Pages:
Author

Topic: Ufcstrike.com Dapperlabs - page 5. (Read 1550 times)

legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
January 24, 2022, 04:24:50 AM
Şimdilik kimsenin birşey bildiği yok market ne zaman açılacak, momentranks gibi moment fiyatlarını takip edebileceğimiz bir platform varmı? Hayırlısı bakalım
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
January 24, 2022, 04:21:21 AM
Sıra bianda bitti sonra tıkladım aldım. Sonra uyuyakalmısım. Cok kotu bir sıralama sıstemleri var.
Paketten cıkanlar
Tuivasa ngannau nzechukwu
Adamlar hakkında en ufak bir bilgim yok
full member
Activity: 571
Merit: 113
January 23, 2022, 05:33:57 PM
2 adet paket satın aldım. Bekleme sırası tam çalışmıyor herhalde yeniledikçe 1000 1000 aşşağı geldi. Ve ilk alımdan sonra 10 dakika bekleyeceksiniz diye bir ibare var o da çalışmıyor ben beklemeden ikinci paketimi aldım.

Çıkanlar burada değeri hakkında fikri olan var mı ? Marketplace ne zaman açılır acaba yada açılmasını beklemeden satabileceğimiz yer var mı?
legendary
January 23, 2022, 04:03:17 PM
sayfayu yenileyin ara ara sıra duruyor.

98395 Tane paket satılacak şekilde bekliyor. Hayırlısı bakalım.
legendary
January 23, 2022, 03:54:56 PM
8500 den basladım suan 8150 de cok cok yavas gıdıyor. Duraksamayı saymasak bile bu hızla giderse bana sıra 3-4 saat sonra ancak gelir
legendary
Activity: 2464
Merit: 1498
January 23, 2022, 03:08:09 PM
Gördüğüm en yüksek sıra 35k civarıydı yeni gelen olmazsa muhtemelen ilk üç paketi almakta sıkıntı yaşamayacağız ama beş paket alabilir miyiz bilemiyorum.
Sıra durduruldu şu an, yakında devam edecekmiş. İlk satışta aksaklıklar normal her ne kadar Dapper Labs'in bu konuda tecrübesi olsa da.
legendary
January 23, 2022, 02:34:05 PM
https://ufcstrike.com/packs/26

adresinden sıraya girebilirsiniz

Pamuk eller cebeeeee
full member
January 23, 2022, 09:34:43 AM
Türknetten girilmiyor ancak kablo netten açılıyor sanırım bölgesel bir sorun mevcut yakında düzelecektir vpn ile rahatlıkla açılıyor.
Teşekkürler aynen Türknet te sanırım bir sıkıntı var opera vpn ile girdim bende şuan
member
Activity: 278
Merit: 53
January 23, 2022, 09:30:33 AM
Türknetten girilmiyor ancak kablo netten açılıyor sanırım bölgesel bir sorun mevcut yakında düzelecektir vpn ile rahatlıkla açılıyor.
full member
January 23, 2022, 09:18:59 AM
Chrome kullanırken bende site açılmıyor hiçbir şekilde sürekli bir beyaz ekran var. Edge ile zorla açabiliyorum durum herkeste böyle mi ?
legendary
Activity: 2520
Merit: 1474
January 23, 2022, 06:58:21 AM
50 dolarlık paketten minimum 300 dolarlık malzeme çıktı.

Bu kadar kar ettireceğini düşünmemiştim, gece açıp baktım ama nedense satışa girmedim böyle olacağını düşünmediğimden. 50'ye 300 çok iyiymiş, borsada yatırım yapar gibi değil de hobi gibi düşündüğümüzde gayet iyi bir para. Sonuçta NBA'e de o gözle bakarak başlamıştık.
Peki şu anda oturmuş bir market var mı? Satışlar nasıl yapılıyor? Siteye girince bununla ilgili bir sekme göremedim Cheesy
legendary
January 23, 2022, 06:02:58 AM
bugun stres testi var bunada katılımcı olmusum 50 dolar 1 paket 5 pakete kadar alma hakkı var. 1 paket alıcam sadece. nba paketlerı nfl ve ufc yanında bedava kaldı

Stres test dün akşam oldu iki kez ertelendi toplamda 1.5 saat rötar yaptı. Sıraya girdik tam sıra geldi paketler bitti sadece 2500 paket satıldı. 50 dolarlık paketten minimum 300 dolarlık malzeme çıktı.
Bugün gerçek satış var. 100 bin paket satılacak. Paket başı fiyat 50 dolar. Kullanıcılar her seferinde bir paket olmak üzere maksimum beş paket alabilecek.
Paketlerden 3 moment çıkıyor. Champion Tier Moment çıkma ihtimali %.375.

https://blog.ufcstrike.com/posts/ufc-strike-pack-drop-overview
ben dunkı stres testı komple iptal oldu sandım sureklı sıteyı kontrol ettım. 11den sonra bakmadım. sonra maılı gordum 23u yazıyor. vay anasını kacırmısız satısı.
legendary
January 23, 2022, 05:03:57 AM
dünki ufc satışına nasıl katıldınız? daha önceden başvurumu yaptınız?
legendary
Activity: 2464
Merit: 1498
January 23, 2022, 04:56:10 AM
bugun stres testi var bunada katılımcı olmusum 50 dolar 1 paket 5 pakete kadar alma hakkı var. 1 paket alıcam sadece. nba paketlerı nfl ve ufc yanında bedava kaldı

Stres test dün akşam oldu iki kez ertelendi toplamda 1.5 saat rötar yaptı. Sıraya girdik tam sıra geldi paketler bitti sadece 2500 paket satıldı. 50 dolarlık paketten minimum 300 dolarlık malzeme çıktı.
Bugün gerçek satış var. 100 bin paket satılacak. Paket başı fiyat 50 dolar. Kullanıcılar her seferinde bir paket olmak üzere maksimum beş paket alabilecek.
Paketlerden 3 moment çıkıyor. Champion Tier Moment çıkma ihtimali %.375.

https://blog.ufcstrike.com/posts/ufc-strike-pack-drop-overview
legendary
January 23, 2022, 04:45:05 AM
legendary
Activity: 2156
Merit: 1214
January 22, 2022, 10:34:59 AM
Bende almayı düşünüyorum dapper cüzdanla alınabiliyor olmasıda benim için ayrıca güzel ve kolaylık hali hazırda Nbatopshot markette sürekli moment al sat yapıyorum ve cüzdanımda bakiyem var benim için ekstra sayılmayacak bir ödeme olacak. Platformlar için bence ilk paketler daha değerli olacaktır bu yüzden sonraki paketlere göre avantajlı olabilir. Mesela Nbatopshot için ilk zamanlar paket almak kolaymış ama şimdi pahalı paketleri almak için belli bir puan şartı gerekiyor.

@supersaian hocam daha önce UFC ile ilgili paylaşımı siz yapmıştınız ve sizi burada görmek beni hiç şaşırtmadı 😊 Sporcuları hiç tanımıyorum umarım bu konuda yardımlarınızı eksik etmezsiniz.

Hocam merhabalar, hala aktif olarak UFC paylaşımlarımı devam ettiriyorum. Forumdaki yazarlardan katılım bekliyorum Smiley

Bir moment aldığınız zaman sporcuları tanımazsanız da ufc sitesine girdiğiniz zaman klasman sıralamalarına bakarak, dövüşcünün hangi sırada olduğuna göre elde ettiğiniz kartın ne kadar değerli olduğunu anlarsınız. UFC'ye yeni katılmış yada orta sıralarda olupta kemere doğru uzanabilecek oyuncuları toplamak gerekiyor ki daha sonra sıralamada en yukarılara geldiği zaman momentleride değerlensin. Böyle kafamda belirlediğim bir kaç isim var şimdiden paketler satılmaya başladıkça bu isimler için tartışabiliriz ve ya önerebilirim. Bütün sporculara hakim değilim ama genelini biliyor sayılırım elimden geldiğince yardımcı olmaya calışırım.

normal maçlar ; üç round , beş dakikalık süreyle oynanılıyor. Bu süre içerisinde yüzlerce yumruk ve tekme çıkarıyor sporcular. Çok fazla epik anlar vardır UFC'de böyle hafızalara kazınan, bu tarz momentler elde ederseniz kesinlikle iyi fiyatlara satılırlar.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
January 21, 2022, 10:24:21 PM
nbatopshot ilk çıktığı zaman ufc ve nfl platformlarının da hızlı bir şekilde çıkacağını düşünüyordum. aradan uzun bir zamandan sonra paşalar hayata geçti. ufc, dünya çapında fanatiklere sahip bir oluşum. fark ettiyseniz spor demedim çünkü değil lan. tabii ki bir nba değil ama fanatik bir kitlesi var. unutmazsam ben de şansımı denemek isterim. sağol moruq.

bu arada kraken ben senin taa.......... versene lan flowlarımı!!!

Şiddet, dünyanın her yerinde ilgi çekici olduğu için belki de popüler olabilir UFC.Bence de spor değil ancak bu işte ne kadar çok kitle o kadar çok kazanç mottosu olduğu için bende biraz yatırım yapmayı düşünüyorum.Kazanca kazanç eklenebilir bu sayede.

Hala Futbol için doğru düzgün bir platform göremedim.Halbuki dünyada neredeyse herkesin en popüler kabul ettiği spor dalı futbol.NBATopshot benzeri bir platforma erken girer bir de Cristiano Ronaldo ve Messi momenti çıkartırsak zenginiz Grin
full member
January 21, 2022, 02:59:14 PM
Kolay gelsin arkadaşlar biraz önce Dapper walletime DAI gönderdim ama dalgınlığıma geldi ve bunu genesis ağından yaptım. Destek bölümünde bir robot var onla konuştuğumda sadece ERC20 ağının kabul edildiğini söylüyor ama desteklenmeyen ağlar olarak ''Binance Networks (BEP-2 veya BSC), Polygon (MATIC), Huobi Chain veya Heco Chain'den yapılan işlemleri desteklemeyiz'' şeklinde bir yazı var. Genesis ağının desteklendiğini veya desteklenmediğini yazmamışlar. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Desteğe yazdım ama buradada sormak istedim.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1474
January 21, 2022, 02:25:12 PM
Dapper çok iyi gidiyor bu aralar, her platformda tek cüzdan kullanımı büyük kolaylık olacak. Söylenildiği gibi NBA'den gelen bakiyeler ile bir ödeme yaparız ve ekstra bir şeyler ayırmamak iyi olur Smiley

UFC hiç ilgimi çeken bir şey değil, fakat devasa bir kitlesi var. İlk paketler bu tür şeylerde güzel para kazandırabilir. Eğer iyi bir market oluşturulursa ilgimiz olmasa da bu isimleri de tanır hale geliriz Cheesy
Haber verdiğiniz için teşekkürler
hero member
Activity: 1092
Merit: 830
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 21, 2022, 01:12:26 PM
Bende almayı düşünüyorum dapper cüzdanla alınabiliyor olmasıda benim için ayrıca güzel ve kolaylık hali hazırda Nbatopshot markette sürekli moment al sat yapıyorum ve cüzdanımda bakiyem var benim için ekstra sayılmayacak bir ödeme olacak. Platformlar için bence ilk paketler daha değerli olacaktır bu yüzden sonraki paketlere göre avantajlı olabilir. Mesela Nbatopshot için ilk zamanlar paket almak kolaymış ama şimdi pahalı paketleri almak için belli bir puan şartı gerekiyor.

@supersaian hocam daha önce UFC ile ilgili paylaşımı siz yapmıştınız ve sizi burada görmek beni hiç şaşırtmadı 😊 Sporcuları hiç tanımıyorum umarım bu konuda yardımlarınızı eksik etmezsiniz.
Pages:
Jump to: