Pages:
Author

Topic: 1500 dolardan Ethereum alan efsanevi nesil - page 4. (Read 640 times)

newbie
Activity: 55
Merit: 0
Evet o aralar artık piyasanın zirvesiydi ama yaklaşan mart ayı ve geçen seneki hızlı yükseliş insanları yanılttı bence yeni kişiler böyle hata yapılabilir tecrübe etmeden anlaşılmıyor bu tarz şeyler herkes hata yapar.
member
Activity: 588
Merit: 22
1500 eth seviyesinden alan birçok insan vardır.Parası kaybolmaz ancak vakti kaybolur bence. Çünkü ileriki zamanlarda 1500 dolar bile çok küçük bi değer olarak karşımıza çıkabilir.Bakarsınız etherium 10k olmuş. Bu zor bir ihtmal mi? Bence değil...
full member
Activity: 518
Merit: 102
Şu veya bu kripto para hangisinin yükseleceği ya da düşeceği çok da önemli değil, bunlara bel bağlamaya gerek yok. Hangi tren hızlıysa atlayıp ona geçmeli, piyasa analiz edilmeli
member
Activity: 336
Merit: 10
Ethereumun bitcoini geçmesi pek mümkün olmasada orta ve uzun vadede fiyatının çok üst seviyelerine çıkacağını ve bitcoin ile aradaki makası daraltacağını düşünüyorum.
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
İlerde ethereumdan için 1500ken almadık şimdi hayatta alamayız seviyesine kadar çıkacağı için efsaneliği gerçektir efendim
newbie
Activity: 58
bu arada ne zaman 0.6 eth ye dönüyor eğer bu olursa varya madencilerin çoğu başka koine kayar bu fiyatlarla.
member
Activity: 683
Merit: 16
blok ödülü 0.6 ethye düşünce ve üstünede arz sınırı gelirse 1500 dolara düşsede ev araba satıp alsak diye söz edilir.
full member
Activity: 420
Merit: 100
18.000 dolardan bitcoin alanlarda var ama insanız ben her zaman hata yapılabileceği düşüncesindeyim, piyasanın o zamanlarında çok az kişi bu kadar düşeceğine inandı, elinde yedek para olan ya da ticarete yeteneği olanlar ortalamayı çoktan düşürmüştür.
newbie
Activity: 150
kenarda ihtiyacım olmayacak param olsa ben de aynısını düşünür ve yaparım.bence ethereum bu borsanın en değerli parası olacak.
newbie
Activity: 217
bitcoinin de 50 bin dolar olacağını düşünecek olursak hiç de saçma bir düşünce değil.gayet de 15 bin dolar olabilir Cheesy
full member
Merit: 100
Buda bir umut sonuçta,şu an için mantıklı değil tabiki en azından öyle gözüküyor ancak her an her şey değişebilir bu hiçte belli olmaz onlar zaten btc alamadıkları için eth alıyorlardır.
jr. member
Merit: 2
ben aldığımda da 600 dolardı ama şimdi 460 dolar da , yani bende efsane nesil sayılırım. hep kayıp hep kayıp
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
2013'te 1500 (1200) dolardan Bitcoin alan efsanevi nesilin başına ne geldiyse aynısı başlarına gelecektir. Bu mesajdan ne çıkarım yapıyorsanız artık. Smiley
newbie
Activity: 224
ütopya değil gayette olası bir durum ama ne kadar sürede olur o bir muamma.3 sene de olacaksa bu para 3 seneye daha çok kazanç getirecek şeylerde değerlendirilebilir.
newbie
Activity: 126
Kısa dönemli bakmamak lazım, ileride zararlarını fazlasıyla çıkarırlar. Hem ozamanlar bütün coinler aynı şekildeydi sadece Ethereum değil
newbie
Activity: 58
btc nin 20.000 usd olduğu dönemdeki eth/btc fiyatına bakarak şuanki fiyatın çok 2 kattn fazla erimediğini görmüş olursunuz ki 10 kat eriyen coinler mevcut.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
ah aman battı insanlar dimi parası olan aldı 1500 den kenarda durur elbet çıkacagı gün gelir o zaman ne diyeceksiniz dur ben söyliyim keşke imkanım olsaydı da bende alsayım...
member
Activity: 308
Merit: 10
1500 dolardan sonra tekrar 500 dolara düşeceğini bilselerdi zaten işlem yapmazlardı. aynı şekilde her coinde buna benzer düşüşler olup zararlar oluyor. ınS'nin 60 cente kadar düşeceğini kim tahmin edebilirdi *
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
Her coin belirli dönemde belirli bir fiyattan alındı ve ilerisi için belli bir rakam öngörülerek yatırım yapıldı. Ben kim kaçtan almış ya da kaçtan satacak ilgilenmem ama şu da bir gerçek  o fiyatlardan alım yapmak o zaman için mantıksız değildi. Dolar şimdiki gibi yüksek değildi ve artan bir Ethereum vardı.
member
Activity: 308
Merit: 11
Umarım aldıkları gibi ya 1200 lere veya 1000 lere düştükten sonra satmışlardır veya hala ellerinde tutuyorlardır. Yeterince bekledikten sonra bu zararını rahatlıkla kapatacaktır.
Pages:
Jump to: