Author

Topic: Українська (Ukrainian) - page 264. (Read 3491115 times)

hero member
Activity: 606
Merit: 513
December 21, 2016, 03:39:46 PM
У світлі подій навколо ПриватБанк-а: вони ж ось ось збиралися запускати вільну купівлю/продаж BTC через їх П24. Діма йде в іГов, схоже що проект накрився нажаль !
newbie
Activity: 45
Merit: 0
December 21, 2016, 10:03:20 AM
Відкритий дизайн документ до гри і Dapp спільноти.
member
Activity: 73
Merit: 10
December 21, 2016, 09:57:16 AM
Чи є у когось міркування щодо концепції відкритого дизайн-документа(Whitepaper) на Github?
Цікавить ваша думка і критика такого підходу?


Напишіть детальніше. Мається на увазі шаблон до оформлення наукових робіт спільноти?
newbie
Activity: 45
Merit: 0
December 21, 2016, 09:47:59 AM
Чи є у когось міркування щодо концепції відкритого дизайн-документа(Whitepaper) на Github?
Цікавить ваша думка і критика такого підходу?
sr. member
Activity: 463
Merit: 250
December 21, 2016, 07:05:17 AM
Відбувся реліз OpenBazaar 1.1.10

Вчора OpenBazaar випустила версію 1.1.10 з особливою інтеграцією. З моменту їх запуску багато запитів було отримано на здатність використовувати інші криптовалюти, тепер в межах співпраці OpenBazaar і Shapeshift з їх Shifty кнопкою просте рішення забезпечено. Працююча демонстрація цієї функціональності була продемонстрована на Hackathon OB1 в Лондоні спільно з Duosearch.

http://gesellberg.com/%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%83%d0%b2%d1%81%d1%8f-%d1%80%d0%b5%d0%bb%d1%96%d0%b7-openbazaar-1-1-10/
member
Activity: 73
Merit: 10
December 21, 2016, 05:23:28 AM
А жаль. Бо пройшло непогано і дуже дружньо. Рівень контенту та якість спікерів - це головна заслуга організатора. Нова зала, нові люди. https://www.facebook.com/groups/blockchainconference/

Так, загалом непогано, мені сподобалось, але мушу зауважити, що організаторам ще є над чим попрацювати. Як по организаційним моментам, так і по спікерам. Було реально цікаві, але були й досить слабкі, як на мене. Сподіваюсь організатори це врахують наступного разу.


Погоджуюсь. Щоб бути актуальним, треба постійно покращуватись. Подібні івенти перетворюються на площадки самопіару чи просування окремих компаній, що є нечесним по відношенню до відвідувачів, бо, як вже тут обговорювалось, вартість квитків на такі заклади по світу досить висока, і наші івенти - теж небезкоштовні, а тому контент має бути на відповідному рівні.

Blockchain Conference Kyiv - це перш за все інформаційна площадка та місце обговорень, а не місце, де випивають та фоткаються заради розваг.
sr. member
Activity: 463
Merit: 250
December 20, 2016, 01:41:32 PM
Lightning Network пропонує рішення для забезпечення конфіденційності і анонімності угод

Bitcoin зараз не є зовсім анонімним. З точки зору конфіденційності — це проблема. Наприклад, користувачі Bitcoin не обов’язково хочуть, щоб світ знав, де вони витрачають свої гроші, скільки вони заробляють і чим вони володіють; аналогічним чином, підприємства не хочуть оприлюднювати деталі угоди перед конкурентами. Моніторинг незашифрованої мережі рівноправних вузлів(peer-to-peer) і аналіз громадської blockchain, в поєднанні з політикою Know Your Customer (KYC) і боротьбою з відмиванням грошей (AML), може виявити багато інформації про те, хто використовує Bitcoin і для чого.

http://gesellberg.com/lightning-network-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bd%d1%83%d1%94-%d1%80%d1%96%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%b7%d0%b0%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d0%bf%d0%b5%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%bd/
hero member
Activity: 1232
Merit: 503
December 20, 2016, 07:02:07 AM
У Стімі був експеримент з Bitcoi. Мабуть через волатильність не вдалось налагодити ринок.

Напевно мається на увазі Bitcoin... Та вроді все норм, я CS:GO купив за ВТС, все норм.

ну стім були хакнули і вивели всі бітокїни близько 15 тисяч доларів

Ну там були проблеми з ботом Key Vendor, а він використовує Coinbase для конвертації і безпеки. Все що пов'язано з Coinbase -- це шлак.


А я дізнався запізно і кс го купив за вмз попередньо обмінявши бітки в вмз ((
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
December 20, 2016, 05:54:04 AM
У Стімі був експеримент з Bitcoi. Мабуть через волатильність не вдалось налагодити ринок.

Напевно мається на увазі Bitcoin... Та вроді все норм, я CS:GO купив за ВТС, все норм.

ну стім були хакнули і вивели всі бітокїни близько 15 тисяч доларів

Ну там були проблеми з ботом Key Vendor, а він використовує Coinbase для конвертації і безпеки. Все що пов'язано з Coinbase -- це шлак.

full member
Activity: 235
Merit: 100
December 20, 2016, 04:08:37 AM
Народ, як ви зараз купуєте бітокоїни крім ПриватБанку

http://kuna.io
newbie
Activity: 45
Merit: 0
December 19, 2016, 05:12:17 PM
ну стім були хакнули і вивели всі бітокїни близько 15 тисяч доларів

 Тому ми плануємо переводити капіталізацію в срібло і гарантувати собі і вкладникам додатковий рівень безпеки.

Дякую за зауваження.
hero member
Activity: 1232
Merit: 503
December 19, 2016, 04:32:28 PM
Я дуже дивуюсь чому у Стімі нема ще свого стімкойна. Стосовно усіх навколоігрових валют, не втямлю, навіщо хардкорним ААА іграм сторонній койн? Гадаю розробники ААА ігр у стані прикрутити якейись форк до гри самостійно. Максимум, залучать спеціалістів по блокчейну. Єдиний шанс, то таки заполучити з самого початку якусь велику і популярну хардкорну гру.

У Стімі був експеримент з Bitcoi. Мабуть через волатильність не вдалось налагодити ринок. Якщо це і дійсно вагома причина, тоді в майбутньому є умови для виходу стабільного токену Стім.

 Власне для студії AU розробляється декілька етапів(видів) токена. Перший із них це краудфанд токен, анонс якого відбудеться у 2016 році.

 Ігри студії АУ з самого початку проектуються з урахуванням широких можливостей блокчейнів. Власний токен є частиною стилю, децентралізованою демократією і інструментом розробників. Сучасні розробники ААА ігор здебільшого працюють по прибутковій схемі і не мають достатньо ресурсів на експерименти в суміжних областях. Тому інновації і винаходи залишаються за інді розробниками та ентузіастами.

 Наша глобальна ціль випустити один великий довгостроковий проект MMORTS/RPG і до чотирьох різної складності і жанрів субпроектів, ціль останніх перевіряти в реальних умовах життєздатність тих чи інших нововведень.

ну стім були хакнули і вивели всі бітокїни близько 15 тисяч доларів
newbie
Activity: 45
Merit: 0
December 19, 2016, 04:09:38 PM
Я дуже дивуюсь чому у Стімі нема ще свого стімкойна. Стосовно усіх навколоігрових валют, не втямлю, навіщо хардкорним ААА іграм сторонній койн? Гадаю розробники ААА ігр у стані прикрутити якейись форк до гри самостійно. Максимум, залучать спеціалістів по блокчейну. Єдиний шанс, то таки заполучити з самого початку якусь велику і популярну хардкорну гру.

У Стімі був експеримент з Bitcoi. Мабуть через волатильність не вдалось налагодити ринок. Якщо це і дійсно вагома причина, тоді в майбутньому є умови для виходу стабільного токену Стім.

 Власне для студії AU розробляється декілька етапів(видів) токена. Перший із них це краудфанд токен, анонс якого відбудеться у 2016 році.

 Ігри студії АУ з самого початку проектуються з урахуванням широких можливостей блокчейнів. Власний токен є частиною стилю, децентралізованою демократією і інструментом розробників. Сучасні розробники ААА ігор здебільшого працюють по прибутковій схемі і не мають достатньо ресурсів на експерименти в суміжних областях. Тому інновації і винаходи залишаються за інді розробниками та ентузіастами.

 Наша глобальна ціль випустити один великий довгостроковий проект MMORTS/RPG і до чотирьох різної складності і жанрів субпроектів, ціль останніх перевіряти в реальних умовах життєздатність тих чи інших нововведень.
legendary
Activity: 1750
Merit: 1101
karbo.io
December 19, 2016, 03:33:20 PM
Я дуже дивуюсь чому у Стімі нема ще свого стімкойна. Стосовно усіх навколоігрових валют, не втямлю, навіщо хардкорним ААА іграм сторонній койн? Гадаю розробники ААА ігр у стані прикрутити якейись форк до гри самостійно. Максимум, залучать спеціалістів по блокчейну. Єдиний шанс, то таки заполучити з самого початку якусь велику і популярну хардкорну гру.
newbie
Activity: 45
Merit: 0
December 19, 2016, 02:40:33 PM
Вечір в Хату!
Зі Святом, Рідненькі!
В нас тут розрухалось :3
http://68.media.tumblr.com/c0286e33cfb47e1e8edf2a0e6c920f4e/tumblr_oifwn1Q62m1v1cn2mo1_400.gif
assembleutopia.tumblr.com

Що це таке?

Ми - унікальна концепція поєднання хардкорних ААА ігор на технології Блокчейн.

Дякую за проявлену цікавість.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
December 19, 2016, 02:35:16 PM
А жаль. Бо пройшло непогано і дуже дружньо. Рівень контенту та якість спікерів - це головна заслуга організатора. Нова зала, нові люди. https://www.facebook.com/groups/blockchainconference/

Так, загалом непогано, мені сподобалось, але мушу зауважити, що організаторам ще є над чим попрацювати. Як по организаційним моментам, так і по спікерам. Було реально цікаві, але були й досить слабкі, як на мене. Сподіваюсь організатори це врахують наступного разу.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
December 19, 2016, 02:11:42 PM
Вечір в Хату!
Зі Святом, Рідненькі!
В нас тут розрухалось :3
http://68.media.tumblr.com/c0286e33cfb47e1e8edf2a0e6c920f4e/tumblr_oifwn1Q62m1v1cn2mo1_400.gif
assembleutopia.tumblr.com

Що це таке?
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
December 19, 2016, 02:10:52 PM
Не знаю з цими вітають чи ні але приватбанк був націоналізований http://ua.korrespondent.net/ukraine/3788734-pryvatbank-perekhodyt-u-vlasnist-derzhavy
мені аж трошки стало шкода єврея

Я не думаю що Беня сильно в програші! Банк гнобили, негатив нарощували, тепеперь він це все злив, та ще й за непогані гроші! Плюс незрозуміла приналежність ключових сервісів типу Приват24. Той же Corezoid вже давно американська компанія ... Не треба недооцінювати красу гри розумного єврея Smiley

Так, читав сьогодні десь, що Приват24 як софт не належить ПриватБанку, а якійсь конторі десь на Заході і що навіть є інший банк, який її використовує:

https://a24.a-bank.com.ua/p24/login

Smiley
legendary
Activity: 1750
Merit: 1101
karbo.io
December 19, 2016, 01:19:49 PM
Почали приходити обнадійливі листи, лол, типу такого:
Quote
Шановні клієнти, в зв'язку не стабільності банківської системи всі відправлення будуть відправлятися НАЛОЖЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ!!! Дякую за розуміння.

Це звідки таке?
Від Приватбанку напевно приходить.
Ні, не від привату, від одного з колишніх продавців на аукро...
ще нову пошту розвалити і буде зовсім покращення
newbie
Activity: 45
Merit: 0
December 19, 2016, 01:10:02 PM
Вечір в Хату!
Зі Святом, Рідненькі!
В нас тут розрухалось :3
http://assembleutopia.com/EIGVS2.gif


Jump to: