Pages:
Author

Topic: 1 Bitcoin Zamanla 1 Milyon Dolar Olabilir mi? - page 7. (Read 4629 times)

newbie
Activity: 140
Merit: 0
Ne kadar zaman hocam. 10 yil mi 100 yil mi. Bence bu forumda bitcoinin 1 milyon oldugunu gorecek kimse yoktur. Olacagida şaibeli.
newbie
Activity: 168
Imkansiz degil belki ama kesinlikle çok çok zor. Kendini toparlayip bu denli yukselebilmesi icin cok uzun zaman gerekiyor bence.
jr. member
Activity: 140
Merit: 8
10 dolari gecmekte zorlanan bir bitcoin var karsimizda. Bu bitcoin icin oldukca iddiali bir tahmin bence. Imkansiza yakin diyebiliriz.
Tamam hocam 10 bin dolari gecmekte belki zorlaniyor fakat yeterli hacime ulastigi taktirde imkansiz diye birsey yoktur.
jr. member
Activity: 182
Merit: 3
10 dolari gecmekte zorlanan bir bitcoin var karsimizda. Bu bitcoin icin oldukca iddiali bir tahmin bence. Imkansiza yakin diyebiliriz.
jr. member
Activity: 372
Merit: 1
Cok afaki rakam bunlar. Gerci bu piyasaya girerken btc nin 100-200 bin lere cıkacagına guvenerek girdik ve zamanlama yanlıştı. Ama cok da gec girmediğimi dusunuyorum
newbie
Activity: 98
olucagini düşünmüyorum abartilmis bir başlık okadar surucegini bile dusunmuyorum su aralar yükselişte biraz ama okadar yükselmez ya ilgi yok bide .
newbie
Activity: 98
bitcoin in okadar yukselicegini düşünmüyorum oyle bisey olmasi icin çok zaman lazım ama ülkelerin kabul etmemesini insanların daha bitcoin ne bilmiyorlar bitcoinin bile uzun süreceğini düşünmüyorum birazdaha ülkelerin kabul etmesi ve kullanılırsa yükselir tabikide .
member
Activity: 294
Merit: 10
1 milyon doları görmesi o kadar da mümkün değil hocam ama kafan 50k doları görür, bu mümkün mesela, bu yüzden iyi hedef belirlemek lazım
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
Uretim durma noktasina geldigi zaman ve blok yarilanmasindan sonra en fazla 50-100k dolarlari gorebilir. 1m dolar kaldiracak market yok simdilik. Belki bizim yasimiz yetmez gormeye

Yaşa gerek yok önemli olan marketçap ? eğer milli kripto para dünyasına ülkeler giriş yaparsa ve ülkelerin vatandaşları kripto para kullanırsa neden olmasın derim ben markeçap artarsa olabilir.
full member
Activity: 252
Merit: 103
Bir zaman ile bende 1 milyon dolar değil 100 dolar olacağına inanıyorum ve bunu göreceğizde belki 1 milyon dolarıda göreceğiz 100 dolarıda belki süpriz yapıp 10 milyon dolarıda görürüz 2030 lu yıllarda hayat meselesi Smiley
member
Activity: 96
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Önümüzdeki 3 5 sene içerisinde çok çok fazla değeri olacağının ve ulaşılmasının daha da zorlaşacak bir hal almasının imkanı olduğunu düşünüyorum. Bir anda hiç beklenmedik bir şekilde nasıl yükseldiğini gördük. Bunun daha yüksek meblağlar olma ihtimali mutlaka var.  Kötü haberler bilmem ne hikaye bunlar sebep sunmak için geçerli bugün fiyatı yükselecek olsa medya yine en iyi haberleri yapar sebepsiz iyi haber gelmesi için devletler vergi sistemi getirmeli o da çok fazla sürmez bir araya gelsinler açıklama gelir Smiley
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Uretim durma noktasina geldigi zaman ve blok yarilanmasindan sonra en fazla 50-100k dolarlari gorebilir. 1m dolar kaldiracak market yok simdilik. Belki bizim yasimiz yetmez gormeye
member
Activity: 308
Merit: 11
Mumkun degil. Cok cok ucuk bir deger. Bunun olmasina eminim kimse izin vermez zaten. Birsekilde onune gecilir ve durdurulur.
jr. member
Activity: 58
1.Büyük yükseliş için bana göre daha çok zaman var;çünkü daha bitcoinin değerlenmesini sağlayacak krizler gelişmedi.
2.Bitcoinin 1 milyon dolara ulaşacağı bana göre tamamen safsata çünkü bu kabul edilebilir bir değer değil .. yeni kullanıcılar sisteme giriş yapamaz bu durumda.
member
O kadar da gaza gelmeye gerek yok. Bitcoin önce bi kendisine gelsinde sonra 100bin bile bize yeter.
sr. member
Activity: 361
Merit: 250
çok zor bir ihtimal olarak görünüyor hocam bu Smiley 1 milyon doların 1 bitcoine eşit olduğunu düşünsenize 1 satoshi bile kayda değer bir mitkar ediyor
jr. member
Activity: 126
1 btc zaman ile 1 milyon olamaz yani bin olur yüz bin olur ama bir milyon pekte mantıklı gelmiyor ama şuda bir gerçek bu işler şans işi bi bakarsın bitcoin fırlar 5 lira olur sana 20 lira bi yatırırsın 300 lira düşüş olur zarara girersin şans önemli faktör.
member
Activity: 210
olabilir hocam mümkün, ama zor, hani diyorlar ya imkansız yoktur ama zor vardır diye, o yüzden çok da şey yapmamak lazım 100 k dolar olsun bana yetiyor.
member
1 milyon dolar olabilmesi için iki ayda bir 2x 3x yapması lazım bu da uzun bir zaman demek olur yanı milyarda bir gibi duruyor
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
neden olmasın? her şey olabilir zamanında 20k dolar olmasını bile çok uçuk gibi görürken şimdi konuştuğumuz rakamlara bakın bence olabilir tabi.
Pages:
Jump to: