Pages:
Author

Topic: UEFA Konferans Ligi Ana Başlık - page 8. (Read 8205 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 09, 2023, 11:03:54 AM
trabzonspor'a karşı oynanan karşılaşmada as stoperlerimiz yerine yedekler oynadı. bu karşılaşmada ise yedeğin yedeği olan samet avrupa maçlarında kadroda olmadığı için stoper bölgesinde sadece 1 oyuncumuz var ki o da aslında sol bek. galiba genç bir oyuncu kadroya yazıldığı için o karşılaşmaya başlayabilir ya da trabzonspor maçının ikinci yarısındaki gibi ismail stoper bölgesine çekilebilir.
adana maçımız ciddi bir karşılaşma, bu konuyu da atlamayalım. bence puan kaybetme lüksümüzü bu karşılaşma için kullanabiliriz ama 2 maç üst üste kaybedersek rakip takım taraftarları fena coşar.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
November 09, 2023, 08:05:16 AM
bu akşam beşiktaş ve fenerbahçe'nin maçları var. beşiktaş çok açık bir şekilde kötü bir dönemden geçiyor ama bence biraz abartılı bir durum var. yani, ne bu kadro ne de bu camia bu kadar kötü bir dönemden geçmeyi hak etmiyor, yani biraz silkelenmeden sonra bu takım bir toparlanma sürecine girebilir. bu nedenle konferans liginde gruptan çıkma ihtimalimiz biraz düşük gibi görünse de rakiplerimiz olan köy takımlarını yenip gruptan çıkmayı başarabileceğimizi düşünüyorum. beşiktaş'taki problem mental ve bunu aşmanın yolunu bir şekilde bulabilirler...

fenerbahçe de trabzonspor maçında iyi değildi, savunmadaki problemleri/eksikleri bu maçta da devam ediyor. ayrıca, ludogorets'e karşı oynadıkları ilk maçta rahat bir oyun oynamamışlardı... kısacası, bu maçta puan kaybetmeye yakın olduklarını düşünüyorum ama 1 puan bile alsalar gruptan çıkmayı garantiliyorlar...
hero member
Activity: 868
Merit: 878
November 05, 2023, 07:47:40 AM
Konferans ligi maçları öncesinde Fenerbahçe, galibiyet serisine tutunamadı. Trabzonspor onları Kadıköy’de yendi ve şu anda Fenerbahçe Ludogorets ile oynayacağı maça odaklanmış durumda. Deplasmanda oynanacak maçta Trabzon maçını unutturmak için as kadroyu oynatacağını düşünüyorum. İki stoperin sakat olması fenerbahçeyi çok zorladı. Beşiktaş ise Bodo karşısında ülke puanını arttırmak için savaşacak. Kalan maçları kazanırsa belki ikinci olarak gruptan çıkma şansına sahip olurlar.

Fenerbahçe bir sıkıntı yaşadı ama Konferans ligindeki rakipleri hala kendi dişine göre değil. Trabzonspor diğer 3 takımdan daha güçlü bana göre. Abdullah Avcı, Fenerbahçe’yi iyi analiz etmiş. Kanatları ekarte etti ve Fenerbahçe bocalamaya başladı. Bunun üstüne stoperlerin sakatlığı tuzu biberi oldu. Hafta içi oynanacak maç için Livakovic dün alarm verdi ama ben yine de Bulgar takımını yeneceğini düşünüyorum Fenerbahçe’nin.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
November 05, 2023, 05:29:40 AM
Konferans ligi maçları öncesinde Fenerbahçe, galibiyet serisine tutunamadı. Trabzonspor onları Kadıköy’de yendi ve şu anda Fenerbahçe Ludogorets ile oynayacağı maça odaklanmış durumda. Deplasmanda oynanacak maçta Trabzon maçını unutturmak için as kadroyu oynatacağını düşünüyorum. İki stoperin sakat olması fenerbahçeyi çok zorladı. Beşiktaş ise Bodo karşısında ülke puanını arttırmak için savaşacak. Kalan maçları kazanırsa belki ikinci olarak gruptan çıkma şansına sahip olurlar.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
October 28, 2023, 08:34:16 AM
Fenerbahçe çok iyi oynamadığı maçta evinde olmasının avantajıyla kazanmayı başardı. Takım genel anlamda dinlendirildi ve yedek oyuncuların oynadığını gördük. Bazı oyuncuların tabiki maç eksiği mevcut fakat zamanla toparlayacaklardır diye düşünüyorum. Bunlardan bir kaçı emre mor ve cengiz ünder olacak. Genç milli oyuncularımıza böylesine maçlarda ihtiyaç duyacağız. Onların dışında Djiku sanırım 2-3 hafta yok. Ayak kemiği kırılmış ve büyük ihtimalle yerine serdar aziz oynayacak gibi gözüküyor.
legendary
Cashback 15%
October 28, 2023, 03:31:36 AM
Beşiktaş'taki sorun net bir şekilde yönetimden kaynaklı. Yönetim derken başkan Ahmet Nur Çebi'nin bir an önce görevini yeni birisine devretmesi gerekiyor. Aksi halde Beşiktaş'ta hiçbir şeyin değişmesini beklemiyorum. En fazla bir süre iyi bir form tutuyor gibi görünürler ama sonra yeniden başladıkları yere geri dönerler.

Açıkçası Şenol Güneş bence de başkanlık seçiminin sonuçlanmasını bekleyip ona göre hareket etmeliydi. Çünkü sorunun kaynağı o değil. Herhalde üzerinde hissettiği baskıdan ötürü erken bırakmak istedi. Doğru bir başkan ile Şenol Güneş yönetiminde bir Beşiktaş çok iyi işler çıkarabilirdi diye düşünüyorum.

Şenol Güneş, Fatih Terim, Abdullah Avcı, Okan Buruk şu anda Türk futbolunda önemli teknik direktörlerden. İsmail Kartal’da bu aşamada sayabiliriz inanılmaz bir galibiyet serisi yakaladı. Jorge Jesus gelmeden de çok iyi bir istatistikle takımı devretmişti. Hocalık olarak iyiymiş demek ki adam dönüp tekrar geldiğinde yine aynı seriyi yakaladı. Ayrıca takımın eksikliklerini çok iyi tespit edip, çok iyi oyuncuları takıma adapte etmiş. Szymanski, Dzeko ve Tadic takıma can kattı. Defansta Djiku ile Becao iyi bir tandem oluşturdu. Hocalardan kaynaklanmayan şeylerde hocalar kendini sorumlu hissediyor. Aynı imkanlar Şenol Hocaya verilseydi o da şu anda Beşiktaş ile harikalar yaratabilirdi.
ismail kartal'ın jesus öncesi fenerbahçe'deki kadrosu o kadar da iyi değildi. ayrıca bu sene yapılan transferlerden şenol güneş'in haberi ya da onayı yok muydu? örnek olarak verdiğiniz hocaların 2 tanesi eski kafa, hunter futbol ile alakası olmayan birisi, okan buruk'un durumu ise tam olarak bu sene belli olacak. teknik direktörlere sadece taktik veren kişiler/ekip olarak bakmayın. futbolcunun içindeki cevheri de ortaya çıkarması gerekiyor bu kişilerin/ekiplerin.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
October 27, 2023, 05:58:58 PM
Hem takımda hoca olmaması, hem şanssızlık olunca motivasyon ve direncimiz çabuk düştü. Rashica'nın direği ve Aboubakar'ın şutları girmeyince konsantrasyon dağıldı. Savunmadaki basit hatalar gole dönüşünce oyun zora girdi. Oyuncuların maçtaki odağı çabuk dağılıyor bu da büyük sorun yaratıyor. Bu sezon büyük hayal kırıklığı oldu. Şimdiden önümüzdeki sezona bakmak lazım. Genç oyuncuların daha çok süre alıp tecrübe kazanması yararlı olur. Demir Ege ve Semih takıma adapte oldu. Yakup Arda Kılıç ve Emirhan Delibaş'ı da görmek isterim. Zaten bu Emirhan'ın büyük ihtimalle kariyerindeki son şansı olacak.
hero member
Activity: 868
Merit: 878
October 27, 2023, 04:03:18 PM
Beşiktaş'taki sorun net bir şekilde yönetimden kaynaklı. Yönetim derken başkan Ahmet Nur Çebi'nin bir an önce görevini yeni birisine devretmesi gerekiyor. Aksi halde Beşiktaş'ta hiçbir şeyin değişmesini beklemiyorum. En fazla bir süre iyi bir form tutuyor gibi görünürler ama sonra yeniden başladıkları yere geri dönerler.

Açıkçası Şenol Güneş bence de başkanlık seçiminin sonuçlanmasını bekleyip ona göre hareket etmeliydi. Çünkü sorunun kaynağı o değil. Herhalde üzerinde hissettiği baskıdan ötürü erken bırakmak istedi. Doğru bir başkan ile Şenol Güneş yönetiminde bir Beşiktaş çok iyi işler çıkarabilirdi diye düşünüyorum.

Şenol Güneş, Fatih Terim, Abdullah Avcı, Okan Buruk şu anda Türk futbolunda önemli teknik direktörlerden. İsmail Kartal’da bu aşamada sayabiliriz inanılmaz bir galibiyet serisi yakaladı. Jorge Jesus gelmeden de çok iyi bir istatistikle takımı devretmişti. Hocalık olarak iyiymiş demek ki adam dönüp tekrar geldiğinde yine aynı seriyi yakaladı. Ayrıca takımın eksikliklerini çok iyi tespit edip, çok iyi oyuncuları takıma adapte etmiş. Szymanski, Dzeko ve Tadic takıma can kattı. Defansta Djiku ile Becao iyi bir tandem oluşturdu. Hocalardan kaynaklanmayan şeylerde hocalar kendini sorumlu hissediyor. Aynı imkanlar Şenol Hocaya verilseydi o da şu anda Beşiktaş ile harikalar yaratabilirdi.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
October 27, 2023, 08:34:15 AM

copper member
Activity: 1190
Merit: 925
October 27, 2023, 08:28:29 AM
Beşiktaş tüm zamanların en kötü kadrolarından birini kurmuş, isim isim değil takım olarak berbat bir kadro çünkü futbol cahili yönetim herşeye burnunu sokarak teknik heyetin ve scout ekibinin planlarını alt üst etti.

Bir takıma 10 milyon EUR üzeri verip 4 tane merkez defans transfer edip hala Necip'i stoper oynatıyosan o takım küme de düşer.

ANÇ Beşiktaş tarihinin en kötü başkanıdır, adamla kısa bir görüşme yapan yıldız futbolcular anında vazgeçiyor Beşiktaş'a transfer olmaktan, Beşiktaş taraftarının kulübü basarak ANÇ'yi kovması gerekiyor, kaldığı her gün kulüp daha da batıyor, ibra edilmeyip ayrıca yargılanması gerekiyor öyle büyük zarar verdi Beşiktaş'a...
Başkanın değişmesi gerektiğini düşünüyorum ayrıca Onana nasıl bir futbolcu bu?Kaleci Onana’ya isim benzerliği yüzünden takıma alınmış gibi.Değil Beşiktaş, PTT’de oynayacak potansiyel yoktu adamda.Burak bunu nasıl oynattı acaba?Gerçi daha Burak’ın da gidecek çok yolu var ama ondan önce yönetim devretmeli bana kalırsa.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
October 27, 2023, 12:07:46 AM
Beşiktaş tüm zamanların en kötü kadrolarından birini kurmuş, isim isim değil takım olarak berbat bir kadro çünkü futbol cahili yönetim herşeye burnunu sokarak teknik heyetin ve scout ekibinin planlarını alt üst etti.

Bir takıma 10 milyon EUR üzeri verip 4 tane merkez defans transfer edip hala Necip'i stoper oynatıyosan o takım küme de düşer.

ANÇ Beşiktaş tarihinin en kötü başkanıdır, adamla kısa bir görüşme yapan yıldız futbolcular anında vazgeçiyor Beşiktaş'a transfer olmaktan, Beşiktaş taraftarının kulübü basarak ANÇ'yi kovması gerekiyor, kaldığı her gün kulüp daha da batıyor, ibra edilmeyip ayrıca yargılanması gerekiyor öyle büyük zarar verdi Beşiktaş'a...
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
October 26, 2023, 06:48:27 PM
malum sıvının müptezeli arkadaşlar var, beşiktaş ligde her puan kaybettiğinde ortalığa çıkıp saçma sapan şeyler yazarak 40 yıllık beşiktaşlı olan beni bile utandırıyorlar... ligde galatasaray üzerimizde çünkü bizden daha iyi bir takım çünkü şampiyonlar liginde bayern münih'e bile gerdek gecesi kabusu yaşattılar. ligde fenerbahçe üzerimizde çünkü bizden daha iyi bir takım çünkü bu sezon deliksiz gidiyorlar.

ligde günah keçisi var ne olsa, tff derler, siyaset derler, hakem derler, kayıkçı misali derler babam derler ve asla utanmazlar ve saçma sapan şeyler söylerler ama avrupa'ya gittiğimizde ve bize orada boruyu döşediklerinde günah keçisi bulamazlar; mahalle takımı gelir silindir gibi ezip geçer böyle...

şenol güneş seçimden sonra görevi bırakmalıydı, çok erken bıraktı ve biraz yüzüstü kaldık maalesef, seçimler neticelendikten sonra yeni yönetimin önünü açmak için istifasını verebilirdi. bu istifası zamanlama bakımından biraz anlamsız oldu ve bugün bodo glimt dahil diğer kötü sonuçların sebebi oldu maalesef... ben yine de şenol hocayı seviyorum, beşiktaş'a geçen hakkı asla ödenemez...
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
October 26, 2023, 06:02:32 PM
Ya bu yazar tayfasının rakip takımları küçümsemesi can sıkıyor . Birisi çıkmış Bodo Glimt için köy takımı yakıştırması yapmış. La arkadaş kendinizi ( kendimizi) bu kadar büyük görmenin alemi ne? Adamlar bundan yıllar önce BJK'yi yine yendi Norveç'te. Hatta hiç unutmadım sonrasında Sakaryaspor da yenince bir gazete başlık attı BODOSLAMA diye.
Bjk , Şenol Hoca'nın istifasını kabul etmeyecekti. Kendisini pek sevmesemde iyi hoca olduğunu biliyorum. Bjk acilen takımın başına yeni hoca getirmesi lazım. Büyük ihtimalle bu sefer Rıza Hoca gelecek. Zaten şuan boşta olan bir Hoca
hero member
Activity: 728
Merit: 698
October 26, 2023, 04:59:25 PM

Anlık modum bu şekilde allahtan ofsayt oldu da 3-0 olmadı. Ama bu şekilde sabaha kadar oynasak değiştiremeyiz bu oyunu. Tamam iklim değişikliği sıcaklık farkı bir yere kadar da abi biraz basın şu toplara arkaya adam kaçırmayın. Yav bari 1 gol atın da biraz dirençlerini kırın ya ama yok saç baş yolduracaklar...

Beşiktaş'a gerçekten üzülüyorum. Sahipsiz bir takım gibi oldu. Maçta bir şeyler üretmeye çalışıyor ama çok zor yani yapamıyorlar. Ülke puanını böyle takımlardan almayacaksak başka ne yapacağız. Yönetimin inat etmesi ve başarısız bir transfer dönemi sonucu bu takım bu hale geldi. Yapılan transferlerin çok alakasız olması ve verilen gereksiz paralar neticesinde koskoca kulübün bu hale gelmesi hiç iyi değil. Ben Fenerbahçe'liyim ve yıllardır Beşiktaş'ın oyununa ve duruşuna saygım vardır fakat takımın ruhuyla oynamışlar resmen.

Gol ofsayttı ama sonra yine gol geldi. Kendi kalelerine de güzel bir gol attılar ve 3-1'lik skorla maç bitti. Geçen senelerde Fenerbahçe'nin her maç sıkıntılı halini bu sene Beşiktaş yaşayacağa benziyor. Ligin daha 9. haftasındayız ve Beşiktaş havlu atmış gibi.

Bir de şöyle bir şey olabilir. 2-3 transferle ve teknik direktörle çok farklı bir Beşiktaş izleyeceğiz gibi bir his de var içimde. Tabi en başta yönetimin değişmesi gerekiyor. Yeni bir hava lazım takıma. Dediğim gibi 2-3 transferle Beşiktaş bu halden kurtulur ve sezon başında da iyi oynasaydık şimdi 2. ya da 3. olurduk diyecekler sanki.

Konferans ligi gruplarında şu an 1 puan var ve işleri çok zor. İmkansız değil ama Beşiktaş'ın bu durumdan sıyrılıp da gruptan çıkabilmesi zor görünüyor.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
October 26, 2023, 04:24:23 PM

Anlık modum bu şekilde allahtan ofsayt oldu da 3-0 olmadı. Ama bu şekilde sabaha kadar oynasak değiştiremeyiz bu oyunu. Tamam iklim değişikliği sıcaklık farkı bir yere kadar da abi biraz basın şu toplara arkaya adam kaçırmayın. Yav bari 1 gol atın da biraz dirençlerini kırın ya ama yok saç baş yolduracaklar...
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
October 26, 2023, 03:25:09 PM
rakip geçen maçta 7 gol yediği için herkes tarafından küçük görülüyordu ama gerçekten ters bir takım. klasik 11 ile çıksak zaten bir sorun olmazdı ama ismail kartal bu maçlarda haklı olarak rotasyon uyguluyor. bu durum da takımın tam randıman ile çalışmasını biraz aksatıyor. zajc iki gol attı ama adam kafasından fenerbahçe'yi silmiş. batşu (sene sonu sözleşmesi bitiyor galiba) reisi de birlikte bir şekilde takımdan fırlatıp atsak biraz rahatlayacağız. crespo'ya laf yok:)

Batsuayi'nin sözleşmesi için transfermarkt'a baktım ve sizin de söylediğiniz gibi haziranda sona eriyor. https://www.transfermarkt.com.tr/michy-batshuayi/profil/spieler/179184

Fenerbahçe bugün oyun olarak tatmin etmedi uzun zaman sonra Fenerbahçe'nin bu kadar zorlandığını gördük bunda rotasyonun büyük etkisi elbette var ancak yine de Ludugorest hocasının Fenerbahçe'yi iyi analiz etmesinin de önemli rolü var.Bakalım ligde özellikle anadolu takımları Fenerbahçe'nin bugünkü maçından birkaç taktik kendilerine çıkarabilecek mi Huh

Demarke Sports bu sezon Fenerbahçe'nin Konferans ligi performansı ile ilgili bir görsel hazırlamış bu yolun sonu umarım kupa olur Aston villa'dan sonra en büyük favori olduğumuzu düşünüyorum.

legendary
Cashback 15%
October 26, 2023, 03:19:15 PM
rakip geçen maçta 7 gol yediği için herkes tarafından küçük görülüyordu ama gerçekten ters bir takım. klasik 11 ile çıksak zaten bir sorun olmazdı ama ismail kartal bu maçlarda haklı olarak rotasyon uyguluyor. bu durum da takımın tam randıman ile çalışmasını biraz aksatıyor. zajc iki gol attı ama adam kafasından fenerbahçe'yi silmiş. batşu (sene sonu sözleşmesi bitiyor galiba) reisi de birlikte bir şekilde takımdan fırlatıp atsak biraz rahatlayacağız. crespo'ya laf yok:)
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
October 26, 2023, 03:02:24 PM
@Dzigie hocam blokların arasının açık olduğu kadar bazı oyuncular gerçekten de vasatı oynadı ki bu da pas hataları ve anlaşamamazlıklarında bize gösterdi. Keza rakip risk almayıp kontraatak ve duran toplardan gol bulmaya çalıştı. Allahtan onlarda son bitirişi tam yapamadılar da Fenerbahçe puan kaybı yaşamadı. 2. golü de atarlarsa rakip takım oyundan düşer diye düşünmüştüm ama birkaç tehlikeli atakla iyi reaksiyon gösterdiler. Aradaki deneyim ve kondisyon farkı sayesinde bizi üzücü bir geri dönüş görmedik.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
October 26, 2023, 02:52:13 PM
Fenerbahçe'yi aldığı 3-1'lik galibiyetten dolayı tebrik ederim. Son dakikalara doğru yaklaşırken oyuncular oyundan düşmeye başladılar ve Ludogorets çok tehlikeli ataklarla kaleyi yoklamaya başladılar. Hele ki bir pozisyonda boş kale önünde oyuncuları topa dokunamadı ki iyi ki de öyle oldu. Yoksa galibiyet sıkıntıya girebilirdi. Daha sonra gelişen harika Fenerbahçe atağında İrfan Can Kahveci'nin mükemmel ara pasıyla gelişen pozisyonda Zajc takımının 3. golünü atarak rahatlattı. Asisti yapan Szymanski'nin o sırada ayağına da basılmıştı ve eğer gol olmasaydı da Fenerbahçe penaltı kazanacaktı.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
October 26, 2023, 02:44:32 PM
18'de 18 yapan Fenerbahçe'yi ve İsmail Kartal'ı tebrik ederek başlamam gerekiyor yorumuma. Fakat bu maçta bloklar arasındaki mesafe çok açıktı. İsmail Kartal'ın bir tercihi miydi yoksa takım saha içinde böyle bir dağılma mı yaşadı anlamadım. Bloklar arası mesafe açılınca pas etkinliğimiz zayıfladı. Rakibimiz de koşan bir takım olduğu için blokları arasındaki mesafeyi iyi kapattılar. İsmail Kartal'ı sezon başından beri beğeniyorum. Fakat bugünkü taktiği biraz yanlıştı. Ayrıca kadro tercihlerinde bazı problemlerin olduğunu düşünüyorum. Zajc yerine Szmanski, Crespo'nun yerine İsmail, Osterwolde'nin yerine Ferdi oynamalıydı. Gerçi İsmail Kartal rotasyon yaparak oynamayan futbolcuları da kazanıyor ama Zajc, Szymanski ve Crespo Fenerbahçe'nin seviyesinde olmadığı için bugün bazı sorunlar yaşadık. Aslında bu konuda İsmail Kartal'ın da çok fazla suçu yok. Bu futbolcularla yeniden sözleşme imzalayan kulüp yönetiminin hatası var. Zajc iki gol attı ama Crespo ile birlikte el freni oldular bu akşam Fenerbahçe'ye.
Pages:
Jump to: