Pages:
Author

Topic: ~~~WAVES~~~İmza Kampanyası - page 7. (Read 18306 times)

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 22, 2017, 05:34:22 AM
ımza kampanyası btc lerı bugun dagıtılacak ddeğil mi? bakalım ılk ıkı haftakı gıbı mı yapıcaklar yoksa post sınırı koyacaklarmı zıra 100 postu gectım Cheesy cok calısıyorum Smiley burdan gelen btc ler ıle mrt alıcam Wink mrt zamanla 10x yapacaktır en az.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
June 22, 2017, 04:42:18 AM
WAVES cüzdana USD Gateway eklendi, ayrıca ZrCoin, CryptoPing ve PrivateBANKX Tokenları onaylandı.

Güncel DEX indirme adresi;

https://github.com/wavesplatform/WavesGUI/releases

üstad ben waves wallet için chrome eklentisini kullanıyorum ve daha 3-4 gün önce kurdum eklentiyi. şimdi bu bilgiler doğrultusunda benim herhangi bir güncelleme apmam gerekiyor mu?

Güncel sürüm numarası v0.4.26 ve güncelleme tarihi 2017-06-20. Chrome eklentisine tıkladığınızda açılan cüzdanın versiyonu 0.4.26 ise güncel DEXi kullanıyorsunuz demektir.

Eğer kullandığınız DEX versiyon olarak eskiyse,  https://wavesplatform.com/downloads.html adresinden güncel versiyonu indirebilirsiniz.

*Seed keylerinizi iyi saklayın, kaybolması halinde cüzdanınıza giriş yapamazsınız!
bu mesajları imza kampanyası konusuna değilde normal waves konusuna yazsanız daha güzel olur. kampanyada olmayan kullanıcılar buraya uğramıyor kolay kolay gözlerinden kaçabiliyor.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
June 21, 2017, 09:24:27 PM
WAVES cüzdana USD Gateway eklendi, ayrıca ZrCoin, CryptoPing ve PrivateBANKX Tokenları onaylandı.

üstad ben waves wallet için chrome eklentisini kullanıyorum ve daha 3-4 gün önce kurdum eklentiyi. şimdi bu bilgiler doğrultusunda benim herhangi bir güncelleme apmam gerekiyor mu?

Güncel sürüm numarası v0.4.26 ve güncelleme tarihi 2017-06-20. Chrome eklentisine tıkladığınızda açılan cüzdanın versiyonu 0.4.26 ise güncel DEXi kullanıyorsunuz demektir.

Eğer kullandığınız DEX versiyon olarak eskiyse,  https://wavesplatform.com/downloads.html adresinden güncel versiyonu indirebilirsiniz.

*Seed keylerinizi iyi saklayın, kaybolması halinde cüzdanınıza giriş yapamazsınız!
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
June 21, 2017, 07:25:19 AM

sr. member
June 21, 2017, 05:02:49 AM

sr. member
June 19, 2017, 11:12:29 AM
Aşağıdaki mesajları kampanyayı yeni fark edenler veya son durumu merak edenler için alıntılıyorum.

İmza kampanyasına yeni kabuller bu hafta başlamadı, fakat tüm sorunlar hallolduğunda bunu düşüneceklermiş.

I read an announcement by when of the manager of this campaign that they shall start accepting more people into this campaign after Thursday payment, is there any further information about that whether they have started or not.

Hello!
No, we did not.

But we plan it.
Some members did not get payments and there are some technical issues.
So we are going to fix everything and then we can open enrollment for new participants.

Ödemelerini alamayanların kampanya yöneticileri ile irtibata geçmeleri iyi olur.

yes sir im a member of this campaign sir ,, my valid post didnt get paid ,and i already personal message you sir.

Sorry.
We ll check everything.
And we ll respond to everyone.
Please, wait a bit, guys.

And if something was lost we ll fix it.
full member
Activity: 163
Merit: 100
June 19, 2017, 11:04:38 AM
ben imza için bot sayfasından başvurdum ama şuan yeni üye alınmıyor diye bir uyarı çıktı.
bence yeterince üye sayısına ulaşmış ise ana konuda bir duyuru yapmaları gerekirdi.
neyse bugün waves imzasıyla takılalım foruma.
sr. member
June 19, 2017, 07:52:49 AM
Btc adresimi 3. kez değiştirmek durumunda kaldım. Yalnız bot btc adresimi gördüğü halde ödemeyi bir önceki adresime yaptı ki ben ödeme gününden 3-4 gün önce değiştirmiştim adresi. Şimdi bu hafta ödemeyi yeni adrese mi atarlar yoksa eskisine devam mı?

Bu konu hakkında teknik bir detay yok ana konuda, fakat yaşanan olaylar gösterdiki, bot herşeyi anlık güncellemiyor. Örneğin bu hafta, BTC adresi ve Rütbeler Perşembe günü yapılan ödemelerin ardından güncellendi.

Şöyle bir çıkarım doğru olabilir; Mesaj sayıları anlık güncellenirken, diğer bilgiler haftalık güncelleniyor.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
June 19, 2017, 07:30:06 AM
Btc adresimi 3. kez değiştirmek durumunda kaldım. Yalnız bot btc adresimi gördüğü halde ödemeyi bir önceki adresime yaptı ki ben ödeme gününden 3-4 gün önce değiştirmiştim adresi. Şimdi bu hafta ödemeyi yeni adrese mi atarlar yoksa eskisine devam mı?
sr. member
June 19, 2017, 07:26:34 AM
Bence yeni kabul girişimleri yapması doğrumu bilemiyorum açıkcası sonuçta 2 hafta kalmış kampanya bitimine.

İmza Kampanyası uzatılabilir düşüncesi var genel olarak ama ne olur belli değil tabii.

Geçen 2 haftada Rütbe artışları anlık olmadı. Duyuruda söylendiği gibi Rütbeler 2. haftanın ödemesi ile birlikte güncellendi.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
June 19, 2017, 04:43:41 AM
Full memberden sr. member olduk imzayı değiştik bakalım hele sayımları nasıl yapacaklar ?

Bu hafta ödemeler yapıldıktan sonra güncellemeyi'de yaparlar. Bende ödeme aldıktan hemen sonra rütbe atlamıştım ama o hafta rütbeyi yükseltmediler bu haftakinde yapmışlardı yine olmadı konuya yaz.

hero member
Activity: 953
Merit: 504
June 19, 2017, 04:37:15 AM
Full memberden sr. member olduk imzayı değiştik bakalım hele sayımları nasıl yapacaklar ?
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
June 18, 2017, 06:29:29 PM
Bence yeni kabul girişimleri yapması doğrumu bilemiyorum açıkcası sonuçta 2 hafta kalmış kampanya bitimine.
sr. member
June 18, 2017, 06:09:49 PM
İmza kampanyasına yeni kabuller bu hafta başlamadı, fakat tüm sorunlar hallolduğunda bunu düşüneceklermiş.

I read an announcement by when of the manager of this campaign that they shall start accepting more people into this campaign after Thursday payment, is there any further information about that whether they have started or not.

Hello!
No, we did not.

But we plan it.
Some members did not get payments and there are some technical issues.
So we are going to fix everything and then we can open enrollment for new participants.

Ödemelerini alamayanların kampanya yöneticileri ile irtibata geçmeleri iyi olur.

yes sir im a member of this campaign sir ,, my valid post didnt get paid ,and i already personal message you sir.

Sorry.
We ll check everything.
And we ll respond to everyone.
Please, wait a bit, guys.

And if something was lost we ll fix it.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
June 16, 2017, 04:48:29 PM
Zaten spam yapmadan haftalık 50 mesajın üstüne çıkmak çok zor bunu başaran biri varsa alsın ödülünü sonuna kadar hak ediyor.Spam yaparak geçerseniz sıkıntı kara listeye girmek var işin sonunda

Spama yakalanmak o kadar zor değil sadece Türkçe bölümünde takılmakla bile 50 postu geçersiniz. Her gün 8 post atsan 56 post eder 7 post atsan 49 eder. Kısacası 7-8 postu nasıl atarım dersen bir sürü alt başlık ve sorular var illaki biliyorsan eğer cevap verirsin yoksa geçersin.

He sadece Türkçe bölümünde kalmazsan İngilizce daha fazla 100 post bile atarsın yani kısacası spam yapmana gerek kalmaz.
sr. member
June 16, 2017, 04:43:32 PM
Zaten spam yapmadan haftalık 50 mesajın üstüne çıkmak çok zor bunu başaran biri varsa alsın ödülünü sonuna kadar hak ediyor.Spam yaparak geçerseniz sıkıntı kara listeye girmek var işin sonunda

50 mesaj günde yaklaşık 7 mesaj hadi 8 demek. Saatte bir mesaj atsan, 8 saatte tamamlanır. Fakat daha fazlası da elbette mümkün.

Türkçe bölümde bir sürü konu başlığı ve alt başlıklar var. Her saat bunlardan 2 tanesine mesaj yazılsa(günde) 8 saatte 16 mesaj, haftada ise 16*7=112 mesaj yapar.

Konu sıkıntısı olduğunda Konu Dışı başlığı yeterince enteresan başlıklar içeriyor.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
June 16, 2017, 03:03:19 PM
hero member
Activity: 953
Merit: 504
June 16, 2017, 12:18:26 PM
Waves imza kampanyasına katılan arkadaşlar aç gözlülüğe gerek yoktur. 50 demişlerse sizde bu ölçüde yazarsınız, iyi madem sınır yok diye bin tane post göndereyim. Zaten birçok kişiyi elediler liste çıkarttılar başımıza bu kara listede yer almak istemiyorsanız usulune göre tertipli şekilde kaliteli yazın.

50 mesaj sınırı var diye biliyorum ben, zaten sınır olmasa da benim için farketmiyor 25'i zor buluyorum Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
June 16, 2017, 12:16:45 PM
Waves imza kampanyasına katılan arkadaşlar aç gözlülüğe gerek yoktur. 50 demişlerse sizde bu ölçüde yazarsınız, iyi madem sınır yok diye bin tane post göndereyim. Zaten birçok kişiyi elediler liste çıkarttılar başımıza bu kara listede yer almak istemiyorsanız usulune göre tertipli şekilde kaliteli yazın.

Şöyle bir taktik de izleyebilirler. İlk 2 hafta fazladan mesajların ödemesi yapılıp, insanları daha da fazla mesaj yazmaya teşvik edip 3.haftadan itibaren, "kampanya başlangıcındaki 50 mesaj limitini" uygulayabilirler. Bu arada 2.hafta attığım mesajlar için de ödememi sorunsuz olarak aldım.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
June 16, 2017, 12:08:22 PM
Pages:
Jump to: