Pages:
Author

Topic: Yeni çıkan coinlerden uzun-kısa vadede hangsine yatırım yapmak lazım ? - page 6. (Read 746 times)

full member
Activity: 350
Merit: 100
İcodrops sitesinden ve benzerlerinden tamamlanmis projelerin ico fiyatinin altinda olanlarina yatirim yapilabilir. Telegram kanallari takip etmek şart. Bittrex polo binance gircek yeni coin uçar
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
Kısa vade derseniz eğer ico fiyatı altında gezen coinlere göz atmanızı tavsiye ederim.ama uzun vadede gerçekten sabırlıyım derseniz eth,neo,icx,wan,man favorilerim.hepsniden elimde bulunduruyorum sadece wanı yakalayamadım eğer biraz daha düşerse 5 dolar altına onuda sepetime ekleyeceğim.belki x100 yapmaz bu sepet ama çöp olacağınıda asla düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
Yeni çıkanlar ico değerinin çok altındaysa şansını deneyebilirsin ama ico aşamasında yatırm yapma bence, ben 3 kere yaptım 3'ündede çok fena zarardayım
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
su anda ilk coinmarketcap de ilk 100 de olan lardan yatırım yapmak mantıksız mı ? sizce

Aksine bana daha sağlam gözüküyor. Belki x10 x20 kazandırmazlar ama çöp koin denizinde boğulmaktansa daha güvenilir bir yatırım yapmış olurusnuz.
newbie
Activity: 131
Merit: 0
su anda ilk coinmarketcap de ilk 100 de olan lardan yatırım yapmak mantıksız mı ? sizce
newbie
Activity: 25
Önerileri de dikkate alarak, iyice araştırarak alım yap. Alımları uzun vadeli yapmanı öneririm.
member
Activity: 490
Merit: 16
hocam dikkatle seçmen gerekir sepetini ben ins wpr wan ve neo uzun vade tutucusuyum tabii sen araştırıp gir . sonra pişman olmakta var işin içinde ve de hodl tutacaksanız sinirlerinizi gevşetin abi düşmüş aha satayım moduna girmeyin yoksa adet kaybınız oluyor tecrübeyle sabit  Grin ha birde pundix hodl
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Lun, gvt, ins, wpr, wan bunlara güveniyorum zarar ettirmez bu sepet ytd.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Merhaba hocam
Öncelikle tavsiye üzerine yatırım yapmamanı öneririm. Her önerileni araştır sonra kendin karar ver. INS ve BCPT'ye bakabilirsin. Projeler oldukça sağlam. Ben her zaman uzun vadeli yaıtım yaparım.
newbie
Activity: 131
Yeni çıkan coinlerden uzun-kısa vadede hangsine yatırım yapmak lazım bide binance bitrex gbi borsalara kredi kartıyla alım var mı ?
Pages:
Jump to: