Pages:
Author

Topic: ~~~WAVES~~~İmza Kampanyası - page 6. (Read 18306 times)

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
June 24, 2017, 10:57:04 AM
Beyler bu mesajımla Full Member oluyorum. Eskiden her post başına 0.0001 btc kazanıyordum. Şimdi ise her post başına 0.00015 btc kazanmam gerekiyor. Bunun için birşey yapmam gerekiyor mu?
hero member
Activity: 896
Merit: 519
June 23, 2017, 01:23:44 AM
Ben de ödememi almış bulunmaktayım. Geçen sefer 13 adet civarı geşersiz mesaj belirlemişlerdi bu sefer bir tane bile geçersiz mesaj yok. Sanırım pek incelememişler çünkü pek bir değişiklik yapmadım. Geçen hafta nasıl yazdıysam bu hafta da aynı şekilde yazdım. Kimi konuya birden fazla mesaj yazdım mesela onu bile geçerli saymışlar. Belki de tamamen şansa bir kısım üyeyi inceliyorlar diğerlerini incelemiyorlar.

Senin de dediğin şekilde bazı üyeleri inceliyorlar diye düşünüyorum. Geçersiz sayılan hiç bir mesajım olmadı, istedikleri yüz karakterin çok altında attım mesajda bulunuyor.
Activity sayısı çok olanları incelemiyor olabilirler ya da inceleyebildikleri kadarını araştırıyor da olabilirler.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
June 22, 2017, 09:39:49 PM
Ben de ödememi almış bulunmaktayım. Geçen sefer 13 adet civarı geşersiz mesaj belirlemişlerdi bu sefer bir tane bile geçersiz mesaj yok. Sanırım pek incelememişler çünkü pek bir değişiklik yapmadım. Geçen hafta nasıl yazdıysam bu hafta da aynı şekilde yazdım. Kimi konuya birden fazla mesaj yazdım mesela onu bile geçerli saymışlar. Belki de tamamen şansa bir kısım üyeyi inceliyorlar diğerlerini incelemiyorlar.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 22, 2017, 04:49:13 PM
kampanyaya alımları açsalar güzel olabilir. ödülleri çok sağlam. düşüreceklerini sanmıyorum. bi ihtimal belki waves dağıtabilirler.

wave dagıtsalarda olur. daha ıyı olur hatta 0,0002 btc lık wave dagıtsınlar her posta Cheesy nasılsa en az 10x yapacak wave hatta uzun vadede daha fazla. ama sanırım devam edıcek kampanya.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
June 22, 2017, 01:03:58 PM
kampanyaya alımları açsalar güzel olabilir. ödülleri çok sağlam. düşüreceklerini sanmıyorum. bi ihtimal belki waves dağıtabilirler.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
June 22, 2017, 12:47:01 PM
Hayırlı olsun ödemeler cüzdanlara gönderilmiş hiç yoktan iyidir gelene waves alıp biriktiriyorum. İmza kampanyasını uzatma niyetleri var mı acaba merak ediyorum.

Belki de işin suyucu çıkartanlar olmuştur ve bundan dolayı bu hafta normal vermişlerdir, belki ilk haftalarda dağıtarak bu hafta nasıl olsa haddinden fazla reklam yaptık neden daha fazla ödeyelim demişlerdir.
Belki de ilk haftalardaki post sayısı ile son haftalardaki post sayısını karşılaştırıp davranış şeklimizi inceliyorlar. Aklıma çok şey geliyor.

Şu an son haftaya giriliyor ama bir şey yazmışlardı en son kampanyayı tekrardan açacaklarını yeni girişler olacağını herhalde yapmadılar belki yaparlarsa uzun soluklu bir kampanya olabilir diye düşünüyorum. Bu şekilde devam ederse belki sınır koyup o sınırda fix bir şekilde ilerleseler diye düşünüyorum tabi olurmu bilinmez.
hero member
June 22, 2017, 12:43:38 PM
Hayırlı olsun ödemeler cüzdanlara gönderilmiş hiç yoktan iyidir gelene waves alıp biriktiriyorum. İmza kampanyasını uzatma niyetleri var mı acaba merak ediyorum.

Belki de işin suyucu çıkartanlar olmuştur ve bundan dolayı bu hafta normal vermişlerdir, belki ilk haftalarda dağıtarak bu hafta nasıl olsa haddinden fazla reklam yaptık neden daha fazla ödeyelim demişlerdir.
Belki de ilk haftalardaki post sayısı ile son haftalardaki post sayısını karşılaştırıp davranış şeklimizi inceliyorlar. Aklıma çok şey geliyor.

Geçen hafta fazla gelmişti bu hafta gelmedi aynı konulara yazdığımız için olabilir mi.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
June 22, 2017, 12:33:45 PM
Ödemelerde kimi üyeler için 50 mesaj sınırı uygulanmış, kimileri içinse sınır uygulanmadan post sayısına bakılmış.

Öyle veya böyle 3. hafta sonra erdi.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
June 22, 2017, 12:32:35 PM
Bende ödemeyi aldım hiç sekmiyor tam zamanında ödemeler işleme koyuluyor. Millet iyi post kasıyor sanırım baya iyi ödeme alanlar var bakalım son haftayamı giriyoruz yoksa devam edecekmi.
hero member
June 22, 2017, 12:13:03 PM
Bu haftaya ilişkin ödemeyi de az önce aldım. 3 haftadır sorunsuz giden bir kampanya oldu benim açımdan.

3 haftadır odeme gelıyor ama bu hafta en fazla post kasıp en az odeme aldıgım hafta oldu. ılgınc
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
June 22, 2017, 12:11:01 PM
Bu haftaya ilişkin ödemeyi de az önce aldım. 3 haftadır sorunsuz giden bir kampanya oldu benim açımdan.
hero member
June 22, 2017, 10:17:05 AM
Ödemeler akşam geç saatlere kalmıyor geçen hafta perşembe günü ödemeleri 19:00 dan önce göndermişlerdi bu seferinki de erken gönderilirse iyi olur. Ne gönderirlerse direkt waves alıyorum. 
sr. member
June 22, 2017, 09:18:06 AM

Hello everyone!

Payments will be processed today.

And we add acceptant process, so users should apply participation and will not be added automatically.
So moderation will be more detailed.

Ödemeler bugün yapılacak.
Ve üye kabulü için bir onay sistemi kullanmaya başlamışlar, otomatik katılım olmayacakmış.
Detaylar yakında paylaşılacakmış.

Söz verildiği gibi ödemeleri bugün yapacaklarmış. Ödeme planında herhangi bir değişiklik yok.

Ödemeleri akşam geç saatlerde yapıyorlar. Geçen sefer o şekilde oldu. Bakalım bu sefer de aynısı mı olacak.

Ödemeler 17.00 (bize göre 19.00)civarı yapılıyor, eğer değiştirmezlerse saat 19.30 gibi cüzdanda görünebilir.
sr. member
June 22, 2017, 09:09:51 AM
WAVES cüzdana USD Gateway eklendi, ayrıca ZrCoin, CryptoPing ve PrivateBANKX Tokenları onaylandı.

Güncel DEX indirme adresi;

https://github.com/wavesplatform/WavesGUI/releases

üstad ben waves wallet için chrome eklentisini kullanıyorum ve daha 3-4 gün önce kurdum eklentiyi. şimdi bu bilgiler doğrultusunda benim herhangi bir güncelleme apmam gerekiyor mu?

Güncel sürüm numarası v0.4.26 ve güncelleme tarihi 2017-06-20. Chrome eklentisine tıkladığınızda açılan cüzdanın versiyonu 0.4.26 ise güncel DEXi kullanıyorsunuz demektir.

Eğer kullandığınız DEX versiyon olarak eskiyse,  https://wavesplatform.com/downloads.html adresinden güncel versiyonu indirebilirsiniz.

*Seed keylerinizi iyi saklayın, kaybolması halinde cüzdanınıza giriş yapamazsınız!
bu mesajları imza kampanyası konusuna değilde normal waves konusuna yazsanız daha güzel olur. kampanyada olmayan kullanıcılar buraya uğramıyor kolay kolay gözlerinden kaçabiliyor.

DEX güncellemelerini ve daha fazlasını WAVES platform konusuna da yazıyorum takip edebildiğim kadarıyla. Buraya sadece özet yazıyorum ki konu dağılmasın, İmza Kampanyası ile ilgili soru ve sorunlar gözden kaçmasın diye.
sr. member
June 22, 2017, 08:58:49 AM
ımza kampanyası btc lerı bugun dagıtılacak ddeğil mi? bakalım ılk ıkı haftakı gıbı mı yapıcaklar yoksa post sınırı koyacaklarmı zıra 100 postu gectım Cheesy cok calısıyorum Smiley burdan gelen btc ler ıle mrt alıcam Wink mrt zamanla 10x yapacaktır en az.

Dikkat et de spam bahanesiyle seni banlamasınlar. Bir çok kişi bu konuda mağdur, ağlıyorlar.

spamlık bır durum yok. hemen her konuyu takıp etmeye calısıyorum. ıngılızce bolumunden de turkce bolumunden de. zamanda var bu aralar.

bu arada bugun dagıtmıyolarmıydı yaw hala gelen gıden bısı yok cuzdana.

Ödeme hakkında bugün şöyle bir mesaj yayınlamışlar:

"Hello everyone!

Payments will be processed today.

And we add acceptant process, so users should apply participation and will not be added automatically.
So moderation will be more detailed."

Söz verildiği gibi ödemeleri bugün yapacaklarmış. Ödeme planında herhangi bir değişiklik yok.

Ödemeleri akşam geç saatlerde yapıyorlar. Geçen sefer o şekilde oldu. Bakalım bu sefer de aynısı mı olacak.
hero member
June 22, 2017, 08:23:57 AM
ımza kampanyası btc lerı bugun dagıtılacak ddeğil mi? bakalım ılk ıkı haftakı gıbı mı yapıcaklar yoksa post sınırı koyacaklarmı zıra 100 postu gectım Cheesy cok calısıyorum Smiley burdan gelen btc ler ıle mrt alıcam Wink mrt zamanla 10x yapacaktır en az.

Dikkat et de spam bahanesiyle seni banlamasınlar. Bir çok kişi bu konuda mağdur, ağlıyorlar.

spamlık bır durum yok. hemen her konuyu takıp etmeye calısıyorum. ıngılızce bolumunden de turkce bolumunden de. zamanda var bu aralar.

bu arada bugun dagıtmıyolarmıydı yaw hala gelen gıden bısı yok cuzdana.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
June 22, 2017, 08:15:50 AM

vay be. millet bi haftada 100 post atıyor ben daha 7 ayda 100 post atamadım.
sr. member
June 22, 2017, 07:34:37 AM

hero member
June 22, 2017, 07:26:00 AM

Valla tebrik ederim 1 haftada 100 post yazabilmek ciddi uğraş ve emek gerektirir.
Ben 50 yi bile yapamıyorum bu hafta baya vakit ayırdım ama gerçekten zorlanıyorum:)

Kırk post'a ulaşmışsın yine de az buz bir sayı değil, benimkine hiç bakmadım bakmama gerek yoktur muhtemelen elliyi geçmişimdir fazlada kasmaya gerek yoktur sadece imza için verip vermeyeceklerini bilmiyoruz.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
June 22, 2017, 05:44:57 AM

Valla tebrik ederim 1 haftada 100 post yazabilmek ciddi uğraş ve emek gerektirir.
Ben 50 yi bile yapamıyorum bu hafta baya vakit ayırdım ama gerçekten zorlanıyorum:)
Pages:
Jump to: