Pages:
Author

Topic: Wavesleri elden çıkartıp başka coine geçmek mantıklı mı? - page 5. (Read 571 times)

newbie
Activity: 274
Merit: 0
Wavesin yapabileceği hiçbir şey artık büyük olamayacak ve paraları çekemeyecek bence. Çok daha iddialı coinler varken waves artık boş görünüyor ama boğa gelirse artış olur fiyatında tabi ki.
full member
Activity: 728
Merit: 151
smart contract  ve ico stratiste de var hani noldu ?  Grin Grin bence wavesten bi bok olmaz artık..çok geç kaldı.. olay smart cont ise ethereum var ...ico ise neo var...dex dersen idex var forkdelta var Grin yine de siz araştırın tabi ama benim düşüncem böyle
member
Activity: 633
Merit: 15
2018/4 veya 2019/1 çeyrekten önce wavesin atak yapmasını beklemiyorum,

adam akıllı smart kontrat çıkarıp adam akıllı icolar çıkmadan olmaz bu iş.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Bu soruyu bende soruyorum kendime... Ben satar satmaz ataga gecer diye de düsünüyorum ama:) Onun icin, bu kadar beklemisim, su ana kadar pek bir zararim da yok; neden biraz daha beklemeyeyim ki... Hele 2018 bitsin, 2019 girsin... Elbet yine 13-15 dolarlar gelir diye umuyorum:)

Herkes kendi kararini kendisi verecek elbet... Ben beklemedeyim...
member
Activity: 194
Merit: 10
Artik tiren baya kacti waves de ben paradan umudumu kestim ve yokmus gibi davraniyorum. Sonuna kadar da bekleyecegim. Etherium da uzun zaman bu sekilde oldu sonra nerelere geldi
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Çok büyük zarar ediyorsanız satmanızın pek mantığı yok. Boğa geldiği zaman Waves de artacaktır, en azından aldığınız fiyata ulaşana kadar beklemek daha mantıklı olur.
jr. member
Activity: 87
Merit: 1
Acikcasi benimde hayallerimi yikti waves, 13 14usd den bile alim yaptim ve benim elimde de bir miktar var. Ben de ayda bir iki defa bu soruyu kendime soruyorum.

Bende emin olamıyorum şuan için aslında çalışan bir projeleri var ancak elimde hem stratis hem waves olmasına rağmen wavese olan güvenim baya düştü.
member
Activity: 336
Merit: 10
Metahash
Acikcasi benimde hayallerimi yikti waves, 13 14usd den bile alim yaptim ve benim elimde de bir miktar var. Ben de ayda bir iki defa bu soruyu kendime soruyorum.
jr. member
Activity: 87
Merit: 1
Herkese iyi günler elimde belli bir miktar waves var bugün ki son seed muhabbetinden sonra elimden çıkartıp farklı geleceği olan bir coine yatırsam mı diye düşünüyorum sizlerin düşünceleri nedir? Sizce Waves için gelecek var mı? Yoksa yol yakınken bu sevdadan vazgeçip başka gelecek vaadeden kripto paralara mı geçmeliyim?
Pages:
Jump to: