Pages:
Author

Topic: YurtDışı SimKart 4 TL Whatsapp ve Sosyal Medya Mobil Onay işlemleri için 4TL - page 6. (Read 4047 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Kişiyle özel mesajla konuştuk, 90 tane hat kontör yüklenemediği için elimde patladı. Comviq adlı websitesine girdiğimde sadece AB ülkelerinden ödeme kabul edildiği söyleniyor (translateden öyle anladım) dolayısıyla bu sim kartların ülkemizde satılmasının hiçbir anlamı yok. Kısacası memnun kalmadığım bir alışveriş oldu, kolay gelsin.
member
Activity: 260
Merit: 10
Kartların süresi bittikten sonra tekrar aynı numarayı alabiliyor muyuz? Ya da kartların süresini bitmeden uzatma imkanımız var mıdır?

Süre max 6 aydır. Artık kontor yüklenemiyor.
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Kartların süresi bittikten sonra tekrar aynı numarayı alabiliyor muyuz? Ya da kartların süresini bitmeden uzatma imkanımız var mıdır?
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
Hayırlı satışlar diyelim gmail hesabı açtık onay için bu hatları kullandık 1 yıl sonra ne yapacağız 1 yıl kullanım kötü olmuş açıkçası sonuçta hattı numara çıkartamıyoruz.
member
Bu ürün neden kullanılıyor? kaçakçılık amaçlı mı suç amaçlı mı kullanılıyor? insanlar neden alıyor ki ?

www.avrupasimkart.com  websitemden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hatlara kontor yüklenemiyor sadece mobil onay için kullanılabiliyor.Bir çok sosyal medya sitesinde.
brand new
Activity: 0
Merit: 0
Bu ürün neden kullanılıyor? kaçakçılık amaçlı mı suç amaçlı mı kullanılıyor? insanlar neden alıyor ki ?
member
Activity: 308
Millet ne ekmek kapıları buluyor tebrik etmemek elde değil.
member
250 Türk lirasi karşılığında 50 adet daha hat satın aldım, hatlar tertemiz çalışıyor.

ilginize teşekkürler...
sr. member
250 Türk lirasi karşılığında 50 adet daha hat satın aldım, hatlar tertemiz çalışıyor.
member
konu günceldir satış devam ediyor...
member
Aldığım hatları denedim. Twitter ve telegram'da sorunsuz çalıştı. Teşekkürler.

Memnuniyetinize sevindim... Rica ederim iyi forumlar...
newbie
Activity: 36
Aldığım hatları denedim. Twitter ve telegram'da sorunsuz çalıştı. Teşekkürler.
member
Sim kartların fiyatı uygun ama yenileme ücreti çokmuş. Neden Kırgızistan gibi daha ucuz yenileme ücretli sim kartlar varken, İsveç'i tercih ettiniz bunun özel bir sebebi var mı? Merak ettim.

Kırgizistanda tanıdığım yok malesef
full member
Activity: 386
Merit: 178
Sim kartların fiyatı uygun ama yenileme ücreti çokmuş. Neden Kırgızistan gibi daha ucuz yenileme ücretli sim kartlar varken, İsveç'i tercih ettiniz bunun özel bir sebebi var mı? Merak ettim.
member
Sipariş ettiğim 20 adet sim kart bu gün elime ulaştı. Aynı gün kargoya verdiğiniz için teşekkürler. hatları kontrol edip çalışırlığını test ettikten sonra sonucu tekrar yazarım. yeni alıcaklara bilgi amaçlı. Hayırlı satışlar.

ilginize teşekkürler iyi forumlar...
newbie
Sipariş ettiğim 20 adet sim kart bu gün elime ulaştı. Aynı gün kargoya verdiğiniz için teşekkürler. hatları kontrol edip çalışırlığını test ettikten sonra sonucu tekrar yazarım. yeni alıcaklara bilgi amaçlı. Hayırlı satışlar.
member
Hatları mail onaylatmada kullandım fakat Twitter onaylatmada SMS gönderilmiyor, arama isteyince arama yapmıyor. Bunun Twitter'den mi yoksa hatlardan mı kaynaklı olduğunu bilmiyorum ayrıca hatlar Telegram'da çalışıyor. Bunu not olsun diye buraya bırakıyorum, satan kişiden detaylı bilgi alırsınız.

Öncelikle 2.siparişinizin kargosunun size ulaştığını belirtmek isterim ilginize teşekkürler... Hatlar konuda belirtildiği üzere sms alırlar ama arama almazlar. Twitter için belirli aralıklarda denemek lazım diye düşünüyorum.Şimdiye kadar herhangi bir şikayet gelmemiştir bilginize iyi forumlar dilerim...
sr. member
Hatları mail onaylatmada kullandım fakat Twitter onaylatmada SMS gönderilmiyor, arama isteyince arama yapmıyor. Bunun Twitter'den mi yoksa hatlardan mı kaynaklı olduğunu bilmiyorum ayrıca hatlar Telegram'da çalışıyor. Bunu not olsun diye buraya bırakıyorum, satan kişiden detaylı bilgi alırsınız.
newbie
Merhaba bir kaç sorum olucak sim kartlarla ilgili.
Ben bunları tokenlere başvuruda kullanıcam ama her seferinde telefona tek tek takıp çıkartmak yerine cutegram gibi bir programda kullanmam gerek. Bu durumda da telegram üzerinden başvuru yapacağım tokeni aratma bulma şansım yok. Bu kartları telefona takmış gibi bilgisayardan kullanabileceğim program varmı bildiğiniz?

Birde hatları aldım diyelim hemen takıp kullanıcakmıyım yoksa önce bakiye yükleyip aktif etmek mi gerekiyor? en az ne kadar bakiye yüklemek gerek? bana 40 tane hat gerekiyorda maliyeti tam olarak hesaplamam gerek.

Program için bilgim yok. Hatları bakiye yüklemeden kullanabilirsiniz.Sms alırlar ve whatsapp için kullanabilirsiniz yükleme yapmadan.

Sipariş vericem ama T.İş bankası ya da Akbank'dan havale yapabilirim şuan. Hesap numaranız var mı?

PM gönderdim...

Enpara hesabına 100TL gönderdim az önce. Bu hesaba pm olarak alıcı ve adres bilgilerimide yolladım. Yarın kargoya verirseniz ertesi gün elimde olur. Hafta sonuna kalmazsa sevinirim.
member
Merhaba bir kaç sorum olucak sim kartlarla ilgili.
Ben bunları tokenlere başvuruda kullanıcam ama her seferinde telefona tek tek takıp çıkartmak yerine cutegram gibi bir programda kullanmam gerek. Bu durumda da telegram üzerinden başvuru yapacağım tokeni aratma bulma şansım yok. Bu kartları telefona takmış gibi bilgisayardan kullanabileceğim program varmı bildiğiniz?

Birde hatları aldım diyelim hemen takıp kullanıcakmıyım yoksa önce bakiye yükleyip aktif etmek mi gerekiyor? en az ne kadar bakiye yüklemek gerek? bana 40 tane hat gerekiyorda maliyeti tam olarak hesaplamam gerek.

Program için bilgim yok. Hatları bakiye yüklemeden kullanabilirsiniz.Sms alırlar ve whatsapp için kullanabilirsiniz yükleme yapmadan.

Sipariş vericem ama T.İş bankası ya da Akbank'dan havale yapabilirim şuan. Hesap numaranız var mı?

PM gönderdim...
Pages:
Jump to: