Pages:
Author

Topic: 1500 dolardan Ethereum alan efsanevi nesil (Read 637 times)

jr. member
Activity: 239
Merit: 1
October 24, 2018, 09:44:52 AM
Yarınların bize ne getireceğini bilemediğimizden erkenden dalga geçiliyor gibi görünüyor halbuki bitcoinde de bi kaç sene evvel 1000 dolardı ve sert düşüşler yaşadı ama geçen sene 20k yı gördü ki bu insanlar teknik analiz üzerinde de kendilerini geliştirip alım ortalamalarını da muhakkak düşürüyorlardır bence sıkıntı o kadar da abartılacak bi durumda değildir.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Ethereum icolar icin duzenleme geldiginde yine tahtini guclendirecektir.  Burada cok fazla ico cikmasi ve bunlarin buyuk kisminin dolandirici olmasi sebebiyle cok kan kaybetti. 
member
Activity: 392
Merit: 11
Sizin tepeden aldığınız şeyler neler? Yoksa hiçbir şey tepeden almayıp da zengin mi oldunuz kripto zengini misiniz? Engin tecrübelerinizi merak ediyoruz.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Şu an eth nin durumu çok kötü ama sadece bir ralli çıkışını yapması eski yerine yaklaşması için yeterli ki bu mutlaka olcak eth nin bitmesi gibi bir durum mümkün değil sadece önceden alan arkadaşlar o kadar zaman boşa beklemıs olacak yaşadıkları stres ise yanlarına kar kalacak,  eskiden alanlar var ise bu seviyelerden ek yapmak en mantıklısı olur
member
Activity: 127
Merit: 10
1500 dolardan almadım ama 900 dolardan almışlığım var iyi ki zararı büyütmeden satmayı öğütleyenlere uyarak duygusal davranmadan az zararla sattım. Öğrenmeye başlayınca piyasayı dipten almanın avantajlarını gördüm.
jr. member
Activity: 185
Merit: 1
Allahtan o devirde bu kadar ilgili değildim. Ortada dönen muhabbetlere inanıp bende alabilirdim. Bende de o potansiyel var açıkçası
member
Activity: 322
Merit: 32
ETH tekrar ath yapar zirveden alıp satmayan kalmamıştır 1500 dolardan 180 dolara düşene kadar bekleyen trader 10 yıllık yatırım yapan kişidir aksi düşünülemez. Efsane nesillere ek gelir yakında.

Otomobil sektöründe bunun için harika bir argüman var;  Son sahibi olursun, nikahına alırsın diye bu durumu oldukça güzel açıklıyor. Bitcoin ATH sini rahat yakalar hatta geçerde ama Ethereum için tekrar 1400 dolarlar o kadar kolay değil artık.
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
ETH tekrar ath yapar zirveden alıp satmayan kalmamıştır 1500 dolardan 180 dolara düşene kadar bekleyen trader 10 yıllık yatırım yapan kişidir aksi düşünülemez. Efsane nesillere ek gelir yakında.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
şanssız bir kesimdir evet ama satmadıkları taktirde henüz zarar etmiş durumda değiller ve elbette ethereum tekrar o seviyesine gelecektir.
full member
Activity: 490
Merit: 193
başlık ekşisözlük başlığı gibi olmuş bu fiyatlardan alan nesilden değilim malesef o fiyattan satan nesilden de olamadım ayrıca bazı altcoinlerde ethereumdan çok çok daha fazla zarardayım.asıl efsane nesil 14 dolardan icon alanlar oldu heralde, yada 50 dolardam nebl falan.bu bitconnecte falan hiç girmiyorum bile
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
October 13, 2018, 02:47:09 PM
eğer sabırlı olurlarsa çok da pişman olmayacak bir nesildir. türk lirasındaki değer azalışıyla da aynı seviyeye geldiğinde kazanççlı çıkmış olacaklar.
member
Activity: 1011
Merit: 65
October 13, 2018, 11:26:59 AM
bence 47TL'den  Aselsan hissesi almak ile 1500$'dan ethereum almak hemen hemen aynı şeyler. Gaza gelip daha da artar diye yapılmış hatalar. Zaman kaybettirirler mazlesef ama bence çok daha yüksek değerleri görecekler bence.

Abartma aselsan %30 diğeri %88-90 değer kaybetmiş Smiley
member
Activity: 1011
Merit: 65
October 13, 2018, 11:25:53 AM
Çogu çoktan çıkmıştır bence. Ama Ethereumun gelecekte 5000 dolar olacak kapasitesi var. Bu ayrıntıyı ağlamamak lazım.
member
Activity: 518
Merit: 15
October 13, 2018, 11:19:32 AM
bence 47TL'den  Aselsan hissesi almak ile 1500$'dan ethereum almak hemen hemen aynı şeyler. Gaza gelip daha da artar diye yapılmış hatalar. Zaman kaybettirirler mazlesef ama bence çok daha yüksek değerleri görecekler bence.
member
Activity: 574
Merit: 14
October 13, 2018, 07:38:12 AM
1000 dolara geldiği sıralar izliyordum. sabah kalkıp da yeni rekorlar kırıyordu. zaten pumpun kralını görmüş. 300 dolardan başlatmış 1500 dolar 5x yapmış. 1000 dolardan alıp da 2x yapar buradan demek işte bu zor. 1500'den döndü, alıp da bekleyenin işi zor.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
October 13, 2018, 05:56:37 AM
güç geçmiyor ki ethereum daha da çökmesin. bu nesil intiharın eşiğinde bence. artık başlığı 400 dolardan ethereum alanlar ne düşünüyora çekmek üzereyim  Grin
sr. member
Activity: 542
Merit: 250
On yıl öncesinden bitcoin diye bir şeye inanan parasını emeğini koyan efsane nesili de saygıyla analım o zaman. Neticede kriptoya inananlar var marketin bugünkü durumunda herkesin emeği var.
member
Activity: 756
Merit: 17
Başlığı ve ilk postu okuyunca kendimi ekşi sözlükte zannettim ama gerçekten var böyle bir nesil tabi yarı yol da elinden çıkarmadıysa hala bekleyenler acı çekiyor
newbie
Activity: 150
Merit: 0
hayal kurmanın nesi zarar Smiley elbette bir gün ethereum o seviyeye gelecek, o zamana kadar ethereumda tutacak parası olan denesin:)
newbie
Activity: 224
Merit: 0
uzun vadede bitcoine göre kar ettirecek coin ethereum.param olsa bir miktar alıp kenara atmak istiyorum ama yok işte.
Pages:
Jump to: