Pages:
Author

Topic: UEFA Uluslar Ligi - page 5. (Read 860 times)

sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
June 11, 2022, 12:05:37 PM
Uluslar Ligi'nde bugün A Ligi'nde dört tane maç oynanacak fakat aralarında en çok dikkat çekici olanı bana göre İngiltere v İtalya maçı. İngiltere bu maçın favorisi olarak gösteriliyor ki benim için de favoriler. Zor bir maç olacak ona şüphem yok ama İngiltere'nin ne yapıp edip kazanmasını bekliyorum. Ayrıca İngiltere'nin şu an üç puana çok ihtiyacı da var. Şu ana kadar sadece 1 puan alabildiler. İtalya grup lideri de olsa İngiltere kendi sahasında onları yenebilecek güçte.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
June 11, 2022, 11:49:13 AM
Bu akşam son dünya kupası favorilerinden Lüksemburg ile 21.45’de karşılaşacakmışız Grin Tabi bu bir şaka içinde bulunduğumuz grubun ne kadar düşük takımlardan oluştuğunu göstermek için bir kinaye yaptım. Türkiye olarak bu grupta gol bile yemememiz gerekiyor. Litvanya ve Faroe maçlarını sorunsuz geçtik, bugün Lüksemburg’dan da gol yemeyerek grubu 3 maçlar sonunda gol yemeden tamamlamamız gerekiyor.

Hazırlık maçı oluyor sanki bu maçlar bize. Genç oyuncuları denemek için iyi maçlar. Ama bütün bir sezon Avrupa'da oynayan başarılı futbolcularımız için gereksiz maçlar. Merih ve Çağlar sıkılıyordur belki. İngiltere, İtalya'da üst düzey futbol oynadıktan sonra ara vermeden bu turnuvaya geldiler. Prestiji düşük maçlara çıkıyorlar. Şikayet etseler hakları var. Daha fazla dinlenmeyi hak ediyorlar çünkü.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
June 11, 2022, 10:59:52 AM
Bu akşam Türkiyemiz zayıf grubunda bir maça daha çıkacak bu maçı da farklı kazanmayı bekliyorum. rakibimiz lüksemburg ve onları da rahatlıkla yenebilecek kalite de kadro da var. bu turnuva rövanş usulü herhalde rövanşta da bunlarla oynayıp biraz daha stres atmak lazım aslında. gücümüz olan takımlar olmasalar da ülke puanına katkı olarak sayılan galibiyetler alıyoruz.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
June 11, 2022, 08:25:30 AM
Bu akşam son dünya kupası favorilerinden Lüksemburg ile 21.45’de karşılaşacakmışız Grin Tabi bu bir şaka içinde bulunduğumuz grubun ne kadar düşük takımlardan oluştuğunu göstermek için bir kinaye yaptım. Türkiye olarak bu grupta gol bile yemememiz gerekiyor. Litvanya ve Faroe maçlarını sorunsuz geçtik, bugün Lüksemburg’dan da gol yemeyerek grubu 3 maçlar sonunda gol yemeden tamamlamamız gerekiyor.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
June 10, 2022, 03:44:14 PM
Avusturya - Fransa maçının ilk yarısı Avusturya'nın 1-0 üstünlüğüyle sona erdi. Aslında Fransa daha iyi oynayan taraftı ama Avusturya şu ana kadar çok iyi iş yaptı. İkinci yarıda bence Fransa'nın çevirme ihtimali baya var. Çıkardığı ilk 11 de zaten gayet iyi aslında ve bu ikinci yarıda daha fazla as oyuncunun girmesine işaret de olabilir. Bu maçı Fransa'nın kazanması lazım yoksa grupta iyice kötü bir duruma düşecekler. İkinci yarıda bir geri dönüş ile 2-1 alırlar maçı bence.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
June 10, 2022, 12:50:27 PM
Fransanın mutlak 3 puan alması gereken bir maç. Bugün fransanın galibiyet alması kendileri açısından çok önemli. Danimarka hırvatistan maçı fransa maçına göre daha rekabetçi geçecektir. Danimarkanın kaybetmeyeceğini düşünüyorum. Güzel takım oyunu oynuyorlar. Hırvatistanın burdan puan alması kendisi açısından da önemli olacak.

Avusturya, Fransa’ya sürpriz yapabilir belki.Bu yüzden net konuşmak doğru olmasa da, Fransız milli takımı eğer tam kadro ile çıkarsa maça Avusturya’yı rahatlıkla mağlup edebilir.Hırvatistan’ın bu turnuvada çok kötü olduğu belli.Gruplarında çok yenilgi aldılar ve Danimarka evinde onlara karşı kaybetmez.Danimarka ile yenecek güce sahip ama beraberlikte ağır basan bir maç skoru olabilir.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
June 10, 2022, 12:20:46 PM
Fransanın mutlak 3 puan alması gereken bir maç. Bugün fransanın galibiyet alması kendileri açısından çok önemli. Danimarka hırvatistan maçı fransa maçına göre daha rekabetçi geçecektir. Danimarkanın kaybetmeyeceğini düşünüyorum. Güzel takım oyunu oynuyorlar. Hırvatistanın burdan puan alması kendisi açısından da önemli olacak.
full member
Activity: 308
Merit: 124
Volare.network
June 10, 2022, 11:40:23 AM
Bugün Avusturya - Fransa ve Danimarka - Hırvatistan maçlarını izleyeceğiz. Fransa'nın Avusturya karşısında net favori olduğuna inanıyorum çünkü Fransa korkunç bir başlangıç yaptı. Danimarka'ya evinde yenildi ve Hırvatistan ile de deplasmanda berabere kaldı. Bence artık kazanma vakti gelmiş olmalı. Diğer maçın sonucunu ise tahmin etmek gerçekten zor görünüyor. Danimarka benim gözümde bir adım öne çıktığı için maçı kaybetmez diye düşünüyorum ama galibiyeti konusunda tam olarak güvenemiyorum.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
June 10, 2022, 09:44:25 AM
Uluslar Ligi'nde şu ana kadar şov yaptık desek yeridir fakat şov yaptığımız takımlar da takım değildi işte.  Grin  Bir maçta Faroe Adaları'na 4 attık diğerinde Litvanya'ya 6 attık ve ikisinde de gol yemedik. Öte yandan gruptaki diğer takım da Lüksemburg zaten.  Cheesy  C Ligi'nde hep kalsak böyle antrenman maçları gibi takılsak diğer turnuvalara güzel bir ısınma olur aslında ama bu sefer de kendi seviyemizi göremeyiz.  Grin  Bu arada diğer takımlara gelecek olursak da çok ilginç skorlar gözlemledik şu ana kadar. Uluslar Ligi diğer daha büyük turnuvalara nazaran daha farklı geçiyor.

Uluslar ligi maçlarında takımlar as oyuncularını oynatmayıp, b kadro gibi bir kadroyla sahaya çıkabiliyor. en azından Fransa bunu tercih etmişti. oyuncularının çoğunu dinlendirdi. aynısını Hollanda da yapabilir diğer takımlar da yapabilir. grup grup olması da güzel hemen hemen denk takımlar karşılaşıyor. bizim grup istisna tabi.
copper member
June 09, 2022, 07:09:27 PM
Gecenin sürprizi hiç şüphesi Cebelitarık’ın Bulgaristan ile 1-1 berabere kalmasıydı.Uzun zamandır puan alamadıklarını tahmin ediyorum.Bu beraberlik ile Cebelitarık ülke olarak moral kazanmış olmalı.

Diğer yandan İspanya, İsviçre’yi 1-0 yendi.Portekiz Çekya’yı 2-0 geçti.Sırbistan ise deplasmanda İsveç’i 1-0 yenmeyi başardı.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
June 09, 2022, 03:09:13 PM
Bugün önemli maçlar var.
İspanyanın mutlak 3 puan kazanması gerekiyor. Zor bir maç olacak ama yeneceklerini düşünüyorum. Grubun öbür maçında portekiz ile çekya karşılaşıyor. Portekiz için zor bir maç olacak. Ronaldo ağırlığını koyabilir.

Norveç gruptan lider çıktı diyebiliriz. Bugünkü slovenya maçında ağır favori.

İspanya 1-0 öne geçti pablo sarabianın attığı golle. Grupta önemli bir maça çıkıyorlar ve rahatlıkla kazanacaklar. Portekiz ise Çekya karşısında mutlaka galibiyet parolasıyla harekete geçti ve şimdiye kadar 0-0 gidiyor. Dünya kupasında iyi bir takım göstermek için bu maçta kendilerini ispat etmeleri gerekecek.
sr. member
Activity: 2044
Merit: 398
June 09, 2022, 03:07:32 PM
İspanya grubunun ilk iki maçında da beraberlik almayı becererek Uluslar Ligi'ne kötü bir başlangıç yaptı. Şu an İsviçre deplasmanında o iki maçın intikamını almakta kararlı gözüküyorlar. Daha 13. dakikada 1-0 öne geçmeyi başardılar ve şu an maç tamamen onların kontrolü altında. İsviçre geçen maçta Portekiz'e 4-0 kaybetmişti ve bu maçta da pek fazla bir şey yapabileceğini sanmıyorum. En fazla 1 gol bulurlar ama İspanya her türlü yener. Portekiz'in de Çekya karşısında galip gelmesini bekliyorum.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
June 09, 2022, 02:31:10 PM
Bugün önemli maçlar var.
İspanyanın mutlak 3 puan kazanması gerekiyor. Zor bir maç olacak ama yeneceklerini düşünüyorum. Grubun öbür maçında portekiz ile çekya karşılaşıyor. Portekiz için zor bir maç olacak. Ronaldo ağırlığını koyabilir.

Norveç gruptan lider çıktı diyebiliriz. Bugünkü slovenya maçında ağır favori.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
June 08, 2022, 03:35:13 PM
Uluslar Ligi'nde şu ana kadar şov yaptık desek yeridir fakat şov yaptığımız takımlar da takım değildi işte.  Grin  Bir maçta Faroe Adaları'na 4 attık diğerinde Litvanya'ya 6 attık ve ikisinde de gol yemedik. Öte yandan gruptaki diğer takım da Lüksemburg zaten.  Cheesy  C Ligi'nde hep kalsak böyle antrenman maçları gibi takılsak diğer turnuvalara güzel bir ısınma olur aslında ama bu sefer de kendi seviyemizi göremeyiz.  Grin  Bu arada diğer takımlara gelecek olursak da çok ilginç skorlar gözlemledik şu ana kadar. Uluslar Ligi diğer daha büyük turnuvalara nazaran daha farklı geçiyor.
copper member
June 08, 2022, 02:03:01 PM
Bugün A liginde dördüncü grup maçları var. Birbirine yakın güçte takımlar bu grupta toplanmış. Hollanda ve Polonya ilk maçlarını kazanmıştı. Özellikle Belçika'nın dört gol yiyerek yenilmesi büyük bir sürpriz olmuştu. Bu sefer Hollanda grubun en güçsüz görülen ekibi Galler ile oynayacak.
Galler’de dünya kupasında mücadele edecek, bileti yeni Ukrayna’nın elinden aldı.Moral olarak üst seviyedeler.Hollanda ise mükemmel bir ilk maçı geride bıraktı.Benim beklentim beraberlik ihtimallerinin daha yüksek olacağı ama belli olmaz, favori Hollanda görünüyor Galler’i de rahatlıkla yenebilirler.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
June 08, 2022, 01:59:59 PM
Bugün A liginde dördüncü grup maçları var. Birbirine yakın güçte takımlar bu grupta toplanmış. Hollanda ve Polonya ilk maçlarını kazanmıştı. Özellikle Belçika'nın dört gol yiyerek yenilmesi büyük bir sürpriz olmuştu. Bu sefer Hollanda grubun en güçsüz görülen ekibi Galler ile oynayacak. Bu maçı kazanarak grupta büyük avantaj yakalamak istiyorlar. Diğer takımlara göre bu turnuvaya daha çok önem verdiklerini de Belçika maçında gördük. Belçika'nın da gruptaki iddiasını sürdürmek için Polonya'yı mutlaka yenmesi gerekiyor. Bugün favorilerin kazandığı bir gün mü olacak yoksa yeni bir sürpriz mi yaşanacak birkaç saat içinde öğreneceğiz.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
June 08, 2022, 02:29:51 AM
Bu turnuva futbolcular için adeta bir eziyete dönüşmüş durumda. Sezon boyu yoğun bir fikstürden çıkıp dinlenecekleri zaman bu turnuva ortaya çıkıyor. Bazı futbolcular bunu yüksek sesle de dillendiriyorlar, bu turnuvanın geleceği mutlaka tekrar müzakere edilecektir. Türkiye'ye gelecek olursak da Litvanya bile bizim kalemize rahat rahat gelebildi, isabetli şutları olmasa da direkten dönen topları oldu. Biz B ligi ile C ligi arasında asansör takım oluruz gibi düşünüyorum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
June 07, 2022, 06:18:44 PM
Türkiye'nin C liginde olması gerçekten üzücü bir durum. Bu grupta altıda altı yaparak B ligine yükseliriz. Rakipler o kadar kötü ki normalde Uluslar Ligi formatından önce hazırlık maçı düzenlenecek olsa insanın aklına bile gelmeyecek kadar küçük ve futbolla alakasız ülkelerdi. Litvanya ile tarihimizde ilk kez karşılaşmamız da bunun adeta bir kanıtı oldu.

Asıl heyecan A liginde üçüncü grupta yaşanıyor. Aynı grupta Almanya, İngiltere ve İtalya var. Haliyle o grubun maçlarını izlemek daha çok heyecan veriyor. Bugün Almanya ile İngiltere oynadı ve maç berabere bitti. İngiltere ilk maçta Macaristan'a yenilmişti dolayısıyla grubu lider tamamlama ihtimalleri çok düşük. Almanya net bir santraforu olmamasına rağmen bu grupta öne çıkıyor. İtalya ile oynayacakları maçlar grubun kaderini belirleyecektir.

Bence Almanya grubun favorisi olacak İngiltere’nin yenilgisi çok sürpriz olmuş Macaristan da son zamanlarda beni çok şaşırtan bir ülke bazen öyle maçlar oynuyorlar ki eski Macaristan mı gelecek tekrar acaba diye soruyorum bazen de öyle kötüler ki amatörce oynuyorlar tıpkı bizim millilere benziyorlar Grin
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
June 07, 2022, 05:16:27 PM
Türkiye'nin C liginde olması gerçekten üzücü bir durum. Bu grupta altıda altı yaparak B ligine yükseliriz. Rakipler o kadar kötü ki normalde Uluslar Ligi formatından önce hazırlık maçı düzenlenecek olsa insanın aklına bile gelmeyecek kadar küçük ve futbolla alakasız ülkelerdi. Litvanya ile tarihimizde ilk kez karşılaşmamız da bunun adeta bir kanıtı oldu.

Asıl heyecan A liginde üçüncü grupta yaşanıyor. Aynı grupta Almanya, İngiltere ve İtalya var. Haliyle o grubun maçlarını izlemek daha çok heyecan veriyor. Bugün Almanya ile İngiltere oynadı ve maç berabere bitti. İngiltere ilk maçta Macaristan'a yenilmişti dolayısıyla grubu lider tamamlama ihtimalleri çok düşük. Almanya net bir santraforu olmamasına rağmen bu grupta öne çıkıyor. İtalya ile oynayacakları maçlar grubun kaderini belirleyecektir.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
June 06, 2022, 06:01:33 PM
A milli takımın C liginde olması bile bizim için bir utanç sayılabilir, en kötü torba D torbasıyken bizim bir üst klasmanda oynamamız bizim hatamız yüzünden, bu sene ancak B grubuna çıkarız ancak A grubuna çıkmak için de bir sonraki turnuvada çok çalışmamız lazım, Ümit milli takıma bakıyorum arada pek gelecek vaat etmiyorlar, bir kaç yetenekli oyuncu olsa da gelecek için daha iyi altyapı çalışması şart,
Pages:
Jump to: