Pages:
Author

Topic: Yatırım yaptığımız projeler hemen borsaya girmelimi ? - page 5. (Read 783 times)

jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Bir insan yatırım yapıyorsa pek tabi karşılığını almayı bekler. Bu ne kadar erken olursa yatırımcı o kadar mutlu olur fakat şu anki piyasada gerçekten hangi strateji izlenmeli belli değil. Projeler piyasaya girmeyip ürünlerini/projelerini geliştirmeye yönelerek piyasaya somut bir şekilde girerse acaba daha mı iyi olur yoksa pek de bir şey fark etmez mi? Kısa vadede bence pek bir fark olmaz, ama sabırlı insanlar için projelerin kalitesi ve daha da önemlisi ekibin özverisi çok önemli.
member
Activity: 392
Merit: 11
Zamanlama çok önemli. Hemen borsaya girmek piyasa iyiyse harika sonuçlar doğurabilir ama piyasa kötüyse kan kusturabilir.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Şuan için projenin çıkış amaçlarına bakacak insan sayısı ne yazık ki çok az sayıda, kaldı ki geleceği düşünüpte ico başlatan coin sayısı da çok az sayıda, ondan dolayı bir ico' ya yatırım yaparken herşeyi ile düşünmek gerekir.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
sağlam borsalara girmesi gerektiğini savunuyorum ben de. saçma sapan borsalara girip dönerciler tarafından istila ediliyor sonra.
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Hemen girmeli öyle veya böyle. Alttan satacaklarınkini de ekibin kendisi toplamalı yatırımcısını koruma amacıyla ico fiyatının altındaki her satışı ekip kendisi almalı.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Evet girmeli ve Hayır girmemeli şeklinde iki cevabım ve açıklamam olacak.

Evet Girmeli çünkü; piyasaya girdiğinde yatırımcı pumplamak için sağlam işlemler yapıyor ve iyi bir yere hızlı ulaşabiliyor. Bu sayede yatırımcısına kazandırıyor.

Hayır Girmemeli çünkü; piyasaya girerse ani pump ve dumplar çok fazla yaşandığı için (bountyden ve airdroplardan gelenleri satanlar çok olduğu için) yatırımcı zarar görüyor ve yatırım yaparken 50 sefer düşünüyor.
full member
Activity: 728
Merit: 151
aslında bunun bir çok değişkeni var. proje ne kadar iyi para toplasa da eğer bounty falan yapıyorsa dönerciler aç köpek gibi satacağı için fiyatın anasını illaki belleyecek.bu noktada takımın salak olmaması lazım...ya ico katılımcılarına öncelik verip yavaş yavaş kilitleri açacaksın (ön satışa girenler genel satışa girenler sonra dönerciler) ya da hurrra diye açıyorsan takım olarak borsadan toplayacaksın biraz tokeni geri satın alma yapacaksın yani .

girdiğin borsada önemli çöp bi borsaya giriyorsan o fiyat illa çöp olacaktır
member
Activity: 378
Gireceği borsaya göre degişecek bir durum yanı bınanceye girecekse tabı hemen girsin ama yok idexte veya etherdeltada listelenecekse girmesin kardeşim, merkezsiz borsalarda contrattan listelenen tokenler veya coinler geberiyor
full member
Activity: 602
Merit: 118
Hemen girecekse bile hacimli borsalara girmeli. Özellikle hacimsiz borsalara girince pek işe yaramıyor. Ekip projesine sahip çıksın zamanla kaliteli borsalara girsede güzel olur. Mesela hydro ekip iyi çalışıyor ve yavaş yavaş hacimli borsalara giriyor. Her ay yeni bir borsaya eklense yeter. En son bittrexe girdi. Ve orada iyi hacim yakaladı. Hydro yu örnek olması bakımından verdim
member
Activity: 291

ICO projelerinin ilgi alanıma girenlerini takip edip inceleyen biriyim. Beni rahatsız eden hemen hepsinin telegramlarında sorulan ilk sorunun borsaya ne zaman girileceği olması.
Bunun başlıca sebeplerinin aşağıdaki unsurlar olduğunu düşünüyorum

- Ön satış sırasında ico fiyatının altında alıp hunterlara dağıtım olmadan ico fiyatından satmak istemeleri.
- Bounty hunterların bir an evvel elindekileri paraya çevirmek istemeleri.
- Airdropçuların öğlen yemeğinde döner parasını çıkarmak için satmak istemeleri.

Peki bu projelerin ortaya çıkma amacıyla ilgilenen hiç yokmu  Huh

Pages:
Jump to: