Author

Topic: Українська (Ukrainian) - page 282. (Read 3360803 times)

sr. member
Activity: 994
Merit: 250
September 23, 2016, 04:59:47 PM
Про український карбованець ніхто нічого не згадував?  Roll Eyes
sr. member
Activity: 325
Merit: 250
September 23, 2016, 03:09:24 PM
Ну як конференція?

Конференція нічо так, правда нового революційного не було)
Запізнився майже на годину але нічого не втратив.
Спікери перемалували все те що вже відомо, навіть на секції про) хоча були і цікаві деталі в їх презентаціях.
Як мені здалося більша половина відвідувачів - журналісти та репортери)тому орієнтувалися на них.
Час від часу заходив в зал послухати про що розказують але швидко втрачав інтерес, хоча хлоп про POS розказував цікаво.
Було десь 5-6 стендів, в тому числі команда бітмана із трьома -чотирма попутними сервісами, крім самих майнерів. Цікаві були наші хлопці що мають готові розробки по опаленню за допомогою майнерів та платами для S5 що працюють на чіпах бітфюрі.
Віскарь був із першого кофебрейка) не самий дешевий -  це порадувало)))
Кого цікавлять деталі - організатори обіцяли незабаром всі презентації спікерів на сайті викласти для скачування.
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
September 23, 2016, 02:08:30 PM
Не доїхав, хоча, попередньо, хотів виступити..

 Sad
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 23, 2016, 01:38:31 PM
Ну як конференція?
sr. member
Activity: 325
Merit: 250
September 23, 2016, 04:17:09 AM
Поїхав на конференцію.  До зустрічі Smiley

До зустрічі Smiley
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 23, 2016, 01:43:05 AM
Поїхав на конференцію.  До зустрічі Smiley
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 22, 2016, 08:35:32 AM
Шановні Колєги  Smiley якщо хтось хотів потрапити завтра на київську блокчейн конференцію, але ще намає квитка, можу допомогти із знижкою 20% на квиток на секцію ПРО. Кому цікаво - пишить в ЛС Wink

Знижка від Куни? Smiley
sr. member
Activity: 325
Merit: 250
September 22, 2016, 07:34:06 AM
Шановні Колєги  Smiley якщо хтось хотів потрапити завтра на київську блокчейн конференцію, але ще намає квитка, можу допомогти із знижкою 20% на квиток на секцію ПРО. Кому цікаво - пишить в ЛС Wink
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 22, 2016, 03:45:33 AM
О, кацапи вже приперлись в тред, зі своєю казочкою, що українською не буде розмовляти жодна розумна людина...  :-~~~~
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 22, 2016, 03:21:18 AM
Ну раз тут у нас починається спамо-флуд... Хтось був (чи може чув) що було у Львові?

Не доїхав, хоча, попередньо, хотів виступити..

Доречі, зараз іде активна підготовка до наступного Blockchain Session який відбудеться в Одесі +- в листопаді.

Холодно буде, брр...
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
September 22, 2016, 03:03:09 AM
є така компанія, харьківська здається, Distributed Labs, займаються блокчейном. Вони були соорганізаторами декількох блокчейн івентів тут в Україні, то що мабуть це вони ще з кимось с львівської біткоін спільноти робили.

Так, є така компанія, але вони не булли причетними до львівської тусовки.

Це ми (ForkLog) організували. Доречі, зараз іде активна підготовка до наступного Blockchain Session який відбудеться в Одесі +- в листопаді.

Так що, хто буде в тих краях -- заходьте в гості  Cool. В нас вхід вільний і завжди таким залишиться.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 21, 2016, 06:15:05 AM
Ну що, заодно activity собі прокачаю...

Розкажіть у кого що в портфелі лежить і як ним керує?  У мене в основному BTC+DASH+ETH плюс відерце, де відлежуються різні ризиковані вкладення (ETH був там до початку року)

PS я заходжу і відповідаю на все раз на день

Хто як, в мене в основному BTC бiльшу частину яких тримаю на фiзичному носії, та ще є трохи ETH, лайтів та даш, але то таке, щоб було трохи погратися.

Хтось купує трезор, хтось взагалі брейн-гаманцем користується. Smiley
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 21, 2016, 06:09:41 AM
Ну раз тут у нас починається спамо-флуд... Хтось був (чи може чув) що було у Львові?

є така компанія, харьківська здається, Distributed Labs, займаються блокчейном. Вони були соорганізаторами декількох блокчейн івентів тут в Україні, то що мабуть це вони ще з кимось с львівської біткоін спільноти робили.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 21, 2016, 06:02:48 AM
треба щоб гілка габрала десь дві тисячи постів,

Я, між іншим, не побачив де він згадав про ~ дві тисячі постів...

Сам модератор про це не казав, просто відповів що недостатньо активності, але там був інший хлоп, який написав що якщо відстежити інші випадки створення локальних секцій, то вони створювались коли було дві тисячи постів або більше.
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
September 21, 2016, 04:36:13 AM
Розкажіть у кого що в портфелі лежить і як ним керує? 

Я вчора 1 ВТС злив(а ціна вночі просіла), ноут надумав купити.

В "портфелі" -- небагато кріпти -- BTC, XMR, DASH, EMC.



Ну раз тут у нас починається спамо-флуд... Хтось був (чи може чув) що було у Львові?
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 21, 2016, 03:32:47 AM
Ну що, заодно activity собі прокачаю...

Розкажіть у кого що в портфелі лежить і як ним керує?  У мене в основному BTC+DASH+ETH плюс відерце, де відлежуються різні ризиковані вкладення (ETH був там до початку року)

PS я заходжу і відповідаю на все раз на день
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 21, 2016, 03:29:46 AM
треба щоб гілка габрала десь дві тисячи постів,

Я, між іншим, не побачив де він згадав про ~ дві тисячі постів...
full member
Activity: 235
Merit: 100
September 21, 2016, 03:29:07 AM
Щож, наразі модератори вважають що в нас тут недостатньо активності, тому не бачать необходністі в створенні окремої секції. Але вимоги не дуже складні насправді, треба щоб гілка габрала десь дві тисячи постів, це десь сто сторінок, тому зараз треба як умога більше писати. Все що завгодно, новини, обговорення, навіть флуд Smiley

Ну да, засремо чатик...
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 20, 2016, 07:44:11 AM
Доречі якщо комусь треба біткоін у Києві по бтц-е, то можу трiшки продати. Smiley
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
September 20, 2016, 07:42:08 AM
Щож, наразі модератори вважають що в нас тут недостатньо активності, тому не бачать необходністі в створенні окремої секції. Але вимоги не дуже складні насправді, треба щоб гілка габрала десь дві тисячи постів, це десь сто сторінок, тому зараз треба як умога більше писати. Все що завгодно, новини, обговорення, навіть флуд Smiley
Jump to: