Pages:
Author

Topic: 1 Bitcoin Zamanla 1 Milyon Dolar Olabilir mi? - page 5. (Read 4482 times)

jr. member
Activity: 266
Merit: 2
20 bini aşmak için geçecek süre biraz fazla olacak. 1 milyon dolar şu an için anlamsız. tutup 50 bine gelip yeniden 3-5 bine düşmeyecektir. en fazla 20 bine gerileyecek şekilde müthiş bir yükseliş yapması gerek. o nedenle 100k-150k aralığında bir sıçrama 20 bine kadar müthiş dump demektir. belki sonraki hamleleri budur.
jr. member
Activity: 239
Merit: 1
Hele şu 10k yı tekrar geçsin güven gelsin de piyasaya sonra bakarız 100k mı olur 1m mi olur , başını bi kaldıramadı 7 ay geçti düzeltme de yetmedi mi acaba ?
member
Activity: 476
Merit: 75
1 milyon doalr korkunç iddalı bir rakam ama kimse olmaz be dememli bence zaten çıkarkende inerkende normal bir hareketi yok deli gibi bir şey bu btc:d
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
1 bitcoin seneyi 20k dan kapatsın yeterli, ileri hedeflere daha sonra bakarız. Bitcoin dominanace oranı son 2 haftada yüzde beş arttı. altcoinlerin ne halde olduğunu anlatan bilgi budur. Bitcoin düşüyor ama altcoinler daha fazla oranda düşüyor.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Bir iki yıl içerisinde olacağını düşünen çok insan var ama bu duraklama süresi uzun sürerse etkileri çok ağır olacak gibi. Herkesin ilgisi azalacak ve yeni doğmuş gibi insanların ilgisini tekrar başlamasını beklemek zorunda kalacağız
newbie
Activity: 168
küçük bir deney yapın. 5 sene dayanabilecek coin bulun ve fiyatı ucuz olsun. 0.10 btc kadar alırsan 10x yapması ve saklaman ilerde bitcoin patlama yaptığı zaman belki milyoner olursun. çok hayalci değil mi. anı yaşa 10 bin doları geçsin 20 bin hayali kur sonra 30 bin.
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
10.000 USD değeri görmeye hasret kaldığımız günlerde son altı ayda olup bitine bakınca bitcoin tek başına 1 milyon dolar olmasın bitcoin artsın ama piyasadaki altcoinlerin yüzde yetmişi de artsın.
newbie
Activity: 196
olmaz, yok öyle bir dünya..sanal bir birimin milyon dolar olma olasılığı ancak antika değerine dönüştüğü zaman olabilir.
newbie
Activity: 252
Şu an için mümkün gözükmüyor. 1 miliyon dolar olması için günlük hayatta bitcoin kullanılması lazım buda çok uzun vadede mümküm olabilir.
jr. member
Activity: 182
benim tahminim 250 bin doları geçeceği yönünde. 5 senede vade veriyorum. garanti değil fakat bitcoinin böyle aşırı rakamlara ulaşmasında karşısına günümüzden daha çok sorunlar çıkacak. yani bitcoin borsalarından kişilerin bilgilerine ulaşarak direkt gasp edilmesi veya onların pclerinin hacklenmesi gibi çok kolay konulardan aşırılara varıncaya kadar.
sr. member
Activity: 475
Merit: 251
VTOS
Bu konuda globalde de bir başlık var ve çok sık tartışılıyor. Açıkçası bunun olma ihtimalinin tahmin edilenden 10 kat fazla olduğuna inanıyorum çünkü fiat money lerde devalüasyon olma ihtimali yüksek. Borç ağırlığı yüksek çünkü.
newbie
Activity: 28
yani şu an için belki hayır ama önümüzdeki boğada en azından 100k sınırını zorlar ama hiç belli olmaz belki 1m sınırına dayanabilir nede olsa bu bitcoin yapar bi güzellik
member
Activity: 140
Merit: 10
imkansız bir sonuç olur. suriyelilerin ülkesi harap çok azı geri döner, orada iş yok üretim sıfır. bitcoin yükselme periyotlarına girecektir ben sene sonu 30.000 dolardan bir kapanış bekliyorum.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Kendimizi kandırmayalım arkadaşlar. Bitcoinin 1M dolar olması ancak ve ancak suriyelilerin tamamen ülkemizden gitmesiyle eş değer olasılıkta bence. Hatta daha düşük.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Olabilir tabii ama bunun çok çok zaman gerektirdiği ortada. Bahsedilen miktar oldukça büyük ve bunun 1-2 sene gibi kısa bir sürede gerceklesmesini bekleyemeyiz.
newbie
Activity: 126
Bence zamanla olabilir, gün geçtikçe katılım artıyor ve üretimden gelen miktar azalıyor, talebin artıp arzın azalması zamanla fiyatı arttıracaktır
jr. member
Activity: 406
2018 yılının ilk altı ayına baktığımızda bitcoinin 1 milyon dolar olma olasılığının imkansıza yakın bir durum olduğunu çok rahat söyleyebiliriz artık.2017 Yılının son altı ayında ise 5 yıl içerisinde olabilme ihtimali vardı.Artık imkansız gibi.
member
Activity: 448
Merit: 11
Elbette ki olur ama şu anki karışıklıkta imkansız sabredelim belki bu sene bile olabilir
newbie
Activity: 210
1 bitcoin daha 10 bin dolar olamadı hele bir on binlere çıksında sonradan düşünelim 1 milyon dolara ne zaman gelir şu aşamada olacak gibi değil hayal.
newbie
Activity: 140
Arz talep meselesi. Dünyadaki milyoner sayısı bitcoin sayısından fazla ve herbirtanesi 1 bitcoin almak istese alabilirler. Kısa vadede çok zor ihtimal ama
Pages:
Jump to: