Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 21. (Read 30120 times)

sr. member
Activity: 308
Merit: 253
August 10, 2017, 04:28:10 AM
Version 0.4.33 yayınlandı;

https://wavesplatform.com/downloads.html

https://github.com/wavesplatform/WavesGUI/releases

v0.4.33
@xenohunter released this 17 hours ago

0.4.33 (2017-08-09)

FEATURES
Added a warning about depositing to Ethereum smart contracts
Added confirmations for potentially bad orders on DEX (deviation is more that 10% from current market price)
Added QR-code for Ethereum depositing

FIXES
Removed redundant errors from DEX
Fixed doubling errors throughout the app
Fixed deposit window lags when Coinomat is inaccessible
Fixed assets sorting in portfolio
sr. member
Activity: 357
Merit: 250
August 10, 2017, 03:32:02 AM
artık waves ile ilgili baslıklara girmiyecegim unutmak istiyorum elimdeki wavesleri.hesabıma da giriş yapmıcam.bakalım ne kadar basarabililyorum.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
August 10, 2017, 03:06:25 AM

Waves dexte wct de verdiğim satış ve alım emirleri gözükmüyor bunu çözmenin bir yolu var mı ? ayrıca ara ara diğerlerindede hiç gözükmediği oluyor ama wct 4-5 gündür hiç gözükmüyor.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
August 06, 2017, 09:42:17 PM
Waves ile ilgili en buyuk pismanligim herkese tavsiye edip kendimin halen 150 tanecik alabilmis olmasi. Umarim yuruyup gitmeden yeterli miktarda alabilirim.

ben de aynı durumdayım sayılır. insanlara tavsiye verip kendimiz almıyoruz. yada elimizdekileri ucuza elden çıkartıp, sonra ağlıyoruz. sanırım bizim kaderimizde de yatırım tavsiyesi verip, "tabi yakın arkadaşlarımız için geçerli bu tavsiyeler" kendimiz faydalanamama durumu yazıyor.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
August 06, 2017, 04:01:04 PM
Waves platform üzerinde ico yapmak istersek, illa bu ico yu yapmak için geliştirdiğimiz proje blockchain teknolojisini desteklemek zorunda mı arkadaşlar? Bir mobil uygulama geliştiyoruz şu an, bu projenin de ico sunu çıkarabilir miyiz waves platformda ?

http://wavesturkiye.com/2017/08/kunadan-waves-platforma-ico-servisi/

sıze yardımcı olacak bır haber Smiley
hero member
August 05, 2017, 03:27:38 PM
Waves platform üzerinde ico yapmak istersek, illa bu ico yu yapmak için geliştirdiğimiz proje blockchain teknolojisini desteklemek zorunda mı arkadaşlar? Bir mobil uygulama geliştiyoruz şu an, bu projenin de ico sunu çıkarabilir miyiz waves platformda ?

blockchaın teknolojısınde ıco yanı halka arz ıcın ınsanlara bırsey sunman gerekıyor. ve dogal olarakta kaar payı sunman gerekıyor. gerısı senın hayal gucune kalmıs.
full member
Activity: 196
Merit: 117
August 05, 2017, 03:22:08 PM
Çok faydalı bir site yapmışsınız. Emeği geçenlere teşekkürler
newbie
Activity: 1
Merit: 0
August 05, 2017, 03:14:50 PM
full member
Activity: 154
Merit: 100
August 05, 2017, 02:56:32 PM

Eline sağlık güzel olmuş tesekkurler
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
August 05, 2017, 11:57:42 AM
Kripto paralar hakkında yazdıklarını her zaman dikkatle okumuşumdur. Waves hakkında da iyi bi bilgi birikimi var. Yakışıırrr  Grin Hayırlı uğurlu olsun.
hero member
Activity: 661
Merit: 581
August 05, 2017, 11:21:22 AM
Guncelleme;

Siteye uzun suredir vakit ayiramiyordum. Gectigimiz gunlerde AztecGoldHero arkadasimiz bana sitede paylasilmasi icin bir makalesini gonderdi.. Benim paylasmam yerine kendisinin paylasmasinin daha dogru oldugunu dusundum ve kendisine yazar olmasini teklif ettim.. kendisi de sagolsun kabul etti ve gonullu olarak yazmaya bugun basladi..

AztecGoldHero arkadasimiza siteye katkilarindan dolayi hepinizin onunde tesekkur ediyorum..

Sitenin Waves Platform hakkinda bilgilerin dagilmadan tek bir elde toplanmasi amaciyla kuruldugunu soylemeliyim, bilgilerden istifade eden oldugu muddetce de bu siteyi ayakta tutacagim, aylik wordpress ucretini karsilamaya devam edecegim.. herhangi bir maddi beklentim yoktur..
hero member
full member
Activity: 392
August 05, 2017, 06:47:46 AM
Waves ile ilgili en buyuk pismanligim herkese tavsiye edip kendimin halen 150 tanecik alabilmis olmasi. Umarim yuruyup gitmeden yeterli miktarda alabilirim.
hero member
August 05, 2017, 06:22:29 AM

bi de turkce telegram grubu kurulsa sürekli burdaki konu baslıgı yerine orayı kullansak daha elverişli olabilir. ya da var mı böyle bir topluluk turkler arasında? katılmak isterim.

cok efektıf oldugunu sanmıyorum o tarz grupların ben. anca bır sorun oldugu zaman ıse yarıyor. oda anlık gırdıgınde. 2 saat gırmesen gruba 500 tane mesaj bırıkıyor. delı olmak lazım o kadar mesajı okuyup noldugunu anlamak ıcın. ozellıkle kucucuk telefon ekranında.

[/quote]

Elinize sağlık hocam . Paylaşımlarınız gayet güzel . Güncel tutmanız ileride işinize yaracaktır wavesturkiye'yi ..

[/quote]

sadece gönüllü olarak yazıyorum.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
August 05, 2017, 06:12:32 AM

bi de turkce telegram grubu kurulsa sürekli burdaki konu baslıgı yerine orayı kullansak daha elverişli olabilir. ya da var mı böyle bir topluluk turkler arasında? katılmak isterim.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
August 04, 2017, 11:33:51 PM
waves yeni dex yeni uygulama vs gibi şeyler yayınladığında değil, diğer borsalar patlamaya başlayıp merkezsiz borsa nın ne kadar elzem olduğu anlaşıldığında patlayacak.

coming soon.

diğer buyuk borsaların patlamasını beklemek kripto sektorunun çökmesini beklemek gibi olmuyor mu?

mtgox tan sonra bu piyasa ayağa kalktıysa hiçbişey olmaz sıkınıt yapmayın Smiley  en büyük balina borsaların kendisi zaten, başka balina üstünden beslenen plankton olacağımıza kendi akvaryumumuzun beta sı olmak daha güzel Smiley
mtgox dönemiyle su anki bulunduğumuz donemi kıyaslamak biraz yanlış gibi.su anda oluşacak buyuk 1-2 hack durumu kriptolar için cok daha buyuk bir hezimetle sonlanabilir.

Şu an Poloniex bütünüyle patlasa ben BTC' nin bundan etkileneceğini düşünmüyorum. Tamam bir süre dump etkisi olabilir ama Mtgox' daki gibi ölmez, toparlanır maksimum 1 ay içerisinde. Sonrasında olacak belli. Bittrex hacimleri 10 katı artar...
member
Activity: 109
Merit: 10
August 04, 2017, 03:28:51 PM
Bende Waves'e cok guveniyorum ve ufak ufak uzun vadeli alimlar yapiyorum.

Bu arada Waves ve Gazprom ortak calisma yapacaklar!! ++++

https://www.cryptoninjas.net/2017/08/02/gazprombank-digital-waves-platform-enter-strategic-partnership-icos/
Pages:
Jump to: