Pages:
Author

Topic: Ufcstrike.com Dapperlabs - page 2. (Read 1557 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
May 04, 2023, 10:58:37 AM
2 Mayıs takı paket satışının üzerinden 2 gün geçti, hepi topu 4250  paket vardı, hala 1700 civarı paket satilmamis, satılan veya bundan sonra alınacak paketler de conor McGregor un legend i içindi kuvvetle muhtemelen, 2500 USD civarı flooru vardı en son, ama diğer momentlerden garanti iki tanesi 4 USD civariydi, diğerleri de ihtimaline göre 20 ile 50 USD ediyordu ki zaman geçtikçe fiyatlar düştü, ben kendi adıma paket parasını ancak cikarabildim, bundan sonra uzun bir süre sanırım dahil olmamakta fayda var.
sr. member
April 29, 2023, 03:32:19 AM
https://blog.ufcstrike.com/posts/standouts-pack-drop?utm_medium=email&utm_source=leanplum&utm_campaign=marketingufcst_Standouts-Pack-Drop&utm_content=announcement

2 Mayıs'ta UFC de 69 USD lik standouts paketi var arkadaşlar, 4500 paket var, yeni yarismacilarin yaninda conor McGregor ihtimalli hem de, denemeye değer sanırım
sr. member
April 12, 2023, 07:30:42 AM
UFC kar zarar oranı tahminimle orantılı çıktı çıktı beni şaşırtmadı doğrusu tabi bu ilk günkü satışlar için geçerliydi çünkü her geçen gün fiyatları biraz daha düştü çünkü. Aslında bu paket 69 dolar olmalıydı, drop sırası bittikten sonra sıraya girdim 620 gibi bir sıra verdi yani 1360 pakete göre %50 talep ancak vardı hype az olduğu için alınmaması gerektiğini söylemiştim. Son zamanlarda dikkat ettiğim ise UFC de bir paket kar bir paket zarar yazıyor 🙂 tabi bu durum nir rastlantıda olabilir.

69 USD olabilmesi için 3 değil de 2 challenger olmalıydı paketlerde, 500 lük seri olanı 100 USD üzeri ediyordu hatırladığım kadarıyla, diğerleri de 20-30 USD bandında iken dediğinizin gerçekleşebilmesi için 500 lük seriden paketlere 100 adet falan koyarak ancak denge sağlayabilirlerdi. Bir sene öncesine kadar NBA, NFL ve UFC etkinlik günlerini iple çekerdik, eğlenceli bir Whatsapp gurubumuzda süper geyikler dönerdi, son zamanlarda biraz biraz TUNEGO ile eğlenebilir olmuştuk o da çöktü  Grin yakın gelecekte sanırım hepsinden emekli olacağız çünkü heyecanlı bir tarafı kalmadı, belki arada UFC denenebilir o da Legend varsa satılan paketlerin içinde  Cool Cool Cool
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
April 12, 2023, 05:59:08 AM
UFC kar zarar oranı tahminimle orantılı çıktı çıktı beni şaşırtmadı doğrusu tabi bu ilk günkü satışlar için geçerliydi çünkü her geçen gün fiyatları biraz daha düştü çünkü. Aslında bu paket 69 dolar olmalıydı, drop sırası bittikten sonra sıraya girdim 620 gibi bir sıra verdi yani 1360 pakete göre %50 talep ancak vardı hype az olduğu için alınmaması gerektiğini söylemiştim. Son zamanlarda dikkat ettiğim ise UFC de bir paket kar bir paket zarar yazıyor 🙂 tabi bu durum nir rastlantıda olabilir.
sr. member
April 12, 2023, 03:32:35 AM
UFC geçtiğimiz Ekim ayından beri paket satışı gerçekleştirmiyordu, uzun aradan sonra gerçekleştirilen bir önceki satıştan insanlar biraz da olsa kar etti ama bu paket ile tekrar piyasa koşullarına geri dönüş gördük. %28 ihtimalli olan abi 100 USD üzerindeydi en son, diğerleri ise 20-30 bandında. UFC nin diğer platformlara göre avantajlı tarafı, takım oyunu olmadığından nft bolluğu nispeten daha az, şu anda nba de en sıradan adamın 5 nft si var, nfl de keza öyle, seri a genel olarak katılımcılarının zaten canına okudu, la liga ise bi nebze daha az hasar veriyor, toplamında ara sıra ufc etkinliklerine katılmak belki ama diğerleri uzunca bir süre asla ...
hero member
March 30, 2023, 04:06:41 PM
Champion anı olmaması büyük bir şey kazanmayı engelliyor şöyleki dapper projelerinde bence Legandary (Champion) kazanma olasılığı en fazla UFC de mesela bana daha önce 2 kez geldi bir arkadaşıma geçenki paket dahil 3 kez başka bir arkadaşıma ise yakım etkinliğinden verilen paketten gelmişti. Ayrıca verilen olasılık oranı yine en iyi olan UFC Smiley reklam parası almadım ama iyi reklam yapmış oldum her neyse Smiley Tahmini kar/zarar yazayım 10-30 dolar zarar yazabilir, 10-50 dolar gibi kâr bırakır tabi hype az olursa durum dahada vahim olabilir. Champion moment çıkma ihtimali olsaydı bu paketi alabilirdim bu şekilde risk almayacağım.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1480
March 30, 2023, 01:16:14 PM
Fiyat bana da çok yüksek geldi, şu anda böyle bir risk almaya gerek yok gibi. UFC zaten bana çok kar ettiremediği için temkinli yaklaşıyorum yoksa mutlaka dahil olurdum.
Biraz daha düşük fiyatlı paketler olursa yine dahil olabilirim ama şu an hesabı boşaltmak daha cazip geliyor Cheesy katılacak olan herkese bol şans dilerim
legendary
Activity: 2198
Merit: 1225
March 30, 2023, 07:13:20 AM
Paket fiyatı pahalı geldi aynı zaman da içeriğinden dolayı çok fazla hype olacağını sanmıyorum. Paket içeriğinde beni heyecanlandıracak bir anı da yok dediğim gibi bu paketi es geçerim. Paket içeriğinde Efsanevi anı olmaması da paketten uzaklaştırıyor. Teşekkürler hatırlatmalar için.
hero member
March 30, 2023, 02:03:03 AM
PRIDE FC Paketi  6 Nisan Perşembe Saat 21.00 geri sayım 30 dakika önce başlar.

Paket Fiyatı: 119$    Paket Sayısı: 1360 adet

Paket İçeriği:

Toplam 5 Moment, 3 garantili PRIDE FC (Challenger) moment.

Bu paket RIDE FC yıldızlarından oluşan özel bir paket ve ilk momentleri olacak.

Hype durumuna göre denenebilir çok fazla zarar ettireceğini düşünmüyorum ve aksine çok fazla bir şey kazanma ihtimalide zayıf gibi duruyor. Bazı challenger momentler sürpriz yapabilir değerli olabilir. Paket içeriğinde Champion (Legendary) momentide dahil olsaydı mutla alırdım.

https://www.ufcstrike.com/packs/180

Tüm Paket İçeriği:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vSYGAIfsKrRG0z1YZFutCqFAAgPjhQCY5xITrZHtadAUo5NcfQELprVFqoOMrM9BYFwJtG_ADTStbcs/pubhtml
legendary
January 02, 2023, 06:56:50 AM
Bu nftlerin en büyük problemi kullanılabilitesi yok. Alıyorsun kalıyor. Hype varken al sat kazandırıyor ama hype bittiğinde elinde bir çöpten başka birşey malesef yok.

Nftler in bir kullanım amacına ihtiyacı var.
kolleksıyon urunu
beyzbolcu kartı nba kartının dıjıtal halı aslında. pozıtıf kısmı vıdeo olması. anı satın alıyorsunuz. uzun vadede nba ve nfl momentları para edebılır. ozellıkle kac tane var kac tane yakıldı takıp edılebıldıgınden tam bır kolleksıyon urunu oluyor. ama daha dunyaya adaptesı lazım.
Tek sorun işte çok fazla koleksiyon olması, dapperlabs sürekli satış yaptı dolaşıma bir sürü digital anı bıraktı. Yeterli adaptasyon olmadığı içinse yeterli alım satım olmuyor e üzerine birde market çakıldı şimdilik normal olarak görüyorum. Adaptasyon sağlandıkça digital koleksiyonlara talep kendiliğinden oluşacaktır.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
January 02, 2023, 03:58:43 AM
Bu nftlerin en büyük problemi kullanılabilitesi yok. Alıyorsun kalıyor. Hype varken al sat kazandırıyor ama hype bittiğinde elinde bir çöpten başka birşey malesef yok.

kolleksıyon urunu
beyzbolcu kartı nba kartının dıjıtal halı aslında. pozıtıf kısmı vıdeo olması. anı satın alıyorsunuz. uzun vadede nba ve nfl momentları para edebılır. ozellıkle kac tane var kac tane yakıldı takıp edılebıldıgınden tam bır kolleksıyon urunu oluyor. ama daha dunyaya adaptesı lazım.
hero member
January 01, 2023, 02:34:45 PM
Satıp çıkmanın derdindeyim, taban fiyat 3-4 dolara yükseldiğinde elimdeki bütün kartları listeledim. %30'u anca satılmış şimdi elimde kalan kartlar hiç satılmamış nerdeyse 4-5 gündür. 2 dolara da satmak istemiyorum biraz daha beklesinler yeni challenge gelir fiyatlar tekrar artar, ucuzdan satmanın bir anlamı yok zaten bir ton zarar ettirdi kartlar.
Hocam sürekli yakım tarzı Challenge geliyor bende 2 dolara satmak yerine mantıklı yakım etkinliğine katılıyorum. Genel olarak hype bittiği için alıcı sayısı azaldı mevcut momentler 5/1 fiyatına düştü her geçen günde düşüyor. Challengelerden bazen iyi momentler gelebiliyor o yüzden değerlendiriyorum. UFC durumun farkında bu yüzden paket satışı dahi yapmıyorlar ama NBA ve NFL halen paket satma derdindeler.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
January 01, 2023, 06:58:14 AM

legendary
January 01, 2023, 06:11:46 AM
Satıp çıkmanın derdindeyim, taban fiyat 3-4 dolara yükseldiğinde elimdeki bütün kartları listeledim. %30'u anca satılmış şimdi elimde kalan kartlar hiç satılmamış nerdeyse 4-5 gündür. 2 dolara da satmak istemiyorum biraz daha beklesinler yeni challenge gelir fiyatlar tekrar artar, ucuzdan satmanın bir anlamı yok zaten bir ton zarar ettirdi kartlar.
hero member
December 31, 2022, 03:46:36 PM
Paketler hesaplara gönderildi Challenge bittikten sonra tamamladınız diye mail geliyor bazı hesaplara mail gitmedi ve dolayısıyla bu hesaplara moment yakmış olsalar dahi paket ve Challenger moment gönderilmedi UFC ekibine durumu bildirir mail attık sonrasında inceleyip dönüş yaptılar Challenger momentleri basıldığı için bu moment yerine 30 dolar bakiye gönderecekler gecikmelide olsa paketleri de dün gönderdiler. Challenger momenti 22-30 dolar aralığında satılıyordu paketlerden de değerli moment çıkmadı Smiley sadece bir arkadaşımıza Challenger momenti #8 seri no geldi ve 60 dolardan satmış oldu özetle bu etkinlik zarar ettirmedi bir tanede leg moment gelse süper olurdu Smiley
legendary
December 26, 2022, 07:29:25 AM
Challengelara katılırım diye 2-3 dolardan bir sürü kart toplamıştım zamanında sonra hiç ilgilenmedim. Boş duracaklarına listelemeye başladım en ucuz 3 dolardan bazıları ise 4 dolardan gitti. 30 35 kartı listeyene kadar ne kadar uzun sürdü ya bir yerde bıraktım sonra tekrar başladım listelemeye. Bakiye de içeride dursun güzel mantıklı bir paket olduğunda şansımı gene denerim.
legendary
Activity: 2100
Merit: 1040
December 26, 2022, 05:40:39 AM
Elimdekileri 3 dolardan satıp çıkma düşüncem vardı, bu platforma bayadır bakmamıştım zaten para etmiyorlar diye. Yanlış görmediysem floor 3 dolara çıkmış, yerinde bir yakım etkinliği yapmışlar. Listelediklerimin bir kısmı satılmış olmasaydı ben de etkinliğe katılıp paketi alırdım ama şu anda buradan eksik momentleri almak için para vermek de mantıklı gelmiyor. Son 1-2 parça kalmış onları da sattıktan sonra burayı tamamen bırakıp gideceğim, NBA'de falan yine en azından daha ilgi çekici oluyordu ama burası pek keyif vermedi Smiley

Yalan yok UFC den kazandım hatta Legendary moment çıkma ihtimali en yüksek yer burasıydı son 200 dolarlık paket satışında kimseye Legendary moment çıkmaması sonrası sistemde bir şeyler döndüğü belliydi zaten kendileride bu yönde açıklama yapmışlardı. Genel olarak NFT piyasasıda düşüşte floor 1-2 dolarda elimdekileri değerlendirmek adına 20 moment yaktım bonus olarak gelecek olan challenger moment en kötü 15-20 dolar yapar paketten değerli çıkanları satarım değersizleride başka bir etkinlik için bekletirim.

Hocam siz bunları iyi takip ediyorsunuz bir ara nba maceram olmuştu ama yeterli ilgiyi alakayı göremedi artık doğal olarak tüm momentler dip fiyat olan 1 dolara çekildi ve süründü acaba burada da son durum bu mu son sayfayı son mesajları okudum fazla karlı satış göremedim sistem açığı da cabası girmeye değer mi şu durumda?
hero member
December 26, 2022, 03:19:43 AM
Elimdekileri 3 dolardan satıp çıkma düşüncem vardı, bu platforma bayadır bakmamıştım zaten para etmiyorlar diye. Yanlış görmediysem floor 3 dolara çıkmış, yerinde bir yakım etkinliği yapmışlar. Listelediklerimin bir kısmı satılmış olmasaydı ben de etkinliğe katılıp paketi alırdım ama şu anda buradan eksik momentleri almak için para vermek de mantıklı gelmiyor. Son 1-2 parça kalmış onları da sattıktan sonra burayı tamamen bırakıp gideceğim, NBA'de falan yine en azından daha ilgi çekici oluyordu ama burası pek keyif vermedi Smiley

Yalan yok UFC den kazandım hatta Legendary moment çıkma ihtimali en yüksek yer burasıydı son 200 dolarlık paket satışında kimseye Legendary moment çıkmaması sonrası sistemde bir şeyler döndüğü belliydi zaten kendileride bu yönde açıklama yapmışlardı. Genel olarak NFT piyasasıda düşüşte floor 1-2 dolarda elimdekileri değerlendirmek adına 20 moment yaktım bonus olarak gelecek olan challenger moment en kötü 15-20 dolar yapar paketten değerli çıkanları satarım değersizleride başka bir etkinlik için bekletirim.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1480
December 25, 2022, 02:05:08 PM
hero member
December 25, 2022, 11:03:52 AM
End of Year Burn Challenge var son katılım 27 Aralık Salı 22.00

Elinizde satmadığınız momentleriniz varsa satmak yerine en azından yakarak bu Challenge katılabilirsiniz.

5x   yakma için 1 adet Fully Loaded Paketi verilecek
10x yakma için 2 adet Fully Loaded Paketi verilecek
15x yakma için 3 adet Fully Loaded Paketi verilecek
20x yakma için 4 adet Fully Loaded Paketi verilecek + Challenge Bonus olarak Glover Teixeira Moment verilecek

Yaklaşık 15 momentim vardı 2-3 dolara satmaktansa hepsini yakarak etkinliğe katıldım 5 tanede 2 dolardan satın alarak 20 yakım yaptım paketlerden bazen çok iyi ödüller gelebiliyor.

Hatırlatma olarak yazmak istedim bilginize Smiley

https://challenges.ufcstrike.com/end-of-year-burn-challenge
https://blog.ufcstrike.com/posts/ufc-strike-end-of-year-burn-challenge
Pages:
Jump to: