Pages:
Author

Topic: 1000tl yi nasıl değerlendirebilirim beyler ? - page 4. (Read 855 times)

member
Activity: 294
Merit: 11
hocam altlarla beraber yürütürsün işi en az 3 alta böl derim sağlam coinler olsun ama böylece parayı katlama şansın artar ve zamanın azalır, ha bir de uzun vadelilere de bak
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Eyvlh beyler hepiniz saolasınız bitcointalk ailesi <3
full member
Activity: 616
Merit: 100
bence altcoinlerde değerlendirebilirsin şuan çoğu düşüşte birde forumu takip et faydası oldukça yüksek.
newbie
Activity: 11
Bence yarisiyla gercekten saglam bir ico bulup ona girmek lazim tutarsa birkac katina cikar. Ben olsam hepsiyle girerdim 1000 tl dokunmayacagindan ama bazen baskasi icin buyuk bir miktardir oyuzden yarisi.
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
forumun altcoin alternatif kripto paralar kısmında çeşitli tavsiyeler mevcut.
jr. member
Activity: 154
Merit: 4
Ben bir altcoine 50 tllik yatırım yapıp değerlenmesi beklerim diye düşünüyordum  Grin ancak bu sanırım biraz ütopik olur daha doğrusu şans işi ve keskin zeka gerektirir biraz. Coin işleriyle uğraşan yakın arkadaşlarım var bugün onları arayıp fikir edinmeyi düşünüyorum. Öte yandan forumu da okudum biraz. Uplanabilecek bir altcoin bulmak için okumaya devam edeceğim.
newbie
Activity: 294
en güzeli btc olarak saklamak 1000 TL yi uzun vade ama 3-4 sene falan saklarsanız mükemmel olur
full member
Activity: 630
Merit: 102
Eğer çok aşırı güvendiğin bir proje yoksa 4-5 farklı projeye bölmeni öneririm. Ve asıl önemli tavsiyem ise geleceğe yatırım yap. Sırf grafiğe bakman seni yanıltabilir.
VE EN ÖNEMLİSİ SABIRLI OL
newbie
Activity: 25
arkadaslar bu sene icin cin koinlerini tavsiye ederim... iost,act,bytom,aelf.hem ucuz hem daha fazla exchangelerde yok,bildiginiz gibi bir koin exchange alininca deger kazaniyor.
member
Activity: 280
Merit: 13
Vertcoin ve Digibyte sağlam projeler 3 ay içinde ikisi de aya çıkabilir. Digibyte bitcoinden hızlı ve fiyatı çok düşük. Ben araştırmalarım sayesinde digibyte'ın orta-uzun arası vade de 1$'ı görebileceğini umuyorum. Vertcoin ise 31 matta usd ile alım, satım yapabileceğimiz vertbase.com açılacak. Coinbase tarzında piyasaya yeni bir soluk getireceğini düşünüyorum. Bu bilgilere araştırmalarım sonucu ulaştım. Yatırım tavsiyesi değildir.
newbie
Activity: 85
Altcoinler arasında al-sat yaparak katlayabilirsin paranı
newbie
Activity: 22
cek cebıne koy hemserım buralar karıscaak btc cok yuksek sevıyelerı gordu tatile git....
newbie
Ben de yeniyim ve yaklaşık 20 gün önce 1.000 tl ile başladım. Önce litecoin aldım. Zarar etmeden bitcoine geçtim. Sonra 3 tane alt coin aldım. Şuan 500 TL param kaldı Smiley Uzun vadeli düşündüğüm için çok sıkıntı yapmıyorum. İleride yükselecektir. Ama benim gibi yapma bence Smiley Airdrop, ico falan diyenleri dikkate alman daha iyi gibi. Bol kazançlar dilerim.

arkadas dogru söylüyor...peculium diye bi token var, hitbtc , google gibi partner leri var. su an %10 indirimli aliniyor.gelecegin teknolojisi AI dalinda bir sirket. airdropu bitti maalesef.
eger allmayi düsünürsen benim reflink üzerinden kayit olmani rica ederim.bol kazanclar.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Şuan elimde 1000tl em var aceleye gelip direk yatırım yapma istemiyorum önerilerinizi alabilirmiyim hangi coin şuan düşüşüste yada yükseliş de ? bunları nasıl öğrenebilirim bide program  gibi birşey varmı ?

hepsi yükseliyor hepsi düşüyor.
bu şekilde yaklaşırsanız bir kaç haftaya sıfırlarsınız o parayı.
önce hangi coin i alayım değilde projeler neler, vs ona bir bakın.

https://steemit.com/kripto/@mhanbostanci/kripto-pazar-uzayina-baliklama-nasil-girilir
newbie
Activity: 210
şuan hepsi düşüşteler yatırım yapabilirsin bitcoin baya düstü alt coinler düşüp yükseliyorlar piyasa şuan biraz karışık
newbie
Activity: 28
Ben de yeniyim ve yaklaşık 20 gün önce 1.000 tl ile başladım. Önce litecoin aldım. Zarar etmeden bitcoine geçtim. Sonra 3 tane alt coin aldım. Şuan 500 TL param kaldı Smiley Uzun vadeli düşündüğüm için çok sıkıntı yapmıyorum. İleride yükselecektir. Ama benim gibi yapma bence Smiley Airdrop, ico falan diyenleri dikkate alman daha iyi gibi. Bol kazançlar dilerim.
newbie
valla su an hangisine yatirirsan yatir, hepsi yükseliyo. gecen haftalarda bayagi düstüler simdi yükseliste, fazla zaman kaybetme.
member
Activity: 518
Merit: 13
coinlere bodoslama atlama yeter bencei biri sana bu güzel der katlar kendini der ama sen önce kendin bi bak ondan sonra gir en önemlisi
full member
Activity: 208
Merit: 100
Altcoin Yatırımı biraz tehlikeli bence bitcoin'e yatır.
jr. member
Activity: 56
Merit: 1
Altcoin ler x2 x3 çok rahat bir şekilde yapabiliyor.Biraz forumda gezin kafana yatan şeyler olacaktır mutlaka.
Pages:
Jump to: