Pages:
Author

Topic: Yeni çıkan coinlerden uzun-kısa vadede hangsine yatırım yapmak lazım ? - page 5. (Read 746 times)

full member
Activity: 406
Merit: 102
Öncelikle araştırdım derim, Uzun vade için INS EOS ve ETH derim kendim olarakda üçünede yatırımı yaptımazda olsa kar ettirdi bekliyorum 10 katlamayı parayı yada 10x yakın bir küsürlere
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Pund x ve zili bende okuyorum sürekli, ama yatırım sepetimde zrx ve gvt'ye yer veriyorum büyük beklentim o coinlerde. VEN'in projesine de güveniyorum değerlendirilebilir uzun vade için.
newbie
Activity: 131
güzel tavsiyeler bunlar ben biraz şansızım mamafi etherlerimi bozdurdum para lazım oldu 1 gün sora patladı ether hayretler yaaaa
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Kısa vade boğa sezonunda her coin kazandırır.Ico fiyatına yakın olanlar daha çok değerlenir ve yeni çıkmışsa piyasaya.wpr,ins,utk bunlar bir anda ortam düzeldiğinde fırlayabilirler.Uzun vade Pundi X.Alıp unutmalık bir coin.Kendi kendine hem fiyatı hemde cüzdanda tuttukça çoğalan bir coin Pundi X.
full member
Activity: 532
alımların orta vadeli olsun eğer yeniysende piyasada GVT VEN EOS INS bunlara bakabilirsin almak için paranın bir kısmınıda eth btc de tutmanı öneririm.
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Ben kısa vadede değilde uzun vadede yatırım yapmayı tercih edenlerdenim sizede uzun vadede yatırımı tavsiye ederim ama yatırım yapmadan önce uzun süre piyasayı gözlemleyip iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim size uzun vadede yatırım yapabileceğiniz coin olarak etherum ve Neoyu önerebilirim
member
Activity: 210
Yeni gözümde olan coinler FLIXX ve CREDITS. Onun haricindekiler binance borsasında olan bilip güvendiğim coinler. En çok güvendiğin coine yatırım yapıp beklemek daha çok işime geliyor
full member
Activity: 938
Merit: 115
Ben size binance gibi bir borsada eğer yapılabiliyorsa bile kredi kartı ile alım yapmamanızı öneririm. Önce bitcoin alıp onu binance a transfer edip öyle işlem yapabilirsiniz. Yeni çıkanlardan da ins i önerebilirim.
full member
Activity: 406
Büyük mevla yatırım yapıyorsan uzun vadeyi tercih etme derım benım fikrim bu, kücük artışlerda bile kazancını etkiliyor aynı zamandada zavarını.
newbie
Activity: 131
beyler çok fazla da coin var yahuuu bu arada hemen size kuzenimin anlattığı bir şey paylaşim bu kuzenımın bır arkdası 80 bin dolar ile girmiş 1 milyon dolar parası varmış... şu an bunların hepsinide borsa dan yapmış
full member
Activity: 321
Merit: 100
Token That Will Transform The Venture Capital Mark
Bu yıla damgasını vuracak coinler: Ont, Wan, Eos (fiyatı şişti biraz), Trx, Zil, Nano (teknik sorunları çözmesi lazım)
sr. member
Activity: 509
Merit: 253
Bu konuda ne dense sonunda yalan olma ihtimali yüksek, çok yeniysen bu piyasada uzunca bir müddet okuma ve araştırmaya ver kendini piyasa mantığını ve psikolojisini çalış sonra kendin seçersin zaten.
full member
Activity: 350
Merit: 100
EndChain - Complete Logistical Solution
Burda öneri olarak verilen coinleri sık eleyip ince işlemeniz lazım yoksa zarar etme ihtimaliniz çok yüksek o yüzden dikkatli olun derim bol kazançlar herkese.
full member
Activity: 336
Merit: 111
Var hocam ve binance borsasında olan coinlerden herhangi biri bile önemli bir yatırım olabilir ama kesin bir tavsiye veremem bnb ya da eth destekliyorum sadece
full member
Activity: 322
tavsiye ile yatırım yapmamanı öneririm. yani kendi araştırmanı yapman lazım tavsiye edilen coinleri de araştır ama yatırımı araştırmadan kesinlikle yapma.
member
Activity: 224
Merit: 12
Başkalarını tavsiyelerini aldıktan sonra sizde coinleri araştırın ve ona göre yatırım yapın, yoksa başkasının tavsiyesi üzerine coine para yatırmayın.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
en yeni çıkan zippie var bancor'da, fiyat uygun bence!
BlockVee var bittrex'te, henüz all time higger yapmadı
Dmarket-Uptoken-Propy uygun yerlerden alınırsa kaybettireceğini sanmam.

kredi kartıyla alım yok, en azından bittrex ve binance'ta yok, https://cex.io/buysell  >>>şu adreste var bildiğim kadarıyla.
member
Activity: 448
Sana kalmış yatırım yapıp yapmaman gereken coinler milletden fikir al sadece uygulamayı sen yap sonra millete sövme sen dedin al bunu diye kimse kimseye yatırım tavsiyesi vermez veremezde suçtur bu
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Kısa vadeli yatırım pek desteklediğim birsey degil kafada saç kalmaz ilerde stres sinir yaratır insanı yıpratır ama yine de tavsiye vermek gerekirse binance coin alabilirsin
full member
Activity: 602
Merit: 118
herkes elinde ki coin ya da tokeni yazmış ama onları alcağım parayı nasıl aktarcağını kimse yazmamış. bu sitelerden kredi akrtı ile alım yapamazsın kardeş. ilk önce btc alman lazım. daha sonra bu sitelere btc yollayıp hangi alt coini alcaksan onu alırsın.  tavsiyem bitrexten uzak dur. çok fazla komisyon alıyor. binance yi tavsiye ederim. coin işine gelince kendi araştırmanı yap. zaten boğa piyasasında en kötü giden 3-5 kat gider. sana tavsiye verenin dediği coin giderse hemen onu bir şey zannetme.
Pages:
Jump to: