Pages:
Author

Topic: Wavesleri elden çıkartıp başka coine geçmek mantıklı mı? - page 3. (Read 571 times)

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Dolar karşılığını bir kenara bırakırsak (sonuçta son 8 aydır çoğu coin yerlerde) BTC olarak maliyetniz ne şimdi durumunuz ne bu çok önemli.

WAves benim ilk yada 2. girdiğim ico idi galiba ama bir zamanlar burada benimseyen uçacak kaçacak diyemedim hiç. BTC olarak zararınız yoksa yada kabul edilebilecek düzeydeyse dip yapan düzgün projelere dağıtın bence, ben aynı durumda olsam öyle yapardım.
 Artısını eksisini hesaplayın ve kendi kararınızı veriniz. (YTD anlamsız olur)
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
CAT.EX Exchange
Waves boğa pazarında tekrar iş yapar hemen satmak yerine hemen hemen herkesin yaptığı gibi eldeki altcoinlerin arasında dursun. Pozitif bir haber veya sıcak gelişme ile bile hızlı ve büyük artışlar olabilir.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Waves bu aralar satılmaz satıp napacaksın 15-20 dolarlardan geldi buraya zamanında satışlar yapacaktık yapmadık ben dahil ne yapalım bekleyeceğiz her şeye göre daha çok düştü zararda oluruz satarsak
member
Activity: 378
Merit: 11
Bence wavesleri tuttuğunuz kabahat çok kişiyi üzdü waves, zamanında kazandır dı o bi gerçek 20c den almıştım 7-8 dolar aralığında sattım elimde çok yoktu ama güzel kar elde ettim
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
waves i elden çıkartmak için boğanın gelmesini bekleyecekseniz bir de boğa geldiğinde diğer coin tokenlerdeki artıştan kaçacak fırsatları gördükçe pişmanlık duyarsınız.
waves hantal bir yapıda o 2 yükselene kadar diğerleri 3 5 atlar Smiley
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Herkese iyi günler elimde belli bir miktar waves var bugün ki son seed muhabbetinden sonra elimden çıkartıp farklı geleceği olan bir coine yatırsam mı diye düşünüyorum sizlerin düşünceleri nedir? Sizce Waves için gelecek var mı? Yoksa yol yakınken bu sevdadan vazgeçip başka gelecek vaadeden kripto paralara mı geçmeliyim?

Kesin olarak çıkın ya da çıkmayın demek pek doğru olmaz bence. Kaçtan aldığınız ve kaç adet aldığınız önemli burada. Şu anda 2,66 USD civarlarında mesela. Eğer 10 USD ve yukarısından aldıysanız büyük zarar olur. Aralık ayında 17 USD yukarısını görmüştü. Ben olsam boğa döneminin gelmesini bekleyip tekrar düşünürdüm. Belki bir miktar daha yukarıya çıkabilir. Ha eğer o zaman da çıkmazsa satılabilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
çok zarar etmicekseniz elinizden çıkarmanız bana göre mantıklı bir hareket olur ama genede size kalmış birşey
member
Activity: 406
Merit: 12
Waves bundan sonra çok ekstrem bir durum olmadıkça değer kazanmayacaktır, bu şekilde düşünmek lazım.
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Şuana kadar elinden cikartmadiysan zaten sıkıntı. Waves düştükçe düştü zaten şuana kadar. Ben şahsen wavesten pek bir gelecek göremiyorum belkide yaniliyorumdur. Bakalım piyasa duzelince nasıl olacak durum.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Kücükler ve sabrin sonuna gelenler döküldü ve hala dökülüyor... Elinde inatli bir sekilde bekletenler (ben gibi) var tabii...
Ekip en azindan twtitter üzeridenn aktif; yeni pazarlama faaliyetleri var... Ama yine de yetersiz kaliyor...

Bekleyecegim, ilk hedefim 15 usd... Sonrnasina bakalariz artik...
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
Waves tutan pek kimse kalmadı hayal kırıklığı oldu çoğu insan için. Takip ettiğimi söyleyemem ama bir yenilik getiremezlerse böylesine beklentinin olduğu güzel proje çöp olacak.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Wavesten çok umutluydum ama artık vazgeçtim.Dedikleri şeyleri zamanında yapamadılar bu da fiyatı düşürdü
member
Activity: 283
Merit: 10
waves geçen seneden beri yeni ethereum olacak diye pompalandı. bende bir süre tuttum ama maalesef beklenen çıkışı hiç yapamadı.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Zararınızı karşılayacak kadar büyük potansiyeli olan bir coin bulduysanız geçin. Bütün coinler zaten dipte, wavese özel bir durum değil. Ben düşük fiyattan satmaktansa uzun vade beklemeyi tercih ediyorum.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
hızlı giden atın poku seyrek dusecegı gıbı sabreden dervıs muradına erermıs, dogru fıyattan aldıysanız  satmanın cokta mantıgı yok, düştü mü düştü fiyatı ancak düşmeyen coin yok ki, çoğu coin 1.5 yıl önceki fiyatına geldi, wves de bunlardan bırı , yenı coınler ıle karsılastırıyorsunuz ancak yenı coınlerın ıcoları btc 6 bın doların uzerındeyken yapıldı, waves gıbı eskı coınlerın ıcoları cok cok daha ucuza yapıldı bu yuzden bu markette fıyatlanması da zor oluyor,
full member
Activity: 630
Merit: 104
ben waves alanları anlamış değilim ethereum neyinize yetmiyor waves kiiim bu piyasa kim .. ben wavesde tutacagıma scam diye söyleniyen koinlerde tutarım daha iyi ..
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Waves herkes için tam hayal kırıklığı yaratıyor. Ama bu işler hiç belli olmuyor. Belli bir süre sonra waves artış gösterecektir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Waves çok poh pohlandığı için bende almıştım, waves almayıp başka bi coin alsaydım şuan bayağı karda olurdum, öyle güzel methiyeler düzdüler ki almamak elde değildi.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Varsa çık kardeşim daha ne bekliyosunuz bu coinden almadım aldırtmadım hiç bi beklentim olmadı çünkü bana takım çok boş geldi dediklerini yaptılar mı hayır bana göre. Ben gene yatırım tavsiyesi olarak demiyorum ama çık git gir başka coine mesela wanchain olabilir fiyatıda çok temiz uygun sağlam coin ondan alabilirsin waveste beklemek 100 yaşına gelmiş dedenin ölmemesini beklemek gibi bişey.
member
Activity: 336
Merit: 17
Eğer zarariniz çok fazla ise satmanız pekte mantıklı değil. Ama şuana kadar beklemeniz bence mantıksız. Şimdiye kadar düştükçe düştü. Yol yakınken bazen satıp kurtulmak lazım zarar illaki olur ama az olur. Sonra düşerse alttan toplarsiniz. Açıkçası ben de de waves vardı ilk piyasaya girdiğimde ama sonra satıp kurtuldum fena zarar ettirdi cunku bana .
Pages:
Jump to: