Pages:
Author

Topic: Ünlü yatırımcı : Bitcoin önümüzdeki 3 haftada 80.000 TL olabilir - page 4. (Read 2243 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
O şunu dedi şu bunu dedi demeyi bırakalım artık bence kimse bildiği bir şeyi kimseye söylemez bu zamanda sadece manipülasyon yapıp piyasayı şişirme kokusu var bu haberlerde
newbie
Activity: 84
Merit: 0
sırf şu yazılanları hatırlatmak için arayıp buldum başlığı. arkadaşlar bu ünlü yatırımcı ayaklarına inanmayın nolur. olum hiç birinizin para kaybetmesini istemiyorum, piyasayı iyi koklayın başkasının dediğine de o kadar inanmayın.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
birkaç yerde daha bu tür güzel yükseliş haberleri geliyor araştırmalarıma göre bu yıl güzel yükselişlerin beklediğini gösteriyor.
member
Activity: 742
Merit: 19
Btc balinaların elinde oyuncak oldu.Balinalara yem olmamak için kenara çekilmek lazım.Bitcoin eninde sonunda artacaktır.Panikle düşünce satıp çıkınca çıkacak diye alırsanız eldeki sermayeyi de kaybedersiniz.En güzeli dinlenmek biraz.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
Alsın başını olur 80bin tl götlerinden sallayıp tutturmaya çalışıyolar bi gelsin sec'den etf reddide bidaha dip görelim alır 30 eylülde eline 80binlik oyuncağı anca laf işte millet atıyor bin kişiden biri tutturuyor sonra bu adam demişti böyle olucak patlıyor gidiyor hey gidi hey
member
Activity: 212
Merit: 13
Böyle ünlü yatırımcıya sokuyum.Btc şelale oldu.
newbie
Activity: 25
Merit: 12
Herseyin cok hizli gelismesini istiyoruz fakat cogumuz 8 sene girmek icin beklemis. Ne olur bir iki sene daha beklesiniz?
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
Bu troller her yerde, valla gına geldi artık, bir bitseniz de artık önümüze baksak
newbie
Activity: 168
kimse ne olacağını bilmiyor sallıyor ya tutarsa diye çünkü herşey olabilir tutma ihtimali var her tahminin çok istikrarsız
jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Benim yaptıgım analiz 81259 tl gösteriyor görmezse btc zaten 1k$ olur
member
Activity: 1011
Merit: 65
Buradaki her bir arkadaşla 3 hafta sonra 26 eylül günü görüşmek dileğiyle. Evet biraz esprili yazı oldu, Yanılsamda iddaamda ciddiyim. 12.000 görülmez 8000 seviyesinden aşağı kırarsa 2000 dolara kadar düşeriz.
newbie
Activity: 84
bence trol yatırımcımız bitcoini 12 bin dolar değil de türk lirasını 10 dolar olarak gördüğünden böyle bir başlık açmış durumda. çünkü bu daha olası.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Ünlü derken, türkücü gibi mi mesela? 80bin az bile demiş ozaman. Ünlü bir başka yatırımcı 160bin diyormuş, ondan feyz almış olmasın bu herif. Neyse inşallah olur diyeyim bari de başlık boşa gitmesin. BTC tutanların da bir hayır dualarını alırız sonrasında...
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
TL olarak tahmin görmeye alışkın değiliz, işlemleri dolar ile yapıyoruz. Tüm grafikler ve indikatörler dolar üzerinde yorumlanıyor.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
hergün bir haber okuyorum yok amazon 1 trilyon dolar değerine ulaştı yok apple 1 trilyonu azıcık ucundan aldırdı yok google 1 trilyona gelecekken sağdan dönüverdi. Ulan koskoca kripto piyasası balon malon da olsa o 1 trilyonu geçmeli artık! yüzbinlerce insan bu işten ekmek yiyor yeter daa
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Ulan bende ciddi ciddi girdim baktım tam okuyordum ki altta yazan yorumları. Okuyunca acı gerçekle karşılaştım abi yapmayın lütfen.  😃 akıllı adam lazım bu memlekete
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Çok düşük bir ihtimal veriyorum buna. Gerçekten 80.000 çok iyi bir miktar eğer artacaksa şimdiden ufak bir yatırım yapmak şart ama bunun da kimse garantisini veremez doğal olarak
newbie
Activity: 70
abi bi kurtulamadık şunlardan ya. her önüne gelen ünlü olup uçuk kaçık kehanetlerde bulunuyor. bi gidin nolur ya bulandırmayın akılları.
newbie
Activity: 6
Merit: 1
wouwww. 80.000 Tl hemde 3 hafta içinde. Ben bu söylemi saçma bulmuyorum. Çünkü bu piyasada her an her şey olabilir. Yalnız şahsi fikrim biraz abartı bir tahmin olmuş. Shocked
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
O olmasa bu olmasa şu olursa bu olursa bitcoin 12000 dolar olur demesi kolay. Türkiyenin gruplardan çıkma ihtimali gibi tahmin yapmış adam. Yürüsün gitsin ya...
Pages:
Jump to: