Author

Topic: Українська (Ukrainian) - page 280. (Read 3371858 times)

sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 29, 2016, 09:35:42 AM
Там хіба на форумі багато сидять. Але після того як мене там промодерували за українське речення продубльоване російською щось відпало бажання.

Угу, саме тому потрібно нарешті добитися нормальної секції тут. В нас тут вже немало є про що писати.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 29, 2016, 09:32:12 AM
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
September 29, 2016, 07:57:43 AM
Мастерноди не (тільки) для перемішування монет.  На них висять всі додаткові сервіси мережі.  Зараз це coinmixing, dasksend, instant send.  З випуском Evolution буде значно більше.?

Повністю погоджуюся.

Також погоджуся з aiwe, що міксінг нафіг непотрібний, а вот така супер-кльова штука як InstantSend, навіть дуже би пригодилася в Карбованці.
sr. member
Activity: 396
Merit: 258
September 29, 2016, 07:21:43 AM
Ось ще цікава тема - SingularDTV — A Blockchain Entertainment Studio

Відкриють збір фондів 5го жовтня.  Збирати будуть в ETH

https://bitcointalksearch.org/topic/ann-singulardtv-ethereum-launch-completed-1562292

Почитав Whitepaper (Russian), але так і не зрозумів - що я, яко інвестор (купив я тих токенів, наприклад), отримаю в результаті? Відсотки на токени? І всьо?
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 29, 2016, 07:04:51 AM
Ось ще цікава тема - SingularDTV — A Blockchain Entertainment Studio

Відкриють збір фондів 5го жовтня.  Збирати будуть в ETH

https://bitcointalksearch.org/topic/ann-singulardtv-ethereum-launch-completed-1562292
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 29, 2016, 07:03:28 AM
Є інфляція, так як це POW монета. Ідея нагороди за те, що вузол знаходиться у мережі обговорюється в команді, поки що не знайдено механізму.

Тобто "механізму"?  Механізму винагороди чи механізму перевірки?

У Даш майстерноди служать для іншого, нам їх перемішування монет ні до чого, 

Мастерноди не (тільки) для перемішування монет.  На них висять всі додаткові сервіси мережі.  Зараз це coinmixing, dasksend, instant send.  З випуском Evolution буде значно більше.

а от механізм як їм перепадає частина нагороди за блок треба проштудіювати. Якщо знаєте в 2 словах опишіть, будем вдячні.

coinbase транзакція відсилається не тільки майнеру, а і мастерноді, яка зараз перша в черзі.  Якщо інші майнери не згодні з мастернодою, якій треба відіслати, або взагалі цього нема - блок відкидається.

Раз на місяць генерується суперблок, в якому виплачуються засоби на проекти, проголосовані мастернодами.

Відповів?
sr. member
Activity: 463
Merit: 250
September 29, 2016, 07:02:47 AM
ПривітSmiley

Наближається реліз Bitcoin Core Segwit

Команда Bitcoin Core оголосила у своєму Твіттері, що триває “останній відлік” до релізу Segregated Witness, з різними тестами і необхідною інформацією з метою модернізації мережі Bitcoin.

http://gesellberg.com/%d0%bd%d0%b0%d0%b1%d0%bb%d0%b8%d0%b6%d0%b0%d1%94%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-%d1%80%d0%b5%d0%bb%d1%96%d0%b7-bitcoin-core-segwit/

Крім цього:

Швейцарська фінансова компанія Інфраструктур Тестує Blockchain з Цифровими Активами

Основний постачальник фінансової інфраструктури в Швейцарії має партнерські відносини з blockchain стартапом Digital Asset Holdings, який хоче побудувати концепцію коректури з орієнтованого на інфраструктуру ринку цінних паперів.

http://gesellberg.com/%d1%88%d0%b2%d0%b5%d0%b9%d1%86%d0%b0%d1%80%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d1%84%d1%96%d0%bd%d0%b0%d0%bd%d1%81%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d1%96%d1%8f-%d0%b8%d0%bd%d1%84%d1%80/
legendary
Activity: 1750
Merit: 1101
karbo.io
September 29, 2016, 03:42:04 AM
В цій версії є  "легкий гаманець" -  налаштування, що дозволяють підключитись до зовнішнього вузла, не завантажуючи блокчейн. Ці повні вузли, це звичайні демони просто з відкритим RPC портом. Якщо хтось підніме таку відкриту ноду діліться тут.  Але це створює серйозне навантаження на CPU таких вузлів. Тому стоїть питання стимулювання таких нод. Якраз можливість пофлудити, якщо в когось є ідеї.

Я бачив рівно одне реально робоче рішення - в $DASH.

В Карбованці інфляція є?   Чи це nxt-like блокчейн?

Якщо є інфляція (винагорода за блок), то розділити її 45-45-10 між майнерами, мастернодами, та проектами мережі.

Якщо буде прийнято таке рішення, то я сам вкладусь в карбованець і підніму мастерноду.
Є інфляція, так як це POW монета. Ідея нагороди за те, що вузол знаходиться у мережі обговорюється в команді, поки що не знайдено механізму. У Даш майстерноди служать для іншого, нам їх перемішування монет ні до чого,  а от механізм як їм перепадає частина нагороди за блок треба проштудіювати. Якщо знаєте в 2 словах опишіть, будем вдячні.

full member
Activity: 235
Merit: 100
September 29, 2016, 02:55:51 AM
В цій версії є  "легкий гаманець" -  налаштування, що дозволяють підключитись до зовнішнього вузла, не завантажуючи блокчейн. Ці повні вузли, це звичайні демони просто з відкритим RPC портом. Якщо хтось підніме таку відкриту ноду діліться тут.  Але це створює серйозне навантаження на CPU таких вузлів. Тому стоїть питання стимулювання таких нод. Якраз можливість пофлудити, якщо в когось є ідеї.

Я бачив рівно одне реально робоче рішення - в $DASH.

В Карбованці інфляція є?   Чи це nxt-like блокчейн?

Якщо є інфляція (винагорода за блок), то розділити її 45-45-10 між майнерами, мастернодами, та проектами мережі.

Якщо буде прийнято таке рішення, то я сам вкладусь в карбованець і підніму мастерноду.
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 29, 2016, 02:52:16 AM
Взагалі цікава тема, але чи варто інвестувати саме у цю компанію треба розбиратися. Може akhavr нам щось підкаже, раз він про це запостив? Wink

Правило універсальне - інвестуй те, що можеш втратити Smiley

Наступний великий прорив в крипті буде тоді, коли на її базі будуть створені сервіси, корисні "тут і зараз" для пересічного користувача, який і з Приват24 з трудом справляється.  Така програма лояльності - хороший кандидат на виграш.

Так що я вкладу свій стандартний інкремент "на пиво^W вино" Wink

З правилом вашим не згоден я. Так, коли виникає щось абсолютно нове як біткоін, то треба вірити або мати відчуття що воно рване

То давайте я вам продам акції^W токени чудового антигравітаційного Бруклінського мосту? Wink

Але це дещо інше, тут взяли відому бізнес модель і застосували до неї блокчейн щоб знизити видатки. Це все можна більш менш проаналізувати і зрозуміти хоча б приблизно чи має воно сенс. 100% ви звичайно не знатиме ніколи, але можно хоча б відсікати відвертий скам та просто сумнівні проекти.

Бо зараз дуже багато з'явилося блокчейн проектів які пропонують свої акції або токени через ico а потiм з того нічого не виходить.

Це універсальне правило.  Більш того, в ангелських інвестиціях та венчурних фондах однією з евристик є "якщо більше половини інвестицій повертаються, то фонд інвестує недостатньо ризиковано".

Але я зверну увагу, що (а) там працюють профі, які натреновані на специфічні ризики і (б) в ці фонди вкладають саме ті гроші, які готові втратити.  Ніхто не має вкладатись в ICO на кредитні гроші, або ризикуючи своїми базовими потребами.  Сам факт такої інвестиції буде створювати тиск на команду проекту, і вона буде робити безпечний вибір замість виграшного.
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 29, 2016, 02:47:29 AM
Організатор, але ж не суддя Smiley

Коли я прийшов з готовою командою на FinTech Hackathon в травні, то ми його і виграли.  У Володимира теж була команда та ідея - виграли вони.

А цього разу ви були там?

Ні, були інші справи, на жаль.
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 29, 2016, 02:45:47 AM
А сенс?

Гарна відповідь, але там теж можна знайти цікаву інформацію.

Дякую, але я перестав страждати від недостатньої інформації приблизно в 1998 Smiley

Зараз задача протилежна: відфільтрувати та відсортувати за корисністю весь доступний флуд.
legendary
Activity: 1750
Merit: 1101
karbo.io
September 28, 2016, 05:13:52 PM
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
September 28, 2016, 01:59:25 PM
А чим лента з новинами там не сподобалась?

Я її там не знайшов.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 28, 2016, 11:11:21 AM
я поставив собі Zeroblock
і видалив  Sad. Крім курса нічого путнього не знайшов

А чим лента з новинами там не сподобалась?
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
September 28, 2016, 08:54:12 AM
я поставив собі Zeroblock

і видалив  Sad. Крім курса нічого путнього не знайшов

Давайте тепер я вам шось порекомендую, ось. Реклама задовбала, але аплікуха дуже кльова. Була б "про" версія за 1-2 бакса (в біткойновому еквіваленті) зрадістю би задонатив.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 28, 2016, 08:28:54 AM
Взагалі цікава тема, але чи варто інвестувати саме у цю компанію треба розбиратися. Може akhavr нам щось підкаже, раз він про це запостив? Wink

Правило універсальне - інвестуй те, що можеш втратити Smiley

Наступний великий прорив в крипті буде тоді, коли на її базі будуть створені сервіси, корисні "тут і зараз" для пересічного користувача, який і з Приват24 з трудом справляється.  Така програма лояльності - хороший кандидат на виграш.

Так що я вкладу свій стандартний інкремент "на пиво^W вино" Wink

З правилом вашим не згоден я. Так, коли виникає щось абсолютно нове як біткоін, то треба вірити або мати відчуття що воно рване. Але це дещо інше, тут взяли відому бізнес модель і застосували до неї блокчейн щоб знизити видатки. Це все можна більш менш проаналізувати і зрозуміти хоча б приблизно чи має воно сенс. 100% ви звичайно не знатиме ніколи, але можно хоча б відсікати відвертий скам та просто сумнівні проекти.

Бо зараз дуже багато з'явилося блокчейн проектів які пропонують свої акції або токени через ico а потiм з того нічого не виходить.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 28, 2016, 08:19:30 AM
Організатор, але ж не суддя Smiley

Коли я прийшов з готовою командою на FinTech Hackathon в травні, то ми його і виграли.  У Володимира теж була команда та ідея - виграли вони.

А цього разу ви були там?
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 28, 2016, 08:17:43 AM

Я іноді заходжу почитати, але чесно кажучи майже вся корисна інформація йде з англомовних ресурсів, тому я поставив собі Zeroblock і цього мені поки що вистачає. Вам також раджу:

https://zeroblock.com/

Ще forklog почитую, но і ще ось gesellberg став дивитися. Це все швидше ніж купу непотрібної інформації та флуда на форумах перечитувати.
sr. member
Activity: 463
Merit: 250
September 28, 2016, 08:11:04 AM
Привіт, порція новин від gesellberg.com

Банк Америки та Microsoft співпрацюють

Банк Америки і Microsoft оголосили про свій намір побудувати і протестувати blockchain додатки для торгового фінансування.

В рамках угоди, Банк Америки буде працювати безпосередньо з казначейством Microsoft (відповідальною групою за управління угод, пов’язаних з корпоративною казначейською діяльністю, стратегічними бізнес-інвестиціями і придбаннями), щоб створити blockchain систему, яка може полегшити угоди між компаніями.

http://gesellberg.com/%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%ba-%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b8-%d1%82%d0%b0-microsoft-%d1%81%d0%bf%d1%96%d0%b2%d0%bf%d1%80%d0%b0%d1%86%d1%8e%d1%8e%d1%82%d1%8c/

SWIFT: зломи банків частішають

Згідно заяви SWIFT, чия мережа обміну повідомленнями використовується банками для відправки платіжних інструкцій на суми в трильйони доларів кожен день, троє клієнтів були зламані протягом літа і підозрюється, що кібер-атаки на банки почастішають.

http://gesellberg.com/swift-%d0%b7%d0%bb%d0%be%d0%bc%d0%b8-%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d1%96%d0%b2-%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%96%d1%88%d0%b0%d1%8e%d1%82%d1%8c/
Jump to: