Pages:
Author

Topic: Ünlü yatırımcı : Bitcoin önümüzdeki 3 haftada 80.000 TL olabilir - page 3. (Read 2243 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
Acaba bu tür söylemleri yapan insanlar söylediğim çıkmaz ise ne olur diye düşünüyorlar mı ? Yoksa "Aman tutarsa tutar tutmaz ise boşver gitsin " diyip millet nasıl olsa unutur diye mi düşünüyorlar. Yada böyle bir açıklamaya neden ihtiyaç duyuyorlar. Birimi soruyor görüşlerini ??
member
Activity: 280
Piyasada bu tip kriptocular epey çoğaldı, 3 haftada 12k'a yükselmesi %80 artması demek neredeyse, aslında bu tip adamların amacı pump yaptırmak sadece daha önce john mcafee denen arkadaşta bu tip şeyleri denedi ve çoğunda başarılı oldu. itibar edilmemesi gereken bir haber olduğu kanısındayım.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
3 günde bitcoinin 12 bin dolar olması kolay değil fakat doların da sert bir yükseliş yaşayacağını hesaba katarsak neden olmasın? İki gün düştü, üçüncü gün sert bir yükseliş görebiliriz. Tabi 80.000 TL olması için doların da 12 TL falan olması lazım. Smiley
member
Activity: 574
Merit: 14
bu haberleri neden yaparlar ki. hani kripto piyasasına para akışını harıl harıl sağlayacak etkisi yok. bence çoğu kişi umursamıyor bile. ortada fiyat grafiği ve onu harekete geçirecek çeşitli veriler olmadığı sürece geriye kalanların alayı spekülasyon.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Hiç inandırıcı değil bu..Bitcoin sürekli 1 adım yukarı,5 adım aşağı gidiyor.Etherium bitmeden yada tam tersi etherium yükselmeden bu piyasa yürümez.Bitcoinin 80 bin tl olması için sürekli bir artış gerekir.Yani boğa lazım. O da şu an asla olmayacak bişey...
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
Arada gülmek de lazım Smiley Artık insanlar ümidini kesti ve hayallerini tamamen sonraki yıllara erteledi. 18k’dan btc alan adamlar ağlıyor şu an hala. Piyasada neler olacağını sadece zaman gösterecek.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
aynn meyydan boş salla sallayabildiğini . burdakiler ne derse o
member
Activity: 518
Önüne gelen sallıyor dedi arkadaş galiba bide ben sallayım bari forum şenlensin dedi. Hepimiz yükselsin istiyoruz ama sürekli gereksiz açıklamalardan dolayı düşüşler yakamızı bırakmıyor.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Maşallah bu ne özgüven yiğidim. Belirlediğin 440 bin doları nasıl belirledin bir söylesene bize ufkumuzu daha da genişlet. Kaynağın üzerinde mi oturuyorsun yoksa  Grin
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Olmaması için bir sebep yok. !0 aydır bu piyasadayım daha bu kadar düştüğüne şahit olmadım coinlerin. Bir şeyler hızla yaklaşıyor umarım güzel bir şeydir.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Yaw bi bitmediniz. Biraz artar hemen 12k dolar kapıda. Biraz düşer 3k dolar kapıda dersiniz. Sonuç allak bullak bir piyasa zaten moraller bozuk birde siz ve türevleriniz iyice tadı kaçıyor işin.
jr. member
Activity: 124
Merit: 2
Hiç inanasım gelmiyor kusura bakma yıl sonu da demiyorsun.
member
Activity: 476
Merit: 31
bu başlıktan sonra bitcoin de düştü, ethereum da düştü, dolar da 25 kuruş kadar düştü. ne gudubet bir adammışsın sen arkadaşım böyle ya.

Hahaha maşallahhhh dediği 3 gün yaşıyor anasını satayım adama biz sabah gazetesinden köşe satın alalım demi ortak yazsın da doları düşürsün ünlü yatırımcı hallovıınn  Grin
full member
Activity: 672
Merit: 100
Sen konuyu açtın altlar ve bitcoin ani düşüş yaşadı. Mümkünse sen artık analiz paylaşma. Forumun trolü bitmiyor arkadaş . İşsiz misiniz nesiniz anlamadım ki.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
Başlangıç Türk parası sonra dolar sonra tekrar Türk parası, arkadaş güzel ironi yapmış, beklentilerini ünlü yatırımcı sosuyla süslemiş,  trol puanım 10/7 Smiley
newbie
Activity: 84
bu başlıktan sonra bitcoin de düştü, ethereum da düştü, dolar da 25 kuruş kadar düştü. ne gudubet bir adammışsın sen arkadaşım böyle ya.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
halloween arkadaş iyi yazmışsın, sonuna kadar okudum kim bu halloween derken nickini gördüm  Grin Yazıca çok iyi kazandığını belirttiğin halde burada konu açıp bizlerle muhatap olmanı anlayamadım.  Grin
newbie
Activity: 98
!2-13 bin dolar yapması demek aşağı yukarı. bunun için de 3 haftada kendisini 2'ye katlaması gerekir ki normal şartlarda mümkün değil. Ama etf olumlu sonuçlanırsa fazlası bile olabilir.
full member
Activity: 322
Merit: 102
başlığı görünce yatırımcının türk olduğunu düşünüp kim acaba diye merakla açtım fakat arkadaşın yarı mizaç yarı şizofrenik yazısıyla karşılaştım. bir başkasından bahseder gibi kendinden bahsetmiş Smiley
newbie
Activity: 7
bitcoin yükselirse hepsi yükselir sonuçta
Pages:
Jump to: