Pages:
Author

Topic: ~~~WAVES~~~İmza Kampanyası - page 10. (Read 18306 times)

hero member
Activity: 1666
Merit: 529
June 08, 2017, 08:57:39 PM
Kampanyanin malesef sikintili yonetildigi belli , ama kendi adima ilk kampanyam oldugu icin yinede mutluyum , benim asil meral ettigim bu Lauda ve Yahoo denen kisiler neden bu kampanyaya dahil oldular daha dogrusu nasil dahil olabildiler acikcasi anlamis degilim. Anladigim kadariyla haksiz yere bizden birkac kisi banlanmis onlarada gecmis olsun.

Biri yasaklıları paylaştı Smas listesindeki kişileri daha sonrasında konudaki kampanyaya bakanlarda buna göre işlemleri yaptı o arada lauda falanda oraya girip konu sahipleri ile görüşüp bunları kampanyada tutamazsın dedi sanırım.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
June 08, 2017, 08:33:29 PM
Arkadaşlar imza kampanyasında Sadece türkçe bölümüne mesaj attığımız için banlanmış olabilir miyiz?
yani global olarak başka bölümlere mesaj atmamız isteniyor mu?

Nasıl yani, seni imza kampanyasından banlayan olmamışki hatta ödemenide göndermişler kontrol etmedin mi. Ben henüz bir ödeme alamadım ana konuda da pek çok kişinin henüz ödeme alamadığını gördüm yoksa incelemeleri devam mı ediyor veya yavaş yavaş mı ödemeler gerçekleşiyor bilgi veren olmamış.

Ben de henüz ödeme almadım. Ama konuda diyor ki; "son 48 saat içinde sisteme üye olanlara ödemeleri gelecek hafta yapılacak." Bu da demek oluyor ki eğer ben şu an çoktan 50 mesaj limitimi doldurdu isem bir hafta boşuna bekleyeceğim. Çünkü 50 mesajdan sonrakiler hesaplanmayacak. Saçmalamışlar bu konuda.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 08, 2017, 06:57:32 PM
Kampanyanin malesef sikintili yonetildigi belli , ama kendi adima ilk kampanyam oldugu icin yinede mutluyum , benim asil meral ettigim bu Lauda ve Yahoo denen kisiler neden bu kampanyaya dahil oldular daha dogrusu nasil dahil olabildiler acikcasi anlamis degilim. Anladigim kadariyla haksiz yere bizden birkac kisi banlanmis onlarada gecmis olsun.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
June 08, 2017, 05:34:47 PM
Wavesin incelemeden banlaması ayrı bir hataydı zaten ama Lauda ve arkadaşları için diyeceğim bir kere spam listesine düştünüzmü adamı süründürür ve rahat bırakmaz. Beni yaklaşık kendisi 3 aydır oyalıyor kalıcı ban yemesem bile.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
June 08, 2017, 04:45:05 PM
Hem Türkçe hem de diğer bölümlerde yazdığım 38 mesaj için ödeme aldım. Duyuruyu yapan arkadaşa ve Waves ekibine teşekkürler.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
June 08, 2017, 04:29:51 PM
zaten bu kampanya baştan hataydı, iice sıvadılar, iki üç athırsızı elemanın lafıyla milleti banlıyorlar, niyetin spam yapanları elemekse, postları kontrol edersin, kafadan ban harbiden terbiyesizlik.
direk waves ekibine, yada twitterdan sashaya yazalım , müdahele etsinler
hero member
Activity: 896
Merit: 519
June 08, 2017, 03:39:06 PM
Arkadaşlar imza kampanyasında Sadece türkçe bölümüne mesaj attığımız için banlanmış olabilir miyiz?

Nasıl yani, seni imza kampanyasından banlayan olmamışki hatta ödemenide göndermişler kontrol etmedin mi. Ben henüz bir ödeme alamadım ana konuda da pek çok kişinin henüz ödeme alamadığını gördüm yoksa incelemeleri devam mı ediyor veya yavaş yavaş mı ödemeler gerçekleşiyor bilgi veren olmamış.
legendary
Merit: 1030
June 08, 2017, 03:03:33 PM
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
June 08, 2017, 02:31:24 PM
Bı kampanya yapmayı beceremiyorlar be. Bunun üstüne waves benim için bitmiştir.
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
June 08, 2017, 02:26:52 PM
Ödeme gelmeyince ana konusunu okudum.
Geri zekalılar tutup bir kaç kampanya yöneticisinin ban listelerini toplayıp kafadan spammer damgası vurup banlamışlar beni.
Ben yahoo nun listesindeyim. onun sebebi'de bitmixer in kurallarını değiştirip Türkçe postları kabul etmemesi.
Yaptıkları büyük terbiyesizlik.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
June 08, 2017, 12:47:46 PM
İlk haftanın ödemeleri gönderilmeye başlamıştır.

Cüzdanlarınızı kontrol edin.

Darısı diğer haftaların başına.

Yapılan ödeme tutarlarına bakılırsa "haftalık en çok 50 mesaja ödeme yapılır" kuralını uygulamamışlar.

Gönderilen tüm mesajları bonus kapsamına almışlar gibi bir görüntü var.
sr. member
Merit: 252
June 08, 2017, 12:40:59 PM
Benim hesabı banlamadılar ama ödemede yok ortalıkta Cheesy Napacağız
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
June 08, 2017, 12:40:08 PM
Pek ümidim yoktu ana konuda dönen muhabbetlerden sonra ama ilk hafta ödemesini sorunsuz aldım. Kazançlı bir kampanya olacak gibi.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
June 08, 2017, 12:37:23 PM
Ödeme çok hızlı bir şekilde geldi yalnız rütbe güncellemesini ne zaman yaparlar acaba nerdeyse 10 postumu silmişler ama olsun diyelim.
full member
Activity: 350
Merit: 100
June 08, 2017, 12:33:09 PM
waves ekibi gerçekten çok aktif çalışıyor. Waves to the moon diyebilmemiz artık çok yakın  Smiley
hero member
Merit: 529
June 08, 2017, 12:32:54 PM
Ben başta girmiştim sonradan imzadan çıktım botta gözüküyorum baktığımda bilgilendirme yaptım. Daha öncekiler gibi çıksan da botta gözüküyorsunuz. Umarım bana ödeme yapmazlar.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
June 08, 2017, 12:17:24 PM
Yeni duyuru,

Hi, guys!

Payments will be processed soon.

We've checked already almost all participants.

Some users were banned not because they are spammers or have farmed accounts, but because quality of your posts are not enough good and you have high percent of them.

Sorry guys. No offences please. You can try to apply participation later.

* Ödeme gönderimleri çok kısa bir süre sonra başlayacak.
* Neredeyse tüm katılımcıları kontrol edilmiş ve bazı katılımcılar gönderilerinin çoğunun yeteri kadar iyi olmamasından* dolayı banlanmıştır.
(Not good enough! Neye göre!)

Banlanıp banlanmadığını nasıl anladın? Bak şimdi benim de içime kurt düşürdün. Bende banlanmış olabilirim. Geçmiş olsun bu arada.
**bot sayfasına üye numaranızı girip ban durumunu kontrol edebilirsiniz.
https://beincampaign.com/Waves
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
June 08, 2017, 12:01:02 PM
Banlamışlar benim hesabı saçmalığa bakın ya o kadar mesaj attık düzgünce herkese spamlamadan

Banlanıp banlanmadığını nasıl anladın? Bak şimdi benim de içime kurt düşürdün. Bende banlanmış olabilirim. Geçmiş olsun bu arada.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
June 08, 2017, 12:00:34 PM
Merhaba waves imza kampanyası maalesef şu anda yeni üye alımına kapalıdır tekrar aktif olabilir bu yüzden takip etmek isteyebilirsiniz ancak bir ay boyunca yeni üye alımı yapmayacaklardır.
sr. member
Merit: 265
June 08, 2017, 11:54:19 AM
Banlamışlar benim hesabı saçmalığa bakın ya o kadar mesaj attık düzgünce herkese spamlamadan

Bu imza kampanyasına nasıl katılacağız arkadaşlar ? hala devam ediyor mu ?
Pages:
Jump to: