Pages:
Author

Topic: 1500 dolardan Ethereum alan efsanevi nesil - page 2. (Read 640 times)

legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
ethereum ath fiyatından satın alanların zararı büyük olmuştu. Yeni başlayanlar büyük hype kandırmacasına ikna oldu. ancak pazara büyük zarar oldu, niye, çünkü pazara yeni girip zarar eden insanlar artık pazar hakkında olumsuz fikirlere sahip.
member
Activity: 518
Merit: 13
evet ya iyi hatırlıyorum ethereum ne yapmıştı öyle çok güzel bir sıçrayıştı şu an ki ethereum yatırımlarının çoğu da o seviyelere tekrar gelmesi düşüncesiyledir.
member
Activity: 336
Merit: 10
Kripto piyasasının nerden nereye geldiğinin en önemli göstergelerinden biri maalesef ,bu durumun büyük hacimli koinlerin büyük çıkış sonrası büyük çöküşünde doğal olarak görülmesi gerekiyor.
member
Activity: 238
O anki sezonda alanlar çok oldu evet bunu yadırgamamak lazım ama. Hatta kardadır alanlar daha çok düşüş yaşayan altcoinlere göre.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
Piyasa bu yani ne olacağı belli olmaz. O an için en yüksek değer olarak görünen fiyatlar birkaç sene sonra normalin altına geliyor hatta o seviyeye düştüğü zaman herkese korku bile sarmaya başlıyor. Bu durum çok açık şekilde ortada olmuş olsa bile ben hala çok fazla inanmıyorum öyle ciddi sıçramaların tekrar olacağına .
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
valla ben oralardan ether satan efsane nesildeyim ama, orta uzun vadede 1500 usd den alanlarda kar edeceklerdir. merak etmeyin
2013 de 1000 dolardan btc alanlar iki yıl bekledi o fiyata gelsin diye. ama sabreden muradına erdi.
member
Activity: 252
Merit: 11
Ether 1200 dolarken girmiş oldugum ico'lar var bende efsanei nesil'de miyim acaba Grin
Şimdi icolar dolar bazında çöp oldu gerçi paralar da buhar olmak üzere, çok ters zamanda girmişim.
1200 dolarlık ico yatırımım şu anda 100 dolar bile etmiyor 8 aydır bekliyorum az daha beklemek en doğrusu olur.

Ico'ların hepsi buhar oldu zaten. Borsaya girince ico fiyatının neredeyse 5te birinde kaldı üstüne bir de eth ezildi 3 te 1 fiyatına düştü.
full member
Activity: 840
Merit: 111
Ether 1200 dolarken girmiş oldugum ico'lar var bende efsanei nesil'de miyim acaba Grin
Şimdi icolar dolar bazında çöp oldu gerçi paralar da buhar olmak üzere, çok ters zamanda girmişim.
1200 dolarlık ico yatırımım şu anda 100 dolar bile etmiyor 8 aydır bekliyorum az daha beklemek en doğrusu olur.
member
Activity: 224
Ethereum gelecekte hayatımızda olacak coinlerden bir tanesi bence. 1500 dolar şu an için zarar ettirse de gelecekte bu değerden çok daha yüksek bir seviyeye ulaşabilir. Sabırla beklemek lazım..
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
aptal olmadıklarına inandığım bir nesi oluşturuyorlar. eğer bu teknoloji ve bu piyasanın önü kesilmek istemezse 1500den alan nesil keşke daha fazla alsaydım diyecektir.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Piyasa düşmeseydi halen 1500 dolardan alıp satardık ve amacı da bu değil mi fiyat ne olursa olsun içinde bulunduğumuz sürece alıp satıyoruz kullanıyoruz. 1500 dolar olması satın alınmasını yadırgamaktansa 1500 dolardan 500 dolara nasıl düştüğünü düşünmeliyiz. Bitcoin yaklaşık 8000 dolar sana garip gelmiyorsa ethereum için hiç kimsenin konuşma hakkı yok. Bitcoin konusunda hak veriyorum geçemez demiyorum ancak Bitcoin ile yola çıktık öyle devam ediyoruz. Yatırım için bence de 1000 doların üstünden alınmazdı sadece ether değil fiyatlanmış hangisi olursa olsun Bitcoin de almam. 
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Açıkçası ben de o dönem almayı düşünmüştüm 2000 doları geçeceğini düşünüyordum. 1200 dolar civarıydı eth değeri tam alacakken vazgeçtim. Belki alsaydım zararım daha az olurdu.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
Ekşisözlük başlığı gibi olmuş. Ethereum bir gün yeniden 1500 dolar olacak. Hatta çok daha yüksek fiyatlar da göreceğiz.
Bitcoini 19 bin dolara alan arkadaşlar da aynı durumda. Üzülmeye gerek yok. Bir süre sonra yeniden piyasalar canlanacak. Bugünler birer anı olarak kalacak.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
O değil de birkaç yıl sonra bu konu başlığını görenler çok şaşıracak. Bizim 3-4 sene önceki konuşmalarımız nasıl şimdi komik geliyorsa o zaman da aynısı olacak. Değişmeyen tek şey bu teknolojinin gelişimi. Smiley
member
Activity: 308
Hemen hemen her koinde herkes çok yükseklerden alımlar yaptı, piyasanın buralara geleceğini çoğu kişi tahmin edemedi edenlerde kimse inanmadı. O yüzden eth yüksekten alanlara laf etmemek lazım.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
ethereum benim bildiğim 1500$ seviyesini görmedi 1450$ civarı ath yaptı çok kısa bir süreliğine. ve o dönem totalmarketcap  750 800 milyar dolar seviyesindeydi yani şuan 290 milyar olduğunu düşünüesek bir daha o seviyeyi zor görür.
member
Activity: 364
1500 dolardan alıp şu anki fiyata düştüğünü görmek gerçekten stresli olmalı.. Ancak ethereum iyi bir teknoloji ağına sahip yeniden o değerleri görmesi hatta geçmesi mümkün bana kalırsa.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
çoğu kişi teknolojisine bakmıyor. fiyatını takip edip ona göre parasını ethereuma çeviriyor. 1500 dolar ether veya 20 bin bitcoin alanlar zoru başarmış. ama baktın sert satış karşında hani bir yerden satışı düşün. hodl dediğin böyle yüksek yerlerden tutmaz.
full member
Activity: 518
Merit: 100
O kadar olmadı yaww 1400 lere felan dayandı ama genede alanlar olmuştur yenı acemıler kaybede kaybede fırsat tepe tepe yok olcaz aq
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Piyasa hep böyle değil mi her coinde bu şekilde düşüş ve yükselişler yok mu zaten? 1500'den sonra 400 dolara kadar düşeceğini bilseydik kimse almazdı 1500 dolardan. zaten öyle bir durumda da 1500 dolara hiç bir zaman çıkmazdı  Smiley
Pages:
Jump to: