Pages:
Author

Topic: Ufcstrike.com Dapperlabs - page 3. (Read 1557 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
October 07, 2022, 09:25:28 AM
Ufcstrike başlangıçta da bir hata yapmıştı ve telafisini yapmışlardı, daha sonrasında bir çok paket aldım hep zarar yazdı sonrasında bıraktım. Tekrar bir açık mı artık ne olmuş ekip ZekiBeyy'in söylediği gibi çok fazla detay vermesede de en azından bu durumu kabul etmiş %10 para iade yapması gene ekibin problem çözme becerisini gösteriyor. Şuan 30 dan fazla moment varmış çoğu da çer çöp hepsini satıp yeni paketlerde şansımı deneyeceğim belki efsanevi bir anı  alırız Smiley
Hocam 2-3 dolarlık momentleri genelde satmıyorum bunun yerine haftalık challenge etkinliğine katılmayı tercih ediyorum yada fiyatı o zaman yükselen olursa o zaman satmak daha kârlı oluyor. Tabi karar sizin elbette 2-3 günde bir siteye bakma şansınız olursa çok daha kazançlı çıkabileceğinizi düşünüyorum. Seri 1 olanlar en düşük 2 dolardan satılıyor seri 0 olanlarda 3 doların altında pek görmedim challenge olduğunda seri 0 olanların flooru  4-5 dolara kadar çıkabiliyor.
Haklısın hocam belirttiğin gibi momentleri, challenge için kullanmak yada challenge olduğu zamanlarda momentlerin fiyatları takip etsem daha iyi olur. Önümüzdeki haftalarda Ufc'nin takvimi oldukça yoğun ve güzel maçlar var diye biliyorum. Paket satışları ve bol bol challengelar olacaktır. Aslında momentleri satıp çıkmayı düşünüyordum fakat elde olan bakiyeyi büyütmeyi deneyeceğim teşekkürler tavsiyeleriniz için.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
October 07, 2022, 07:24:22 AM
Ufcstrike başlangıçta da bir hata yapmıştı ve telafisini yapmışlardı, daha sonrasında bir çok paket aldım hep zarar yazdı sonrasında bıraktım. Tekrar bir açık mı artık ne olmuş ekip ZekiBeyy'in söylediği gibi çok fazla detay vermesede de en azından bu durumu kabul etmiş %10 para iade yapması gene ekibin problem çözme becerisini gösteriyor. Şuan 30 dan fazla moment varmış çoğu da çer çöp hepsini satıp yeni paketlerde şansımı deneyeceğim belki efsanevi bir anı  alırız Smiley
Hocam 2-3 dolarlık momentleri genelde satmıyorum bunun yerine haftalık challenge etkinliğine katılmayı tercih ediyorum yada fiyatı o zaman yükselen olursa o zaman satmak daha kârlı oluyor. Tabi karar sizin elbette 2-3 günde bir siteye bakma şansınız olursa çok daha kazançlı çıkabileceğinizi düşünüyorum. Seri 1 olanlar en düşük 2 dolardan satılıyor seri 0 olanlarda 3 doların altında pek görmedim challenge olduğunda seri 0 olanların flooru  4-5 dolara kadar çıkabiliyor.
legendary
October 06, 2022, 12:32:27 PM
hero member
October 06, 2022, 06:48:40 AM
Uzun zamandır bildiğim birşey bazı hesapların aşırı şanslı olduğunu görüyorum  bir arkadaşımın dapper üyeliğinin şansı o kadar yükseksi neye girse kar almadan çıkmıyor ben ise uzun zamandır almıyorum ufc de daha kar aldığım paket olmadı insan hepmi zarar eder kardeşim. O elemanda neye girse 500 usd 200 usd en az olmakla birlikte birkaç bin doları bırak daha değerli momentleri çıkarttığı bile olmuştur.

Kendi çevreme bunu ben tanıttım en azından 50 kişi vardır aktif olarak kullanan 2 tanesi bildiğin şanslı değil neye girse alıyor abi sadece biri 200.000 liradan fazla para aldığını söylüyor.  Bu şans olamaz.

Bir diğerini hiç söylemiyorum.

Hocam durum o şanslı hesaplar değil kanımca UFC paket satışlarında yaşanan farklı bir durum şöyle izah edeyim geçen haftaki 200 dolarlık UFC paketini arkadaşlarla aldık zarar edeceğimizi biliyorduk ama bu kadar çok zarar edeceğimizi düşünmemiştik ayrıca diğer NFT guruplarında paket alanlarla görüştük, bu pakette legendary moment çıkma şansı %5’ti biz 3 paket aldık guruptaki arkadaşlarla birlikte 30’a yakın paket alındı ve kimseye legendary moment çıkmadı bunun tesadüf olamayacağından emindim bir kaç gün önce UFC destek ekibine durumu anlatan bir mail gönderdim cevap olarak durumun farkındayız bir kaç hesapta farklı durumlar tespit ettiklerini ve bu konuda çok fazla detay paylaşamayacaklarını mağduriyetin giderilmesi için çalışmalar sürüyor vs dedi. Bu sabah baktığım yukarda paylaştığım paketlerden alan herkese paket fiyatının %10’u kadar bakiye yüklemişler.

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
October 06, 2022, 04:21:38 AM
Uzun zamandır bildiğim birşey bazı hesapların aşırı şanslı olduğunu görüyorum  bir arkadaşımın dapper üyeliğinin şansı o kadar yükseksi neye girse kar almadan çıkmıyor ben ise uzun zamandır almıyorum ufc de daha kar aldığım paket olmadı insan hepmi zarar eder kardeşim. O elemanda neye girse 500 usd 200 usd en az olmakla birlikte birkaç bin doları bırak daha değerli momentleri çıkarttığı bile olmuştur.

Kendi çevreme bunu ben tanıttım en azından 50 kişi vardır aktif olarak kullanan 2 tanesi bildiğin şanslı değil neye girse alıyor abi sadece biri 200.000 liradan fazla para aldığını söylüyor.  Bu şans olamaz.

Bir diğerini hiç söylemiyorum.
hero member
September 10, 2022, 02:46:37 AM
Bu paketten anlımızın akıyla zararla çıktık daha ufc den 1 usd kar elde edemedim kısmet olmadı dapperda boşalmış oldu ekosistemin yolu açık olsun.

Serie a’dan da eliniz boş dönmüşsünüz hocam, yakın zamanda momentleri satabilirseniz tekrar doldurursunuz bence dapper cüzdanınızı, artık tam popüler bir dönem göremiyoruz, bir dönem nba ne alırsanız kar ediyordunuz, alabilmeniz sorun oluyordu, şimdi dapper doldurmak için şans gerekiyor,
Bir zamanlar NbaTopShot'tan aldığım bir ekran görüntüsü tarih 22 Mart 2021 sanırım pakette 14 dolardı tam emin değilim, satılacak paket 67.500 adet benim sıram 200k ve 300k kişi sırada diye uyarı veriyor vay be ne güzeldi o zamanlar alabilenler şanslıydı. Baktılar nasıl olsa alıcı çok diyerek paket sayılarını arttırmaya başladılar tabi ortalık momentten geçilmez olmaya başladı günden güne fiyatlar eridi seri 3 le birlikte artık paketler zarar yazmayada başlamıştı 1-2-3 derken bazıları sürekli zarar edince ufaktan tası tarağı toplayıp tamamen ayrıldılar. Daha sonra bu yeni puan sistemi gelincede WNBA momentler başta olmak üzere fiyatların çökmesine neden oldu WNBA momentin bir özelliği kalmadı. Yapılan yenikler yapıcı değil yıkıcı oldu.

UFC, NFL, NBA fark etmez önemli olan  1. paket sayısı ve içerik  2. ise pakete olan talep ve sonrasındaki yapılacak etkinlik. 16 Ağustos günüydü sanırım 450 paket satıldı 200 dolar fiyattan. Talep fazlaydı sonunda etkinlikte vardı içeriğide güzeldi ve güzel kazandırdı rare garantiliydi market açıldıktan sonra 30 dakika bekleyebilen sadece rare momenti 400-500 dolara sattı.

sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
September 09, 2022, 11:32:12 AM
Bu paketten anlımızın akıyla zararla çıktık daha ufc den 1 usd kar elde edemedim kısmet olmadı dapperda boşalmış oldu ekosistemin yolu açık olsun.

Serie a’dan da eliniz boş dönmüşsünüz hocam, yakın zamanda momentleri satabilirseniz tekrar doldurursunuz bence dapper cüzdanınızı, artık tam popüler bir dönem göremiyoruz, bir dönem nba ne alırsanız kar ediyordunuz, alabilmeniz sorun oluyordu, şimdi dapper doldurmak için şans gerekiyor,
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
September 09, 2022, 11:00:38 AM
Sıra numarası 100'lerde geldi, zaten o an anladım bu pakete talep olmayacağını. Gördüğüm en kötü sıra numarası 5000 civarındaydı, ikinci tura dönülebildi paket almak için.
Bir ihtimal para kazanalım diye kumar oynadık ve kazanan tanıdığım çıkmadı, pakete 20 dolar verirken ortalama 10 dolar geri alabildik. Bu duruma alışkınız çünkü uzun zamandır ucuz paketlerden pek fazla kar edilmediğini biliyorduk, yapacak bir şey yok Smiley
hero member
September 09, 2022, 04:01:36 AM

Küçük paketlerden açıkçası benim bir beklentim zaten yoktu, akşam satış ertelenmişti sonra 23.00 öncesi tekrar sıraya girdim 1700 gibi bir sıra verdi arkadaşlardan sıra açıklandıktan sonra giriş yapanlardan öğrendiğim kadarıyla 5500 gibi hype olduğuydu 9k paket için %60 gibi bir yoğunluk bana az geldi ve paketi almaktan vazgeçtim uykumda gelmişti açıkçası beklemekte istemedim. Twitter' da bazı arkadaşlar paketlerle ilgi gerçekten iyi analizler yapıyor genel olarak dedikleri de az çok çıkıyor. Güzel paket çıktığı zaman ben size söyleyeceğim ki eğer zarar ettim derseniz de zarar kısmını telafi edeceğim sözüm söz.
legendary
September 09, 2022, 02:18:30 AM
hero member
September 08, 2022, 02:03:49 PM
1-2 gün önce Starter Pack alarak ben de başlangıç yaptım. Çıkan momentler pek değerli değil, sadece kendini amorti edecek gibi duruyor. Henüz içlerinden satılan olmadı zaten.
Bu akşamki paketten önce verilmesi planlanan The Nate Diaz "The Real Money Fight" Hype NFT ertelenmiş. Sadece normal paket satışı olacak, az sonra başlayacak. Online olan arkadaşlar katılım yapabilir, ufak bir hatırlatma olsun Smiley

Starter pack bir haftadan fazla oldu sanırım satışta duruyor ilk günlerde çıkan momentlerin hype konusunda daha iyiydi toplamda 17 dolar gibi sattım diye hatırlıyorum. Mini başlangıç paketi zaten bir beklentim olmamıştı benim açımdan değerinin üzerinde çıkması yeterli Smiley

Bu akşamki satışta teknik bir sorun dolayısıyla ertelendi diyor ama kaç saat yada kaç gün ertelendiği konusunda bir bilgi göremedim. Satışla ilgili bilgilendirme maili atacaklardır.

Teknik bir sorunu çözerken 209 Bölüm II ertelendi. Sabrınız için teşekkür ederiz!

Edit: Satış 23.00 de yapıldı.
legendary
September 08, 2022, 02:03:33 PM
normal satışta ertelendi
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
September 08, 2022, 01:47:36 PM
1-2 gün önce Starter Pack alarak ben de başlangıç yaptım. Çıkan momentler pek değerli değil, sadece kendini amorti edecek gibi duruyor. Henüz içlerinden satılan olmadı zaten.
Bu akşamki paketten önce verilmesi planlanan The Nate Diaz "The Real Money Fight" Hype NFT ertelenmiş. Sadece normal paket satışı olacak, az sonra başlayacak. Online olan arkadaşlar katılım yapabilir, ufak bir hatırlatma olsun Smiley
hero member
September 03, 2022, 08:41:01 AM
Dapper NFT’leri arasında kazanma oranı en yüksek olanı bana göre UFC . Oransal olarak rare ve legendary moment çıkma olasılığı diğer projelerden daha yüksek fakat 3-4 ay önce satılan bir iki pakettenden bende zarar ettim ama o zaman market hacmi fazla değildi birde piyasa düşüşte olunca ister istemez etkileniyor.

Şuan için herkese açık starter pack satışta fiyatı 10 dolar 1 adet alınabiliyor paket içeriğinden genel olarak 12-25 dolar arası moment çıkabiliyor alanlardan zarar eden görmedim.

8 Eylülde 20 dolarlık bir paket satışı daha var ucuz paketlerde fazla bir beklentim yok. Satıyısı az ve pahalı olan paket içerikleri daha değerli oluyor.
legendary
September 03, 2022, 08:39:19 AM
Kaç seferdir deniyorum hep zarar yada birkaç dolarlık karla çıkıyorum sanıırım piyasa kötü gidince bu nftlerde hemen su koyveriyor.

İlk başlarda bedavadan güzel para kazandırdı sonra biraz kart toplamıştım challenge için sonra da takip etmedim. Keşke ilk verdiklerini satıp direk çekim yapsaydım yaklaşık 250-300 usd net kar vardı neyse sağlık olsun. Baya bir nft var ama toplasan söylediğim bakiyenin üçte biri yapmıyorlar. Bir dahaki boğada bu kartlar talep görür mü hiç kestiremiyorum yeni Challengelardan hiç denediniz mi hocam yada deneyen var mı nasıl durumlar ?
legendary
September 03, 2022, 08:12:08 AM
Kaç seferdir deniyorum hep zarar yada birkaç dolarlık karla çıkıyorum sanıırım piyasa kötü gidince bu nftlerde hemen su koyveriyor.
hero member
August 11, 2022, 02:46:59 AM
Sanırım konuya ilgi azaldı diye düşünüyorum yine de gelişmelerden haberdar etmek adına bir şeyler paylaşmak istedim.

16 Ağustos saat 21.00 — Sean O'Malley   Temel Paketi   4.100 paket satılacak, fiyat:  15$)
17 Ağustos saat 21.00 — Dan Henderson Elite Paketi        675 paket satılacak, fiyat:  60$)
18 Ağustos saat 21.00 — Kamaru Usman Premium Paketi  450 paket satılacak, fiyat: 200$)

Paket sırası 20.30 da açılıyor ve 21.00 da satış başlıyor. UFC paketlerinden legendary ve rare moment çıkartan çok kişi tanıyorum bence NbaTopshot'tan daha çok kazançlı geliyor bütçenize göre şansınızı deneyin derim, zararda ettirebilir belki ama legendary moment çıkarsa şayet güzel fiyatlara satılıyor.

Ayrıca bazen Challenge yapılıyor ve karşılığında paket veriliyor yine bu challengeden kazançlı çıkılabiliyor.

https://blog.ufcstrike.com/posts/special-edition-lights-out-pack-drops
legendary
March 27, 2022, 06:20:18 AM
Dün satış katılacaktım sayfada açık bırakmıştım. Arada maç falan derken unutmuşum hatırladım daha sonradan ve kuyruğa girdim. 10k civarı bir sıra verdi 20 dk sonrada alım yapmak için sıra geldiğinde paketler bitti yazısını gördüm gene olmadı. Bu arada kuyruktayken hala paketler vardı 20 dkde nasıl bitti anlamadım. Hype baya azdı denebilir. Khabib en az 100 dolar eder diyordum yanına bile yaklaşamamış. Momentlerin taban fiyatları biraz daha düşerse istediğim anları satın alıp biraz hodl yapabilirim. Paket satışları içinse bilemiyorum zaten ikidir alamadım.

Ben artık NBA dışında bir paket almayı düşünmüyorum başlıca nedenleri sıralayacağım.

1- Paket fiyatları bence yüksek yani paketlerden çıkanları4-5 dolardan ancak satabiliyoruz 50 dolar verip içeriğinden 10-15 dolarlık moment çıkınca ciddi zarar yazıyor.

2- Yeteri kadar kullanıcısı yok paket satışı sırasında sırayla yaklaşık 10k paket ve sonrasındaki paketler sıraya girmeden alınabildi talep çok.

UFC Hacim :   13m https://momentranks.com/ufcstrike
NFL Hacim :   84m https://momentranks.com/nflallday
NBA Hacim: 681m https://momentranks.com/topshot

3- Herhangi bir etkinlik veya moment tutmak için bir sebep yok sadece ileride değerlenir diye de alıp tutmak istemiyorum. Belki zamanla daha iyi yerlere gelecektir diye düşünüyorum son paketimden beklediğimden düşükte olsa güzel bir geri dönüş oldu.

Son paketlerden ne kadar alamasamda tarafıma olumlu gibi düşünüyorum, genel olarak baktığım zaman. Zarar etme ihtimalim çok yüksemiş. UFC için hype'ın az olmasına şaşırmadım daha çok yeni popüler olmaya başlayan bir spor branşı ileride momentlerin değerli olacağını tahmin ediyorum. Bu yüzden market fiyatlarını takip edicem, bir kaç isim var kafamda o isimlerin fiyatları istediğim yerlere gelirse alır saklarım dediğim gibi.
hero member
March 26, 2022, 03:21:05 PM
Dün satış katılacaktım sayfada açık bırakmıştım. Arada maç falan derken unutmuşum hatırladım daha sonradan ve kuyruğa girdim. 10k civarı bir sıra verdi 20 dk sonrada alım yapmak için sıra geldiğinde paketler bitti yazısını gördüm gene olmadı. Bu arada kuyruktayken hala paketler vardı 20 dkde nasıl bitti anlamadım. Hype baya azdı denebilir. Khabib en az 100 dolar eder diyordum yanına bile yaklaşamamış. Momentlerin taban fiyatları biraz daha düşerse istediğim anları satın alıp biraz hodl yapabilirim. Paket satışları içinse bilemiyorum zaten ikidir alamadım.

Ben artık NBA dışında bir paket almayı düşünmüyorum başlıca nedenleri sıralayacağım.

1- Paket fiyatları bence yüksek yani paketlerden çıkanları4-5 dolardan ancak satabiliyoruz 50 dolar verip içeriğinden 10-15 dolarlık moment çıkınca ciddi zarar yazıyor.

2- Yeteri kadar kullanıcısı yok paket satışı sırasında sırayla yaklaşık 10k paket ve sonrasındaki paketler sıraya girmeden alınabildi talep çok.

UFC Hacim :   13m https://momentranks.com/ufcstrike
NFL Hacim :   84m https://momentranks.com/nflallday
NBA Hacim: 681m https://momentranks.com/topshot

3- Herhangi bir etkinlik veya moment tutmak için bir sebep yok sadece ileride değerlenir diye de alıp tutmak istemiyorum. Belki zamanla daha iyi yerlere gelecektir diye düşünüyorum son paketimden beklediğimden düşükte olsa güzel bir geri dönüş oldu.

legendary
March 25, 2022, 07:58:41 AM
Pages:
Jump to: