Pages:
Author

Topic: Wavesleri elden çıkartıp başka coine geçmek mantıklı mı? - page 2. (Read 571 times)

full member
Activity: 392
Merit: 107
ne umutlarla almıştık wavesi. ether trenini kaçıranlar olarak tek umudumuzdu. ama malesef o umutlar suya düştü. bilmiyorum waves ten öyle aman aman zarar eden birileri var mı acaba. bence çok azdır. ama öyle birilerini zengin falan da etmedi hani. belki ico katılımcıları bu süreçte bol bol al sat yaparak kazanmış olabilirler ama holderlar kesinlikle beklediklerini alamadı waves ten. halbuki çokta güzel platform. ama bu rastegele token basma işi çöplüğe çevirdi orayı. e haliyle ilgi de başka yönlere kaydı. bu saatten sonra ne olur bilemeyiz ama başka coinlere geçmek mantıklı görünüyor.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Bir grup forumda çok kişinin almasına neden oldu.
Hızla shitcoin olma yolunda ilerliyor, sanırım bu gidişatı durduramayacak.
full member
Activity: 406
Merit: 158
Hala waves alan mı var ya salın şu wavesi arkadaşlar, ruslar iteledi herkese özellikle türklere, bi cacık olmadığını herkes az çok gördü peşini bıraktı, hala bir kesim ısrarla waves diyor da.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
vallaha şu anda bu fiyatlarda elinizden çıkartmak intihar etmek demek bence o yüzden size tavsiyem sabırla beklemeniz sakın fehri davranmayın yıl sonuna kadar bekleyin sonra çıkarsınız

wawes 8000 sata düştüğünde alırım Smiley 58.000 sattayken 250 adet wawesi okuttum wawesten çıktım. o gün burada milleti dinleseydim şuan param yarı yarıya erimişti
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Ula bu wawesçi tayfa bitirdi milleti yok wawes öyle yok wawes etherum gibi uçacak kaçacak binancede wawes balinaları bir bir satış koyuyor wawes dibi boyluyor bizim millet yine terse yattı.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
waves cüzdanlarinda sorun varmi diye okumustum gecen günler...
uzun zamandir girmiyorum cüzdana... durum tam olarak nedir?

cüzdanimi güncellemek zorundamiyim? yoksa mevcut beta ile giri ve islem yapabilir miyim sorunsuzca?
newbie
Activity: 252
Merit: 0
vallaha şu anda bu fiyatlarda elinizden çıkartmak intihar etmek demek bence o yüzden size tavsiyem sabırla beklemeniz sakın fehri davranmayın yıl sonuna kadar bekleyin sonra çıkarsınız
member
Activity: 336
Merit: 10
tüm alt coinlerin durumu benzer hepsi nerdeyse 4 kat azalmış durumda hangisine geçersen geç eğer btc yükselirse kaliteli bir alt coin ise o da aynı oranda tepki ile yükseldiği için pek bir şey fark etmez diye düşünüyorum
full member
Activity: 770
Merit: 103
wavesleri acil bırakın Smiley zamanında çok tuttum elimde. wavesden cacık olmaz hatta cacığa hıyar olmaz. asla beklentiyi karşılayamaz. bu saatten sonra waves in yanından bile geçmem diye tahmin ediyorum. gelecek vaadeden başka coinlere yönelin
jr. member
Activity: 87
Merit: 1
Wavesleri satıp wanchain'e mi geçsem diye düşünmüyor değilim.
full member
Activity: 567
Merit: 148
Waves'in hayal kırıklığı yarattığı bilinen gerçek. Bana göre yeni projelerin altcoinleri boğa sezonunda bilenen altcoinlere göre 4-5 kat daha çok prim yapacaktır. Denenmemiş olan yeni ucuz marketcap değeri düşük altcoin yatırımı yapıyorum.
member
Activity: 210
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
arkadaşlar hala waves kaldı mı ya ? gerçekten sasha bile bizim kadar waves ile ilgilenmiyor. Bırakın geçin daha düzgün projelere Smiley
newbie
Activity: 34
Merit: 0
Evet bence mantıklı sonuna kadar katılıyorum. bu coinde harcadığımız zamanın tamamen boş olduğunu düşünüyorum.
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
çok fazla zarara uğramayacaksan  çık hocam daha farklı projelere yatırım yap.
member
Activity: 448
Waves i uzun süre elinde bulundurmuş biri olarak konuşuyorum. Maalesef beklentileri ico dan sonra ki 1-2 yükseliişi dışında karşılamadı onlarda zaten boğa sezonuydu. Elimde tuttuğumda ümidim vardı ama gelen projeleri gördükten sonra , özellikle Wan ı şansımı farklı yatırımlarda denemeye karar aldım. Waves ilk çıktığında devrim niteliğindeydi ancak çooook yavaştan aldıklarından o avantajlarını kaybetti gibi geliyor.
full member
Activity: 406
Merit: 101
yalnız ekip de ne kadar genişmiş ya. smartcontract lar en son hatırladığım testnetteydi hala aktive edilmedi mainnette. durumun ciddiyetinin farkında değil herhalde hiçbiri ng dediler dex dediler ama hem de bekleneni veremediler eos 1 yılda bunlara tur bindirecek neredeyse
member
Activity: 364
Waves birçok kişide büyük bir hayal kırıklığı yarattı gerçekten. Yükseliş beklerken düşüşe geçti, piyasanın genel düşüşünden nasibini aldı. Tekrar yükselişe geçse bile bekleneni veremeyecek gibi duruyor Undecided
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Waves hodlcuları tebrik etmek lazım bende baya bi tutmuştum sonra satmak zorunda kaldım.
Hatırlıyorumda ilk zamanlar ethereum gibi olacak falan diye türk ahalisi binlerce almıştı Smiley
Sonra durum ortada
Nerde çokluk orda b*kluk
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
ben bir hareket daha yapacağına inanıyorum waves'in, ha öncesinde biraz daha düşebilir ama sağlam bir yükseliş de gelecek diye ümit ediyorum. eğer elimdekilerden iyi bir kar edersem ve bu arada waves de bir miktar daha düşerse bunu alım fırsatı görüp all in girebilirim, kimin ne dediğine de pek bakmam bu gibi durumlarda, neticede her koyun kendi bacağından asılır.
member
Activity: 224
waves konusunda ne desek yalan olur. Forumda wavese çok güvenen devamlı onu öven çok fazla insan var ama uzun zamandır hiç bir hareket yapamadı. bu saatten sonrası da sana kalmış artık.
Pages:
Jump to: