Pages:
Author

Topic: 1000tl yi nasıl değerlendirebilirim beyler ? - page 5. (Read 855 times)

newbie
Activity: 98
Merit: 0
Ekber hocam aman ha alel acele yatırım yapmayınız, bu işler şakaya hiç gelmiyor allah korusun, birden tepe taklak olursunuz.

Biliyorum o yüzden soruyorum Cheesy
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
ico'lara yatırım yapabilirsiniz en mantıklı adım bu olacaktır bana kalırsa, ICO'ları takip etmeniz mantıklı olur çünkü kaliteli ico'lar borsaya girdiğinde 5x yapmadna çıkmıyo rgenelde
full member
Activity: 571
Merit: 113
Bitcoin olarak başlamak en iyisi diğer coinlerde aşırı iniş çıkış olur ama bitcoinde o kadar olmuyor ilk altcoinlerle başlama eğer yeni isen
full member
Activity: 314
Merit: 101
bitcoin alarak baslayabilirsiniz. daha sonra yavas yavas altcoinlere kayiyorsunuz zaten.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Ekber hocam aman ha alel acele yatırım yapmayınız, bu işler şakaya hiç gelmiyor allah korusun, birden tepe taklak olursunuz.
newbie
Activity: 11
Alternatif kripto-paralar kısmında ki konuları okuyabilirsiniz orada alt coinlere yatırım yapıp portföylerini paylaşıyorlar oradan fikir edinebilirsiniz.
member
Activity: 364
Merit: 20
globalde devamlı konuşulan coinler var parçalayıp onlara yatırım yapabilirsin.
ıcoları araştırıp mantıklı gelenlere de yatırım yapabilirsin.

sana kalmış artık.
jr. member
Activity: 115
Merit: 5
Gemstra - The Future of Social Selling
1000 tl ile btc alıp, şu an hali hazırda büyük borsalara girmemiş düşük marketcap,düşük supply olan coinlere yatırım yapın. Cryptopia bu iş için güzel bir borsa. borsaya güvenmiyorsanız aldığınız coinlerin kendi cüzdanı olmasına dikkat edin. Kısa vadede iyi para kazanırsınız. bir de son zamanlarda neo icoları bayağı kazandırıyor. Herhangi bir Neo ICO'suna girebilirsiniz.
member
Activity: 322
Merit: 16
öğrenmenin ilk adımı bol bol okuman gerekiyor. neleri okuyabilirsin?

önce borsaları, hangisi ile işlem yapacaksın hesap onlayları için ne gerekiyor çekimlerde sıkıntı oluyor mu güvenilir mi komisyon oranları ne pazarında hangi coinler var.

cüzdan nasıl açılır hangi cüzdanlar gerekli avantajlar dezavantajlar

sonra nasıl alınır nasıl satılır ne başka bilmen gereken birşey var mı?

coin token hangisi ne işe yarar yol haritası nasıl üyeler ne düşünüyor onun hakkında.

en son yatırım.

bu kadar adım olduğu için (bu en basit şekilde) kimse kalkıp küt bunu al 10 a katlarsın sonra bunu al 2 ye katlarsın diye yol gösteremez. en iyisi kendinin tercih etmesi.
adam sana a'yı al der harbiden de iyidir. sonra bi haber çıkar adam satar düşeceğini tahmin ettiği için sen bakar kalırsın lan niye düşüyor bu diye. sana söyleyen çoktan sattı onu ama senin haberin yok. sana bir de kardeşim çık ondan risk oluştu demez.
full member
Activity: 571
Merit: 113
Bir borsa deneyi görmüştüm adam 1000 lira ile bütün altcoinlerden alıp 2700 lira ile ayrılıyor 1 ay sonunda ama tabiki yap demiyorum sadece bir tavsiye sen bilirsin
newbie
Activity: 5
Paranızı en iyi değerlendirmenin yolu crypto para konusunu en iyi şekilde öğrenmek olacaktır bunun içinde en iyi adrestesiniz birkaç gün forumu okuyun her birşeyi öğrenin, telegramdan da crypto dünyasını takip edin çok fazla risk almadan küçük tutarlar ile başlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bol kazançlar..  Wink
member
Merit: 15
Şuan elimde 1000tl em var aceleye gelip direk yatırım yapma istemiyorum önerilerinizi alabilirmiyim hangi coin şuan düşüşüste yada yükseliş de ? bunları nasıl öğrenebilirim bide program  gibi birşey varmı ?

bununla ilgili herhangi bir program yok. çok fazla coin tartışılıyor o mesajları okuyarak kafana yatanı seçersin.

örnek;

https://bitcointalksearch.org/topic/dnleyn-ben-ey-btcon-sahpler-2700232

bu trolün lafına itimat edenler zarar etti.
member
Merit: 14
Şuan elimde 1000tl em var aceleye gelip direk yatırım yapma istemiyorum önerilerinizi alabilirmiyim hangi coin şuan düşüşüste yada yükseliş de ? bunları nasıl öğrenebilirim bide program  gibi birşey varmı ?

bununla ilgili herhangi bir program yok. çok fazla coin tartışılıyor o mesajları okuyarak kafana yatanı seçersin.
newbie
Activity: 98
Pages:
Jump to: