzelmeden altların pek düzelme ihtimali yok gibi gözüküyor.Mart yada Nisan ayında Btc'den güzel hareketler görebiliriz.
jr. member
Activity: 322
bu kadar erken başlayacağını zannetmiyorum ben. yavaş yavaş eski seviyesine gelir şubat ayının sonuna  doğru.
Pages:
Jump to: