Pages:
Author

Topic: YurtDışı SimKart 4 TL Whatsapp ve Sosyal Medya Mobil Onay işlemleri için 4TL - page 5. (Read 4047 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
kartlarla steemit hesabı açmayı denediniz mi hocam eğer açılabiliyorsa sipariş geçmek istiyorum veya test etme imkanımız var mıdır?

Test edebiliriz yardımcı olayım size. PM ve mail&skype: [email protected]  işlemi gerçekleştirebiliriz

skype ekledim hocam yazdım ordan dönüş bekliyorum
member
Activity: 260
Merit: 10
kartlarla steemit hesabı açmayı denediniz mi hocam eğer açılabiliyorsa sipariş geçmek istiyorum veya test etme imkanımız var mıdır?

Test edebiliriz yardımcı olayım size. PM ve mail&skype: [email protected]  işlemi gerçekleştirebiliriz
member
Activity: 378
Merit: 11
member
nasıl alınıyor, detayları yazar mısınız özelden?

skype ve mail: [email protected] eklerseniz konuşalım

saatlik mesaj hakkım dolmuş.
An Error Has Occurred!
You have exceeded the limit of 10 personal messages per hour. Buying a Copper membership may increase your limit.
member
Activity: 252
nasıl alınıyor, detayları yazar mısınız özelden?
member

Foruma özel 4TL adet fiyatı olarak konu güncellenmiştir... İyi çalışmalar...
member
hocam bende alacağım fakat kartlar milletin elinde patlıyor.Madem öyle ufak bir meblag karşılığı insanlara kontör yükleme hizmeti de ver.Böylece yaptığın iş daha düzgün olur.

sizle hiç alışverişimiz olmadı '' kartlar milletin elinde patlıyor.'' ifadenizi anlamadım gerçekten?
member
Activity: 124
hocam bende alacağım fakat kartlar milletin elinde patlıyor.Madem öyle ufak bir meblag karşılığı insanlara kontör yükleme hizmeti de ver.Böylece yaptığın iş daha düzgün olur.
member
Konu güncellendi referans ve müşteri yorumları eklendi.Birçok forumda üyeliğim ve satışlarım bulunmaktadır.İyi forumlar...
member
20 Adet bende alabilirim, iletişim bilgilerinizi gönderirmisiniz ?

PM gönderdim yardımcı olabilirim size
newbie
Activity: 26
Merit: 0
Bizim tele2 nun beleşe verdiği kartları Türkiye üzerinden satmak akıllıca bir ticari hareket. Bende bu işe girip piyaSayı kızıştırsammı. Öyle 6 ay filan muhabbetinde gerek yok btc PayPal vs nerden ödeme yollanırsa direk kontör eklemesindedir yaparız. Valla bu gün sipariş etsem 3 günde kartlar geliyor nasılsa
member
Konu günceldir arkadaşlar PM'ler gönderilmiştir...
U20
full member
Activity: 546
Merit: 103
CAT.EX Exchange
20 Adet bende alabilirim, iletişim bilgilerinizi gönderirmisiniz ?
member
Merhaba ,

En az kaç tl veya dolar yatırabiliyoruz boşu boşunada her seferinde farklı hat almak istemiyorum sonuçta kart iptal olunca telegram vs de gidicek nasıl yapabilriiz bunu ?

Websitesinden kredi kartıyla mı ödeme yapacağız? Türkiye'deki operatörler ile anlaşmalı demişsiniz; roaming ücretleri yok mu? İsveç sitesinden alınan 20 gb internet burada rahatlıkla kullanılabilecek mi? şebeke sorunu olmayacak mı? mutlaka kullanmışsınızdır. Ona göre soruyorum.

PM'ler gönderildi...
full member
Activity: 294
Merit: 101
Merhaba ,

En az kaç tl veya dolar yatırabiliyoruz boşu boşunada her seferinde farklı hat almak istemiyorum sonuçta kart iptal olunca telegram vs de gidicek nasıl yapabilriiz bunu ?
newbie
Activity: 14
Websitesinden kredi kartıyla mı ödeme yapacağız? Türkiye'deki operatörler ile anlaşmalı demişsiniz; roaming ücretleri yok mu? İsveç sitesinden alınan 20 gb internet burada rahatlıkla kullanılabilecek mi? şebeke sorunu olmayacak mı? mutlaka kullanmışsınızdır. Ona göre soruyorum.
member
Merhaba bende almak istiyorum 20 adet elinizde mevcut mu?

Evet mevcut.Mesaj gönderdim...
newbie
Activity: 31
Merhaba bende almak istiyorum 20 adet elinizde mevcut mu?
member
Konu günceldir arkadaşlar... iyi forumlar...iyi çalışmalar.
member
Kişiyle özel mesajla konuştuk, 90 tane hat kontör yüklenemediği için elimde patladı. Comviq adlı websitesine girdiğimde sadece AB ülkelerinden ödeme kabul edildiği söyleniyor (translateden öyle anladım) dolayısıyla bu sim kartların ülkemizde satılmasının hiçbir anlamı yok. Kısacası memnun kalmadığım bir alışveriş oldu, kolay gelsin.

1 ay süre öncesine kadar TR den VISA ile yüklenebiliyordu. Anlamı şudur konuda belirtildiği üzere: Hatların mobil onay için SMS almasıdır
Pages:
Jump to: