Pages:
Author

Topic: 1 Bitcoin Zamanla 1 Milyon Dolar Olabilir mi? - page 10. (Read 4482 times)

hero member
Activity: 736
Merit: 504
Hayır, Bitcoin'in fiyatı kesinlikle hiçbir şekilde 1 milyon dolar olamaz zaten dünyadaki tüm paraları yatırsan bile o kadar değerli olacağını zannetmiyorum anca kağıt üstünde 1 milyon dolar olarak fiyatlanabilir.. Bu kadar hayal kurmakta enteresan max 200 bin dolar bekliyorum.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Burda süre belirtmediği İçin bence olabilir
Tek risk patlaması o da pek mümkün değildir
newbie
Benbu kadar yükseleceğini sanmıyorum
Çünkü Bitcoin yeterince yükseldi en fazla 100k olabilir kısa vadede
newbie
Geleceğin parası olarak bakılıyor bitcoine karşı
Geçmişine bakılırsa bu meblanın olması süpriz olmaz
newbie
Activity: 238
Neden olmasın herşeyin bir zamanı var , elbet bir gün 1 bitcoin 1 milyon dolar seviyelerine gelecektir.Süre olarak belli bir zaman dilimi yazmak zor ama ben 3 yıl içerisinde bu rakamlara gelebileceğini düşünüyorum.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Zamanla  1 bitcoin 1 milyon dolar olabilirde o zaman ne zaman bunu kestirmek gerçekten çok güç . Önceki grafiklere bakacak olursak 4 yıldan önce 1 milyon dolar olma ihtimali yok gibi gözüküyor.
member
Activity: 392
Merit: 10
Olacak olacak herşey çok güzel olacak . Bu piyasa çok büyük rakamlara ulaşacak yeterki sabretmesini bili doğru hamleler yapmak .Kısa vade için hayal dünyasında dolaşmamak lazım 5-6 yıl içerisinde bitcoin 1 milyo dolar seviyelerine gelecektir.
member
Activity: 560
Merit: 11
1 milyon dolar olup olmaması ülkelerin kararlarına bağlı ve kriptoları ne kadar sarstıkları ortada. önceden böyle girişimlerde pek bulunmazlardı. ne zaman kriptolar karşısında paraları pul oluyor mahvetmeye başladılar. 1 milyon dolar hayaline çok uzağız önce 20k yı bir düşleyelim de onun bile içine edebilrler.
member
Activity: 350
Merit: 11
Bitcoin zamanla bir milyon dolar olması için bütün dünya halklarının büyük çoğunluğunu teveccühünü kazanıp yatırım için ciddi talep oluşturması gerekir.Belki kısa vadede değil ama 3 yıl içerisinde olma ihtimali yüksek.
jr. member
Activity: 137
Merit: 1
olma ihtimali var. mantıklı şekilde açıklamaya çalışırsak;

toplam üretilebilecek bitcoin sayısı 21milyon gibi görünse de yıllar içinde kaybolan bitcoinler, ölen insanlar yüzünden atıl duruma düşmüş milyonlarca coin olacak. yani 1milyon dolar çarpı 21 milyon demenin anlamı yok o yüzden.
ve zaman içinde 1 bitcoin üretmek için belki de en az 500 bin dolarlık elektrik maliyeti yapmak gerektiği dönemler olacak zorluk seviyesinin artmasından dolayı.
günün birinde 100 satoshi 1 dolar olabilir. 
full member
Activity: 294
Merit: 100
olabilir de olmasına izin verilir mi diye sorayım sizlere. düşünün 1 kripto para bitcoin tanesi 1 milyon abd dolarına eşit olacak. amerika sizce bunu kabul eder mi? birkaç tane bitcoin ile ünlülerin yaşayabileceği türde hayatı kendinize kurabilirsiniz. nasıl kabul görecek ya da görebilir mi asıl soru bu.

Amerika Bitcoin 1 milyon dolar olma ihtimaline karşı gelir. Amerika kendi parası doların tüm dünyada sözü geçen tek para olmasını ister. Çin, Avrupa Birliği ve Rusya ile ekonomik rekabet halinde.
member
Activity: 143
Dunya nufusunun ortalama 2% si 1milyon dolarin uzerinde gelire sahip(zengin). Zengin sayilan insanlarin herbirinin 1 btc almak istedigini dusunurseniz, fiyatin kac olur hesaplamak zor degil
member
Activity: 546
olabilir de olmasına izin verilir mi diye sorayım sizlere. düşünün 1 kripto para bitcoin tanesi 1 milyon abd dolarına eşit olacak. amerika sizce bunu kabul eder mi? birkaç tane bitcoin ile ünlülerin yaşayabileceği türde hayatı kendinize kurabilirsiniz. nasıl kabul görecek ya da görebilir mi asıl soru bu.
member
Activity: 224
Merit: 12
Bitcoinin 1 milyon dolar olacağını söylemek bana çok ütopik geliyor şimdiki değerinden daha değerli olacağını söylemek zor değil ama 1 milyon dolar da olacağını zannetmiyorum
full member
Activity: 224
2017 nin aralık ayın da bitcoinin 20 bin dolara ulaşmasıyla, insanlar anladılar ki bitcoin çok rahat 1 milyon dolara çok rahat ulaşabilir. Çünkü bitcoinin bu kapasitesi olduğunu herkes gördü.
Dostum 20 bin dolar nerede 1 milyon dolar nerede.Artış olacağını herkes düşünüyor ben de düşünüyorum ama bu kadar abartmamak gerekir bence piyasa hacmi olarak bakmak gerekir.Şöyle söyleyim bitcoin hacmi şuan 187 milyar dolar.Yani btcnin 2 kat yapabilmesi için 374 milyar dolarlık hacme ulaşması gerekiyor.Artış illaki olur ama 1 milyon dolar imkansız.
full member
Activity: 476
2017 nin aralık ayın da bitcoinin 20 bin dolara ulaşmasıyla, insanlar anladılar ki bitcoin çok rahat 1 milyon dolara çok rahat ulaşabilir. Çünkü bitcoinin bu kapasitesi olduğunu herkes gördü.
member
Activity: 154
Bitcoinin dinamik ve esnek dalgalanmaya sahip bir para birimi olduğunu düşünürsek, uzun vadede 1 milyon dolar olması bence imkansız değil. Kendini katlayarak artıyor.
evet katlayarak ilerlediği bir gerçek fakat ciddi düşüşleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor yani yakın zaman için bakacak olursa en son ki düşüşten sonra hala eski haline gelebilmiş değil
full member
Activity: 336
Finans sektörü kendini alternatif olacak bir piyasayı hiçbir zaman istemedi. 2017 yılında kripto para borsalarının bu kadar büyüyeceğini piyasanın patlama yapacağını düşünemedi. Paranın bankalardan borsalara doğru akması onları tedirgin etti.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
2018 yılı kripto paralar konusunda kafaların karıştırılacağı ve piyasanın inişli çıkışlı olduğu bir yıl olacak gini. Bir taraftan kripto paralara itibar veriliyormuş gibi görünürken diğer yandan ülkelerin yasal düzenlemeleri sebebiyle piyasalarda iki yönlü dalgalanmaların fazla olacağı bir yıl olacak. Artık dünya finans sektörünün sadece Bitcoin meselesi yok, kripto paralar meselesi var.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Bitcoin zamanla 1 milyon dolar olabilir ihtimalen, mümkündür fakat gerçekler acıdır , Bitcoinin bu fiyata ulaştığı zamanı bir çoğumuz göremeyiz bence, o yüzden milyonerlik hayallerimizi tetikleyen bu fiyata değil gerçekleşebilecek olanlara odaklanmalı derim.
Pages:
Jump to: