Pages:
Author

Topic: UEFA Konferans Ligi Ana Başlık - page 4. (Read 8206 times)

hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
March 08, 2024, 04:40:10 PM
Konferans liginde temsilcimiz Fenerbahçe, ilk maçta USG karşısında 3-0 deplasman galibiyeti ile İstanbul’a dönüyor. Bu bir çok açıdan bizi mutlu etti çünkü Belçika ülke puanında üstümüzde olan bir ülke. O ülkenin takımına karşı galibiyet normalden daha önemli bir hal aldı bizim için. Diğer yandan da istanbulda rövanşta rahat oynama şansı elde ettik. Bu arada Oosterwolde’nin muazzam golüne bir göz atın derim. Stoper birisinden böyle bir golü en son Servet Çetin’den izlemiştim herhalde  Cheesy
Kolay maç değildi. Saint Gilloise herhalde bu sezon gol atamadığı tek maçmı ya da uzun süredir gol atamadığı ilk maç mı öyle bir istatistiğe sahip bu maçta. Bence Fenerbahçe önemli bir takımı eliyor. Umarım rövanşta sürpriz olmaz da Fenerbahçe kazanır ve üst tura çıkar. Bu sene finallere kalmak için önemli bir avantaj elde etmiş oldu temsilcimiz.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
March 08, 2024, 03:33:11 PM
Konferans liginde temsilcimiz Fenerbahçe, ilk maçta USG karşısında 3-0 deplasman galibiyeti ile İstanbul’a dönüyor. Bu bir çok açıdan bizi mutlu etti çünkü Belçika ülke puanında üstümüzde olan bir ülke. O ülkenin takımına karşı galibiyet normalden daha önemli bir hal aldı bizim için. Diğer yandan da istanbulda rövanşta rahat oynama şansı elde ettik. Bu arada Oosterwolde’nin muazzam golüne bir göz atın derim. Stoper birisinden böyle bir golü en son Servet Çetin’den izlemiştim herhalde  Cheesy
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
February 24, 2024, 03:53:33 PM
Fenerbahçe'nin rakibi Belçika temsilcisi Union Saint-Gilloise oldu. Grup aşamasını lider olarak tamamladığımız için UEFA Konferans Ligi son 16 turuna doğrudan yükselmiştik. Bu hafta Avrupa ligini pas geçtik bu nedenle. Bizim açımızdan bir dinlenme fırsatı oldu bu süreç.

Union Saint-Gilloise, Belçika liginde Anderlecht'in 8 puan önünde lider. Kendi liglerinde çok uzun yıllardır şampiyon olamamışlar. Bu sezon bunu başarmaya çok yakınlar. Belçika ligi diyince genelde Anderlecht, Club Brugge ve Standard Liege gibi takımların isimlerini biliyoruz ama Union Saint-Gilloise bu sezon Belçika liginin şampiyonu olacak. Avrupa liginde grup maçlarında Liverpool'u yendiler. Play off'ta Frankfurt'u elediler. İsmi pek bilinmediği için kolay bir rakip gibi gözüküyor. Fakat Galatasaray'ın düştüğü hataya düşmemeliyiz.

Fenerbahçe en zor takımlardan birisini çekti. Eğer onları yenerse finale kadar gitme şansına sahipler. Club Brugge, Beşiktaş’a neler yaptı hatırlıyoruz galiba. Ligleri gittikçe kaliteli bir hal alıyor Belçikalıların. Liverpool’u yendiler dediğin gibi Fenerbahçe onlar için daha kolay bir rakip. Özgüvenleri yerinde ve Fenerbahçe’yi ekleyeceklerini düşünüyorlar. Fenerbahçe buradan vurur onları. Şans varsa onları ters gününde yakalayıp avantajlı skor elde etmekte olacak.

Bence de hocam en zor rakiplerden birisi Fenerbahçe’ye çıktı. Yine de Aston Villa- Ajax eşleşmesi de çok iyi bir eşleşme. Bence bu turda en heyecanlı 2 maç bizim ve Ajax’ın maçları olacak. 2 tane İsrail takımının da bu mücadelelerde olduğunu söylemek gerekiyor adamlar son yıllarda futbolda seviye atladılar resmen.
hero member
Activity: 868
Merit: 878
February 24, 2024, 02:08:21 PM
Fenerbahçe'nin rakibi Belçika temsilcisi Union Saint-Gilloise oldu. Grup aşamasını lider olarak tamamladığımız için UEFA Konferans Ligi son 16 turuna doğrudan yükselmiştik. Bu hafta Avrupa ligini pas geçtik bu nedenle. Bizim açımızdan bir dinlenme fırsatı oldu bu süreç.

Union Saint-Gilloise, Belçika liginde Anderlecht'in 8 puan önünde lider. Kendi liglerinde çok uzun yıllardır şampiyon olamamışlar. Bu sezon bunu başarmaya çok yakınlar. Belçika ligi diyince genelde Anderlecht, Club Brugge ve Standard Liege gibi takımların isimlerini biliyoruz ama Union Saint-Gilloise bu sezon Belçika liginin şampiyonu olacak. Avrupa liginde grup maçlarında Liverpool'u yendiler. Play off'ta Frankfurt'u elediler. İsmi pek bilinmediği için kolay bir rakip gibi gözüküyor. Fakat Galatasaray'ın düştüğü hataya düşmemeliyiz.

Fenerbahçe en zor takımlardan birisini çekti. Eğer onları yenerse finale kadar gitme şansına sahipler. Club Brugge, Beşiktaş’a neler yaptı hatırlıyoruz galiba. Ligleri gittikçe kaliteli bir hal alıyor Belçikalıların. Liverpool’u yendiler dediğin gibi Fenerbahçe onlar için daha kolay bir rakip. Özgüvenleri yerinde ve Fenerbahçe’yi ekleyeceklerini düşünüyorlar. Fenerbahçe buradan vurur onları. Şans varsa onları ters gününde yakalayıp avantajlı skor elde etmekte olacak.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
February 24, 2024, 11:29:19 AM

sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
December 26, 2023, 02:56:19 PM
Konferans Ligi'nin en zorlu takımı kesinlikle Aston Villa. Bu turnuvayı ciddiye alarak oynamaya devam edeceklerini düşünüyorum. Emery döneminde bambaşka oynuyorlar ve alabilecekleri bir kupadan geri kalmazlar. Ben onların finale kadar her türlü gitmelerini bekliyorum. Fenerbahçe umarım erkenden onlarla eşleşmez yoksa yazık olur. Fenerbahçe'nin cidden en az final oynayabileceği bir turnuva bu. İsmail Kartal'ın oyuncularını buna çok iyi hazırlaması lazım. Üzücü bir şekilde erkenden elenmelerini istemem ben de.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
December 25, 2023, 04:51:35 PM
Şu an Fenerbahçe'ye örneğin Ajax gelse onları eleyebilecek güçteler. Ajax zaten bu sezon çok iyi değil yani sezona çok kötü başlamışlardı. Hollanda liginde toparlanmaya başladılar ama yine de ben Fenerbahçe'nin düzgün oynarsa onları elemesini beklerim. Bence şu an en büyük sıkıntı Aston Villa. Ben açıkçası onlar gelecekse de Fenerbahçe ile finalde falan eşleşsinler isterim.

Gerçekten sağlam bir final olur ve Fenerbahçe de şampiyon olsa tadından yenmez.  Grin  Galatasaraylı da olsam Avrupa turnuvalarında takımlarımızın hepsinin olabildiği kadar başarılı olmasını istiyorum, her şey ülke puanı için.
Aston Villa muhteşem bir takım ve Prime dönemlerinden birisini yaşıyorlar. Şu an net bir şekilde konferans liginin favorisi konumundalar ama top yuvarlak. Bakarsınız bir kırmızı kart ile oyun döngüsü değişir, elenirler belli olmaz. Normal şartlarda Aston Villa’yı eleyecek takım bilmiyorum şu andan Konferans liginde.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
December 22, 2023, 07:12:43 AM
Şu an Fenerbahçe'ye örneğin Ajax gelse onları eleyebilecek güçteler. Ajax zaten bu sezon çok iyi değil yani sezona çok kötü başlamışlardı. Hollanda liginde toparlanmaya başladılar ama yine de ben Fenerbahçe'nin düzgün oynarsa onları elemesini beklerim. Bence şu an en büyük sıkıntı Aston Villa. Ben açıkçası onlar gelecekse de Fenerbahçe ile finalde falan eşleşsinler isterim.

Gerçekten sağlam bir final olur ve Fenerbahçe de şampiyon olsa tadından yenmez.  Grin  Galatasaraylı da olsam Avrupa turnuvalarında takımlarımızın hepsinin olabildiği kadar başarılı olmasını istiyorum, her şey ülke puanı için.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
December 19, 2023, 08:13:01 AM

Play-Off eşleşmeleri çekildi ve Fenerbahçe’nin gurubunun ikincisi Ludogorets, Servette ile eşleşti. Çift maç usulü oynanacak eleme maçlarından sonra turu geçen takımlarla grup birincileri arasında bir mücadele daha olacak. Fenerbahçe’ye kolay bir rakip gelmesin istiyorum. Zor bir takım gelsin ve elesinler. Böylece final yolunda daha kolay rakiplerle ile oynanabilirler. Fenerbahçe finale çıkarsa çok iyi olur.
hero member
December 15, 2023, 03:36:01 PM
Neyse ki Fenerbahçe turu geçmesi için gerekli sonucu rahat bir şekilde almayı başardı da yoluna devam ediyor. Grup lideri olabilmesi için olabildiğince farklı kazanması gerekiyordu yoksa Ludogorets'in kazanması ve gol averajı ile önlerinde kalması durumunda onlar grup lideri olacaklardı. Artık grup lideri olmanın önemi daha büyük sonuçta ekstra bir tur daha oynuyorsunuz ve Avrupa Ligi'nden gelen takımlar ile eşleşiyorsunuz. Fenerbahçe umarım bizlere güzel bir futbol izletmeye devam eder ve turnuvada finale kadar yükselmeyi başarır.

Grupta tüm sonuçlar Fenerbahçe lehine gidince Fenerbahçe turu lider olarak tamamladı. Ludogorets, Nordsjaelland’ı yenerek aslında kendilerini kurtardı. Beraberlik kuzeylilerin işine yarıyordu. Zor bir grup diyeceğimi zannetmiyorum ama zor bir grup oldu Fenerbahçe için. Daha rahat kazanabilecekleri maçları 6 golle verdiler. 6 maçta 6 galibiyet alabilecek potansiyellerini iç ettiler. Neyse, önemli olan tur atlamaktı ve atladılar tebrikler Fenerbahçe. Keşke Beşiktaş turu geçseydi de sevincimiz 2 ye katlasaydı.
member
Activity: 1011
Merit: 64
December 15, 2023, 01:56:29 PM
Uefa köy takımları ligi

Burada yazdığım gibi. Şampiyonlar Ligi'nde sonuncu olmak mı burada birinci olmak mı derseniz şampiyonlar Ligi'nde sonuncu olmak derim.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
December 15, 2023, 01:27:50 PM
Neyse ki Fenerbahçe turu geçmesi için gerekli sonucu rahat bir şekilde almayı başardı da yoluna devam ediyor. Grup lideri olabilmesi için olabildiğince farklı kazanması gerekiyordu yoksa Ludogorets'in kazanması ve gol averajı ile önlerinde kalması durumunda onlar grup lideri olacaklardı. Artık grup lideri olmanın önemi daha büyük sonuçta ekstra bir tur daha oynuyorsunuz ve Avrupa Ligi'nden gelen takımlar ile eşleşiyorsunuz. Fenerbahçe umarım bizlere güzel bir futbol izletmeye devam eder ve turnuvada finale kadar yükselmeyi başarır.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
December 14, 2023, 07:58:21 PM
Oh be dünya varmış dedirttiniz Fenerbahçe ve Beşiktaş ama özellikle Fenerbahçe sana helal olsun. Bugün gruplarının son maçlarından galibiyetle ayrılıp ülke puanına katkıda bulundunuz. Fenerbahçe umarım bu katkısını vermeye kupanın kalanında devam ederken; Beşiktaş içinde ders niteliğinde bir sezon olur ve seneye bu vasat performansı unutturur.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
December 14, 2023, 07:30:24 PM
bahtiyar zaynutdinov harbiden jokermiş, stoperde görünce şaşırmadım değil ama necip'i görmektense iyidir. :)

ülke puanına katkıda bulunmak ve genç futbolcularla maç kazanmak beni mutlu etti, bugün bu takım yenilseydi de ben yine keyifli olurdum, sahada puandan daha önemli şeyler kazandık.

fenerbahçe'yi de tebrik ederim, spartak tirişka'yı gol yağmuruna tutup grubu lider olarak tamamladılar. edin dzeko'ya da helal olsun, penaltı kralı valencia'dan sonra penaltısız gol kralı olacak sanki bu sezon birçok kulvarda...
hero member
December 14, 2023, 05:22:56 PM
Konferans liginde Fenerbahçe harika bir maç sonunda 4-0 kazandı ve üst tura çıktı. Üst tura çıkarken Ludogorets’in Nordsjaelland’ı yenmesiyle grup lideri olarak çıktı. Bu Fenerbahçe için harika oldu çünkü Avrupa liginde gruplarını üçüncü sırada tamamlayacak takımlar ile play off oynamak zorunda kalmayacağız. Şu sıralarda devam eden maçta ise kara kartal 1-0 önde. Umarım o maçta da galibiyet alarak ülke puanına katkıda bulunuruz.
hero member
December 14, 2023, 05:14:15 PM
Olaya bak ya Beşiktaş bu maçta da gol atamıyor daha az pozisyona giriyor rakipten ve rakip tutup kendi kalesine gol atıyor yok böyle bir Beşiktaş kendimi bildim bileli. Bari hocam komple savunmaya döndür takımı da gol yemeden galibiyetle kapatalım şu grubu ya Cheesy
member
Activity: 1011
Merit: 64
December 14, 2023, 04:09:25 PM
Uefa köy takımları ligi

UEFA'nın köy takimlari için cıkardıgı alın size lig yiyin birbirinizi dediği oluşum.

Sadece yedek oyuncuları denemek ve hazırlık maçı için oynaması gereken lig. Maksat zaman geçsin. As kadroyu burada yormak yerine yedeklerle çıkılmalı. Maçları zaten sıkıcı. Teletabileri izlemek bile daha eğlenceli.

Özetle burada kazanılacak bir kupa yerine Şampiyonlar Ligi'nde tek gol atamdan grup sonuncusu olun daha iyi.
hero member
December 14, 2023, 03:59:13 PM
Son 2 maçta bizleri üzen Fenerbahçe bugün grubunu lider bitirerek yüzlerimizi güldürdü. Tebrikler size çocuklar. H grubunda maçlar tamda Fenerbahçe'nin işine yarayacak şekilde sonuçlandır ve averaj farkıyla liderliğe oturdu. Umarım uzun bir süre son 2 maçtaki gibi bizleri üzmezler.

Şimdi ise sıra Beşiktaş'ta hadi lan bari kapanışı güzel bir şekilde yapın 3-5 demeyin ülke puanına etki edin lan.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
December 14, 2023, 03:55:43 PM
Uzun bir aradan sonra Fenerbahçe'yi izledim fena top oynamadılar. Trnava zayıf takım yalnız. Fenerbahçe kaçırdıklarının yarısını atsa tarihi fark olabilirdi.
Ludogorets evinde Nordsjaalend'i 1-0 yendi ve üst tura Fenerbahçe den sonra çıkan takım oldu.
Fenerbahçe üst tura grup lideri olarak çıktı. 6-1 lik mağlubiyet unutuldu artık
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
December 14, 2023, 02:54:26 PM
fenerbahçe tarafında herkes kayıpsız bir şekilde bu karşılaşmaya geçeriz diyor ama unuttukları bir şey var. arkadaş rakip çok sert oynuyor. yani spartak trnava gibi takımların klasik oyun sistemi böyle oluyor. burada yaşayacağamız en büyük kayıp takımdan birilerinin sakatlanacak olması. ilk yarı birkaç önemli pozisyon yakaladık ama rakip kaleciyi bir türlü geçemedik. hele ki ilk yarının son dakikalarında şima reisin kaçan kafa şutu resmen komedi. lan deli gibi goller atıp bu pozisoynu nasıl kaçırırsın? şayet ilk yarıda skor olarak iyi bir durumda olsaydık ikinci yarıya erkenden yapılacak olan değişikliklerle başlayabilirdik. benim tek korkum maalesef bu.
bir de arkadaşlar ferdi nasıl bir topçudur ya? ulan sahanın neresine koyarsan koy oynuyor, dikine deli gibi top sürüyor, 90. dakikada attığı deparı ligde bir osayi atabiliyor ki onun da depar sırasında zihni de depar atıyor.
Pages:
Jump to: