Author

Topic: Українська (Ukrainian) - page 293. (Read 3508517 times)

sr. member
Activity: 263
Merit: 250
May 25, 2016, 04:23:38 AM
Тут знову намагаються щось зробити для розвитку української крипто спільноти, нажаль результатів не видно, зараз мабуть це марно, це мало кого цікавить, час такий
sr. member
Activity: 396
Merit: 258
May 18, 2016, 09:02:22 AM
Залізно  Cheesy
legendary
Activity: 2954
Merit: 2145
May 18, 2016, 08:31:36 AM
На рахунок SEO - погоджуюся. Але цікавить те, наскільки багато народу шукає власне українською. Наприклад про себе скажу, що досить часто шукаю, використовуючи рос. мову по тій причині, що наперед знаю, що кількість і якість результатів видачі буде значно вищою, аніж як би я шукав українською. Ось така халепа Smiley

Не шукають, бо немає, а немає, бо не шукають.
sr. member
Activity: 396
Merit: 258
May 18, 2016, 07:57:06 AM
На рахунок SEO - погоджуюся. Але цікавить те, наскільки багато народу шукає власне українською. Наприклад про себе скажу, що досить часто шукаю, використовуючи рос. мову по тій причині, що наперед знаю, що кількість і якість результатів видачі буде значно вищою, аніж як би я шукав українською. Ось така халепа Smiley
legendary
Activity: 2954
Merit: 2145
May 18, 2016, 07:51:52 AM
Думаєте з цього буде толк? Я пару років тому сайт для веб-майстрів запускав україномовний, так там максимальна відвідуваність 10 людей на день була. При тому, що в розкрутку було вкладено достатньо багато коштів.

Тут головне SEO, треба щоб всі, хто шукає про біткойн українською, попадали до нас.
sr. member
Activity: 396
Merit: 258
May 18, 2016, 07:49:08 AM
Думаєте з цього буде толк? Я пару років тому сайт для веб-майстрів запускав україномовний, так там максимальна відвідуваність 10 людей на день була. При тому, що в розкрутку було вкладено достатньо багато коштів.
legendary
Activity: 2954
Merit: 2145
May 18, 2016, 07:46:59 AM
Піпли, хто знає якісь українські сайти/інтернет-ресурси, присвячені темі криптовалют? Киньте декілька посилань. Шукав в Гуглі - знайшов якісь недороблені і давно не оновлювані сайти, які не представляють ніякого інтересу.

Краще зібрати людей з цього треду і запустити свій ресурс. Я, наприклад, готовий зайнятись перекладом статей з англійської.
sr. member
Activity: 396
Merit: 258
May 18, 2016, 05:57:54 AM
Піпли, хто знає якісь українські сайти/інтернет-ресурси, присвячені темі криптовалют? Киньте декілька посилань. Шукав в Гуглі - знайшов якісь недороблені і давно не оновлювані сайти, які не представляють ніякого інтересу.
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
May 10, 2016, 11:12:53 AM
Всім привіт, сто років не заходив, а тут нічого і не змінилось, хоч новини які на українській мові скидуйте, ось так наприклад  Smiley

Як китайці заробляють мільйони на виробництві біткойнів

Кмітливі китайські підприємці заробляють мільйони на видобутку криптовалюти Bitcoin. Кореспондент BBC Future відвідав одну з найбільших у світі "шахт" із видобутку біткойнів і познайомився з її працівниками.


які люди та без охорони  Grin щось дійсно давно тебе тут не видно було, новину вже бачив, що правда в російській гілці, а загалом стаття цікава і фото прикольні Cheesy скільки цікаво платять тим китайським роботягам з ферми
hero member
Activity: 1204
Merit: 521
May 10, 2016, 09:29:02 AM
З такою активністю як зараз - думаю, що ні.

Та українського форуму взагалі немає, не те щоб там спілкувались українською, а саме географіічно шоб більшість людей з України була...

Якщо брати за географічною ознакою -то половина російського форуму тусилась би на цьому локалі. Але для цього потрібно хоча б якісь правила для себе створити і певні тематики. А поки що можливе тільки набиття гілки контентом. Від теми самих монет до обміну даними (і враженнями) про вивід, обмін, торгівлю криптою і фіатом. І тому подібне.....
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
May 08, 2016, 01:33:01 PM
Всім привіт, сто років не заходив, а тут нічого і не змінилось, хоч новини які на українській мові скидуйте, ось так наприклад  Smiley

Як китайці заробляють мільйони на виробництві біткойнів

Кмітливі китайські підприємці заробляють мільйони на видобутку криптовалюти Bitcoin. Кореспондент BBC Future відвідав одну з найбільших у світі "шахт" із видобутку біткойнів і познайомився з її працівниками.

На околиці маленького китайського містечка примостилась дивна будівля, всередині якої можна зазирнути у майбутнє. Втім, що насправді відбувається тут, відомо не багатьом.

Я збираюсь відвідати одне з найбільших у світі місць видобутку електронної валюти – біткойнів. Тут щороку шляхом вирішення складних математичних алгоритмів на комп'ютерах генерується понад 8 мільйонів доларів у віртуальній валюті.

далі тут http://www.bbc.com/ukrainian/vert_fut/2016/05/160508_vert_fut_we_looked_inside_a_secret_chinese_bitcoin_mine_vp_rl?ocid=socialflow_twitter
newbie
Activity: 44
Merit: 0
May 06, 2016, 03:08:41 PM
З такою активністю як зараз - думаю, що ні.

Та українського форуму взагалі немає, не те щоб там спілкувались українською, а саме географіічно шоб більшість людей з України була...
sr. member
Activity: 396
Merit: 258
May 06, 2016, 04:49:46 AM
З такою активністю як зараз - думаю, що ні.
newbie
Activity: 44
Merit: 0
May 05, 2016, 07:44:03 PM
А українська гілка не планується?
sr. member
Activity: 396
Merit: 258
April 28, 2016, 05:31:01 PM
adamgud, дякую за пояснення. Зрозумів. Тепер, хоча б, маю загальне розуміння проекту.
hero member
Activity: 1204
Merit: 521
April 28, 2016, 05:24:18 PM
Поясніть мені, будь-ласка, на хлопський розум - що таке стім, для чого він взагалі потрібен, а то не маю реально часу в англійський текст вникати ...

Відповім не дуже професійно (ні разу не встановлював стім). Це платформа- сервіс, за допомогою якої можна завантажити та активувати будь яку ігру з мережі, яка входить в пул продуктів компанії. Розробник  STEAM - фірма Valve. Тому сервіс Steam працює з продуктами Valve і продуктами тих розробників, які підписали контракт з Valve.

А от ключ, як пише вікіпедія ))))), це  двадцатишестизначний код, придбавши який ви отримуєте право доступу до ліцензійної версії гри. Тобто це офіційний і платний (не завжди) ваучер ігри. Купив і граєш чи..... перепродуєш іншому.

Інше діло що це на любителя. Не кожен хоче тратити своє життя на гру. Але сам по собі такий бізнес по продажі ключів Стіма досить поширений і мабуть прибутковий.  Бачив як хлопці за біткоїни купляли стіми на аукціоні listia.com і торгували ними.
sr. member
Activity: 396
Merit: 258
April 28, 2016, 04:56:02 AM
Поясніть мені, будь-ласка, на хлопський розум - що таке стім, для чого він взагалі потрібен, а то не маю реально часу в англійський текст вникати ...
hero member
Activity: 1204
Merit: 521
April 27, 2016, 06:59:24 PM
Народ, хто як виводить біткойни? Чи не виникають проблеми з Приватбанком?

Перевожу в гривню через https://btc-trade.com.ua/. Хоча і на кількох інших пробував. Бувають збої на самій біржі -на Приваті дуже рідко (часто міняю з Яндекс, Вебмани, Ківі - Приват працює як годинник).

Щось курси в нас тут не дуже, може можна вигадати якусь вигідну схему виведення? Купувати щось за біткойн, а потім продавати, наприклади ключі в стімі, чи щось типу того...

Це все таки біржа  -не обмінник. Виставляєш свою ціну і хтось та прикупить. Дійсно -за останні три дні курс в битках гуляв до 460, а покупки були на рівні 440-445. Хоча і продажі до 450. Тобто закупитися можно було досить вигідно, а от продати не зовсім.

Звичайно, виводи через додаткові примочки (ті ж ключі в стімі) були б цікавіші і прибутковіші, але й ризик більший і ланцюжок операцій довший. З обмінниками (влючаючи obmenka.ua чи utbs.ws) швидко і надійно. Хочеш кращого курсу -йдеш на біржу btc-trade.com.ua і торгуєшся.

legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
April 27, 2016, 01:25:50 PM
хтось вирішив з основного акаунту тут не писати, а завести другий, ну що ж тут багато таких  Grin
sr. member
Activity: 396
Merit: 258
April 27, 2016, 06:49:17 AM
Всім привіт! Поповнення прибуло.
Привіт, якщо не жартуєш Smiley
Jump to: