Pages:
Author

Topic: 1000tl yi nasıl değerlendirebilirim beyler ? - page 2. (Read 855 times)

newbie
Activity: 84
Merit: 0
Burda olduğuna göre yapman gereken bence belli
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
Uzun vade değilse ICO yatırımı yapın yok kısa vade ve biraz da zamanınız varsa günlük alsat yapın

Asıl uzun vade ise ico yatırımı yapılır, icoya girip bir ay sonra coini çekip borsadan satabileceğinizi mi sanıyorsunuz?
1000 lira ile ethereum alınır, güvenilen tokenlere yatırım yapılır ve boğanın gelmesi beklenir Smiley
newbie
Activity: 98
Uzun vade değilse ICO yatırımı yapın yok kısa vade ve biraz da zamanınız varsa günlük alsat yapın
newbie
Activity: 70
Bu sektörde para ufak ise eğer ki benim başladığım paralar çok güvendiğim bir projeye yatırdım tamamını. O da şuan baktığımda shitcoin diyeceğim TRX.
Fakat o kadar düşük fiyattan aldım ki tam tamına 10x gördüm. Sonra ayı geldi bir kısmı gitti falan ama gerçekten benim ki şanstı. Sen bunu yapma şansa bırakma tercihini iyi araştır. Ve en önemlisi kendi tercihini yap.
member
Activity: 252
Merit: 11
Ben ilk yaptığın hamlenin doğru hamle olmasıni desteklemiyorum. Yanlış yapıp pes etmemek lazım. Ayrıca unutmamak lazım ki dünya bugün bu halde ise insanlar bu hini alabildiyse 13milyar yıl önce hata yaptığı için oldu.
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
bence önce iyice araştırma yap sonra değerlendirisin, bugün 1000 tl yarın 10000 Tl, önemli olan tecrübe edebilmek
member
Activity: 294
Merit: 10
İlk başlarda elbette bu fiyatın neredeyse %30unu kaybedeceksin ama bu öğrenmek için verilebilecek bir miktar ayrıca kullanacak oldugun kripto parayı bir süre takip etmen ve ona göre alım yapman lazım. Tabi bu konu çok önce açılmış çoktan ise girmissinizdir ama yeni girenler için okunması gereken birsey olarak düşünüyorum.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Kendi becerine ve ongorulerine, iradene bagli tum kazancin.
Yeni oldugun icin hepsini ethereumda tut zaten yukselir eninde sonunda ve bitcoin kadarda onemli. 100 tl yi ayir borsada diger altcoinlerle al sat yaparak birseyler ogrenmeye calis. bence ilk giren herkes kaybeder cunku .
full member
Activity: 602
Merit: 120
Rakam küçük olabilir ama yinede o para senin para o yğzden bir program algoritmasına ne kadar güvenebilrsin yada bu forumda hiç tanımadığın bir insanın yazdığı mesaja güvenip nasıl yatırım yapabilirsin ? Bu yüzden yapman geeeken olumak anlamak amacı ı öğrenmek sonra o coine yatırım yapıp sabırlı olmak.
jr. member
Activity: 58
5 e böl ve 5 tane en dibi görmüş altcoine yatır. belki bişey kazanırsın ileride.
sr. member
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
btc yada eth alıp beklenilebilir ama yinede senin tercihin projeleri oku araştır yorumlara bak yatırımlık birşeyler bulacağına eminim
newbie
Activity: 2
Bende yeni başladım. Minimumda bir para ile başlamak istiyordum. Yorumlar çok faydalı teşekkürler.  Çok okumak lazım sanırım .
member
Activity: 62
1000 tl ile altcoin piyasasından borsalara yeni giren ve değerlenme kapasitesine sahip altcoinslerden seçim yaparak alırım.
newbie
Activity: 92
1000lira ciddi bir miktar degil ama elbette başlangıç için ne kadar olursa olsun girmek lazım. Ben de söylesem başkası da söylese kesin net fiyatlar fikirler ortaya çıkmaz. Çok fazla kafa karisikliligi oluşturur. O yüzden kendin az bir miktar ile girip sistemi çözüp ona göre hareket etmelisin.
member
Activity: 302
Merit: 12
Bunu kimsenin bileceğini düşünmüyorum.Sadece tahmin eder.O da olursa.Zaten hep artacak,kazanacak coinleri bilen zaten çoktan köşe olmuştur.
jr. member
Activity: 58
sağlam bir icoya katılıp 5 e 10 a katlanmasını beklemek mantıklı olabilir. sonrasında al sata başlarsanız paranız büyür. yoksa zor.
member
Activity: 62
altcoinlere azar azar atıp unutmak en mantıklısı. gerçekten unutmaktan söz ediyorum. sürekli al sat yaparsanız o para iki günde erir gider.
member
Activity: 126
crypto para ile ilgili herseyi tek tek buradan okuyarak başlangıç yapabilirsin
newbie
Activity: 168
1000 lirayı katlamak için ne zaman bitcoinde yükseliş olacağını doğru tahmin etmen yeterli. bitcoindeki harekete kıyasla fazlasını yapabilen altcoinlerden birini alırsın. paran katlanır. yanlış karar ve zamanlama hatası da aynı oranda kaybettirir.
full member
Merit: 120
Burada sana kim ne derse desin önemli olan kararı senin vermen gerektiğidir.. Sonuç olarak o parayı kazanan sendin ve nasıl kazandığını sen biliyorsun ben sana şu na yatır dersem direk gidip ona yatıracaksın ama bu piyasanın ucu yada sonu yok bir anda her şey olabiliyor.. Bir bakarsın  1000 TL bir anda 10 0000 tl de olabilir bir bakarsın 10 tl de kalabilir. Ama okumadan öğrenmeden yatırım yapmamanı tavsiye ederim.
Pages:
Jump to: