Pages:
Author

Topic: ~~~WAVES~~~İmza Kampanyası - page 12. (Read 18306 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 519
June 07, 2017, 12:44:14 PM
Konuda geçmiş yalnız Lauda bazı SMAS listesindeki kişiler için bunları herhalde çıkartmasını söylemiş.Kalıcı olarak yasaklanacakmış bu kişiler.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1943988.520

Evet bende gördüm bunun kavgasını yapıyorlar. Bence de kaliteyi yükseltmek gerekiyor aksi şekilde spam yapan üyeliklerde çoğalacaktır. Umarım bunun kavgası olurken kampanyayla ilgili bir sorun yaşatmazlar.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.19403982

Ben bu mesajı yazdığım sırada bir üye ağır bir küfür etti.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
June 07, 2017, 12:31:58 PM
Konuda geçmiş yalnız Lauda bazı SMAS listesindeki kişiler için bunları herhalde çıkartmasını söylemiş.Kalıcı olarak yasaklanacakmış bu kişiler.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1943988.520
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
June 07, 2017, 12:27:33 PM
Selam Beyler,

Foruma 2013 yılında Bitcoinin büyük oranda arttığı sıralarda kayıt oldum. O zamandan bu zamana hiç bir imza kampanyasına katılmamıştım. İlk defa şimdi Waves'in imza kampanyasına katıldım. Daha önce Waves'in imza kampanyasından ödeme alan oldu mu? Bir de yazdığım mesajların 100 karakteri geçip geçmediğini nereden öğrenebilirim? Bu konular hakkında bilgi paylaşımında bulunursanız benim için faydalı olur.  

Bilgisayarında Word varsa, yazdığın metni worde kopyalayıp sol alttan kelime sayısını gösteren bilgi notuna tıklayarak yazdığın metnin kaç karakter olduğunu açılan pencerede görebilirsin.
hero member
June 07, 2017, 12:14:22 PM
Selam Beyler,

Foruma 2013 yılında Bitcoinin büyük oranda arttığı sıralarda kayıt oldum. O zamandan bu zamana hiç bir imza kampanyasına katılmamıştım. İlk defa şimdi Waves'in imza kampanyasına katıldım. Daha önce Waves'in imza kampanyasından ödeme alan oldu mu? Bir de yazdığım mesajların 100 karakteri geçip geçmediğini nereden öğrenebilirim? Bu konular hakkında bilgi paylaşımında bulunursanız benim için faydalı olur. 

Merhaba. Bu kampanya yeni daha önce ilk duyurulduğunda yine çeşitli kampanyaları olmuştu imza kampanyasından pek çok kişi sanırım 1000 e yakındı ödemelerde genellikle bir sorun yaşanmadı.
Eğer bir aksilik çıkmaz ise ödemeleri alırız. Bir önceki yazdığın mesajdaki harfleri say daha sonra elinle veya forumdaki başka şeylerle kıyaslama yapabilirsin, örneğin imzandaki nereye geliyor karşılaştırma yapmak işini kolaylaştıracaktır. Yüz karakter çok değil bir satırlık yazı yazmış olsan yeterde artar.

Peki aynı konunun altına birden fazla mesaj yazsam kabul ederler mi? Türkçe forumda yazılanlar kabul ediliyor mu? Şimdi baktımda Member üyeler için mesaj başına 0.00010000 Btc veriyor. Bu da güncel Bitcoin kuruna göre yaklaşık olarak 1 TL ediyor. Yani yazdığım her mesaj başına 1 TL kazanmış olacağız. İyi para. Akmasa da damlar. Ne diyelim!

Spam yapmadığın sürece bir sorun olmaz ama sadece imzadan bir şeyler kazanmak için yazarsan bu direkt scam sayılabilir. Tükçe neden kabul edilmesin sonuçta waves geniş bir kitleye hitap ediyor. Bol kazançlar dilerim. 
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 07, 2017, 12:06:09 PM
Selam Beyler,

Selamlar ,

Bu kampanyadan daha once odeme alan olmadi , kismet ise bu persembe ilk haftasi olacak o zaman hep beraber gorecegiz odemeleri. Eger kampanyaya kayit oldugun mesaj baslangic sayisini hatirmamiyorsan beincampaign.com/Waves/ girip orda kendini kontrol edebilirsin

100 karakter dedikleri aslinda 100 tane harf olarak dusun. ( Mesela yanda yazdigim cumle 50 karakter )
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
June 07, 2017, 12:00:59 PM
Selam Beyler,

Merhaba. Bu kampanya yeni daha önce ilk duyurulduğunda yine çeşitli kampanyaları olmuştu imza kampanyasından pek çok kişi sanırım 1000 e yakındı ödemelerde genellikle bir sorun yaşanmadı.
Eğer bir aksilik çıkmaz ise ödemeleri alırız. Bir önceki yazdığın mesajdaki harfleri say daha sonra elinle veya forumdaki başka şeylerle kıyaslama yapabilirsin, örneğin imzandaki nereye geliyor karşılaştırma yapmak işini kolaylaştıracaktır. Yüz karakter çok değil bir satırlık yazı yazmış olsan yeterde artar.

Peki aynı konunun altına birden fazla mesaj yazsam kabul ederler mi? Türkçe forumda yazılanlar kabul ediliyor mu? Şimdi baktımda Member üyeler için mesaj başına 0.00010000 Btc veriyor. Bu da güncel Bitcoin kuruna göre yaklaşık olarak 1 TL ediyor. Yani yazdığım her mesaj başına 1 TL kazanmış olacağız. İyi para. Akmasa da damlar. Ne diyelim!
hero member
June 07, 2017, 11:46:55 AM
Selam Beyler,

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
June 07, 2017, 11:36:02 AM
Selam Beyler,

newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 07, 2017, 11:29:47 AM
Merhaba onceki soruma cevap verildigi icin tesekkur ederim , benim yanliz sasirdigim herkes waves bu kadar deger veriyor ama imza kampanyasi bana gore tam bir fiyasko. Kimin neyi yonettigi nasil yonettigi belli degil , tahminimce sasha ya negatif trust verilmesini sebebi de bu , bu kadar cila yapacaksin ama bitcointalk kampayasini yonetemeteceksin cok amatorce , umarim bu projenin daha  ileri asamalarimda boyle olmaz.
hero member
June 07, 2017, 10:48:44 AM
Beyler bunlar güncellemeleri yapıyorlarmı acaba ana konuya yazdım ama güncelleme olmamış sanırım. Bu haftayı es geçicek gibiler.

Bana kalırsa hafta içerisinde değişiklik olduğu için hafta sonunda ancak güncellemeyi gerçekleştirirler ancak yinede siz cevap bekleyin ama pek cevapta vermiyorlar.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
June 07, 2017, 10:18:41 AM
Beyler bunlar güncellemeleri yapıyorlarmı acaba ana konuya yazdım ama güncelleme olmamış sanırım. Bu haftayı es geçicek gibiler.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
June 07, 2017, 10:11:16 AM
Bittrex den 80 tane waves aldım en az 1-2 yıl vadeli bekleticeğimm bazıları waveslarımı kiraya verdiğini söyledi bittrex üzerinden mi kiraya vericem bulamadım bir türlü ? kiraya vermek için elinde 1000 lerce olması lazım mı 80 tane ile verilebiliyor mu ? yüzde kaç ödeme yapıyorlar ?
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
June 07, 2017, 08:20:11 AM
Bende Katılıyorum imza dan bişey gelmesede olur sırf destek olmaya çalışıyorum çünkü wavese çok güveniyorum umarım yüzümüzü kara çıkarmaz Smiley i love you sasha Kiss

haha bu mesajla jr.member den membere geçtim. Cheesy hemen değiştireyim imzayı
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
June 07, 2017, 08:04:17 AM
Bot yine çıldırdı sanırım.
Edit: düzelmiş. Ama 100 mesaj altı postları da sayıyor. İlk hafta fazla ödeme alacaz.
İlk başta 100 mesaj altı sayılıp 100 mesaj üstü sayılmıyordu. Sonra düzeldi sadece 100 mesaj üstü sayıldı. Şimdi hepsini sayıyor. Ödeme zamanı düzelticekler büyük ihtimalle.

Daha önceden saymıyor muydu yoksa sorundan sonra mı sayılmaya başlandı. Hesaplama yapılırken belki geçersiz post olarak eklenecektir.

100 mesaj derken neyden bahsediyorsunuz?

En fazla 100 mesaj yazıp mı onun ödemesi alınabiliyor?
Yanlış yazmışım hocam mesaj değil karakter olacaktı o. Kusura bakmayın . Editliyorum hemen şimdi.
sr. member
Merit: 252
June 07, 2017, 08:02:06 AM
Edit: düzelmiş. Ama 100 mesaj altı postları da sayıyor. İlk hafta fazla ödeme alacaz.
İlk başta 100 mesaj altı sayılıp 100 mesaj üstü sayılmıyordu. Sonra düzeldi sadece 100 mesaj üstü sayıldı. Şimdi hepsini sayıyor. Ödeme zamanı düzelticekler büyük ihtimalle.

Daha önceden saymıyor muydu yoksa sorundan sonra mı sayılmaya başlandı. Hesaplama yapılırken belki geçersiz post olarak eklenecektir.

100 mesaj derken neyden bahsediyorsunuz?

En fazla 100 mesaj yazıp mı onun ödemesi alınabiliyor?
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
June 07, 2017, 07:58:32 AM
.

İlk başta 100 karakter altı sayılıp 100 karakter üstü sayılmıyordu. Sonra düzeldi sadece 100 karakter üstü sayıldı. Şimdi hepsini sayıyor. Ödeme zamanı düzelticekler büyük ihtimalle
hero member
June 07, 2017, 07:54:40 AM

sr. member
Activity: 476
Merit: 257
June 07, 2017, 06:21:36 AM
Bende ilk defa kampanyaya katıldım.

Anlamadığım yer ise şurası, neden bu adamlar bize para ödüyor?

Bu reklamların faydası olacağını pek sanmıyorum ben, yoksa sadece prestij için mi?

Oluyor,
Twitter ve Facebook'ta atılan taglar sayesinde daha fazla insan öğreniyor.
Blog ve video yazılarının olması ise insanlara güven veriyor.
Bitcointalk'a yeni üye olanlar genelde rütbesi yüksek hesapların tavsiyelerini dinliyor.
Hatta Waves'in imza kampanyası başlatmasından dolayı Waves'in yükseleceğini düşünüp yüksek fiyattan Waves alan çok kişi oldu.
sr. member
Merit: 252
June 07, 2017, 06:17:31 AM
Bende ilk defa kampanyaya katıldım.

Anlamadığım yer ise şurası, neden bu adamlar bize para ödüyor?

Bu reklamların faydası olacağını pek sanmıyorum ben, yoksa sadece prestij için mi?
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
June 07, 2017, 04:50:11 AM
Zrcoin sonrası benim de katılacağım imzadır. kazançları yazarsanız, neler gelip gittiğini görebiliriz.
Pages:
Jump to: