Pages:
Author

Topic: Ünlü yatırımcı : Bitcoin önümüzdeki 3 haftada 80.000 TL olabilir - page 2. (Read 2243 times)

full member
Activity: 910
Merit: 105
Smiley Ciddi ciddi okuyup kim bu herif diye araştırmayı düşünürken nick görüp güldüm Smiley Arkadaş espri amaçlı yazdı ise komik, ünlü yatırımcı olduğuna inanıp yazdı ise daha komik bir başlık olmuş. Sabah erken uyananın bitcoin fiyat tahmini yaptığı bir yerde böyle konular çok normal aslında.
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
At yalanı seviyim inananı kabilinden açıklamalar bunlar kendileri skiplaasyondan para kaldırma peşinde değillerse sadece basit aptallar. Bu açıklamalardan gına geldi artık çöpeee.
member
Activity: 462
Merit: 10
btc bu sene çok büyük bir çıkış yapamaz bence. 2019'da bir şey olacaksa olacaktır diye düşünüyorum.
member
Activity: 546
Merit: 10
bu sene hep olabilir, düşebilir gibi haberler ile geçti tıpkı geçen senelerde olduğu gibi. şu andaki pencereden bakıyorum. ortada toparlanma var gibi ama iki kötü habere bir çuval pirinç çöpe de gidebilir. bıçak sırtı yerdeyiz.
jr. member
Activity: 203
Ünlü yatırımcı NoqTaHaN bitcoinin 2018 sonunda 15-20k aralarında olucağını düşünüyor bunlarıda hiç bir şey ile desteklemiyor çünkü kendisinden emin bir fiyat söylüyor çoğunluk gibi sallamıyor emin konuşyorum
jr. member
Activity: 378
Merit: 2
Bitcoin önümüzdeki üç haftada belirlediği yöne sert bir hareket yapacak çok belli ama yönün yukarı olacağını düşünmüyorum. Bitcoin bence son bir düşüş daha yaşayacak bu üç haftada. Yinede bitcoin'in sağı solu pek belli olmaz bir baktın dikmiş mumu aya kadar, bu dönemler daha yakından takip edilmeli.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Güzel düşünce ve iyi yazmış helal olsun. Bana da çok komik geldi.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
arkadaş role playing olayına o kadar girmiş ki tüm mevzuyu içselleştirip kendine güzellemeler düzmüş Smiley
newbie
Activity: 168
Merit: 0
btc zaten bir yükselse , daha doğrusu 2 3 kez sürekli yükseliş eğilimi gösterse önünde duramayacaklar herkes treni kaçırmamak için atlayacak . sıkıldı millet dur kalklardan
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Hiçbirimizin sinirleri böyle esprili yaklaşımları bile kaldırmıyor aslında ama buna güldüm, hala btc hodllayan herkes fiyatın artması için aylardır dua ediyor zaten.
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Hahsha herkes ne yorum yapacağını ne diyeceğini şaşırdı valla ne güzel tertemiz tımarhaneye çevirdik burayı el birliğiyle Grin 80 bin abartı olmuş ama artık biraz yükselse fena olmaz.
legendary
Activity: 1264
Merit: 1008
Etf’nin onaylanıp onaylanmayacağı beklentisi piyasanın hareketlenmesini engelliyor ama onaylansa da onaylanmasa da neticenin açıklanması sonrası yükseliş olacağını düşünüyorum bende. Bitcoin daha evvel bu sebeplerden talep görmedi, yoluna devam eder.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Yükseleceğine hale inanıyorum Dolar TL çok dengesiz o yüzden 8.000-10.000 dolar arası beklentim var.
jr. member
Activity: 448
İlk başta gerçekten de ünlü bir yatırımcı sandım sonra arkadaşların yazdığını okuyunca troll olduğunu anladım  Grin Zaten türk lirası demesinden anlamak lazımdı.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
hani olmazda keşke olsa dediğiniz gibi bari elinde olanların yüzü bir nebze olsa gülse zor günlerden geçiyoruz lakin bana göre piyasanın eski iyi konuma  tekrar gelmesi için uzun bir süreç var önümüzde.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Ünlü yatırımcı iddialı tahminleriyle ve tüm yatırımı ile buradaymış mademki bize de hayırlı olsun demek düşer anca. Tahminlerini sunarken esprili yaklaşımını beğendim gülmeyi özledik zira, sağolsun güldürdü.
jr. member
Activity: 127
btc de olsa bu kadarkısa sürede böyle bişey yapamaz bence kar reailze eden milyonlar var en ufak artışta.
member
Activity: 490
Merit: 16
Maşallah bu ne özgüven yiğidim. Belirlediğin 440 bin doları nasıl belirledin bir söylesene bize ufkumuzu daha da genişlet. Kaynağın üzerinde mi oturuyorsun yoksa  Grin
sor bakalım 440 bin doları rüyasında görmüş müymüş  Grin şaka bir yana kendini övüp övüp buda yatırımcı mezarlığına göndereceğimiz kullanıcılardan olacak bence
member
Activity: 462
Merit: 42
çok mu farklı gelecek bilmiyorum ama bu yatırımcıyı tanımıyorum tanıyanlar önceki yorumlarından bahsedersen ne kadar tutturuyor falan, paylaşım için teşekkürler atılan yorumları okuyacağım tek tek
Rdu
jr. member
Activity: 224
Ünlü yatırımcılar da bazen yanılabilir ama tamamen haksız da diyemem. Önümüzdeki aylarda sıçrama yapar elbet ama ne derece olacağını kestiremiyorum. Beklentilerin çok altında kalabilir. Fazla kulak asmamak gerek diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: