Author

Topic: Українська (Ukrainian) - page 295. (Read 3485549 times)

legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
March 18, 2016, 03:01:53 PM
Здоровеньки були !
у Ефиру другий день падає складність, куди майнери с нього йдуть ?
Може хтось знає у чьому справа ?

Складність там наврядчи падає, скоріш хешрейт, а йдуть мабуть туди звідки і прийшли поки ціна доволі різко зростала
newbie
Activity: 15
Merit: 0
March 17, 2016, 08:38:10 AM
Здоровеньки були !
у Ефиру другий день падає складність, куди майнери с нього йдуть ?
Може хтось знає у чьому справа ?
member
Activity: 145
Merit: 10
March 16, 2016, 06:35:31 AM
Я вже давно шукаю такого форка Біткойна який на самому старті коштує порівняно не багато і має дуже великі перспективи росту в вартості, 2 роки тому було простіше аналізувати і я таки знайшов свого темного коня, от мені інтересно а ви знаєте щось подібне, що можна записати на клапитику паперу як приватний ключ подарувати коханій людині яка навіть не здогадується про його майбутню вартість і вийти +         

P.S.: Якщо буде такий актив то випишу приватний ключ на трамвайний білет і подарую його незнайомій людині яка навіть не підозрює про його величезну в майбутньому вартість, скидайте свої думки лонг терм в приват мені або ж сюди на форум

і шо ж то за така темна конячка, дуже цікаво, може розповісте?

Майнив і інвестував в DRK (минулого тижня мав можливість бачитись з девами того самого дарку) а зара то напевно треба було перекотитись в Віталікі але оскільки я їх не досліджував тому і не влився а тепер коли бачу ріст шкодую бо була така можливість і бажання
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
March 15, 2016, 12:36:26 PM
Вітаю, пані та панове! Чи є у вас можливість порадити мені, де зараз можна нормально клеймити?

Може я щось не розумію, проте що означає "нормально клеймити", просвітіть будь ваша ласка?
newbie
Activity: 1
Merit: 0
March 11, 2016, 11:23:12 AM
Вітаю, пані та панове! Чи є у вас можливість порадити мені, де зараз можна нормально клеймити?
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
March 02, 2016, 12:59:04 PM
Я вже давно шукаю такого форка Біткойна який на самому старті коштує порівняно не багато і має дуже великі перспективи росту в вартості, 2 роки тому було простіше аналізувати і я таки знайшов свого темного коня, от мені інтересно а ви знаєте щось подібне, що можна записати на клапитику паперу як приватний ключ подарувати коханій людині яка навіть не здогадується про його майбутню вартість і вийти +         

P.S.: Якщо буде такий актив то випишу приватний ключ на трамвайний білет і подарую його незнайомій людині яка навіть не підозрює про його величезну в майбутньому вартість, скидайте свої думки лонг терм в приват мені або ж сюди на форум

і шо ж то за така темна конячка, дуже цікаво, може розповісте?
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
March 02, 2016, 12:57:45 PM
Нова порція свіжих новин друзі:

В Україні з'явився перший біткоіни-гаманець

Quote
В Україні і, в цілому, в СНД запускається перший Bitcoin-гаманець, який дозволяє користувачам обмінювати між собою криптовалюта за принципом p2p.
http://bukovina.biz.ua/news/39236/

Біткоін може стати новою японською валютою

Quote
Про це повідомив представник відділу фінансів Ліберально-демократичної партії Японії
Правляча у Японії Ліберально-демократична партія (ЛДП) має намір перекваліфікувати біткоін та інші криптовалюти в розряд звичайних валют.

https://www.rbc.ua/ukr/lnews/bitkoin-stat-novoy-ponskoy-valyutoy-1456493059.html
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
March 01, 2016, 02:27:22 PM
Я вже давно шукаю такого форка Біткойна який на самому старті коштує порівняно не багато і має дуже великі перспективи росту в вартості, 2 роки тому було простіше аналізувати і я таки знайшов свого темного коня, от мені інтересно а ви знаєте щось подібне, що можна записати на клапитику паперу як приватний ключ подарувати коханій людині яка навіть не здогадується про його майбутню вартість і вийти +         

P.S.: Якщо буде такий актив то випишу приватний ключ на трамвайний білет і подарую його незнайомій людині яка навіть не підозрює про його величезну в майбутньому вартість, скидайте свої думки лонг терм в приват мені або ж сюди на форум

Звісно зараз важко сказати, який форк має перспективи, якщо брати взагалі, то кожен рік виходить максимум один два форки, які щось важать або може бути, що будуть важите в майбутньому, решта звичайне сміття для спекуляцій і скаму, треба всеж дивитись на те хто стоїть за тією або іншею монетою, які в них плани і саме найголовніше їх власна зацікавленість
member
Activity: 145
Merit: 10
February 22, 2016, 05:01:53 PM
Я вже давно шукаю такого форка Біткойна який на самому старті коштує порівняно не багато і має дуже великі перспективи росту в вартості, 2 роки тому було простіше аналізувати і я таки знайшов свого темного коня, от мені інтересно а ви знаєте щось подібне, що можна записати на клапитику паперу як приватний ключ подарувати коханій людині яка навіть не здогадується про його майбутню вартість і вийти +         

P.S.: Якщо буде такий актив то випишу приватний ключ на трамвайний білет і подарую його незнайомій людині яка навіть не підозрює про його величезну в майбутньому вартість, скидайте свої думки лонг терм в приват мені або ж сюди на форум
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
February 20, 2016, 08:48:00 AM
"Екіпаж Сервіс" пропонує одеситам доставку з ресторанів за біткоіни

Quote
Гаряча піца з ніжною сирною скоринкою, ароматним тестом, гілочками базиліка, орегано і начинкою на ваш смак — "Екіпаж Сервіс" дає можливість замовити піцу з доставкою додому.

Понад 2 тисяч страв від 15 піцерій і ресторанів міста — гостра "Пепероні", ніжна "4 сиру", ситна "Імпреза", легкі "Вегетаріанська" і "Овочева" — за допомогою "Екіпаж Сервіс" та послуги доставка піци в Одесі жоден одесит не залишиться голодним. Всі представлені на сайті заклади з радістю нагодують фірмовими піцами від досвідчених шеф-кухарів.

http://www.epravda.com.ua/news/2016/02/18/582057/


мабуть перша слава піци за біткоіни не дає покою  Cheesy
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
February 20, 2016, 08:45:12 AM
Мабуть треба більше новин у нашому розділі для обговорення  Smiley

У Принстонському університеті випустили перший підручник про Bitcoin

Quote
У Принстонському університеті випустили перший підручник, присвячений Bitcoin і принципам функціонування криптовалют. Повна версія книги під назвою «Біткоін і технології криптовалют» доступна для читання в режимі онлайн, а її офіційна версія, надійде в друк влітку 2016 року. Публікацією буде займатися видавництво Принстонського університету ― Princeton University Press.

http://slavpeople.com/ua/article/6518-v-prinstonskom-universitete-vypustili-pervyj-uchebnik-o-bitcoin
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
February 18, 2016, 03:07:16 AM
А я бачу що філіпінці отримали свій окремий розділ, може колись і українська гілка буде окремо мати свій куток  Smiley
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
February 17, 2016, 10:34:00 AM
мабуть нічого раз ніхто нічого не пише, дуже сумно насправді, що нема тут народу

Писати є про що, про розвиток біткоіну, про форкі, про зміну вартості різних кріптовалют, аналіз перспектив, але якось легше, коли все стоїть на своїй полиці, а не одне за одним. Біткоін зростає, гривня падає і у тих, хто отримує зарплату у біткоінах - подвійне свято.

Все вірно, цікаво тільки чи багато тих, хто отримує зарплатню у біткоінах, крім фрілансерів таких можно мабуть на пальцях перерахувати
legendary
Activity: 1190
Merit: 1001
February 16, 2016, 07:13:27 AM
мабуть нічого раз ніхто нічого не пише, дуже сумно насправді, що нема тут народу

Писати є про що, про розвиток біткоіну, про форкі, про зміну вартості різних кріптовалют, аналіз перспектив, але якось легше, коли все стоїть на своїй полиці, а не одне за одним. Біткоін зростає, гривня падає і у тих, хто отримує зарплату у біткоінах - подвійне свято.
newbie
Activity: 57
Merit: 0
February 16, 2016, 07:01:00 AM
Здоровеньки були! Бачу багато народу відписалось за останній час, що нового, у криптовалютному царстві?  Grin

мабуть нічого раз ніхто нічого не пише, дуже сумно насправді, що нема тут народу
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
February 11, 2016, 06:50:07 PM
Здоровеньки були! Бачу багато народу відписалось за останній час, що нового, у криптовалютному царстві?  Grin
legendary
Activity: 3752
Merit: 1864
February 07, 2016, 08:33:28 AM
Усім доброго дня ! Дуже радий що створили українську гілку ! Smiley Приношу користь (вже майже 2 року) перекладами інтерфейсів і web ресурсів українською і російською мовами. Перевагу віддаю NXT - інтерфейс клієнта, WiKi, nxter.org (український і російський розділ)
newbie
Activity: 28
Merit: 0
February 05, 2016, 09:07:12 AM
дуже багато народу з України сидить в російській гілці, треба це виправляти, україна займає дуже серйозну позицію у світі в плані криптовалют, остання конференція у Львові цьому підтвердження.
Так то воно так, але як бачите самі, в українській гілці не так гучно, як там, відповідно і народ весь там.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
February 05, 2016, 08:22:15 AM
Цілком з вами згодні. Як можна розвивати нашу гілку? Наприклад, в нас є власна аналітика, ми можемо окремо завести тему та ділится з бажаючими, якщо такі будуть. Також цікаво було б обговорювати юридичні новини та апдейти нашого законодавства стосовно біткоїн. Взагалі, тем багато. Тим паче, що у Росії зараз законодавство щодо криптовалют посилюється у негативну сторону, в нас же, хочеться сподіватися, що буде навпаки. А значить, треба розвивати свою спільноту.
legendary
Activity: 1946
Merit: 1000
February 05, 2016, 07:00:55 AM
дуже багато народу з України сидить в російській гілці, треба це виправляти, україна займає дуже серйозну позицію у світі в плані криптовалют, остання конференція у Львові цьому підтвердження.
Jump to: