Pages:
Author

Topic: 1000tl yi nasıl değerlendirebilirim beyler ? - page 3. (Read 857 times)

full member
Activity: 1358
Merit: 193
düşük risk düşük kar;(yılda 2x-5x kar bandı)
neo, Ethereum

orta risk orta kar,(yılda 5x-20x kar bandı)
icx, bnb, zrx, (bunlarfavorilerim)

acayip yüksek risk alacam patlat ordan bir 100x
xspec, elixir, sonm, Oyster, blz
newbie
Activity: 42
Merit: 0
En basta bitcoin alarak başlamanı tavsiye ederim eğer kripto paralar hakkında fikrin yoksa iyice arastirdiktan sonra ufak ufak kripto paralara girerek pratik yapmalısın sonra paranin yüzde altmisina kadar kripto paralarla oynayabilirsin
member
Activity: 308
Merit: 11
Globalde okuyorum 100 yorumun 90'ı abi önce araştır ne icoya ne trade gir diyor adamlar biz maşallah altcoine gir 5e katla yok ico ile 10 a katla bugün ne alırsan 3 ay sonra 10x yapar.
he abi ondan dolayı zaten local de onlarca sermayemin %50'si eridi %70 zarar ettim başlıklarıyla dolu. ha bunlar bir de sadece başlık açanlar. bir de açılmayan çoğunluk var.
jr. member
Activity: 42
Merit: 17
1500 tane coin, token var diyorlar. hepsi incelenemez kafayı yersin. forumda bazı başlıklarda bu sene birkaç x yapabilecek olanlar yer alıyor. alternatif kripto paralar oraya bak.

4'e böl veya tüm paranı tek seferde harcama yapmayacak şekilde bunlara yatırabilirsin. o para borç değilse ki borç olmaması önerimdir kafan rahat olacaktır.

bazı üyeler direkt ico alıyor. bazıları icoların borsaya geldiğinde 3-5x yapabiliyor. UTNP vardı. 0.01'den satılıyordu. 0.06'yı zorluyor şu aralar. hangisinin fırlayacağından emin olamayız. Kendine göre iyice düşünüp, tecrübe akan üyelerinde görüşleri dahilinde karar verebilirsin.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Bro sana şunu söyleyeyim 1000 tl yi değerlendiremezsin, değerlendirirsin ama kaybederek, bu şekilde tecrübe kazanırsın bu da zaman alır ondan sonra da belki bir şeyler kazanırsın. Acele etme zaten edecek bir şey yok.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Burada o kadar çok bilgi dönüyor ki asıllı asılsız bir çok bilgi . Bunları okursan kazan karışabilir. Önce bir süre coinleri takip et değer analizi yap aklında birşeyler olsun . Ondan sonra burada oku ve seçtiğin coinleri tekrar değerlendir derim .
Ayrıca ilk defa giriyorsan elbette kaybedeceksin. Sistemi öğrenme aşamaları hangisi nasıl olur derken kaybediyorsun.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Her coin'den 1 liralık alsan 1000 coin yapar  Cheesy çok çılgın
İşte risk budur  Grin

Malesef bu söylediğinizi yapamazsınız, borsalara ödenecek komisyon ücretleri, iki gün sonra aktarmak için gerekecek ücret vb sorunlar ile beraber 1 liralık leblebi 1 liralık fıstık olsun gibi bir düşünce tamamen zarar ettirir Cheesy
Bu aralar neo çok revaçta, uygun bir fırsat ile neo alınabilir
full member
Activity: 434
Merit: 112
Altcoinler arasında al-sat yaparak katlayabilirsin paranı

evet o parayı katlayabilirsin fakat piyasayı bilmeden balıklama atlarsan özellikle de sağdan soldan duyduklarınla o parayı eritmen içten bile değil.

trade kolay şey değil.
newbie
Activity: 8
hocam bence gir netten en kaarlı olabiliceğin coinleri araştır bak ondan sonra kafana en çok hangisi yatarsa ondan biraz alıp yatırım yapmanı tavsiye ederim .
newbie
Activity: 294
Hocam 1000 tl nizi eğitiminize ayırın, en sağlam yatırım eğitimdir.
newbie
Activity: 98
Yatırım tavsiyelerini ciddiye alma kimsenin, kendin araştır pazarı coinleri iniş çıkışlarını araştır kafana yatanı al, X kişisi şu coini övdü ona gireyim deme sakın, yanmasın ağzın dostum Smiley
newbie
Activity: 28
şuan btc düşümüşken yatırım yapabilirsin risk alıp
jr. member
Activity: 64
Merit: 5
Her coin'den 1 liralık alsan 1000 coin yapar  Cheesy çok çılgın
İşte risk budur  Grin
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Vertcoin ve Digibyte sağlam projeler 3 ay içinde ikisi de aya çıkabilir. Digibyte bitcoinden hızlı ve fiyatı çok düşük. Ben araştırmalarım sayesinde digibyte'ın orta-uzun arası vade de 1$'ı görebileceğini umuyorum. Vertcoin ise 31 matta usd ile alım, satım yapabileceğimiz vertbase.com açılacak. Coinbase tarzında piyasaya yeni bir soluk getireceğini düşünüyorum. Bu bilgilere araştırmalarım sonucu ulaştım. Yatırım tavsiyesi değildir.

Tamam vertcoin için bir usd ile satış sitesi olayı var peki digibyte ın nesi var?
Ben bu digibyte vakfı kadar burnu havada bir vakıf görmedim. neye güveniyorlarsa artık.
Tamam topluluk güçlü, multi algo ile kazılıyor. ucuz hızlı güzel güvenli de!
para etmiyor ki? 2500 satoshi den 500 satoshi ye indi! nedir beklentiniz?
bizimle paylaşır mısınız lütfen.
newbie
Activity: 238
Kripto paralarla alakali detayli bir arastirma yaptiktan sonra belli bir sure bunlarin fiyatlarini arastirmalisin inis cikis oranlarini filan . Forumdaki bilgileri de dikkali birsekilde okuman lazim ki icinde gerekli gereksiz o kadar cok bilgi var ki onlari icinden kendin secmelisin veya guvenilir uyeleri takip etmelisin . elindeki tum para bu ise fazla aceleci davranma yine
hero member
Activity: 864
Merit: 1002
Over 1,300 games in store for you!
Aslında bunun için öncelikle blockchain teknolojisi ve bitcoin hakkında detaylı bilgi edinmenizi, tutarı ne olursa olsun yatırımınızı yaparken yatırım yapmak istediğiniz coinin kendi sitesini, whitepaper’ını, varsa twitter ve telegram sayfalarını takip etmenizi öneririz. Şuanda mevcutta bin beş yüz civarında coin bulunmaktadır. Bunlarla ilgili istatistikleri coinmarketcap.com/investing.com gibi sitelerden inceleyebilir, fikir vermesi açısından analizlerine bakabilirsiniz ama yine de verileri sizin tutarlı bir şekilde yorumlamanız, coin projesini incelemeniz size yatırım yaparken geleceğe yönelik katkı sağlayacaktır. Yine ayrıca bir başka alan ise var olan coinler’dense çıkacak olan potansiyel kripto projelerdir, bunları detaylı incelerseniz yatırımınızın bu alanda da sağlıklı olarak yapabilirsiniz. Burada önemli olan doğru projeyi bulmak ve sabırlı olmaktır. İco’larlı ilgili detaylı bilgiyi yine internet üzerinden bulabilirsiniz.
member
Activity: 168
Merit: 10
Ben olsam gider minexcoin alırdım. Minexbank ta aylık parkinge koyardım. Sonrada duruma göre haftalık veya aylık parking şeklinde değerlendirirdim. Parking özelliginden dolayı cok fazla dolasıma girmediginden piyasa volatilitesinden pekte etkilenmeyen bir kriptopara olarak görüyorum minexcoini.

Hocam tavsiye için teşekkürler.Parking olayını da ilk defa duydum.Uzun vadeli yatırımlarda parkingden de kazanç elde edebiliyoruz sanırım yanlış anlamadıysam.Hergün her saat yeni bir şey öğreniyorum burada.Biraz inceledim şimdi.Sepete alacağım coinlerden biri bu olabilir gibi,mantıklı.Benzer tavsiyesi olan arkadaşlar varsa paylaşabilirse sevinirim.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Ben olsam gider minexcoin alırdım. Minexbank ta aylık parkinge koyardım. Sonrada duruma göre haftalık veya aylık parking şeklinde değerlendirirdim. Parking özelliginden dolayı cok fazla dolasıma girmediginden piyasa volatilitesinden pekte etkilenmeyen bir kriptopara olarak görüyorum minexcoini.
member
Activity: 168
Merit: 10
hocam altlarla beraber yürütürsün işi en az 3 alta böl derim sağlam coinler olsun ama böylece parayı katlama şansın artar ve zamanın azalır, ha bir de uzun vadelilere de bak

Bende hemen hemen 1.000 - 1500 tl civarı bir meblağ ile yatırım yapmayı düşünüyorum.5 farklı alt coinden bir sepet oluşturmak istiyorum ve uzun vadeli.Yani alıp yatacağım üzerine ocak 2019 a kadar dursun.Uzun vadelilere nerden bakıyorsunuz.
newbie
Activity: 14
Merit: 3
Arkadaşım bende aynı miktar para ile digilira üzerinden wave platforma girdim. Gittim 45.50 den wave aldım. Sonra alt coinler ile bir miktar arttirdim. Arttirdikca wave düştü. 30-35 Tal arası gidip geliyor. Şimdi bi alt coin e bastım acemilikten bütün parayı, vurdu dibe, çıksın diye bekliyorum.

Biraz şans ve araştırma işi bu.
Pages:
Jump to: