Pages:
Author

Topic: Yatırım yaptığımız projeler hemen borsaya girmelimi ? - page 4. (Read 783 times)

jr. member
Activity: 490
Merit: 4
dandik borsaya girip de 20 kat değer kaybedecekse hemen girmemesi daha iyi olacaktır. piyasaya girenler şu an hep böyleler.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Projeye bakıp yatırım yapan kişi sayısı çok çok az. Genelde çok övülen coinlere yatırım yapan bir milletiz, sürü psikolojisi yani. Yatırım yapılan projede eninde sonunda borsaya girecektir o yüzden hemen borsaya girip çürük yatırımcıları ayıklaması bence daha iyidir.
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
ethereumun 500 dolar olmasını bekleyip de o zaman borsaya giriş yapsalar iyi olmaz mı? tanesi 0.10 dolarlık tokenler var ama borsada 1-2 cent anca işlem görüyor. işlem hacmi düşük, alış-satış aralığı açılmış falan. yani altcoinlere olan güven eskisi gibi olması beklenmemeli mi? gerçi onun da tekrar güven ortamının oluşması zaman alacak.
sr. member
Activity: 1129
Merit: 267
Hemen girsin beklentiyi karşılasın satıp çıkalım hepimizin amacı bu Smiley
member
Activity: 252
Merit: 11
Hemen borsaya girmesinden daha önemli unsurlar olduğunu düşünüyorum. Tabii ki borsaya girmesi ve de girdiği borsanın çokça bilinen bir borsa olması önemli. Ama nice önemli borsalarda nice kripto paraların çöp olma aşamasına geldiğini biliyoruz. Şahsen benim asıl önemli gördüğüm konular; ekibin işinin peşinde olması ve emin adımlarla ve sürekli gelişerek hareket etmesi. Yani esasın hemen zengin etmek değil ileride bile olsa zengin edecek potansiyeli gösteren hamleler yapan bir proje olması gerektiğini düşünüyorum. Yatırım yapılan projenin hemen zengin etmesi mümkün olmakla birlikte bir kumar oynamak gibi. Kripto paralara yatırım yapmak, hala geleceğe yatırım yapma konumunda.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Bu işteki amaç para kazanmak olduğu için borsaya girmesi ve bu borsanın iyi bir borsa olması önemli. Buradaki sıkıntı fiyatların ilk etapta bounty ciler veya airdropcular tarafından düşürülmesi. Ama zaten proje iyiyse eninde sonunda hakettiği yere gelecektir.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257

ICO projelerinin ilgi alanıma girenlerini takip edip inceleyen biriyim. Beni rahatsız eden hemen hepsinin telegramlarında sorulan ilk sorunun borsaya ne zaman girileceği olması.
Bunun başlıca sebeplerinin aşağıdaki unsurlar olduğunu düşünüyorum

- Ön satış sırasında ico fiyatının altında alıp hunterlara dağıtım olmadan ico fiyatından satmak istemeleri.
- Bounty hunterların bir an evvel elindekileri paraya çevirmek istemeleri.
- Airdropçuların öğlen yemeğinde döner parasını çıkarmak için satmak istemeleri.

Peki bu projelerin ortaya çıkma amacıyla ilgilenen hiç yokmu  Huh

Türkçe localde bir anket yapsınlar %99 burda sadece para kazanmak için çıkar. Teknoloji sonradan gelen adım bizim için, önce cebimiz dolsun.
member
Activity: 291
Merit: 11
Benim şahsi kanaatim proje ilk önce almış olduğu yatırım ile proje vaadlerini yerine getirmeli. Bir değer kazanmalı. O değeri elde ettikten sonra iyi bir borsaya girerek yatırımcısını ve ekibini mutlu etmeli. Şuana kadar gördüğüm en iyi projeler mevcut ürünü olan projeler. Bunlar bence bir adım önde olan projeler.Çünkü ürünlerini kanıtlamış oluyorlar.Bunlar borsaya ilk girdiğinde bile bir düşüş yaşamıyor.Aksine kuvvetleniyor. Ama böylesi kaç proje var oda başka konu.
member
Activity: 756
Merit: 16
kaç tane ico sonrası proje doğru düzgün ilerledi ki hepsi ico zamanı parayı topladı sonrasında proje ile ilgilenmedi bile. Bu yüzden herkes biran önce elinden çıkarmak istiyor coini
full member
Activity: 658
Merit: 153
Şöyle bir piyasada hemen girmemeli borsalara proje zamanını beklemeli borsa için bazı coinleri görüyoruz giriyorlar ve ico altına sarkıyor fiyatları girdiklerimin bu hatalara düşmesini istemem.
member
Activity: 406
Merit: 14
Ortaya çıkma sebepleri benim umrumda oluyor. Proje neyi amaçlıyor, amaçladığı şeyi gerçekleştirebilir mi? Amaçladığı alan daha önce başka projeler tarafından denenmiş mi eğer denenmişse o projeler başarılı olmuş mu? gibi sorularla projeyi irdeliyorum. Sonrada o projeye bounty yapayım mı yapmayayım mı veya borsaya girdiğinde alayım mı? diye de karar veriyorum.
full member
Activity: 770
Merit: 103
kendi adıma şunu söyleyebilirim ki bu projelerin ortaya çıkma amaçları zerre umrumda değil. bakarım projeye , hype varsa dalarım flipler çıkarım. sonrasında isterse dünyayı kurtarsın umrum olmaz
jr. member
Activity: 316
Merit: 1
istediği yatırımı alan projelerin acele haraket etmeden kaliteli borsalarda yer almaları gerekiyo, hem yatırımcısını mutlu edebilmek için hemde yarattığı teknolojinin ve aldığı yatırımı hakkını verebilmek için.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Ben şahsen istemem. Pek istisna da görmedim ama istisnalar hariç en iyi ihtimalle 10'da birine iniyor ico fiyatının. Yatırımcısını mahvediyor yani. O yüzden piyasanın yükseliş eğiliminde olduğu bir dönem girmesi en iyisi.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Aslında bence bu ICO sürecini biraz borsalar düzenlemeli diye düşünüyorum. Bir ürünü olmayanları borsaya almamaya başlarlarsa bu piyasaya gerçekten çok büyük çeki düzen gelir. Sorunun cevabına gelince, ürünü ortaya çıkardıktan sonra borsaya da girmeli.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Tabi bu proje ile alakalı.Proje altyapısını sağlam oluşturmuşsa girebilir.Oluşturmamışsa girmesi fayda yerine zarar getirir.Benim beklediğim bir sene sonra girecek projeler var.Forever bunlardan biei.Ekip oyun sektöründe belli kariyeri olan bir ekip.Coinin projesine göre değişiyor girip girmemesi.
member
Activity: 633
Merit: 15
Proje ilerleme kaydettiğin de borsalara girmesi çok daha sağlam olur. Dump yeme ihtimali bir miktar azalır diye düşünüyorum.
member
Activity: 518
Merit: 15
Düşüş devam ediyorsa biraz ertelense de sorun olmaz bence. Yükseliş döneminde girmesi daha iyi olur bence.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
İlk başlarda idexe bari girseler yeter. Daha sonra projenin safhalarını gerçekleştirdikçe yeni borsalara girdikçe fiyatı iconun üstüne çıkacaktır.
member
Activity: 308
Merit: 10
Bence hem proje açısından hem piyasa açısında hemen girmeleri şuan için çok mantıksız.Ancak yatırımcılarını üzmeye yarıyor fiyat.
Dediğiniz şey daha genel birşey ise o zamanda haklısınız.Projeler zaten iş yapıyor ve gerçekten ümit vaadediyorsa her türlü zengin edecektir.yolun başındayız.
Pages:
Jump to: