Pages:
Author

Topic: Yeni çıkan coinlerden uzun-kısa vadede hangsine yatırım yapmak lazım ? - page 3. (Read 746 times)

jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Yeni coinler çok risklidir. Kazandırdığı zaman yüzde 800 bile yaptırır hatta daha fazlası lakin çok zor olduğu için araştırmış olsam bile girmedim. Zaten bunu kestirmek de ayrı bir iş. Yapabilende azdır ve burada yazanlardan 2 3 u ancadir.
member
Activity: 156
Merit: 10
Bana sorarsanızda projenin ileri yönlü roadmapına bakıp projenin gidişatına göre elden çıkarma veya elde tutma yolu seçilebilir. Proje sağlamsa iyi yatırım almışsa ve vaad ettiklerini yapabilecek bir düzeyi varsa tutmak daha mantıklı olacaktır.
member
Activity: 210
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
yeni cıkan coinlerden ben credits , pundix ve daostack almanızı tavsiye ederim. Uzun vadede güzel şeyler bırakacağını düşünüyorum. Yine de yatırım yapıp yapmamak size kalmış
member
Activity: 231
Neo koini öneririm hocam size,   aynı ethereumun madencilik olmayanını düşünün, alın size neo, bir de saymakla bitmeyecek bir çok ek özelliği de var, yakında bir borsa da kuracakları kesinleşti
member
Activity: 135
INS ve Egretıa ınceleyebılırsın uzun vadede getırısı olacagını dusunuyorum genel olarak guzel projeler var ıcobench uzerınden detaylı ıncelemeler yapabılırsın.Bunun yanı sıra ayrı bır sepet yapıp neo ve kcs tutmanıda onerebılırım 2019 neonun yılı olacagını dusunuyorum uzun vadede getırısı mutlaka olur.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Yeni sayılabilecek INS var tavsiye edebileceğim. Arz miktarı ve proje kalitesini incelersen iyi bir kar beklentisi içerisinde olduğumuzu anlayabilirsin. Ben en aşağı 5x-6x bekliyorum
sr. member
Activity: 370
Merit: 250
İcosu devam eden icolardan, bobsrepairs iş yapacak gibi duruyor, mcafee reklamını yapmıştı zaten, projeye ilgi yüksek güzel bir borsa haberiyle güzel paralar bırakabilir.
newbie
Activity: 131
Merit: 0
bnb ve  eos ve neo aldım bol mıktarda bakalım uzun vadede neler olacak
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
daico tarzı eth tokenları ve neo tabanlı olanlar daha güvenilir geliyor bana.
member
Activity: 336
ben deex rdd xsn aldım uzun süre kalması için uzun bekleyeceğim bu  sürede ciddi bir yükseliş bekliyorum bekleyip göreceğiz heğp birlikte umarım beklediğimiz gibi olur
member
Activity: 294
Hem kisa vade hem de kredi karti ile alim yapacaksan biraz garantici dusunmen gerekiyor. Bu durumda fazla altcoinlerde takilmani tavsiye etmem. Ethereum veya Bitcoin alarak oncelikler kredi kartini kapatip daha sonra elinde kalan kismi ile altcoinlere gozun kapali yatirima girmen en mantiklisi.
sr. member
Activity: 1834
Merit: 331
Bence al sat yapmak yerine Bnb ve Ins alınıp uzun vadede beklenebilir. Çok iyi kar yaptırabilecek coinler olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 213
Merit: 11
Allah Allah cok kişi de Wpr demiş.. neredeyse ico zamanlarından beri elimde az bir miktar Wpr var fakat wpr nin daha 1.5 x ten fazla yükseldiğini görmedim. Bana göre de ekip çok iyi zaten enerji konusunda çalışmaları devam ediyor ama atıyorum bir 3x 5x yapacağını düşünen varsa neye göre ya da ne zaman yapacak diye düşünüyorsunuz fikrinizi merak ettim..
newbie
Activity: 9
Coinmarketcaptan yeni eklenenlere bakıp volumleri, dolaşım miktarları na bakıp fikir oluşturabilirsiniz.Benim Portföyümdeki altlar genelde borsaların kendilerininkiler.Bunların yanında ONT,WPR,HYDRO,ORC .... YTD..
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Ben coinlere uzun vade olarak bakıyorum her zaman bana göre vechain wan neo eos gibi coinler uzun vade tutulabilir ama yatırım tavsiyesi dinleme araştır iyice derim
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Yeni çıkan coini eğer ıco süreçlerinde takip etmiş ekibini whitepaperını vs. falan güzelce araştırıp ciddi bir potansiyel de görüyorsanız girilebilir. Fakat elinizde yeterli veri yokse borsadaki hareketleri bir süre izlenmeli diye düşünüyoruma
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
O dediğin borsalarda yok ama bancor ya da c-cexden alabiliyosun kredi kartıyla, yeni çıkan coinlere yatırım yapmak biraz zordur çok fazla da tavsiye edebileceğim yok ama değerlendirmek istersen neo, eos gibi coinlere bi bak derim
full member
Activity: 434
Merit: 100
Ben piyasaya yeni giriş yapmış ve gelecekte bir yerlere gelebileceğini düşündüğüm iki coini önerebilirim. Bunlar INS ve Credits ikiside piyasada oldukça taze coinler gelecekte güzel paralar kazandıracağına inanıyorum açıkcası fakat lütfen araştırmalarını yapmadan yatırım yapma.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Benim önereceğim token diğerlerinden farklı; bugüne kadar çoğunluğu blockchain altyapısı sunan coin/tokenleri topladım. Birkaç adet de iş platformu sunan projenin icosuna katıldım. Bir süredir de icosu birkaç ay önce biten bir proje olan Budbo'yu inceliyorum. Adamlar medical marijuana için bir platform kurmuşlar. Yalnızca Amerika'da pazar büyüklüğü 4 milyar dolardan fazla. Kanada'da medikal kullanımın yasal zemini hazırlamış durumda. Bu proje yakın bir zamanda devletler tarafından da desteklenirse şaşırmam. Ben ico fiyatının çok çok altında aldım bir miktar. Alın diyemem ama araştırmanızı öneririm.
newbie
Activity: 131
helbiz ve etc yi düşünmeye başladım sanırım alıcam
Pages:
Jump to: