Pages:
Author

Topic: 1 Bitcoin Zamanla 1 Milyon Dolar Olabilir mi? - page 6. (Read 4482 times)

newbie
Activity: 148
Merit: 0
hep o hayallerle bitcoin aldık ama bu gidişle 1 milyon dolar olsa bile ömrümüz yeter mi bilemiyorum.ya da o kadar beklermiyiz..
member
Activity: 62
Merit: 10
1 bitcoin zamanla 1 milyon dolar olabilir mi? belki uzak zamanda tüm bitcoinler üretildiğinde bu fiyat gerçekleşebilir ama kısa zamanda daha düşük seviyelere çıkması bekleniyor.
jr. member
Activity: 364
Merit: 1
1 bitcoin zamanla 1 milyon dolar olabilir , fakat bu 1 milyon dolar olma süresi oldukça uzun bir sürenin neticesinde olabilir ancak , bitcoin madenciliğin bitime yaklaşması ve dünyada dolaşım hızının artması ile bu ancak 10-20 yıl arasında olabilir.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Olur tabii bir gün niye olmasın. Ama o günü biz değil anca torunlarımızın torunları görür.
sr. member
Activity: 425
Merit: 250
Bu senelik bitcoin incelemesine göre değişkenleri de göz önüne alarak olabileceği söyleniyor. Ama ben mümkün görmüyorum. Çok ütopik geliyor bana. Hiç bir ülke buna izin vermez. Zaten bitcoin $50000 gördüğü anda birçok yaptırım yer. Bunlar düşüncesi güzel şeyler ama realde olmaz.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
1 Bitcoin zamanla bir milyon dolar olabilirmiş gibi gelmiyor bana fakat bunun kesin yanıtını da zamanla öğrenebileceğiz herhalde.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Ben bitcoinin hiçbir zaman milyona ulaşacağını düşünmüyorum
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
bence olabilir ama şu an ki piyasa durumu göz önüne alındığında bu rakama ulaşmak gerçekten çok zor ve çok zaman alacak gibi duruyor ama imkansız diye bir şey yoktur.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Oldukça güzel bir hayal ama pekte olası gibi görünmüyor. neticede hala 10000 dolar seviyesini aşamadık ve bu hacimle de pek mümkün görünmüyor.
member
Activity: 364
Geçmişteki yükselme göz önüne alınırsa olabilirmiş gibi geliyor ama tabi insanın aklı almıyor..
Bu değere belki yıllar yıllar sonra ulaşır ancak biz görebilir miyiz bilmiyorum.
member
Activity: 302
Merit: 12
Yıllar önce 1 cent olduğu düşünülürse,1 pizzanın 20.000 bitcoine alındığını göz önünde bulundurursak neden olmasın diyebiliriz.Ama ben eth ve neo geçebilir btcyi diyorum.
full member
Activity: 322
Merit: 100
İlk gördüğümde 250 tlydi şimdi çok büyüdü ilerde ne olacağı asla belli olmaz ama 1 milyon dolarda olacağını düşünmüyorum çok imkansız rakamlar gibi duruyor en azından şimdilik.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Bu cok buyuk bir utopya bana kalirsa. Imkansiz o dereceye yukselmesi. Bu yuzden hayal olmaktan oteye gidemez bu.

Bitcoin 1000 dolar olmadan önce de öyle diyorlardı ama 1000 dolar oldu. 20 bin dolar olmadan önce de öyle diyorlardı ama 20 bin dolar oldu. Şimdi Bitcoin 100 bin dolar olacak deniyor, hayır diyebiliyor musunuz? Ondan sonraki hedef de 1 milyon dolar, bunda şaşırılacak bir durum yok. Bugünden yarına olacak bir şey değil bu, çok uzun vadeli bir plan.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
1 Bitcoinin zamanla 1 Milyon dolar olabilmesi ihtimal olarak 1 dolar olabilmesi kadar mümkünde biz o zaman olur muyuz, işte o pek mümkün değil bence.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Bitcoin 1 milyon dolar olursa zaten btc demeden önce biraz yutkunmak gerekecek Satoshi bazlı değerlendirmeler yapılır muhtemelen gerçekten 1 milyon dolar olduğunu bir saniyeliğine hayal edin hiç bir şey eskisi gibi olmaz butun dunya ekonomik düzeni alt üst olur.
jr. member
Activity: 154
Merit: 3
Bu cok buyuk bir utopya bana kalirsa. Imkansiz o dereceye yukselmesi. Bu yuzden hayal olmaktan oteye gidemez bu.
jr. member
Activity: 157
Merit: 3
Yav peki sen ne yaptın milyar milyon milyar 😂 valla 1m çok abartılı geliyor bana açıkçası olur mu olmaz mı bunu yaşayıp göreceğiz ama şahsen ben 1m olacağını düşünmüyorum.
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
Güzel bir hayal ama daha 10000 dolar seviyesini asamiyoruz, nerde 1000000 dolar. Tabiki zaman kavramı geniş bir şey ama bugünden bakmak daha doğru olur.
member
Activity: 244
Güzel bir hayal gibi duruyor ama imkansız gibi. Gerçi olur mu olur iç belli olmaz. Zamanında kim derdi bitcoin 20kları görecek.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Bitcoinin 1 Milyon dolar olabilmesi için; tüm dünyanın ortak para birimi olması ve alternatifinin olmaması gerekiyor. Tüm dünya kendi kripto parasını yapıp kullanmaya çalışıyor, bu şartlarda zor fakat bu da bir süreç. 1 milyon dolar olması uzun zaman sonra mümkün.
Pages:
Jump to: