Pages:
Author

Topic: ŞUBAT 2019 - TOPARLANMA BAŞLIYOR.. KÖTÜ GÜNLER GERİDE KALIYOR! - page 9. (Read 17513 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
Kendi açımdan emin olduğum bir şey var ise oda 2019 yılının 2018 yılından çok daha pozitif geçeceği ve toparlanma olacağıdır ,2020 ile birlikte yukarı hareketin devamı gelecektir.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Toparlanma umarım başlamıştır.Uzun zamandır Ayı Sezonunda olduğumuzdan dolayı çoğu kişi zarar etti.Boğa Sezonu gelmeli ki zararları kapatalım  Smiley
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
piyasanın bir yerden toparlanması lazım bu çıkış habercisi olabilir fakat bir yerden elbet geri dönecektir çokta heyecan yapmamak gerekir.
jr. member
Activity: 364
Merit: 1
Bende mart ayı gibi piyasada bir toparlanma olacağını ve bunun nisan sonuna kadar devem edeceğini düşünenlerdenim,bu yıl geçen yıl gibi düşüş ile geçeceğini sanmıyorum.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
gecen yil bitcoin pesinden bir sürü altcoin sürükledi cikista... gecen yil baskaydi, hangi coina el atsan kazaniyordun... kazanamayina dövüyorlardi:)
bu yil acaba piyasa daha mi secici olacak diye düsünüyorum... bitcoin cikacak tamam... ama cogu altcoinu da cöpe atarak mi cikacak? sanki önümüzdeki yillar piyasa baya bi temizlenecek (su cöp ve salakca coinlardan) gibi geliyor bana...
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Bu çıkış 4700 yolculuğu gibi gözüküyor. Umarım orayı da geçer ve beklenen boğa gelir. Şuan için fena gözükmüyor ama bir daha aşağılara basarlarsa kötü olur herkes için.
full member
Activity: 386
Merit: 178
4k üzerinde tutunacaktır eldeki veriler kısmen yükselme periyotunun bir süre daha devam edeceği yönünde ikna edici toparlanmadan kasıt geçen sene olan boğa gibi periyot ise henüz aynı koşulların oluşmasına elverecek değişiklikler yok.
jr. member
Activity: 280
Şubat ayının sonlarındayız.Toparlanma gelmeye başladı.Ama bunun toparlanma olduğunu söylememiz için 4k üzerinde tutunması şart.Sonrası güzel olacaktır hele bir tutunsun.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Btc'nin çıkışı şu an iyi gözüküyor.Devamı gelirse yoluna devam eder BTC.Altcoinlerde ayak uydurmaya başlar zamanla bu yükselişe.2019 yılı toparlanma yılı olacak.Fazla bir yüksleiş beklemeyelim ama kripto piyasası toparlanacaktır.Bir seneyi aşan düşüşler yavaş yavaş kendini toparlanmaya bırakacak.
member
Activity: 680
Merit: 10
sevinmek için biraz erken bence. Bitcoin eski düştüğü 6 bin dolar civarında kendine yer etmediği sürece yükseliş devam etmez. Bence biraz daha beklememiz gerekiyor.
jr. member
Activity: 43
çıkan her dala uzandık ve elimizde kırıldı kabul ama artık gerçekten de toparlanma başlamış gibi görünüyor. şubat ayı hiç de fena geçmedi şimdiye kadar.

geliyor geliyor..
member
Activity: 532
Merit: 22
toparlanma basliyor denilebilmesi icin piyasadaki para miktari her gün %10 civari artmali... yani bir haftada 125 milyardan 225 milyara kadar yükselmis olmali... simdi dönen 125 milyar dolar zaten dip seviyeler... ki bu piyasada %100 yükselik bir anda %100 kayiba bile dönüsebilir... böyle her minik yükselis icin yeni bir konu acmak forum kirliliginden baska bisey degil...

farkındaysan bu konuyu 110 milyar çap iken açmıştım, yeşillenme de yoktu o zaman.??

farkındayız gerçekten ilk defa bir fare tutacaksın bu gidişle. şimdiye kadar söyledğin tokenlerin son durumunu paylaşsanda görsek. titicoin stellar holding ve kubera ne oldu onlara. burada 110 milyar iken açtık diye hava basıyordun onları da söyle bakalım.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
bitcoin 10bin dolar seviyelerini gecmedigi sürece toparlanma moparlanmaya inanmiyorum... hep bu piyasa toparlansa ne olacak ki...
2018 ocak ayinda toparlanmisti, ne oldu? Smiley ucacak kacacak derken bir günce küt diye basladi kontrolsüz düsüsüne...
copper member
Activity: 210
Şubat ayında %10 civari fiyat arttı ama yeterli değil piyasanın düzelmesi için biraz daha fazla yükselmesi lazım 6k 7k dolar seviyesini görmesi lazım. 4k bandınını uzun zamandır aşamadı ve sürekli yerinde bir in bir çık yaparak sayıyor. İnsanlar artık ümitsizlik durumuna kapıldı. Sanırım uçma zamanımız geldi diye düşünüyorum.
jr. member
toparlanma basliyor denilebilmesi icin piyasadaki para miktari her gün %10 civari artmali... yani bir haftada 125 milyardan 225 milyara kadar yükselmis olmali... simdi dönen 125 milyar dolar zaten dip seviyeler... ki bu piyasada %100 yükselik bir anda %100 kayiba bile dönüsebilir... böyle her minik yükselis icin yeni bir konu acmak forum kirliliginden baska bisey degil...

farkındaysan bu konuyu 110 milyar çap iken açmıştım, yeşillenme de yoktu o zaman.??
jr. member
Activity: 98
CAT.EX Exchange
Toparlanma başlıyor gibi görünüyor.Umarım piyasa hep bu şekilde bir yükselişe devam eder.Yaklaşık 1 yılı geçti Ayı Sezonu artık bitmelidir.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Pazartesi itibari ile yüzde 13 büyüyen pazar sürprizlere gebe olduğunu yeniden kanıtladı günlük 13 milyar USD market büyümesi sebepleri ne olursa olsun yeşil günleri özledim yüksek fiyattan satma fırsatını değerlendirin. Toparlanma başlama anlamına mı geliyor günlük hareket beklemek görmek lazım.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
Sene sonuna kadar ancak toparlanırız sonra da herkes para kazanacak duruma gelir diye düşünüyorum. Ama güzel duyum almışsınız ya da hissetmişsiniz.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
marketcap olduğu yere yapışmış sanki 120 milyar USD de uzaklaşmayan görüntü nedeniyle piyasanın nereye gideceğini anlayamadım doğrusu. Şubat Mart Nisan derken 2019 yılı 2018 gibi geçmesin bu sene sıcak kripto pazarı olmalı insanlar küsmesin pazara.
jr. member
marketcap olduğu yere yapışmış sanki 120 milyar USD de uzaklaşmayan görüntü nedeniyle piyasanın nereye gideceğini anlayamadım doğrusu. Şubat Mart Nisan derken 2019 yılı 2018 gibi geçmesin bu sene sıcak kripto pazarı olmalı insanlar küsmesin pazara.

126 oldu umudumuzu kaybetmeyelim Smiley
Pages:
Jump to: